Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 3 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Statból látva Donald állatkodot!
steelwolf
Egy kib****tt nagy cheatcode az a manus. Imádom. 😀
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 862 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Statból látva Donald állatkodot!
több mint 3 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Megérdemeltünk volna egy kib@szott nagy pofont erre a produkcióra.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Végigszenvedtem ezt a tegnapi mutatvány.
Egy szóval: katasztrófa.
Egyedül a DL sor mutatott valami érdemi játékot.
A Secondary szinte végig gyengén muzsikált, max néha tudtak villani (Williams interception-je azért zseniális volt). Az impotens Offense pedig már-már a Fisher-érát idézte.
Nem tudom mi van McVay-el, de az ukrán puncin túl talán a Playbook-kal is kéne foglalkozni, mert ez a támadójáték rém gyenge!
Szerintem a tavalyihoz hasonló szezont fogunk futni, és nem jutunk PO-ba, de ne legyen igazam...
Pizsama
Ukrán punci ? 😃😃
Josh Allen

empty taxi
Bomba a kislany 😉
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Végigszenvedtem ezt a tegnapi mutatvány.
Egy szóval: katasztrófa.
Egyedül a DL sor mutatott valami érdemi játékot.
A Secondary szinte végig gyengén muzsikált, max néha tudtak villani (Williams interception-je azért zseniális volt). Az impotens Offense pedig már-már a Fisher-érát idézte.
Nem tudom mi van McVay-el, de az ukrán puncin túl talán a Playbook-kal is kéne foglalkozni, mert ez a támadójáték rém gyenge!
Szerintem a tavalyihoz hasonló szezont fogunk futni, és nem jutunk PO-ba, de ne legyen igazam...
Pizsama
Ukrán punci ? 😃😃
Josh Allen


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Végigszenvedtem ezt a tegnapi mutatvány.
Egy szóval: katasztrófa.
Egyedül a DL sor mutatott valami érdemi játékot.
A Secondary szinte végig gyengén muzsikált, max néha tudtak villani (Williams interception-je azért zseniális volt). Az impotens Offense pedig már-már a Fisher-érát idézte.
Nem tudom mi van McVay-el, de az ukrán puncin túl talán a Playbook-kal is kéne foglalkozni, mert ez a támadójáték rém gyenge!
Szerintem a tavalyihoz hasonló szezont fogunk futni, és nem jutunk PO-ba, de ne legyen igazam...
Pizsama
Ukrán punci ? 😃😃
több mint 3 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Végigszenvedtem ezt a tegnapi mutatvány.
Egy szóval: katasztrófa.
Egyedül a DL sor mutatott valami érdemi játékot.
A Secondary szinte végig gyengén muzsikált, max néha tudtak villani (Williams interception-je azért zseniális volt). Az impotens Offense pedig már-már a Fisher-érát idézte.
Nem tudom mi van McVay-el, de az ukrán puncin túl talán a Playbook-kal is kéne foglalkozni, mert ez a támadójáték rém gyenge!
Szerintem a tavalyihoz hasonló szezont fogunk futni, és nem jutunk PO-ba, de ne legyen igazam...

Szerkesztette: Pizsama
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
henderson mégis tud futni vagy az OL volt ilyen jó formában ?

több mint 3 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Abban egyetértek, hogy vegyes a kép a meccs alapján, de a vereség ellenére annyira nem keserű a szám.
Az offense működött egy alapvetően a liga felső harmadába tartozó védelem ellen. Még az első félidőben is. Ezen a meccsen egy punt-unk nem volt. Még két és fél negyedben át is mentünk előre, csak a drive-ok vége lett kihagyott FG, INT, 4. down-os fordítás. Meg is lett az eredménye a 28-3. De közben működött a futás, Goff nagyon jól játszott, immár a harmadik meccsen zsinórban. Gyakorlatilag egy rossz passza volt az egész meccsen, mondjuk abból INT lett... Ettől eltekintve szépen vitte a csapatot akkor is, amikor a korábbi meccseken sikeres screen játékainkat elvette a Bills. Az OL tette a dolgát (Havenstein azért 2 sack-et engedett), Kupp, Woods, Reynolds mind jók voltak.
Az a comeback pedig parádés volt.
Ellenben a védelem Donald kivételével az első félidőben és az utolsó driveban gyakorlatilag kuka volt. Én nem tudom ez a jetlag miatt volt-e, de ennyire nulla secondary-t, LB sort rég láttam, pedig volt már benne részünk korábban is. Az első félidőben Allen gyakorlatilag csak az üresen álló elkapóinak passzolt, cornerek sehol nem voltak. Edzőmeccs jellege volt. A végén pedig a 3&22..... Mégis ezt hogy??? Minősíthetetlen.
Ami miatt mégse rossz annyira az, az, hogy láttam ezt a csapatot 28-3 nál sem pánikolni, hanem lépésről-lépésről visszajönni a meccsbe és fordítani. Meggyőződésem, ha a végén még van ideje Goffnak akkor egy FG-ig tuti elvitte volna a társaságot.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 3 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Okosabbak ez a meccs után sem lettünk, mert a két végletet láthattuk a két félidőben. Az elsőben a fogalmatlan Rams-t, aki már a régi "jó" Rams-t idézte. Gondoltam is, itt az ideje, hogy újra a régi jól bevált szokás szerint fél óra alatt megtudok nézni egy Rams meccset, a sok pörgetéssel.
Aztán a 2. félideji come back, már-már SB menetelést idézte.

Mondjuk az fájt, hogy a bírók döntötték el ki nyerje a meccset, mert már miénk lett volna a labda. Allen pedig a két 15 yardos büntije után, kurvára nem érdemelt volna győzelmet.

No mindegy.

Ramsey. Gurley helyét ő veszi át nálam a legutáltabb Rams játékos szerepkörben. Nem csak a mai meccsről beszélek. Nem tudom mi a cél vele, de olyan, mintha ő mindig zónát védekezne, s ezért álldogál a nagy büdös semmi közepén. Ebben a szezonban 3 meccsen 8 szerelése van, ebből 6 a DAL ellen. Ezért tényleg megérte a legjobban fizetett CB-é tenni.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 862 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A bejegyzés megtekintése az Instagramon

@aarondonald99 is really tossing 300 pound linemen aside. 😳 (via @thecheckdown)

NFL (@nfl) által megosztott bejegyzés,

több mint 3 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Szerintem ezen a meccsen kiderülhet, hogy mit ér az előző két győzelem.
több mint 3 éve
szata Los Angeles Rams 137
Nagyon nehéz meccs lesz, ti mit vártok a hétvégén a Bills ellen?
több mint 3 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Ezzel valahogy én is így vagyok
Kicsit tartottam ettől a szezontól, szerintem gyengült a csapat, de ez a 2 mérkőzés meglepetést okozott.
szata
Az 1. negyed nagyon pöpec volt, aztán Kupp átadta a momentumot, de az Eagles nem tudott vele mit kezdeni.
Ami még meglepett, hogy kurvára nem tudtunk Wentz közelébe férkőzni.

Azért ennek a 2-0-nak nagyon örülök.

Szerkesztette: Al
több mint 3 éve
szata Los Angeles Rams 137
Kicsit tartottam ettől a szezontól, szerintem gyengült a csapat, de ez a 2 mérkőzés meglepetést okozott. Tudom, hogy nem lehet ebből még messzemenő következtetéseket levonni, de eddig emelem a kalapom. Én azon kevés Rams rajongó közé tartozom, aki szerette Gurley-t, ha még tudtam is , hogy valószínű pótolható lenne, de most ahogy a 3 futó rotációjával megy a játék, az nagyon tetszik. Nagyon kellemes meglepetés nekem még Kiser játéka. Grat a csapatnak !!!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 862 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Woods 4 év / 65 millió / 32 millió garantàlt.
több mint 3 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Ja.....majd elfelejtettem.

Végre Malcolm Brown fut, s nem más 😊

Mindig csipáztam, s most talán kiteljesedhet. Fantasyban melegen ajánlom (s nem csak a tegnapi 2 TD miatt).
több mint 3 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Alapvetően nekem nem túlságosan tetszett maga a meccs, de az eredmény kárpótolt. Előzetesen sima zakóra fogadtam volna, s meg is lepett milyen pofás 1. drive-ot vezettünk. Aztán McVay ellapozhatott a playbookban, mert később már nem sok screen pass-ot láttam. Talán ez az oka, a nem tetszésemnek. Legalább nem kínlódtunk, s már ez is valami.
Az OPI talán a hazai pályának volt köszönhető. Vannak bírói tévedések. Szerintem Goff INT-a is ilyesmi volt, mert kurva nagyot kapott fejre (szerintem a sisak megfordult a fején 😊 ). Ez van.

Egyébként nagyon csili-vili lett a Rams. Remélem játékban is felnövünk a külcsínhez.
Nekem kifejezetten tetszett az új mez (milyen kék ez?), a logo (Pizsamáé mondjuk jobb), sisak design és persze az új, méreg drága stadion.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 862 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na, ki szerint volt jogos az OPI?! 😀
Pizsama
Eagles 🙃
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na, ki szerint volt jogos az OPI?! 😀
Pizsama
Ramsey.
több mint 3 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Na, ki szerint volt jogos az OPI?! 😀
Pizsama
Kit érdekel? 🙂
Amúgy első meccsnek nem volt rossz teljesítmény.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 3 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Na, ki szerint volt jogos az OPI?! 😀
több mint 3 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
Meglepő, hogy ilyen kevésért aláírt Kupp.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 862 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Húha nem sok az egy kicsit....
dande
Ramsey és Goffy után már mindegy 🤣
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húha nem sok az egy kicsit....