Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Ramsfan
Nálad a pont.

Kicsit elkeseredtem, meg a tököm is tele a sunday night footballal. 2-kor keltem (egymás után 2x), s nem ezt vártam.

Legyen igazad! Legyen Goff igazi vezér, s Gurley hozza ezeket a számokat szezonról-szezonra. Tök jó lenne.

Egyébként elég régóta Rams drukker vagyok, s mint ilyen örülnöm kellene, hogy az elmúlt 15 év alatt már a 2. pozitiv szezont nyomjuk. Nekem ez nem elég, nem kárpótol az elmúlt 15 évért. Nálam Warner, Bruce, Holt, Pace és Faulk a mérce, talán azért mert az az 1999-s szezon volt, ahol már meccseket is láttam, természetesen a Super Bowlt is. Ők szeretették meg velem az amerikai focit.
Egy szó mint száz, én szurkolónak tartom magam, s mint ilyen, azt szeretném, ha mindig nyerne a csapat.

Valószínűleg az is benne van a pakliban, hogy ez a csapat elhúzta a szám előtt a mézesmadzagot, s már-már kezdtem elhinni, hogy mi leszünk a bajnokok. De az utolsó 3 meccsen kiderült, hogy ettől még messze vagyunk, s ez fáj.
Al
Ugyanez a bajom nekem is. Tavaly a PO egy álom volt a szezon elején, és a seggemet a földhöz vertem az idényben nyújtott teljesítmény miatt. De hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem fájt a Falcons elleni gyors búcsú. Kurva csalódott voltam.
Ahogy idén is az lennék, ha csak egy PO meccsre futná csak a csapatnak. És igenis játszunk NFC döntőt. És jussunk SuperBowl-ba. És ha már ott vagyunk, nyerjük meg!
De még azt is leszarnám, ha remek játékkal maradna alul ez a csapat bárki ellen. Nem zavar. De olyan szarul ne játszunk már mint az elmúlt két meccsen!
több mint 5 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Ramsfan
Nálad a pont.

Kicsit elkeseredtem, meg a tököm is tele a sunday night footballal. 2-kor keltem (egymás után 2x), s nem ezt vártam.

Legyen igazad! Legyen Goff igazi vezér, s Gurley hozza ezeket a számokat szezonról-szezonra. Tök jó lenne.

Egyébként elég régóta Rams drukker vagyok, s mint ilyen örülnöm kellene, hogy az elmúlt 15 év alatt már a 2. pozitiv szezont nyomjuk. Nekem ez nem elég, nem kárpótol az elmúlt 15 évért. Nálam Warner, Bruce, Holt, Pace és Faulk a mérce, talán azért mert az az 1999-s szezon volt, ahol már meccseket is láttam, természetesen a Super Bowlt is. Ők szeretették meg velem az amerikai focit.
Egy szó mint száz, én szurkolónak tartom magam, s mint ilyen, azt szeretném, ha mindig nyerne a csapat.

Valószínűleg az is benne van a pakliban, hogy ez a csapat elhúzta a szám előtt a mézesmadzagot, s már-már kezdtem elhinni, hogy mi leszünk a bajnokok. De az utolsó 3 meccsen kiderült, hogy ettől még messze vagyunk, s ez fáj.

Szerkesztette: Al
több mint 5 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
"Jó" volt újra látni a több mint egy évtized alatt megszokott fogalmatlan Ramset játszani. Kipukkadt a McVay lufi.

Sajnos a félelmeim beigazolódni látszanak. McVay belépője maga volt a csoda, de eddig tartott.
Goff nem franchise QB, s nem is lesz az.
Gurley egy közepes futó (esetleg még annál is rosszabb). Ellenben játékosként az átlag fölött áll, de futónak pocsék.

S ezek nem az utolsó 3 meccs kapcsán ötlöttek fel bennem. A szezon során rengeteg mákunk volt eddig. 11-3 helyett állhatnánk simán 6-8-cal is.

Mi van Donalddal? Így nem lesz MVP.
Al
Ne haragudj de ilyen hülyesèget már règ nem olvastam.
Gurley 1251 futott yardal+17 td-vel egy közepesnèl gyengèbb futó?🤔
Goff a 4. legjobb QB 4273 yardal ès 27 td-vel nem Franchise QB?
Az igaz hogy mintha kicsit elfogyott volna a tudomány,de nehogy már most minden ès mindenki szar legyen mert volt pár gyengèbb meccs🙄.
Ebben a ligában mindenki ki tud kapni mindenkitől.
Egy Steelers kikap a Raiderstől a Saints kikap a Cowboystól akik 0-ra a Coltstòl.
De ugye mèg sorolhatnám.
Lehet hogy idèn nincs benne a csapatba a SB,de szerintem mi Rams szurkolók,főleg akik már nagyon régóta a Ramsnek szúrkolnak bőven elèdettek lehetnek.😎

Szerkesztette: Nünüke

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Eddig boven tulteljesitettetek, mpst kipukkadtatok, ennyi. Nimcs ezzel gond, azert nehez hozni azt a magas szintet mindig, amit az ideny elso feleben. En a rajatszastol mondjuk nagyon tartanek, mert Goff nem tudja elvinni a hatan a csapatat, a csapatban meg tul sok a "zsoldos", akik szerintem nem kepesek a hullamvolgybol kihuzni a bandat. Peters magaert es a penzert jatszik csak, Suh ugyszinten. Goff nem vezer, Gurley es Donald meg szvsz nem lesznek elegek. Meg hat nincs sok PO-tapasztalat. McVay zsenije sem mindig eleg. Jo csapat ez nagyon, de szerintem valami meg hianyzik a gyuruhoz. Persze ez kiderul hamarosan. 8)
Stez
En ezzel nem ertek egyet. Most van egy kis hullamvolgy, de a PO meg ketto meccsnyire van, boven "formaba" lehet jonni. Raadasul kompetens edzojuk van, igy az rengeteget szamit majd a kieseses szakaszban. Az, hogy magaert jatszik, az miben ront a teljesitmenyen? Peters rovidtavu erdeke megegyezik a Rams rovidtavu erdekevel. "Megfogjam az INT-et?, Meg, mert ugyanugy jo nekem is es a csapatnak is"
Nem latok olyan scenariot ahol az onos erdek felulirna a csapaterdeket. Nem megy oda coachingolni a tobbi DB-t? Nem az o dolga. Ott vannak az edzok.

Becsuszott ketto vereseg, jo csapatok ellen, van ilyen. Ok sem legyozhetetlenek.
undisputedly
Majd nezd meg az idenyet. Hogy egyik szerelesnel sem all oda, mennyinel ugrik el a tamadok elol, mennyire teszi magat oda. Akkor majd meglatod. Es ez a mentalitas nagyon nem mindegy, nalam legalabbis. En olyan jatekosokat akarok latni a palyan, akik kuzfenek es hajtanak, utnek es csipnek, es vert isznak minden jatekban. Nem azokat, akik nem akarnak normalisan szerelni, softok, es kerulik az kontaktust, amikor lehet, nehogy megseruljenek.

A tamadoknal meg Gurley szimplan kezd kifulladni, tul nagy terhelest kap. Azert ezeket nem birjak sokaig a futok. Es pont a Goffnak kellene levennie a terhet rola, de nem kepes erre.

Azt meg egy szoval sem irtam, hogy innentol telitett betli a csapat, de olyan egyszeru dolguk sem lesz azerintem, mint az ideny elso feleben. Pedig olyan sok kulcsserulesuk sincs, talan csak Kupp. Latszolag viszont Goff mar ezt sem birja el.
Stez
egyetértek veled, de jelenleg a kiemelt rész: zászló, zászló, zászló

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
"Jó" volt újra látni a több mint egy évtized alatt megszokott fogalmatlan Ramset játszani. Kipukkadt a McVay lufi.

Sajnos a félelmeim beigazolódni látszanak. McVay belépője maga volt a csoda, de eddig tartott.
Goff nem franchise QB, s nem is lesz az.
Gurley egy közepes futó (esetleg még annál is rosszabb). Ellenben játékosként az átlag fölött áll, de futónak pocsék.

S ezek nem az utolsó 3 meccs kapcsán ötlöttek fel bennem. A szezon során rengeteg mákunk volt eddig. 11-3 helyett állhatnánk simán 6-8-cal is.

Mi van Donalddal? Így nem lesz MVP.
Al
Nem láttam a meccset, ezek után nem tudom hogy akarom-e. Félek hogy most már a 49ers és a Cardinals elleniek se tekinthetőek sima, kötelezően nyerendő meccseknek.
Jah, és ez volt McVay első vereség utáni veresége karrierje során!
Pizsama
Mi elsőkézből tudjuk mondani ,hogy sajnos nekünk sem volt egy fáklyás menet a 49er elleni mint ahogy tudjátok! Szóval tessék kérem vélük vigyázni ..
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eddig boven tulteljesitettetek, mpst kipukkadtatok, ennyi. Nimcs ezzel gond, azert nehez hozni azt a magas szintet mindig, amit az ideny elso feleben. En a rajatszastol mondjuk nagyon tartanek, mert Goff nem tudja elvinni a hatan a csapatat, a csapatban meg tul sok a "zsoldos", akik szerintem nem kepesek a hullamvolgybol kihuzni a bandat. Peters magaert es a penzert jatszik csak, Suh ugyszinten. Goff nem vezer, Gurley es Donald meg szvsz nem lesznek elegek. Meg hat nincs sok PO-tapasztalat. McVay zsenije sem mindig eleg. Jo csapat ez nagyon, de szerintem valami meg hianyzik a gyuruhoz. Persze ez kiderul hamarosan. 8)
Stez
En ezzel nem ertek egyet. Most van egy kis hullamvolgy, de a PO meg ketto meccsnyire van, boven "formaba" lehet jonni. Raadasul kompetens edzojuk van, igy az rengeteget szamit majd a kieseses szakaszban. Az, hogy magaert jatszik, az miben ront a teljesitmenyen? Peters rovidtavu erdeke megegyezik a Rams rovidtavu erdekevel. "Megfogjam az INT-et?, Meg, mert ugyanugy jo nekem is es a csapatnak is"
Nem latok olyan scenariot ahol az onos erdek felulirna a csapaterdeket. Nem megy oda coachingolni a tobbi DB-t? Nem az o dolga. Ott vannak az edzok.

Becsuszott ketto vereseg, jo csapatok ellen, van ilyen. Ok sem legyozhetetlenek.
undisputedly
Majd nezd meg az idenyet. Hogy egyik szerelesnel sem all oda, mennyinel ugrik el a tamadok elol, mennyire teszi magat oda. Akkor majd meglatod. Es ez a mentalitas nagyon nem mindegy, nalam legalabbis. En olyan jatekosokat akarok latni a palyan, akik kuzfenek es hajtanak, utnek es csipnek, es vert isznak minden jatekban. Nem azokat, akik nem akarnak normalisan szerelni, softok, es kerulik az kontaktust, amikor lehet, nehogy megseruljenek.

A tamadoknal meg Gurley szimplan kezd kifulladni, tul nagy terhelest kap. Azert ezeket nem birjak sokaig a futok. Es pont a Goffnak kellene levennie a terhet rola, de nem kepes erre.

Azt meg egy szoval sem irtam, hogy innentol telitett betli a csapat, de olyan egyszeru dolguk sem lesz azerintem, mint az ideny elso feleben. Pedig olyan sok kulcsserulesuk sincs, talan csak Kupp. Latszolag viszont Goff mar ezt sem birja el.

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Eddig boven tulteljesitettetek, mpst kipukkadtatok, ennyi. Nimcs ezzel gond, azert nehez hozni azt a magas szintet mindig, amit az ideny elso feleben. En a rajatszastol mondjuk nagyon tartanek, mert Goff nem tudja elvinni a hatan a csapatat, a csapatban meg tul sok a "zsoldos", akik szerintem nem kepesek a hullamvolgybol kihuzni a bandat. Peters magaert es a penzert jatszik csak, Suh ugyszinten. Goff nem vezer, Gurley es Donald meg szvsz nem lesznek elegek. Meg hat nincs sok PO-tapasztalat. McVay zsenije sem mindig eleg. Jo csapat ez nagyon, de szerintem valami meg hianyzik a gyuruhoz. Persze ez kiderul hamarosan. 8)
Stez
En ezzel nem ertek egyet. Most van egy kis hullamvolgy, de a PO meg ketto meccsnyire van, boven "formaba" lehet jonni. Raadasul kompetens edzojuk van, igy az rengeteget szamit majd a kieseses szakaszban. Az, hogy magaert jatszik, az miben ront a teljesitmenyen? Peters rovidtavu erdeke megegyezik a Rams rovidtavu erdekevel. "Megfogjam az INT-et?, Meg, mert ugyanugy jo nekem is es a csapatnak is"
Nem latok olyan scenariot ahol az onos erdek felulirna a csapaterdeket. Nem megy oda coachingolni a tobbi DB-t? Nem az o dolga. Ott vannak az edzok.

Becsuszott ketto vereseg, jo csapatok ellen, van ilyen. Ok sem legyozhetetlenek.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eddig boven tulteljesitettetek, mpst kipukkadtatok, ennyi. Nimcs ezzel gond, azert nehez hozni azt a magas szintet mindig, amit az ideny elso feleben. En a rajatszastol mondjuk nagyon tartanek, mert Goff nem tudja elvinni a hatan a csapatat, a csapatban meg tul sok a "zsoldos", akik szerintem nem kepesek a hullamvolgybol kihuzni a bandat. Peters magaert es a penzert jatszik csak, Suh ugyszinten. Goff nem vezer, Gurley es Donald meg szvsz nem lesznek elegek. Meg hat nincs sok PO-tapasztalat. McVay zsenije sem mindig eleg. Jo csapat ez nagyon, de szerintem valami meg hianyzik a gyuruhoz. Persze ez kiderul hamarosan. 8)

több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
A bye week óta ez a csapat nem ugyanaz, valami nagyon félrement. Ha akarunk bármit is kezdeni a playoffban akkor baromi gyorsan ki kell találni, hogy mi a baj és megoldani. Gödörben van a csapat és most fog, most kell kiderülnie mennyit is érünk igazán, edzőstől, játékostól egyaránt. Fel kell állni, meg kell nyerni az utolsó két meccset és újra önbizalmat gyűjteni. Én hiszem hogy jobbak vagyunk annál mint amit az elmúlt három hétben láttunk.
Go Rams!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
nexion218 3 960 — Washington Gyapotkombájnz fan
nexion218-nak:

Aki a Ramsnek szurkol 20 éve , annak nem hiszem, hogy újat tudnátok mutatni. 😊
Al
Mondjuk mondasz vmit...😀 Akor meg tessék csak szépenörülni a sok W-nek meg a fiatal edzőgéniusznak.😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Nem láttam a meccset, ezek után nem tudom hogy akarom-e. Félek hogy most már a 49ers és a Cardinals elleniek se tekinthetőek sima, kötelezően nyerendő meccseknek.
Jah, és ez volt McVay első vereség utáni veresége karrierje során!
Pizsama
Mi kezdtünk, az első drive-unk ami megalapozta a játékunkat. Mondjuk egy scoring drive jobb lett volna alapnak.

1st & 10 at LAR 25
(15:00 - 1st) T.Gurley right tackle to LA 21 for -4 yards (M.Jenkins).

2nd & 14 at LAR 21
(14:17 - 1st) (Shotgun) T.Gurley up the middle to LA 24 for 3 yards (N.Bradham).

3rd & 11 at LAR 24
(13:43 - 1st) (Shotgun) J.Goff pass incomplete deep right to J.Reynolds (A.Maddox) [M.Bennett].
több mint 5 éve
vszabolcs88 Los Angeles Rams 19
Én általában elég kritikus vagyok, de most az az érzésem, hogy rendben lesz ez a csapat. Goffnak le kell nyugodni és élvezni a játékot, akkor rendben lesz a rájátszás is. Kupp hiánya viszont nagyon érezhető. 😕
több mint 5 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
McVay-jel kapcsolatban azért nem olyan sötét a helyzet, szerintem lesz ő még az év edzője (persze nem idén).

Goffról pedig annyit, hogy engem lepett meg a legjobban, mikor idén kiderült, hogy képes győzelemre vinni a csapatot.

Donalddal nem tudom mi a szar van, mert az hogy kettőzik nem újdonság számára.


Aztán az is lehet, hogy ez az egész katyvasz csak annak köszönhető, hogy ott vagyunk a PO-ban, hátradőltünk, s a puskaport sem akarjuk ellőni.
Így legyen, ez a változat még tetszik is.
több mint 5 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Szerintem újabban a legnagyobb problémánk, hogy nincs futónk, mert Gurley nem az, idén nem 😕
Al
Gurley. Kövezzetek meg, de én utálom. Szerintem szar játékos (persze, ha hozná az első évét, mikor alig lehetett levinni....az tetszene). Nem ismeri fel, hol nyílik rés, ezért ezen a meccsen is volt legalább 3 olyan alkalom, mikor nem indult be, hanem oldalazott. Mínuszos futás is lett a vége. Nem robbanékony, az ellenfeleknél sorra látom, hogy a nevenincs futóik megkapjá a labdát, s erőből a "zárt falon" futnak 4-5 yardot. Gurleytől ilyet nem látni. Az is lehet, hogy Rams drukkerként el voltam kényeztetve a futókkal, mert hát Steven Jacksont és a számomra etalon Marschall Faulkot nézhettem. Na nekik a nyomukba sem érhet. Ha valamit fel tudtok hozni a mentségére, kérlek tegyétek meg, mert én lassan annyira rühellem mint Austint.


Al
Ezeket 2 éve írtam Gurley-ről, sajnos a futásairól azóta sem tudok másként nyilatkozni. Én egy ereje teljében lévő Steven Jacksont szívesebben látnék ebben a Ramsben.

Kíváncsi lennék egy olyan futó statisztikára, hogy ki mennyi mínuszos futást csinál. Szerintem Gurley abban is toppon lenne.
több mint 5 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Ez komoly? 😂😂
KeyG
Lehet csak az elkeseredettség, s a friss "élmény" mondatja velem.
több mint 5 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
nexion218-nak:

Aki a Ramsnek szurkol 20 éve , annak nem hiszem, hogy újat tudnátok mutatni. 😊

Szerkesztette: Al
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
"Jó" volt újra látni a több mint egy évtized alatt megszokott fogalmatlan Ramset játszani. Kipukkadt a McVay lufi.

Sajnos a félelmeim beigazolódni látszanak. McVay belépője maga volt a csoda, de eddig tartott.
Goff nem franchise QB, s nem is lesz az.
Gurley egy közepes futó (esetleg még annál is rosszabb). Ellenben játékosként az átlag fölött áll, de futónak pocsék.

S ezek nem az utolsó 3 meccs kapcsán ötlöttek fel bennem. A szezon során rengeteg mákunk volt eddig. 11-3 helyett állhatnánk simán 6-8-cal is.

Mi van Donalddal? Így nem lesz MVP.
Al
Nem láttam a meccset, ezek után nem tudom hogy akarom-e. Félek hogy most már a 49ers és a Cardinals elleniek se tekinthetőek sima, kötelezően nyerendő meccseknek.
Jah, és ez volt McVay első vereség utáni veresége karrierje során!
több mint 5 éve
nexion218 3 960 — Washington Gyapotkombájnz fan
"Jó" volt újra látni a több mint egy évtized alatt megszokott fogalmatlan Ramset játszani. Kipukkadt a McVay lufi.

Sajnos a félelmeim beigazolódni látszanak. McVay belépője maga volt a csoda, de eddig tartott.
Goff nem franchise QB, s nem is lesz az.
Gurley egy közepes futó (esetleg még annál is rosszabb). Ellenben játékosként az átlag fölött áll, de futónak pocsék.

S ezek nem az utolsó 3 meccs kapcsán ötlöttek fel bennem. A szezon során rengeteg mákunk volt eddig. 11-3 helyett állhatnánk simán 6-8-cal is.

Mi van Donalddal? Így nem lesz MVP.
Al
Ez komoly? 😂😂
KeyG
Sztem azoknak a szurkolóknak, akiknek a csapata 10+ győzelemmel áll és mégis panaszkodnak, egy szezon kötelező Redskins szurkolást kellene felírni. 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 991
"Jó" volt újra látni a több mint egy évtized alatt megszokott fogalmatlan Ramset játszani. Kipukkadt a McVay lufi.

Sajnos a félelmeim beigazolódni látszanak. McVay belépője maga volt a csoda, de eddig tartott.
Goff nem franchise QB, s nem is lesz az.
Gurley egy közepes futó (esetleg még annál is rosszabb). Ellenben játékosként az átlag fölött áll, de futónak pocsék.

S ezek nem az utolsó 3 meccs kapcsán ötlöttek fel bennem. A szezon során rengeteg mákunk volt eddig. 11-3 helyett állhatnánk simán 6-8-cal is.

Mi van Donalddal? Így nem lesz MVP.
Al
Ez komoly? 😂😂

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
"Jó" volt újra látni a több mint egy évtized alatt megszokott fogalmatlan Ramset játszani. Kipukkadt a McVay lufi.

Sajnos a félelmeim beigazolódni látszanak. McVay belépője maga volt a csoda, de eddig tartott.
Goff nem franchise QB, s nem is lesz az.
Gurley egy közepes futó (esetleg még annál is rosszabb). Ellenben játékosként az átlag fölött áll, de futónak pocsék.

S ezek nem az utolsó 3 meccs kapcsán ötlöttek fel bennem. A szezon során rengeteg mákunk volt eddig. 11-3 helyett állhatnánk simán 6-8-cal is.

Mi van Donalddal? Így nem lesz MVP.
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Na, itt a Rams ellenszere:
 youtu.be/n04gbQBMZt0
Pizsama
Köszi a linket, ez a csatorna nagyon jó. Tudom mit csinálok a mai meccsekig 😊
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Na, itt a Rams ellenszere:
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Úgy tűnik nem szabadultok Folestól 😊
dande
Hoppá. Sajnálom, jó lett volna meccselni vele.
dogbite
Mármint Wentz-cel?!
Pizsama
Ja! Persze, Wentz-el. 😀

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Úgy tűnik nem szabadultok Folestól 😊
dande
Hoppá. Sajnálom, jó lett volna meccselni vele.
dogbite
Mármint Wentz-cel?!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Goffról, Gurleyről, Rams offenseről: