Los Angeles Rams

24 feliratkozó

2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 53 862 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
Goff kezdhet cidrizni a kezdőposzt miatt. 😊
2 hónapja
Pizsama Los Angeles Rams 2 364 — Rams fan
1 napos szerződést kötünk Steven Jackosnnal, hogy Ram-ként vonulhasson vissza.
2 hónapja
Közben megvan a repjegy is.
Jön valaki a pénteki 15:35-ös Ryanair géppel? 😀
2 hónapja
dogbite Los Angeles Rams 736 — GO Rams!
McVay és Snead is új szerződést kapott 2023-ig.
Beki
Yesss!

Szerkesztette: dogbite

Whose House? Rams House!
2 hónapja
Beki New York Jets 12 007
McVay és Snead is új szerződést kapott 2023-ig.
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 53 862 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
McVay járt Jimmy Kimmelnél az éjjel.
3 hónapja
Nünüke Los Angeles Rams 411
Hospitality Touchdown Package
nem volt occcsó de csak egyszer élünk 😀

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
3 hónapja
Nünüke Los Angeles Rams 411
tud valaki két jegyet?

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
3 hónapja
szata Los Angeles Rams 59
Az lehetséges, hogy 25-én 13 órakkor a Ticketmasteren már nem tudtam 4 db jegyet venni? Hihetetlen, bezzeg a “viszonteladó oldalon” minden szektorba még van legalább 20-30 jegy!
3 hónapja
Yeah! Most hívott a Londonban dolgozó barátom, hogy sikerült jegyet szereznie a Bengals-Rams-re. Újra NFL meccsre megyek. 😀
Pizsama
Szintén 😊
dogbite
1. Gratula nektek! 😊

2. Mennyibe volt egy jegy nagyjabol a ti meccsetekre? Mivel lehet szamolni kb?
Bocs az off-ert es koszonom a valaszt elore is.
Toto21
Legutóbb £100-os helyeken voltunk, az olyan 37ezerre jött ki, most kicsit jobb helyre akartunk venni, végül £155 lett, ami kb. 55ezer forint.
3 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 5 489
Yeah! Most hívott a Londonban dolgozó barátom, hogy sikerült jegyet szereznie a Bengals-Rams-re. Újra NFL meccsre megyek. 😀
Pizsama
Szintén 😊
dogbite
1. Gratula nektek! 😊

Toto21
Bears meccsre kb 75 £ ért már lehet kapni jegyeket. Juli 27.-én lehet őket venni a Ticketmasteren...

3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 1 707 — Bears
Pizsama
Szintén 😊
dogbite
1. Gratula nektek! 😊

3 hónapja
Pizsama
Szintén 😊

Whose House? Rams House!
3 hónapja
4 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 13 308 — Welcome in Wentzylvania!
Mi is jó emlekekkel gondolunk rá!

5 hónapja
Chris Long visszavonult.

Whose House? Rams House!
5 hónapja
Újabb Kupp a házban! Cooper után az öccse Ketner is a Rams játékosa lett,

A (M)LB, az FCS döntőt is megjárt EWU védelmének szíve-lelke volt a senior szezonjában. Ebukammal is játszott még együtt. Szvsz remek igazolás. Szerintem legalább practice squados lesz.

Szerkesztette: iktriad
5 hónapja
 www.downtownrams.com/single-post/2019/05/02/Darrell-Henderson-Pick-Is-Just-As-Much-About-Sean-McVay-As-It-Is-About-Todd-Gurley
Janek
Ezt kb. azt írja le, amit én is mondtam. Nem kell temetni még Gurley-t, csak kevesebb munkát bíznak rá. Jó lesz ez az RB duó.
5 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 13 308 — Welcome in Wentzylvania!
 www.downtownrams.com/single-post/2019/05/02/Darrell-Henderson-Pick-Is-Just-As-Much-About-Sean-McVay-As-It-Is-About-Todd-Gurley

5 hónapja
Rózsa Sándor (betyár) Seattle Seahawks 1 984
Úgy gondolom kijelenthető, hogy mindhárom csoportellenfelünk megerősödött a Draft után!
szata
Pont a minap elmélkedtem azon,mekkora lenne már ha a rájátszásba 3 NFC West-es csapat is bejutna?😀(Simán benne van a pakliban Sea,49er,Rams)
5 hónapja
szata Los Angeles Rams 59
Úgy gondolom kijelenthető, hogy mindhárom csoportellenfelünk megerősödött a Draft után!
5 hónapja
Volt mèg egy pár sokkal magasabban èrtèkelt LB mint pl,Te'von Coney ,T.J.Edwards vagy Tre Lamar vagy esetleg Edge Porter Gustin.
De hát ők èrtenek hozzá🤔
Nünüke
Nem tudom. Nekem Snead-ből kezd kicsit elegem lenni. Lehet lapátra kéne tenni...
Pizsama
Én azért várnék ezzel. Talán tavaly is írtam, hogy Fisher óta gyökeresen megváltozott a draft stratégiánk, már nem az atletikusság a döntő (Tavon Austin...), hanem tudatosan az okos, magas futball IQ-ú, a játékban nagyon produktív, "high caliber" játékosokat keressük (Kupp). Idén pedig jó példa erre Rapp, Gaines, vagy Allen akinél tudtuk, hogy a múltbeli ügyei miatt nagyon sok csapatnál le fog kerülni a draft board-ról, de a Rams miatta külön kutatómunkát végzett, többször beszéltek vele stb. és meggyőződtek róla hogy egy nagyon jó személyiség, amúgy meg egy "tackling machine".
Sztem rendben van ez a draft. Nyilván nem tökéletes, de egyik pick-et sem érzem elvesztegetettnek. A DB állomány mélységet és minőségi erősítést kapott, végre lehet érdemi verseny és pl. Troy Hill mehet isten hírével. Én a Henderson pick-et is érteni vélem. MacVay szerint egy playmaker játékos aki muszáj lesz érdemi kiegészítésként Gurley mellé. Egyértelműen nyilatkoztuk, hogy idén már Gurley terhelése jelentősen csökkenni fog (ha lehet nem kellene teljesen kinyírni a térdét), Brown most jön vissza sérülésből, Kelly esetében pedig egyéb dolog lehet a háttérben, ami miatt nem tudott feljebb kapaszkodni a depth charton. Egyszóval kellett egy megbízható és produktív játékos Gurley mellé.
dogbite
Nem azzal van bajom, hogy nem hoznak nagy nevű draft prospect-eket, hanem hogy szinte tudatosan háttérbe szorítanak bizonyos pozíciókat, mint pl. a ILB.
Az LB sorunk már évek óta harmatgyenge, mind futás, mind pedig passz ellen. Ennek ellenére a 7. körben "orvosolják" csak, még ha a választásba amúgy nem tudok én se belekötni.

Amúgy én se érzem egyik pick-et se feltétlenül rossznak, de lehet két safety helyett két LB-t húztam volna inkább, és legalább az egyiküket valamelyik korábbi körben (3. vagy 4.).

Persze az is lehet, hogy volt kiszemelt LB-je Snead-éknek korábban is, max. lecsúsztak róla, és inkább a következő játékost nézték a board-jukon, semmint hogy másik LB-t húzzanak helyette.

Az RB pick is teljesen rendben van azok után, hogy tudjuk mi történik ha Gurley és a térde túl sok terhelést kap. Szerintem jó kis play-eket lehet majd felépíteni Henderson-ra is.

Szóval összességében nem vagyok csalódott, csak az ILB posztot személy szerint fontosabbnak tartottam volna, mint a Rams FO. De hát ők ülnek ott, nem én.
5 hónapja
Volt mèg egy pár sokkal magasabban èrtèkelt LB mint pl,Te'von Coney ,T.J.Edwards vagy Tre Lamar vagy esetleg Edge Porter Gustin.
De hát ők èrtenek hozzá🤔
Nünüke
Nem tudom. Nekem Snead-ből kezd kicsit elegem lenni. Lehet lapátra kéne tenni...
Pizsama
Én azért várnék ezzel. Talán tavaly is írtam, hogy Fisher óta gyökeresen megváltozott a draft stratégiánk, már nem az atletikusság a döntő (Tavon Austin...), hanem tudatosan az okos, magas futball IQ-ú, a játékban nagyon produktív, "high caliber" játékosokat keressük (Kupp). Idén pedig jó példa erre Rapp, Gaines, vagy Allen akinél tudtuk, hogy a múltbeli ügyei miatt nagyon sok csapatnál le fog kerülni a draft board-ról, de a Rams miatta külön kutatómunkát végzett, többször beszéltek vele stb. és meggyőződtek róla hogy egy nagyon jó személyiség, amúgy meg egy "tackling machine".
Sztem rendben van ez a draft. Nyilván nem tökéletes, de egyik pick-et sem érzem elvesztegetettnek. A DB állomány mélységet és minőségi erősítést kapott, végre lehet érdemi verseny és pl. Troy Hill mehet isten hírével. Én a Henderson pick-et is érteni vélem. MacVay szerint egy playmaker játékos aki muszáj lesz érdemi kiegészítésként Gurley mellé. Egyértelműen nyilatkoztuk, hogy idén már Gurley terhelése jelentősen csökkenni fog (ha lehet nem kellene teljesen kinyírni a térdét), Brown most jön vissza sérülésből, Kelly esetében pedig egyéb dolog lehet a háttérben, ami miatt nem tudott feljebb kapaszkodni a depth charton. Egyszóval kellett egy megbízható és produktív játékos Gurley mellé.

Whose House? Rams House!
5 hónapja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 19 059 — Ahogy én látom:
Ha Gurley tèrde tènyleg kuka,akkor megèrtem a 3.körös RBt.
Ha nem akkor meg minek?
4.rb?
Kellyt tavaly húztuk be,ès mennyit is játszott 3 percet?
Nünüke
Úgy, hogy Kelly az előszezon egyik legigéretesebb játékosa/futója volt, most matcheltétek a Lions ajánlatát Brownért meg húztok egy olyan RB-t a drafton akiben kezdő potenciál van. Ha Gurley egészséges akkor nagyon telített a poszt bár a mélység még ehy csapatnak sem ártott.

Only women wear rings.Lions Fan
Winners focus on the win, losers focus on the winners!Ryan Broyles
5 hónapja
De hát ők èrtenek hozzá🤔
Nünüke