Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 4 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 589
A legnagyobb baj az, hogy a Rams mindent egy lapra tett fel. Kellett volna a bajnoki cím, hogy bevonza LA népét. Feláldozta ennek oltárán a jövőt, draft pickekekkel, hosszú szerződésekkel.

Nem lesz itt feltámadás.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kész, ezt nem szabad tovább folytatnom. Számomra itt ért véget a szezon, több meccset nem nézek. Én erre nem vagyok kíváncsi jövőre sem, pláne nem évekig, amíg lábon kihordjuk a McVay-Goff-Gurley fekélyt.

Idén én befejeztem, s mivel St. Louis miatt drukkoltam nekik, jövőre egy másik Missouri állam csapatának szurkolójaként térek vissza.

Elegem van a Ramsből egy életre. Volt 2-3 jó évünk együtt, meg 20-21 szar. Agyő!
Al
A kiemelt rész miatt megértem ezt (de csak ez miatt). Mindig is úgy éreztem nem nagyon tudnék a csapatomnak szurkolni, ha máshová menne, csak a neve maradna. Mondjuk pl. egy Utah 49ers, vagy Salt Lake City 49ers csapatnak valószínű nem tudnék ugyanúgy szurkolni. Még egy San Diego-LA mozgás csak-csak, de egy Cleveland-LA-St. Louis-majd vissza LA már nagyon sok (ugyanígy érzek egy Bay Area-Nevada mozgásról is). Ráadásul, a leírt évek alapján, Te a Lajos korszakban csatlakoztál, tehát a szemszögedből, nem "vissza ment" a csapat, hanem "el".
Kansas legalább AFC és ez sem lesz törés a lelkedben, hogy egy korábbi konferencia riválisnak drukkolj.
Most el vagytok keseredve, ez a Ravens más csapat ellen is blow outot csinál, fel a fejjel!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Tegnap este leültem megnézni a meccset. Nem voltak nagy elvárásaim, amiket tovább rontott, hogy napközben belefutottam egy Lamar Jackson fotóba. E nélkül is tuti kettesre vettem volna a tippmixen, de ez után már biztos voltam a vereségben.
Végre (gondoltam), úgy ülhetek le meccset nézni, hogy tudom kikaptunk. Legalább nem fogok idegeskedni. Akkor nem is sejtettem mekkorát tévedek.
Ahogy csordogált a meccs, úgy lettem egyre feszültebb, egyre idegesebb. Újra a jól megszokott fos Rams-szet kellett néznem, s közben azon járt az agyam, hogy van egy újabb 10 év, amikor a rájátszás közelébe sem szagolunk. S nekem nincs 10-15 évem a következő PO-ig. Sőt, ezt én már jövő héten sem akarom látni.
Ekkor már minden idegesített. A bírók, akik fingom nincs miért baszakodnak visszanézéssel, mikor úgy sem a helyes ítéletet hozzák meg, inkább csak a seggüket védik vele (visszanéztük, és helyesen döntöttünk már a meccs hevében is). McVay. A csapat. Peters.
A végére olyan dühroham kapott el (főként a tehetetlenség miatt), hogy törni-zúzni tudtam volna. Akkorát b@sztam az asztalra, hogy most is fáj a kezem (remélem nem repedt meg). A gyereket majdnem elvertem. Kész.
Kész, ezt nem szabad tovább folytatnom. Számomra itt ért véget a szezon, több meccset nem nézek. Én erre nem vagyok kíváncsi jövőre sem, pláne nem évekig, amíg lábon kihordjuk a McVay-Goff-Gurley fekélyt.

Idén én befejeztem, s mivel St. Louis miatt drukkoltam nekik, jövőre egy másik Missouri állam csapatának szurkolójaként térek vissza.

Elegem van a Ramsből egy életre. Volt 2-3 jó évünk együtt, meg 20-21 szar. Agyő!
Al
Úgyse fogod feladni, a szerelem már csak ilyen. Megvolt a gödör alja, lehet resetelni és újraírni a forgatókönyvet. Amúgy is hiányoznának a jó kis NFC West-es meccsek.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Hát ez konkrétra sikerült 😀
több mint 4 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 589
Tegnap este leültem megnézni a meccset. Nem voltak nagy elvárásaim, amiket tovább rontott, hogy napközben belefutottam egy Lamar Jackson fotóba. E nélkül is tuti kettesre vettem volna a tippmixen, de ez után már biztos voltam a vereségben.
Végre (gondoltam), úgy ülhetek le meccset nézni, hogy tudom kikaptunk. Legalább nem fogok idegeskedni. Akkor nem is sejtettem mekkorát tévedek.
Ahogy csordogált a meccs, úgy lettem egyre feszültebb, egyre idegesebb. Újra a jól megszokott fos Rams-szet kellett néznem, s közben azon járt az agyam, hogy van egy újabb 10 év, amikor a rájátszás közelébe sem szagolunk. S nekem nincs 10-15 évem a következő PO-ig. Sőt, ezt én már jövő héten sem akarom látni.
Ekkor már minden idegesített. A bírók, akik fingom nincs miért baszakodnak visszanézéssel, mikor úgy sem a helyes ítéletet hozzák meg, inkább csak a seggüket védik vele (visszanéztük, és helyesen döntöttünk már a meccs hevében is). McVay. A csapat. Peters.
A végére olyan dühroham kapott el (főként a tehetetlenség miatt), hogy törni-zúzni tudtam volna. Akkorát b@sztam az asztalra, hogy most is fáj a kezem (remélem nem repedt meg). A gyereket majdnem elvertem. Kész.
Kész, ezt nem szabad tovább folytatnom. Számomra itt ért véget a szezon, több meccset nem nézek. Én erre nem vagyok kíváncsi jövőre sem, pláne nem évekig, amíg lábon kihordjuk a McVay-Goff-Gurley fekélyt.

Idén én befejeztem, s mivel St. Louis miatt drukkoltam nekik, jövőre egy másik Missouri állam csapatának szurkolójaként térek vissza.

Elegem van a Ramsből egy életre. Volt 2-3 jó évünk együtt, meg 20-21 szar. Agyő!

Szerkesztette: Al
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na akkor ezután meg jövőre derül ki milyen HC is McVay.
több mint 4 éve
szata Los Angeles Rams 137
Most nem volt jelentős nyomás Goff-on, gyengébbnek mondható a Bears passz siettetése vagy a támadófalunkba beugró újoncok nem teljesítettek rosszul? Ilyen szempontból mennyire lehetünk bizakodóak? Ettől függetlenül volt 3-4 homály dobása amikor szabadon passzolhatott. Szerintetek ehhez kepest Bortles hogy teljesítene? Kemény dió lesz az AFC legjobb csapata ellen!
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A The Guardian is arra jutott nagyjából, amire Al:
 amp.theguardian.com/sport/2019/nov/15/forget-a-super-bowl-slump-the-la-rams-have-a-jared-goff-problem
ulpianus
Teljesen jogos. Én már tavaly mondtam, hogy hosszú távon nem fog működni ez a McVay megsúgja a tutit. Goff belekényelmesedett. A technika ott van. De fejben katasztrófa a srác. Nem tud védelmet olvasni, nem tud a zsebből jól ki mozogni. Mondjuk ki: bust!
Pizsama
Vesd össze a mi gyöngyszemünkkel ma este.
több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
A The Guardian is arra jutott nagyjából, amire Al:
 amp.theguardian.com/sport/2019/nov/15/forget-a-super-bowl-slump-the-la-rams-have-a-jared-goff-problem
ulpianus
Teljesen jogos. Én már tavaly mondtam, hogy hosszú távon nem fog működni ez a McVay megsúgja a tutit. Goff belekényelmesedett. A technika ott van. De fejben katasztrófa a srác. Nem tud védelmet olvasni, nem tud a zsebből jól ki mozogni. Mondjuk ki: bust!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
A The Guardian is arra jutott nagyjából, amire Al:
 amp.theguardian.com/sport/2019/nov/15/forget-a-super-bowl-slump-the-la-rams-have-a-jared-goff-problem


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Rams drukker társak!
El is felejtettem hogy elemeltem plusz két zászlót a Bengals-Rams meccsről, amiket fel tudok most ajánlani teljesen ingyen. Aki kapja marja, szóval írjatok rám privát üzenetet, a két első jelentkezőnek elküldöm valahogy.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
A hétfő esti rangadó előtt számolgatja az ember 2. helyre a csoportban hogy van esélye a csapatnak? Leszögezem, hogy nagyon jó csapat a Seattle, de szerencsével sem állnak hadilábon az idén! Amikor kell Wilson játszik tökéletesen, ha kell a védelem szerzi a yardokat , pontokat mint most a 49-ers ellen, megnyernek 2 hosszabbításos mérkőzést, és 3 győzelmük is 3 ponton belül van. Kísarkítva mondom a 8-2 helyett akár 4-6 is lehetne, de küzdenek csapatként a sikerért. Kicsit ez hiányzik nekem a Rams-nél!
szata
Igen, ezt mi is igy latjuk odaat. A szezon elso feleben nem alltunk hadilabon a szerencsevel, mar ami a szoros eredmenyeket illeti. 1 pontos gyozelem a Bengals ellen, 2 pontos gyozelem a Steeler ellen, 1 pontos gyozelem a Rams ellen, majd 2 OT win az elmult ketto forduloban. Viszont ugye ezeken a szoros meccseken amikor tobbnyire az utolso drajv donti el az eredmenyt, hatalmas elony, hogy (szerintem) a liga legjobb iranyitoja van nalunk. Ez a kulonbseg iden a 2 csapat kozott. Plusz nalatok ugye a SB is nyomhatja a vallakat.
több mint 4 éve
szata Los Angeles Rams 137
A hétfő esti rangadó előtt számolgatja az ember 2. helyre a csoportban hogy van esélye a csapatnak? Leszögezem, hogy nagyon jó csapat a Seattle, de szerencsével sem állnak hadilábon az idén! Amikor kell Wilson játszik tökéletesen, ha kell a védelem szerzi a yardokat , pontokat mint most a 49-ers ellen, megnyernek 2 hosszabbításos mérkőzést, és 3 győzelmük is 3 ponton belül van. Kísarkítva mondom a 8-2 helyett akár 4-6 is lehetne, de küzdenek csapatként a sikerért. Kicsit ez hiányzik nekem a Rams-nél!
több mint 4 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 589
A "tegnapi" (én tegnap láttam), meccs után, mérhetetlenül elegem lett a Ramsből. Ennyire fogalmatlanok nem lehetünk. Kezdem megint.
Gurley a statok szerint 26-28. helyet foglalja el az RB statokban. Liga elit futó, mi?
Goff. Abszolút nem tud mozogni a zsebben. Legalább 3x dobta neki az orra előtti falember kinyújtott kezének (nem beleütöttek a passzba, hanem a feltartott kéznek dobta). Agyrém. Egyszer mozgott ki a zsebből. EGYSZER. Akkor dobott egy 2 yardos passzt, s az elkapó hozzátett még 6-ot. Miért nem lehetett ilyeneket csinálni? Goffnál egyszer csillant fel a szemem, mikor a lábához kapott, és 1 snap erejéig Bortles lépett pályára. Már azt hittem van isten, s kidől Goff hosszabb időre. Ugyanis kurva kíváncsi lennék, mit tudna kezdeni egy másik irányító. Végre választ kaphatnék arra, hogy tényleg a támadó fal szar ennyire és McVay, vagy pedig a bohóc Goff.
McVay, (mert már vele is tele a tököm). Annyira kiismerhető már, hogy az egyetlen meglepetés tőle, hogy nem okoz meglepetést a hívásokkal. Illetve nem a szart. Pl. 8 yardra az ellenfél end zone-jától, 3. kisérletre visszadobják Gurleynek a 15 yardosra, hogy fusson. Sikerült is -5 yardot teljesítenie, mert Gurley nem az a szélvész. Tele a hócipőm a meccs kezdésekkel is. Mi mindig rúgást választunk. Ez általában nem jön be, mert pontokat kapunk az első támadásból, a 2. félidőt pedig általában 3 snap után puntolás követ. Tegnap végre bejöhetett volna, mert a védelem TD-vel kezdett, és mire mentünk vele? Szóval, van értelme?
Lassan a csapat is eléri a támadók szintjét, lásd Hekker INT. 4 mp-cel a támadó idő lejárta előtt áthívja passzra Hekker a játékot. Kész csoda, hogy nem volt false start (bár azzal jobban jártunk volna). Nem is lehetett más a kapkodás eredménye, mint az INT.

S ha még ez nem lenne elég, akkor ott volt az is, hogy szerintem egyik TD sem volt TD, amit a PIT szerzett.
Az elsőnél a térde a pályán kívül előbb lenn volt mint a 2. láb.
A másik pedig incomplete pass volt szerintem, s nem fumble.

Egyedül a védelem, s azon belül is Donald miatt nézem még.
Ja és ha védelem, Ramsey milyen légüres térben mozgott tegnap........vicc,

Szerkesztette: Al
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szerintem lassan megállapíthatjuk hogy idén a csapat nem jut rájátszásba.
Pizsama
Ne mondj ilyet ......
Még simán meglehet.
Rózsa Sándor (betyár)
Akkora fos az OL, ami mögött Goff képtelen jól játszani, hogy nem látok esélyt javulásra a következő hetekben.
Pizsama
hát meg a futás sem működik így.

most így pár meccs után vki elmagyarázhatná nekem a rációt a ramsey tradeben. annyira nem látok bele a csapatotokba, hogy miért volt ez jó. oké biztos fasza playa ramsey, de hillt közben folyamatosan szopatták a meccsen. elmentek az első körök és láthatóan a sec gyengült. bonyolult egy biznisz ez, azt értem, hogy peters-szel nem akartak hosszabítani és talibbal sem, de ezzel az idei év kuka. mindenesetre mi köszönjük szépen.
gedam
5 kezdő került ki a védelemből 1 év alatt(ILB, DE, FS posztokon), és Ramsey érkezett horror áron. Nem irigylem Wadet sem.
Amadeus
Mondjuk FS pont jött, meg egy elég jó kis OLB is, szóval annyira sajnálni sem kell. Azért az nem normális, amikor egy falban Donald és Suh is van, a DB-sor is fullos, miközben a támadósor ligaelit
Wyatt
csak azért nem írom, hogy én megmondtam előre tavaly ilyenkor, mert már ellőttem az idénre kiporciózott "én megmondtam előre" puskaporomat a bears topikban, a helyi erők legnagyobb örömére. Itt is el lett adva a franchise jövője 2 cornerbackért, miközben tavaly is látszott, hogy Goff nem Peyton Manning, hogy Midas királyként a szarból is aranyat csináljon és ennyi eltradelt pickkel kurva nehéz lesz falat építeni elé.

Nem lett pótolva Joyner, nem lett pótolva Barron, olyan játékosok, akik ismerték a sémát és évek óta a csapatban voltak. Nem lett pótolva Suh egy hasonló típusú játékossal. Nyilván őt hasonló minőséggel lehet. A Peters-Talib páros is elit volt papíron. Persze a cap spacen látszott ez már, hogy all in volt ez tavaly, most pedig az csapódik le, hogy kurvára nem jött be.
Amadeus
Azért az tök érdekes, hogy a D teljesítményén rugóztok, és nem azon, hogy hova lett a tavalyi offense? Mert ugye még mindig McVay a HC, és ő még mindig O guru. Ahhoz képest a tegnapi O TD nélküli meccs azért inkább említésre méltó, mint az hogy a D 10 pontot kapott. Szerintem.
Jan
Különben ez egy tök érdekes téma lehetne.A Saját topicomba sokan edzovaltast szeretnének nálunk azért mert hogy nem igen van jövőkép a csaptunknál.És hogy a leendő MVP QB legszebb évei mennek el Carroll alatt.
És hogy fiatal támadó guru kell mint McVay.
De mi a garancia hogy egy fiatal edző jó választás ? Nem lehet hogy McVayt is kismerték nagyon hamar ?És hogy önmagában az hogy támadó guru vagy az csak egy dolog? Nem lehet hogy egy csapat sikeressége majdnem annyira függ a pozíciós edzőn keresztül a orvosi teamen át megfigyelokig mint magán a támadó guru főedzőn?
Nekem az a véllemènyem hogy önmagában nem lehet vélleményezni egy edzőt hogy jó e vagy sem ,az egész teamet lehet szerintem.

Várható volt hogy a McVay vissza esik és szerintem most fog kiderulni hogy jó edző e vagy sem és tud e megujjulni és változtatni a rendszerén, mert ez az igazán jó edzők egyik ismérve szerintem.

(Különben én bízok benne hogy fog tudni és képes lesz újra bivaly gárdát összerakni😊)
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Szerintem lassan megállapíthatjuk hogy idén a csapat nem jut rájátszásba.
Pizsama
Ne mondj ilyet ......
Még simán meglehet.
Rózsa Sándor (betyár)
Akkora fos az OL, ami mögött Goff képtelen jól játszani, hogy nem látok esélyt javulásra a következő hetekben.
Pizsama
hát meg a futás sem működik így.

most így pár meccs után vki elmagyarázhatná nekem a rációt a ramsey tradeben. annyira nem látok bele a csapatotokba, hogy miért volt ez jó. oké biztos fasza playa ramsey, de hillt közben folyamatosan szopatták a meccsen. elmentek az első körök és láthatóan a sec gyengült. bonyolult egy biznisz ez, azt értem, hogy peters-szel nem akartak hosszabítani és talibbal sem, de ezzel az idei év kuka. mindenesetre mi köszönjük szépen.
gedam
5 kezdő került ki a védelemből 1 év alatt(ILB, DE, FS posztokon), és Ramsey érkezett horror áron. Nem irigylem Wadet sem.
Amadeus
Mondjuk FS pont jött, meg egy elég jó kis OLB is, szóval annyira sajnálni sem kell. Azért az nem normális, amikor egy falban Donald és Suh is van, a DB-sor is fullos, miközben a támadósor ligaelit
Wyatt
csak azért nem írom, hogy én megmondtam előre tavaly ilyenkor, mert már ellőttem az idénre kiporciózott "én megmondtam előre" puskaporomat a bears topikban, a helyi erők legnagyobb örömére. Itt is el lett adva a franchise jövője 2 cornerbackért, miközben tavaly is látszott, hogy Goff nem Peyton Manning, hogy Midas királyként a szarból is aranyat csináljon és ennyi eltradelt pickkel kurva nehéz lesz falat építeni elé.

Nem lett pótolva Joyner, nem lett pótolva Barron, olyan játékosok, akik ismerték a sémát és évek óta a csapatban voltak. Nem lett pótolva Suh egy hasonló típusú játékossal. Nyilván őt hasonló minőséggel lehet. A Peters-Talib páros is elit volt papíron. Persze a cap spacen látszott ez már, hogy all in volt ez tavaly, most pedig az csapódik le, hogy kurvára nem jött be.
Amadeus
Azért az tök érdekes, hogy a D teljesítményén rugóztok, és nem azon, hogy hova lett a tavalyi offense? Mert ugye még mindig McVay a HC, és ő még mindig O guru. Ahhoz képest a tegnapi O TD nélküli meccs azért inkább említésre méltó, mint az hogy a D 10 pontot kapott. Szerintem.
Jan
gondolom a gameplan az volt a szezonra idén is, hogy baszó defense, baszó futójáték, Goff meg passzol amerre a feje áll. Ebből lett az, hogy Goff passzol amerre a feje áll.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
Szerintem lassan megállapíthatjuk hogy idén a csapat nem jut rájátszásba.
Pizsama
Ne mondj ilyet ......
Még simán meglehet.
Rózsa Sándor (betyár)
Akkora fos az OL, ami mögött Goff képtelen jól játszani, hogy nem látok esélyt javulásra a következő hetekben.
Pizsama
hát meg a futás sem működik így.

most így pár meccs után vki elmagyarázhatná nekem a rációt a ramsey tradeben. annyira nem látok bele a csapatotokba, hogy miért volt ez jó. oké biztos fasza playa ramsey, de hillt közben folyamatosan szopatták a meccsen. elmentek az első körök és láthatóan a sec gyengült. bonyolult egy biznisz ez, azt értem, hogy peters-szel nem akartak hosszabítani és talibbal sem, de ezzel az idei év kuka. mindenesetre mi köszönjük szépen.
gedam
5 kezdő került ki a védelemből 1 év alatt(ILB, DE, FS posztokon), és Ramsey érkezett horror áron. Nem irigylem Wadet sem.
Amadeus
Mondjuk FS pont jött, meg egy elég jó kis OLB is, szóval annyira sajnálni sem kell. Azért az nem normális, amikor egy falban Donald és Suh is van, a DB-sor is fullos, miközben a támadósor ligaelit
Wyatt
csak azért nem írom, hogy én megmondtam előre tavaly ilyenkor, mert már ellőttem az idénre kiporciózott "én megmondtam előre" puskaporomat a bears topikban, a helyi erők legnagyobb örömére. Itt is el lett adva a franchise jövője 2 cornerbackért, miközben tavaly is látszott, hogy Goff nem Peyton Manning, hogy Midas királyként a szarból is aranyat csináljon és ennyi eltradelt pickkel kurva nehéz lesz falat építeni elé.

Nem lett pótolva Joyner, nem lett pótolva Barron, olyan játékosok, akik ismerték a sémát és évek óta a csapatban voltak. Nem lett pótolva Suh egy hasonló típusú játékossal. Nyilván őt hasonló minőséggel lehet. A Peters-Talib páros is elit volt papíron. Persze a cap spacen látszott ez már, hogy all in volt ez tavaly, most pedig az csapódik le, hogy kurvára nem jött be.
Amadeus
Azért az tök érdekes, hogy a D teljesítményén rugóztok, és nem azon, hogy hova lett a tavalyi offense? Mert ugye még mindig McVay a HC, és ő még mindig O guru. Ahhoz képest a tegnapi O TD nélküli meccs azért inkább említésre méltó, mint az hogy a D 10 pontot kapott. Szerintem.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Szerintem lassan megállapíthatjuk hogy idén a csapat nem jut rájátszásba.
Pizsama
Ne mondj ilyet ......
Még simán meglehet.
Rózsa Sándor (betyár)
Akkora fos az OL, ami mögött Goff képtelen jól játszani, hogy nem látok esélyt javulásra a következő hetekben.
Pizsama
hát meg a futás sem működik így.

most így pár meccs után vki elmagyarázhatná nekem a rációt a ramsey tradeben. annyira nem látok bele a csapatotokba, hogy miért volt ez jó. oké biztos fasza playa ramsey, de hillt közben folyamatosan szopatták a meccsen. elmentek az első körök és láthatóan a sec gyengült. bonyolult egy biznisz ez, azt értem, hogy peters-szel nem akartak hosszabítani és talibbal sem, de ezzel az idei év kuka. mindenesetre mi köszönjük szépen.
gedam
5 kezdő került ki a védelemből 1 év alatt(ILB, DE, FS posztokon), és Ramsey érkezett horror áron. Nem irigylem Wadet sem.
Amadeus
Mondjuk FS pont jött, meg egy elég jó kis OLB is, szóval annyira sajnálni sem kell. Azért az nem normális, amikor egy falban Donald és Suh is van, a DB-sor is fullos, miközben a támadósor ligaelit
Wyatt
csak azért nem írom, hogy én megmondtam előre tavaly ilyenkor, mert már ellőttem az idénre kiporciózott "én megmondtam előre" puskaporomat a bears topikban, a helyi erők legnagyobb örömére. Itt is el lett adva a franchise jövője 2 cornerbackért, miközben tavaly is látszott, hogy Goff nem Peyton Manning, hogy Midas királyként a szarból is aranyat csináljon és ennyi eltradelt pickkel kurva nehéz lesz falat építeni elé.

Nem lett pótolva Joyner, nem lett pótolva Barron, olyan játékosok, akik ismerték a sémát és évek óta a csapatban voltak. Nem lett pótolva Suh egy hasonló típusú játékossal. Nyilván őt hasonló minőséggel lehet. A Peters-Talib páros is elit volt papíron. Persze a cap spacen látszott ez már, hogy all in volt ez tavaly, most pedig az csapódik le, hogy kurvára nem jött be.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Ilyen elkeseredett mint most a 2 vesztes csoportrangadó után voltam, jött 2 w, még számolgattam néztem a többi csoport helyzetét is, de ez a támadójáték után nagyon pesszimista lettem megint! Az erős D-vel rendelkező csapatok ellen nem tudunk játszani annyira gyenge az O line és Goff. És most jön a Bears és Ravens...
szata
A Ravens baromi érdekes lesz. Ott lehet azért futni bőven. Teljesen más matchup lesz, mint itt volt, a nagy kérdés majd, hogy mennyire fogjatok a futojatekot. Ellenünk ez tökéletes volt, de mi amúgy is szarok vagyunk ebben. Viszont LJ tuti nagy ívben akarja majd kikerülni Donaldot és azért ez a védelem nem rossz...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem lassan megállapíthatjuk hogy idén a csapat nem jut rájátszásba.
Pizsama
Ne mondj ilyet ......
Még simán meglehet.
Rózsa Sándor (betyár)
Akkora fos az OL, ami mögött Goff képtelen jól játszani, hogy nem látok esélyt javulásra a következő hetekben.
Pizsama
hát meg a futás sem működik így.

most így pár meccs után vki elmagyarázhatná nekem a rációt a ramsey tradeben. annyira nem látok bele a csapatotokba, hogy miért volt ez jó. oké biztos fasza playa ramsey, de hillt közben folyamatosan szopatták a meccsen. elmentek az első körök és láthatóan a sec gyengült. bonyolult egy biznisz ez, azt értem, hogy peters-szel nem akartak hosszabítani és talibbal sem, de ezzel az idei év kuka. mindenesetre mi köszönjük szépen.
gedam
5 kezdő került ki a védelemből 1 év alatt(ILB, DE, FS posztokon), és Ramsey érkezett horror áron. Nem irigylem Wadet sem.
Amadeus
Mondjuk FS pont jött, meg egy elég jó kis OLB is, szóval annyira sajnálni sem kell. Azért az nem normális, amikor egy falban Donald és Suh is van, a DB-sor is fullos, miközben a támadósor ligaelit

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Szerintem lassan megállapíthatjuk hogy idén a csapat nem jut rájátszásba.
Pizsama
Ne mondj ilyet ......
Még simán meglehet.
Rózsa Sándor (betyár)
Akkora fos az OL, ami mögött Goff képtelen jól játszani, hogy nem látok esélyt javulásra a következő hetekben.
Pizsama
hát meg a futás sem működik így.

most így pár meccs után vki elmagyarázhatná nekem a rációt a ramsey tradeben. annyira nem látok bele a csapatotokba, hogy miért volt ez jó. oké biztos fasza playa ramsey, de hillt közben folyamatosan szopatták a meccsen. elmentek az első körök és láthatóan a sec gyengült. bonyolult egy biznisz ez, azt értem, hogy peters-szel nem akartak hosszabítani és talibbal sem, de ezzel az idei év kuka. mindenesetre mi köszönjük szépen.
gedam
5 kezdő került ki a védelemből 1 év alatt(ILB, DE, FS posztokon), és Ramsey érkezett horror áron. Nem irigylem Wadet sem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Szerintem lassan megállapíthatjuk hogy idén a csapat nem jut rájátszásba.
Pizsama
Ne mondj ilyet ......
Még simán meglehet.
Rózsa Sándor (betyár)
Akkora fos az OL, ami mögött Goff képtelen jól játszani, hogy nem látok esélyt javulásra a következő hetekben.
Pizsama
hát meg a futás sem működik így.

most így pár meccs után vki elmagyarázhatná nekem a rációt a ramsey tradeben. annyira nem látok bele a csapatotokba, hogy miért volt ez jó. oké biztos fasza playa ramsey, de hillt közben folyamatosan szopatták a meccsen. elmentek az első körök és láthatóan a sec gyengült. bonyolult egy biznisz ez, azt értem, hogy peters-szel nem akartak hosszabítani és talibbal sem, de ezzel az idei év kuka. mindenesetre mi köszönjük szépen.
gedam
Szerintem lassan megállapíthatjuk hogy idén a csapat nem jut rájátszásba.
Pizsama
Ne mondj ilyet ......
Még simán meglehet.
Rózsa Sándor (betyár)
Akkora fos az OL, ami mögött Goff képtelen jól játszani, hogy nem látok esélyt javulásra a következő hetekben.
Pizsama
hát meg a futás sem működik így.

most így pár meccs után vki elmagyarázhatná nekem a rációt a ramsey tradeben. annyira nem látok bele a csapatotokba, hogy miért volt ez jó. oké biztos fasza playa ramsey, de hillt közben folyamatosan szopatták a meccsen. elmentek az első körök és láthatóan a sec gyengült. bonyolult egy biznisz ez, azt értem, hogy peters-szel nem akartak hosszabítani és talibbal sem, de ezzel az idei év kuka. mindenesetre mi köszönjük szépen.
gedam
Szerintem Peters-t nem jól használtuk. Tavaly szenvedett a Man coverage sémában, idén meg hiába kezdtünk el többségében Zone-t használni, Talib kihullása után Peters iszonyat inkonzisztensé vált. Hol brilliánsan vette észre a lehetőségeket, máskor csúnyán megégett (én titeket is óva intelek, mert fogtok még TD-t kapni miatta).
Szerintem Ramsey jobb Man-ben, de egyelőre nem látom át hogy Wade mit is akar most kezdeni a Secondary-vel. Én inkább a Man-t nyomatnám hogy a front 7-nek a pass rush alatt több ideje legyen odaérni.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 4 éve
gedam 5 692
Szerintem lassan megállapíthatjuk hogy idén a csapat nem jut rájátszásba.
Pizsama
Ne mondj ilyet ......
Még simán meglehet.
Rózsa Sándor (betyár)
Akkora fos az OL, ami mögött Goff képtelen jól játszani, hogy nem látok esélyt javulásra a következő hetekben.
Pizsama
hát meg a futás sem működik így.

most így pár meccs után vki elmagyarázhatná nekem a rációt a ramsey tradeben. annyira nem látok bele a csapatotokba, hogy miért volt ez jó. oké biztos fasza playa ramsey, de hillt közben folyamatosan szopatták a meccsen. elmentek az első körök és láthatóan a sec gyengült. bonyolult egy biznisz ez, azt értem, hogy peters-szel nem akartak hosszabítani és talibbal sem, de ezzel az idei év kuka. mindenesetre mi köszönjük szépen.
több mint 4 éve
szata Los Angeles Rams 137
Ilyen elkeseredett mint most a 2 vesztes csoportrangadó után voltam, jött 2 w, még számolgattam néztem a többi csoport helyzetét is, de ez a támadójáték után nagyon pesszimista lettem megint! Az erős D-vel rendelkező csapatok ellen nem tudunk játszani annyira gyenge az O line és Goff. És most jön a Bears és Ravens...
több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Szerintem lassan megállapíthatjuk hogy idén a csapat nem jut rájátszásba.
Pizsama
Ne mondj ilyet ......
Még simán meglehet.
Rózsa Sándor (betyár)
Akkora fos az OL, ami mögött Goff képtelen jól játszani, hogy nem látok esélyt javulásra a következő hetekben.