Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ne haragudjatok de szerintem McVay lassan olyan lesz mint fisher bajusz nèlkül.
Egy ilyen fos teljesitmènyt már règ nem ládtam (föleg offense).
McVay egyszerüen nem tud újitani egy mecsett megforditani. Az ember vár hogy majd a 2.fèlidőben vagy a 4.negyedben jön valami èszt bontó,de nem jön semmi. Olyan mintha a SB mèg mindig nem heverte volna ki.
A mostani playbookja max gyújtosnak lenne jó. Nem is tudom hogy hányszor hívott screent egymás után. A vèdelemnek nem kell nagy zseninek lenni hogy kitalâlja hogy most mi jön.
Nekünk van a legrosszabb OL.
Az okè hogy a kèt "ùjonc szar de Havenstein,Blythe ès Whitworth mi faszomtol ilyen szarok? Allen a legrosszabb center a ligában.
Goff meg olyan lesz lassan mint Jay Cutler, csak nèzz olyan bugyután mint akinek fogalma sincs hogy hol van.
Sokáig biztam benne hogy majd ő lesz a megváltó de szerintem sose lesz belőle egy vezèri egyènisèg.
Mcvay ugy foglalkozik vele mint egy kis gyerekkel. Most ezt csináld most ezt ne csináld ezt mort mièrt csináltad.
Sorry de baszott dühös vagyok.😤
Asszem bontok egy sört....mindjárt dèl🍺
Nünüke
Nem volt Gurley. Ez mar alapbol egy nagy csapas. A csere RB-k nem remekeltek, sot, 7-7-nel (?) a sajat redzonejuknal talan egy direct snapet vagy handoffot nem birt megfogni a RB, ugy, hogy senki sem zavarta. Bumm, momentumgyilkos labdaeladas. Plusz ugye a goalline 4. es fel yard sem jott ossze, az is hatalmas pofon.

A 9ers vedelme nagyon jo, ezek utan mar nem volt kepes felallni a csapat. Stez emelte ki amugy kovetoben, hogy majdnem tobb 9ers drukker volt a stadionban, mint Rams fan. Rams 3rd downoknal rendesen hangzavar volt, jelezve, hogy az csak papiron hazai palya.

Egyreszt SB hangover biztosan a fejekben van, talan emiatt is rossz a forma. Goff gyenge persze, de McV azert eddig jol rajzolta neki a playeket. Szerintem igy is pozitiv szezonotok lesz, velhetoen csoportgyozelem nem.
több mint 4 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Ne haragudjatok de szerintem McVay lassan olyan lesz mint fisher bajusz nèlkül.
Egy ilyen fos teljesitmènyt már règ nem ládtam (föleg offense).
McVay egyszerüen nem tud újitani egy mecsett megforditani. Az ember vár hogy majd a 2.fèlidőben vagy a 4.negyedben jön valami èszt bontó,de nem jön semmi. Olyan mintha a SB mèg mindig nem heverte volna ki.
A mostani playbookja max gyújtosnak lenne jó. Nem is tudom hogy hányszor hívott screent egymás után. A vèdelemnek nem kell nagy zseninek lenni hogy kitalâlja hogy most mi jön.
Nekünk van a legrosszabb OL.
Az okè hogy a kèt "ùjonc szar de Havenstein,Blythe ès Whitworth mi faszomtol ilyen szarok? Allen a legrosszabb center a ligában.
Goff meg olyan lesz lassan mint Jay Cutler, csak nèzz olyan bugyután mint akinek fogalma sincs hogy hol van.
Sokáig biztam benne hogy majd ő lesz a megváltó de szerintem sose lesz belőle egy vezèri egyènisèg.
Mcvay ugy foglalkozik vele mint egy kis gyerekkel. Most ezt csináld most ezt ne csináld ezt mort mièrt csináltad.
Sorry de baszott dühös vagyok.😤
Asszem bontok egy sört....mindjárt dèl🍺

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Ez az O nagyon nem tud mit kezdeni magával. értelmetlen droppok,erőltetett futás,rengeteg bünti.

több mint 4 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Csak remélni tudom hogy ez a gödör alja és innen csak felfelé lehet menni... mert ez így demoralizáló. Meg akkor is ha egy nagyon-nagyon jó 49ers-től kaptunk ki. Ők a legjobbak most a csoportban, ha nem lennék Rams fan élvezettel néztem volna ahogy dominálták a meccset.
Azt hiszem most jön el az a pillanat mikor meglátjuk mit is ér McVay vezetőként. Képes lesz-e összerakni újra a csapatot, rendet tenni a fejekben, jó döntéseket hozni.
A tehetség megvan a csapatban hogy újra jók legyünk, az más kérdés hogy leszünk-e.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Fel a fejjel fiúk. Én kurvára paráztam ettől a meccstől, hogy lealáztok minket a 2 L után...nincs világvége, de gyorsan le kell ülni mindenkinek rebootolni az agyakat.
A védelem meg még mindig állatságos.

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 054 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Matthews legalabb egy honapra kidolt, mivel egy tackle soran eltort az allkapcsa.

Iden mar 6 sacknel jar 5 meccs alatt, mondhatni levetette a GB altal ratett lancokat. Az elmult 5 ev egyik legnagyobb edzoi gyokersegenek tarom amugy, hogy egy elit passrushert a GB elkezdett ILB-ben jatszatni, mert nem talaltak egy kompetens tacklegyarat.

Megis mennyire kell ostobanak lenned, hogy az egyik legertekesebb pozicioban (DE/OLB) bravurozo jatekosodat betedd inkabb ILB-nek...
undisputedly
már rohadtul nem volt elit. és már nem is nagyon volt ILB
braxa88
Volt jó pár éve egy olyan szezon ahol igen kb ilyen 70%-ban ILB volt.
Aztán egyre kevesebbet és szerintem az utolsó 2 évben 10-15% körül lehetett. Egyszerűen nem ment neki már nálunk. Amúgy mindenki imádta utána is mert egy csillaga volt a 2010-es évek Packersének, a mai napig imádom és jó látni, hogy itt megy/ment neki a játék.
Van az úgy, hogy egy kapcsolat elfáradt és jót tesz mindkét félnek a váltás.
Ő magáratalált itt, nekünk meg egy baromi jó duónk jött össze a helyére a Smith's brothersel.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Matthews legalabb egy honapra kidolt, mivel egy tackle soran eltort az allkapcsa.

Iden mar 6 sacknel jar 5 meccs alatt, mondhatni levetette a GB altal ratett lancokat. Az elmult 5 ev egyik legnagyobb edzoi gyokersegenek tarom amugy, hogy egy elit passrushert a GB elkezdett ILB-ben jatszatni, mert nem talaltak egy kompetens tacklegyarat.

Megis mennyire kell ostobanak lenned, hogy az egyik legertekesebb pozicioban (DE/OLB) bravurozo jatekosodat betedd inkabb ILB-nek...
undisputedly
már rohadtul nem volt elit. és már nem is nagyon volt ILB
több mint 4 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
amúgy Goffal mi a szitu? teljesen olyan fejeket vág, mintha a Fisher-érában lennénk újra, néha úgy is játszik. nekem innen úgy tűnik valami mintha nem klikkelne eddig.
petey
Goff rendben van. Az offense nem klikkel még teljesen (OL, futás, QB, playhívás stb.) , de azt várom, hogy egyre jobb lesz ahogy megyünk előre a szezonban és összeér majd az új séma.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
amúgy Goffal mi a szitu? teljesen olyan fejeket vág, mintha a Fisher-érában lennénk újra, néha úgy is játszik. nekem innen úgy tűnik valami mintha nem klikkelne eddig.
petey
Goff a rendszer gyermeke, szerintem igazabol McVay zsenialitasa kezd „faradni”, az ellenfelek egyre inkabb kezdenek belelatni a fejebe, egyre tobb jatekat talaljak el, raadasul mivel Gurleyt sem lehet hulyere terhelni, igy egyre tobb feladata van Goffnak, onallo donteseket kell hoznia, tobbet kell pasztaznia az elkapoit es olvasni a vedelmeket, ami erezhetoen nem az erossege. Ez lelassitja a tamadosort, illetve meg is rekeszti.

McVay mintha nem is tert volna meg magahoz a Super Bowlban kapott pofontol, ami meg egyertelmuen az o blamajan ment el. Talan nincs hozzaszokva ahhoz, hogy igy lejatsszak ot, aztan valahogy csak nem akar felebredni a melyalombol. Mondjuk azert a Rams meg igy is 3–2-vel all, ami azert rossznak nem rossz. Nem tunik nekem ez egy olyan durva sorsolasnak, hogy ne lehessen meg mondjuk a 10 W.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
amúgy Goffal mi a szitu? teljesen olyan fejeket vág, mintha a Fisher-érában lennénk újra, néha úgy is játszik. nekem innen úgy tűnik valami mintha nem klikkelne eddig.
petey
Biztos Bortles jelenléte van ennyire rossz hatással rá. 😊
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
amúgy Goffal mi a szitu? teljesen olyan fejeket vág, mintha a Fisher-érában lennénk újra, néha úgy is játszik. nekem innen úgy tűnik valami mintha nem klikkelne eddig.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Matthews legalabb egy honapra kidolt, mivel egy tackle soran eltort az allkapcsa.

Iden mar 6 sacknel jar 5 meccs alatt, mondhatni levetette a GB altal ratett lancokat. Az elmult 5 ev egyik legnagyobb edzoi gyokersegenek tarom amugy, hogy egy elit passrushert a GB elkezdett ILB-ben jatszatni, mert nem talaltak egy kompetens tacklegyarat.

Megis mennyire kell ostobanak lenned, hogy az egyik legertekesebb pozicioban (DE/OLB) bravurozo jatekosodat betedd inkabb ILB-nek...

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
A múltheti szenvedés után ez az offense teljesítmény nekem végre teljesen vállalható volt. Kezd beérni a változtatás a támadó oldalon, az OL itt-ott már a tavalyit idézte, McVay több 2 vagy 3 TE-es felállást használt, és ez kezd működni. Futás még annyira nincs, az outside zone futásokat gyakorlatilag teljesen elhagytuk, de ha az OL blokkolása végre javul a 6-1 es front ellen, középen meg lehet majd indulni - voltak erre utaló jelek. Sztem Goff ismét jó volt, és várhatóan még jobb lesz majd, ahogy haladunk előre - bár én elfogult vagyok vele kapcsolatban.

Ellenben a D továbbra is csalódás. A DL még hagyján, viszont a secondary a tavaly ilyenkori formájában játszott és csak nyeltük a nagy játékokat. Wilson kétség kívűl zseni abban amit csinál (nálam ő az MVP eddig), de az igazság az, hogy ehhez Peters és Talib masszívan asszisztált, gyakorlatilag a világukat nem tudták. A másik dühítő dolog a rengeteg elrontott szerelés: Wilson minimum 4 sackről jött le, emellett egy rakás TFL hiúsult meg a rossz szerelési kísérletek miatt.

ÉS mindezek ellenére (vagy ezzel együtt) ez a meccs is meglehetett volna zsinórban harmadszor Seattle-ben. Csak rajtunk múlt. Grat a Hawks-nak, jó meccs volt.

3-2. Nem a világ vége, nagyon sok van még hátra. Tavaly a szezon elejét nyomtuk meg és fogytunk el kicsit a végére, én kiegyeznék a fordítottjával.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Azért köszi skacok a mérkőzést.Nagyon kicsin múlott.
További sok sikert nektek!
Rózsa Sándor (betyár)
Egyértelműen jobbak voltatok. Igazából csodáltam, hogy a végéig szoros maradt a meccs. Legatron meg kb. feltette az i-re a pontot, hogy ne ti veszítsétek el.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Azért köszi skacok a mérkőzést.Nagyon kicsin múlott.
További sok sikert nektek!
több mint 4 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Kezdem azt hinni hogy a magyar Rams drukkerek még nem heverték ki a vereséget. Mármint a februárit...
Pizsama
ahogy nézem Goff sem
Amadeus
Dislike gomb nincs itt valahol?

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 4 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
No quarterback has been pressured on more dropbacks this year than #LARams  Jared Goff


Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Kezdem azt hinni hogy a magyar Rams drukkerek még nem heverték ki a vereséget. Mármint a februárit...
Pizsama
Te is jól elvagy tűnve ☝Mit ne mondjak !
Remélem eredménykövetőn leszel hajnalban ?

És végig nèzed a veresègeteket 😃😜😎)
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Kezdem azt hinni hogy a magyar Rams drukkerek még nem heverték ki a vereséget. Mármint a februárit...
Pizsama
ahogy nézem Goff sem

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Kezdem azt hinni hogy a magyar Rams drukkerek még nem heverték ki a vereséget. Mármint a februárit...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 7 .körös rookie Dakota Allent elvitte a practice squadból a Raiders.

Ja és grat az SNF W-hez. Cooper Kupp még mindig a legnagyobb király!
több mint 4 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
A D most összehozta ezt a győzelmet! Demby nagyon gyengén játszott. Goff nem találja magát, elég bizonytalan vagy ennyit jelent, hogy a támadófal nagy része kicserélődött?
szata
Nem volt ez annyira rossz. Elég jól mozgott az offense minden hiba ellenére, amiből azért volt bőven: OL, Goff hibái, elejtett passzok, 3 TO, futójáték hiánya (Gurley-nek momentuma nem volt), playcalling (ezeket a screen passz hívásokat 3. és hosszúra nem nagyon értem továbbra sem), time menedzsment... és mégis nyertünk. Én amúgy bírom ezeket a nyögvenyelős meccseket is, igazi csapatgyőzelem volt - most a D vezetésével.
Azért ez a Browns defense sok csapatnak fájni fog még. Jól felkészültek belőlünk és jók is voltak. Ez a győzelem nagyon kellett. Szezon előtt voltak szakértők akik azt sem tartották elképzelhetetlennek, hogy a Carolina, Saints, Browns hármas után 0-3 -al állunk majd... ehhez képest 3-0.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 4 éve
szata Los Angeles Rams 137
A D most összehozta ezt a győzelmet! Demby nagyon gyengén játszott. Goff nem találja magát, elég bizonytalan vagy ennyit jelent, hogy a támadófal nagy része kicserélődött?
több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Újabb W. Sokkal életképesebb volt most az offense, mint a Panthers ellen, de azért most is sok hiba volt.
A Defense elég jól muzsikált, bár kérdés hogy egy egészséges Brees ellen is ezt tudták volna-e hozni. A javuló tendencia mindenesetre látszik, remélem ilyen formában folytatják a srácok a Browns és Buccaneers ellen is, jó lenne 4-0-val menni Seattle-be...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így már érthető, miért fickándozott annyira Fowler vasárnap. A Panthers NAGYON Donald semlegesítésével volt elfoglalva. 😊 😊 😊
 twitter.com/QBsMVP/status/1171514005111730179

De azért kezeljétek a helyén a performanszt.
 twitter.com/BrandonThornNFL/status/1171550354863022081

Szerkesztette: iktriad