Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Igye csak egy evre kell RB ha Akers visszajön….

több mint 2 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Utolsó éves szerződéssel, egy OK, de nem elit futó lényegében 4. körért. Időnként nem értem, hogy mit csinál egy-egy GM....
peterk2005
Na érdekes, mert szerintem remek húzás volt, pazarul illik majd a csapatba, sokat fejlődött elkapasban is, és élmény lesz nézni a játékát. Egy következő éves 4. körös kompenzációs pick nem tétel, két korvegi 5+6 megint nem az. Ellenben nyertek egy remek fegyvert tamadosorban az IR után
Wyatt
Azert az sokat mondo, h Pats fankent probalod elmagyarazni, miert is jo hogy valaki adott ket(!) picket egy lejaro szerzodesu bust futoert nektek 😀
Borbinho
Bust? A legjobb atlaga volt nalunk tavaly is a serulese utan. Csak Harris olcsobb, mint Michel 5.eves opcioja + szerzodese.

Es ha Stevenson nem ennyore meggyozo passzblokkban, ST-ben es a futasaival, akkor nem is biztos hogy elengedtuk volna. Elete formajaban van Michel.
topin
Michel 3 éve van a ligában, ebből 1 évet gyakorlatilag kihagyott, a másik kettőben hozott egy NFL átlagos futó teljesítményt, amit 25 másik kezdő RB is lehoz. Egy ilyen játékos nem ér 4. kört. Michel akkor lesz itt jó, ha a Rams fal korrekt lesz, és McVay nem felejtett el playeket hívni. És akkor hoz egy jó évet, aztán jövőre kéri is az új szerződését olyan pénzzel, amennyit nem ér. Vagy túlfizetik, vagy elengedik, de akkor már nem lesz meg az a 4. kör sem, amivel lehetne egy korrekt fiatal futót hozni helyette.

Mindegy, tőlem aztán arra költik a pickjeiket amire akarják. Én nem tettem volna.
peterk2005
Na ja, a Pff èrtèkelèse szerint tavaly a 3.legjobb olájn a ramszè volt. Nem hiszem hogy Blyte elvesztèse miatt anyival szarabbak lennènk.
Ès a rams valsz inkább arra spekulál hogy Sony Michelnek lesz egy jó ève, persze ha egèszsèges tud maradni, ès valahól kap egy jó szerződèst. Ami után ha nem is egy 4.de egy 5.comp.picket kapnak. Ès igy már nem is lenne akkora baromság.😉

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Utolsó éves szerződéssel, egy OK, de nem elit futó lényegében 4. körért. Időnként nem értem, hogy mit csinál egy-egy GM....
peterk2005
Na érdekes, mert szerintem remek húzás volt, pazarul illik majd a csapatba, sokat fejlődött elkapasban is, és élmény lesz nézni a játékát. Egy következő éves 4. körös kompenzációs pick nem tétel, két korvegi 5+6 megint nem az. Ellenben nyertek egy remek fegyvert tamadosorban az IR után
Wyatt
Azert az sokat mondo, h Pats fankent probalod elmagyarazni, miert is jo hogy valaki adott ket(!) picket egy lejaro szerzodesu bust futoert nektek 😀
Borbinho
Bust? A legjobb atlaga volt nalunk tavaly is a serulese utan. Csak Harris olcsobb, mint Michel 5.eves opcioja + szerzodese.

Es ha Stevenson nem ennyore meggyozo passzblokkban, ST-ben es a futasaival, akkor nem is biztos hogy elengedtuk volna. Elete formajaban van Michel.
topin
Michel 3 éve van a ligában, ebből 1 évet gyakorlatilag kihagyott, a másik kettőben hozott egy NFL átlagos futó teljesítményt, amit 25 másik kezdő RB is lehoz. Egy ilyen játékos nem ér 4. kört. Michel akkor lesz itt jó, ha a Rams fal korrekt lesz, és McVay nem felejtett el playeket hívni. És akkor hoz egy jó évet, aztán jövőre kéri is az új szerződését olyan pénzzel, amennyit nem ér. Vagy túlfizetik, vagy elengedik, de akkor már nem lesz meg az a 4. kör sem, amivel lehetne egy korrekt fiatal futót hozni helyette.

Mindegy, tőlem aztán arra költik a pickjeiket amire akarják. Én nem tettem volna.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 947
Utolsó éves szerződéssel, egy OK, de nem elit futó lényegében 4. körért. Időnként nem értem, hogy mit csinál egy-egy GM....
peterk2005
Na érdekes, mert szerintem remek húzás volt, pazarul illik majd a csapatba, sokat fejlődött elkapasban is, és élmény lesz nézni a játékát. Egy következő éves 4. körös kompenzációs pick nem tétel, két korvegi 5+6 megint nem az. Ellenben nyertek egy remek fegyvert tamadosorban az IR után
Wyatt
Azert az sokat mondo, h Pats fankent probalod elmagyarazni, miert is jo hogy valaki adott ket(!) picket egy lejaro szerzodesu bust futoert nektek 😀
Borbinho
Bust? A legjobb atlaga volt nalunk tavaly is a serulese utan. Csak Harris olcsobb, mint Michel 5.eves opcioja + szerzodese.

Es ha Stevenson nem ennyore meggyozo passzblokkban, ST-ben es a futasaival, akkor nem is biztos hogy elengedtuk volna. Elete formajaban van Michel.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Utolsó éves szerződéssel, egy OK, de nem elit futó lényegében 4. körért. Időnként nem értem, hogy mit csinál egy-egy GM....
peterk2005
Na érdekes, mert szerintem remek húzás volt, pazarul illik majd a csapatba, sokat fejlődött elkapasban is, és élmény lesz nézni a játékát. Egy következő éves 4. körös kompenzációs pick nem tétel, két korvegi 5+6 megint nem az. Ellenben nyertek egy remek fegyvert tamadosorban az IR után
Wyatt
Azert az sokat mondo, h Pats fankent probalod elmagyarazni, miert is jo hogy valaki adott ket(!) picket egy lejaro szerzodesu bust futoert nektek 😀
Borbinho
Mondjuk igen, volt egy nem fényes 2.eve. Újoncként marha jó volt, tavaly megint jó volt. Az eloszezonban végre elkezdtek a passzjatekba is bevonni.

Óriási felaldozas erte egy durván 5.kor kozepe pick egy olyan csapatnak, ami all-int mondott, és kiesett a támadósoranak egyik fontos tagja.

Lehet, hogy te örülnél annak, ha ennyit kapna érte a csapatod, de én jobban örültem volna, ha ennyiért inkább maradt volna

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Utolsó éves szerződéssel, egy OK, de nem elit futó lényegében 4. körért. Időnként nem értem, hogy mit csinál egy-egy GM....
peterk2005
Na érdekes, mert szerintem remek húzás volt, pazarul illik majd a csapatba, sokat fejlődött elkapasban is, és élmény lesz nézni a játékát. Egy következő éves 4. körös kompenzációs pick nem tétel, két korvegi 5+6 megint nem az. Ellenben nyertek egy remek fegyvert tamadosorban az IR után
Wyatt
Azert az sokat mondo, h Pats fankent probalod elmagyarazni, miert is jo hogy valaki adott ket(!) picket egy lejaro szerzodesu bust futoert nektek 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Új RB a háznál.


Aki ennyibe került.

iktriad
Szivesen😁😁😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Utolsó éves szerződéssel, egy OK, de nem elit futó lényegében 4. körért. Időnként nem értem, hogy mit csinál egy-egy GM....
peterk2005
Na érdekes, mert szerintem remek húzás volt, pazarul illik majd a csapatba, sokat fejlődött elkapasban is, és élmény lesz nézni a játékát. Egy következő éves 4. körös kompenzációs pick nem tétel, két korvegi 5+6 megint nem az. Ellenben nyertek egy remek fegyvert tamadosorban az IR után

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Utolsó éves szerződéssel, egy OK, de nem elit futó lényegében 4. körért. Időnként nem értem, hogy mit csinál egy-egy GM....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új RB a háznál.


Aki ennyibe került.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Bár az is igaz hogy a bírók se nagyon fújtak hazai pályát.
Nünüke
Szóval a Ramsnek fújtak a bírók ?
Cubehor
Hmm???
Ellenünk dobáltak csúnya sárga zászlócskákat.
Ha "hazai pâlyát" fújtak volna, akkor valsz csak a felèt kapjuk😉

Szerkesztette: Nünüke

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 2 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
Bár az is igaz hogy a bírók se nagyon fújtak hazai pályát.
Nünüke
Szóval a Ramsnek fújtak a bírók ?
több mint 2 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Holding, holding, holding,.....azèrt a skacoknak mèg kell egy kicsit gyakorolni a blokkolást.
Bár az is igaz hogy a bírók se nagyon fújtak hazai pályát.
Bobby Brown ès Chris Garett igen jók voltak. Ès Juju is nagyon hatèkony volt.
Viszont az OL😳
T.Anchrumnak egyszerüen nincsenek meg a megfelelő mèretei. Nem hogy OT de mèg G nak sem. Rövidek a karjai ezèrt is a sok Holding.
Azon is csodálkoznèk ha Tutu vègig tudna játszani akár egy fèl szezont is.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
 dailysnark.com/2021/08/16/rams-chargers-fans-beat-the-hell-out-of-each-other-during-first-sofi-stadium-game-with-fans/
több mint 2 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
 twitter.com/JourdanRodrigue/status/1427316536750972931?s=20

Meg is van az első öt, aki elhagyja a csapatot.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 2 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Wolfordnak appendicitise volt, tegnap megoperálták. Kábé két hét pihenő.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
"Kicsit" tobbet varhattok majd tole, mint Gofftol:

több mint 2 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Semmi komoly, tegnap már teljes edzésmunkát végzett.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Na, kezdődik...
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/08/02/matthew-stafford-hits-thumb-on-helmet-during-practice/
Pizsama
Nem komoly a baj.

iktriad
Mivel Major Wright már visszavonult, jó hogy nothing major.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na, kezdődik...
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/08/02/matthew-stafford-hits-thumb-on-helmet-during-practice/
Pizsama
Nem komoly a baj.
több mint 2 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Na, kezdődik...
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/08/02/matthew-stafford-hits-thumb-on-helmet-during-practice/
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mondjuk rengeteg használható RB elérhető még. A legnagyobb gond az legyen, hogy egy futó kidől.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Azt azt hogy mikor hivatalos edzések sincsenek? Kosarazott a spanokkal?
peach
Nem. Egyénileg edzett, hogy formában legyen a TC-re, ekkor érte a baj.
empty taxi
na akkor most ö se kap pénzt?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Azt azt hogy mikor hivatalos edzések sincsenek? Kosarazott a spanokkal?
peach
Nem. Egyénileg edzett, hogy formában legyen a TC-re, ekkor érte a baj.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Azt azt hogy mikor hivatalos edzések sincsenek? Kosarazott a spanokkal?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...