Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
McVay és Snead is új szerződést kapott 2023-ig.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
McVay járt Jimmy Kimmelnél az éjjel.
több mint 4 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Hospitality Touchdown Package
nem volt occcsó de csak egyszer élünk 😀

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 4 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
tud valaki két jegyet?

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 4 éve
szata Los Angeles Rams 137
Az lehetséges, hogy 25-én 13 órakkor a Ticketmasteren már nem tudtam 4 db jegyet venni? Hihetetlen, bezzeg a “viszonteladó oldalon” minden szektorba még van legalább 20-30 jegy!
több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Yeah! Most hívott a Londonban dolgozó barátom, hogy sikerült jegyet szereznie a Bengals-Rams-re. Újra NFL meccsre megyek. 😀
Pizsama
Szintén 😊
dogbite
1. Gratula nektek! 😊

2. Mennyibe volt egy jegy nagyjabol a ti meccsetekre? Mivel lehet szamolni kb?
Bocs az off-ert es koszonom a valaszt elore is.
Toto21
Legutóbb £100-os helyeken voltunk, az olyan 37ezerre jött ki, most kicsit jobb helyre akartunk venni, végül £155 lett, ami kb. 55ezer forint.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Yeah! Most hívott a Londonban dolgozó barátom, hogy sikerült jegyet szereznie a Bengals-Rams-re. Újra NFL meccsre megyek. 😀
Pizsama
Szintén 😊
dogbite
1. Gratula nektek! 😊

2. Mennyibe volt egy jegy nagyjabol a ti meccsetekre? Mivel lehet szamolni kb?
Bocs az off-ert es koszonom a valaszt elore is.
Toto21
Bears meccsre kb 75 £ ért már lehet kapni jegyeket. Juli 27.-én lehet őket venni a Ticketmasteren...

több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Yeah! Most hívott a Londonban dolgozó barátom, hogy sikerült jegyet szereznie a Bengals-Rams-re. Újra NFL meccsre megyek. 😀
Pizsama
Szintén 😊
dogbite
1. Gratula nektek! 😊

2. Mennyibe volt egy jegy nagyjabol a ti meccsetekre? Mivel lehet szamolni kb?
Bocs az off-ert es koszonom a valaszt elore is.
több mint 4 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Yeah! Most hívott a Londonban dolgozó barátom, hogy sikerült jegyet szereznie a Bengals-Rams-re. Újra NFL meccsre megyek. 😀
Pizsama
Szintén 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Yeah! Most hívott a Londonban dolgozó barátom, hogy sikerült jegyet szereznie a Bengals-Rams-re. Újra NFL meccsre megyek. 😀
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Mi is jó emlekekkel gondolunk rá!

több mint 4 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Chris Long visszavonult.

 twitter.com/joel9one/status/1129914211675590656?s=21

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb Kupp a házban! Cooper után az öccse Ketner is a Rams játékosa lett,
 twitter.com/AdamSchefter/status/1128752904955936769
A (M)LB, az FCS döntőt is megjárt EWU védelmének szíve-lelke volt a senior szezonjában. Ebukammal is játszott még együtt. Szvsz remek igazolás. Szerintem legalább practice squados lesz.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
 www.downtownrams.com/single-post/2019/05/02/Darrell-Henderson-Pick-Is-Just-As-Much-About-Sean-McVay-As-It-Is-About-Todd-Gurley
Janek
Ezt kb. azt írja le, amit én is mondtam. Nem kell temetni még Gurley-t, csak kevesebb munkát bíznak rá. Jó lesz ez az RB duó.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
 www.downtownrams.com/single-post/2019/05/02/Darrell-Henderson-Pick-Is-Just-As-Much-About-Sean-McVay-As-It-Is-About-Todd-Gurley

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Úgy gondolom kijelenthető, hogy mindhárom csoportellenfelünk megerősödött a Draft után!
szata
Pont a minap elmélkedtem azon,mekkora lenne már ha a rájátszásba 3 NFC West-es csapat is bejutna?😀(Simán benne van a pakliban Sea,49er,Rams)
több mint 4 éve
szata Los Angeles Rams 137
Úgy gondolom kijelenthető, hogy mindhárom csoportellenfelünk megerősödött a Draft után!
több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Volt mèg egy pár sokkal magasabban èrtèkelt LB mint pl,Te'von Coney ,T.J.Edwards vagy Tre Lamar vagy esetleg Edge Porter Gustin.
De hát ők èrtenek hozzá🤔
Nünüke
Nem tudom. Nekem Snead-ből kezd kicsit elegem lenni. Lehet lapátra kéne tenni...
Pizsama
Én azért várnék ezzel. Talán tavaly is írtam, hogy Fisher óta gyökeresen megváltozott a draft stratégiánk, már nem az atletikusság a döntő (Tavon Austin...), hanem tudatosan az okos, magas futball IQ-ú, a játékban nagyon produktív, "high caliber" játékosokat keressük (Kupp). Idén pedig jó példa erre Rapp, Gaines, vagy Allen akinél tudtuk, hogy a múltbeli ügyei miatt nagyon sok csapatnál le fog kerülni a draft board-ról, de a Rams miatta külön kutatómunkát végzett, többször beszéltek vele stb. és meggyőződtek róla hogy egy nagyon jó személyiség, amúgy meg egy "tackling machine".
Sztem rendben van ez a draft. Nyilván nem tökéletes, de egyik pick-et sem érzem elvesztegetettnek. A DB állomány mélységet és minőségi erősítést kapott, végre lehet érdemi verseny és pl. Troy Hill mehet isten hírével. Én a Henderson pick-et is érteni vélem. MacVay szerint egy playmaker játékos aki muszáj lesz érdemi kiegészítésként Gurley mellé. Egyértelműen nyilatkoztuk, hogy idén már Gurley terhelése jelentősen csökkenni fog (ha lehet nem kellene teljesen kinyírni a térdét), Brown most jön vissza sérülésből, Kelly esetében pedig egyéb dolog lehet a háttérben, ami miatt nem tudott feljebb kapaszkodni a depth charton. Egyszóval kellett egy megbízható és produktív játékos Gurley mellé.
dogbite
Nem azzal van bajom, hogy nem hoznak nagy nevű draft prospect-eket, hanem hogy szinte tudatosan háttérbe szorítanak bizonyos pozíciókat, mint pl. a ILB.
Az LB sorunk már évek óta harmatgyenge, mind futás, mind pedig passz ellen. Ennek ellenére a 7. körben "orvosolják" csak, még ha a választásba amúgy nem tudok én se belekötni.

Amúgy én se érzem egyik pick-et se feltétlenül rossznak, de lehet két safety helyett két LB-t húztam volna inkább, és legalább az egyiküket valamelyik korábbi körben (3. vagy 4.).

Persze az is lehet, hogy volt kiszemelt LB-je Snead-éknek korábban is, max. lecsúsztak róla, és inkább a következő játékost nézték a board-jukon, semmint hogy másik LB-t húzzanak helyette.

Az RB pick is teljesen rendben van azok után, hogy tudjuk mi történik ha Gurley és a térde túl sok terhelést kap. Szerintem jó kis play-eket lehet majd felépíteni Henderson-ra is.

Szóval összességében nem vagyok csalódott, csak az ILB posztot személy szerint fontosabbnak tartottam volna, mint a Rams FO. De hát ők ülnek ott, nem én.
több mint 4 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Volt mèg egy pár sokkal magasabban èrtèkelt LB mint pl,Te'von Coney ,T.J.Edwards vagy Tre Lamar vagy esetleg Edge Porter Gustin.
De hát ők èrtenek hozzá🤔
Nünüke
Nem tudom. Nekem Snead-ből kezd kicsit elegem lenni. Lehet lapátra kéne tenni...
Pizsama
Én azért várnék ezzel. Talán tavaly is írtam, hogy Fisher óta gyökeresen megváltozott a draft stratégiánk, már nem az atletikusság a döntő (Tavon Austin...), hanem tudatosan az okos, magas futball IQ-ú, a játékban nagyon produktív, "high caliber" játékosokat keressük (Kupp). Idén pedig jó példa erre Rapp, Gaines, vagy Allen akinél tudtuk, hogy a múltbeli ügyei miatt nagyon sok csapatnál le fog kerülni a draft board-ról, de a Rams miatta külön kutatómunkát végzett, többször beszéltek vele stb. és meggyőződtek róla hogy egy nagyon jó személyiség, amúgy meg egy "tackling machine".
Sztem rendben van ez a draft. Nyilván nem tökéletes, de egyik pick-et sem érzem elvesztegetettnek. A DB állomány mélységet és minőségi erősítést kapott, végre lehet érdemi verseny és pl. Troy Hill mehet isten hírével. Én a Henderson pick-et is érteni vélem. MacVay szerint egy playmaker játékos aki muszáj lesz érdemi kiegészítésként Gurley mellé. Egyértelműen nyilatkoztuk, hogy idén már Gurley terhelése jelentősen csökkenni fog (ha lehet nem kellene teljesen kinyírni a térdét), Brown most jön vissza sérülésből, Kelly esetében pedig egyéb dolog lehet a háttérben, ami miatt nem tudott feljebb kapaszkodni a depth charton. Egyszóval kellett egy megbízható és produktív játékos Gurley mellé.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Gurley tèrde tènyleg kuka,akkor megèrtem a 3.körös RBt.
Ha nem akkor meg minek?
4.rb?
Kellyt tavaly húztuk be,ès mennyit is játszott 3 percet?
Nünüke
Úgy, hogy Kelly az előszezon egyik legigéretesebb játékosa/futója volt, most matcheltétek a Lions ajánlatát Brownért meg húztok egy olyan RB-t a drafton akiben kezdő potenciál van. Ha Gurley egészséges akkor nagyon telített a poszt bár a mélység még ehy csapatnak sem ártott.

több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Volt mèg egy pár sokkal magasabban èrtèkelt LB mint pl,Te'von Coney ,T.J.Edwards vagy Tre Lamar vagy esetleg Edge Porter Gustin.
De hát ők èrtenek hozzá🤔
Nünüke
Nem tudom. Nekem Snead-ből kezd kicsit elegem lenni. Lehet lapátra kéne tenni...
több mint 4 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Volt mèg egy pár sokkal magasabban èrtèkelt LB mint pl,Te'von Coney ,T.J.Edwards vagy Tre Lamar vagy esetleg Edge Porter Gustin.
De hát ők èrtenek hozzá🤔

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És továbbra sincs ILB pick. #FireSnead ?!
Pizsama
Dakota Allen személyében meg is jött a 7. kör végén. A Last Chance U 2. évadának legszimpatikusabb és talán legjobb játékosa volt(0:27-nél tűnik fel az intróban).

Bár elég komoly vád miatt kellett átmenetileg Scobbába áttelnie a székhelyét (fegyveres betörés , később ejtették a vádat) a Texas Techrről, de mindent elmond róla, hogy 1 évre rá visszavette a Red Raiders, és 2017-ben a csapata legjobb védője volt. És mondom, a Last Chance U-ban végtelenül szimpatikus volt. Ha van időtök, és lehetőségetek nézzétek végig azt az évadot.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
És továbbra sincs ILB pick. #FireSnead ?!
több mint 4 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Ha Gurley tèrde tènyleg kuka,akkor megèrtem a 3.körös RBt.
Ha nem akkor meg minek?
4.rb?
Kellyt tavaly húztuk be,ès mennyit is játszott 3 percet?
Nünüke
Kepessegei alapjan nem 4.szamu RB lesz.
Janek
igen ám de pl.Dre'Mont Jones vagy Jaylon Ferguson is sokkal többet tudtak volna a játékhoz hozzá tenni mint egy max 3.futó.
És ahogy elnézem,a neten sokan mások se értik.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/