Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 2 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Kis érdekesség:
"The Rams scored 28 points in the second quarter against the Giants. This was the first time they had scored 28 points in a quarter since Week 17, 2002, versus San Francisco, when they erased a 20-3 deficit in the fourth quarter to win 31-20. It also marks the first time in his career that Matthew Stafford threw for three TDs in a quarter." (nfl.com)
Pizsama
Azért én az első negyedben fogtam a fejem. Nem úgy tűnt akkor, hogy sima lesz. Már a sokadik meccsen alusszuk át az elejét.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 2 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Kis érdekesség:
"The Rams scored 28 points in the second quarter against the Giants. This was the first time they had scored 28 points in a quarter since Week 17, 2002, versus San Francisco, when they erased a 20-3 deficit in the fourth quarter to win 31-20. It also marks the first time in his career that Matthew Stafford threw for three TDs in a quarter." (nfl.com)
több mint 2 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 2 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Jó kis szenvedős meccs volt, de valami ilyesmire számítottam. Kellett ez a W, hogy újra irányba álljunk, de van még mire nézni. Az egész D felfogást újra kellene gondolni, nyoma sincs a tavalyi agresszivitásnak. Nekem ezzel a soft coverage-el a Wade Philips féle védelmet idézi a mostani, sorra nyaljuk be a hosszú playeket.
Jó is hogy jön a mini bye week.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Kérlek ne kezd el a siránkozást meg a csapat temetését, meg a FireSnead és Mcvay out dolgokat egy gyenge meccs után.
Marko16
OK, OK, nem fogok síránkozni. Végül is ez is egy meccs volt, amiből nem lehet végső következtetéseket levonni, mint ahogy a Tampa meccsből sem szabad. Ebben egyetértünk.

Ettől függetlenül az a véleményem (s nem csak ez az 1 meccs miatt), hogy McVay képtelen meccs közben "megújulni", továbbra is tartom. Ettől a Ramstől nem fogsz olyat látni, hogy a félidőben 2 TD hátrányban vagyunk, s a végén nyerünk. Pont azért mert McVay az elképzeléseit nem tudja módosítani a mérkőzés közben.
Valaki mondta róla, hogy egyike a legkonzervatívabb edzőknek, s ezt én is így gondolom.
Al
Én nem konzervatívnak mondanám, hanem türelmetlennek és makacsnak. Különösen akkor, amikor hátrányban vagyunk. Már nem először látom ezt, most is: a második negyedben 11 pont hátrányban vagyunk, gyakorlatilag hátra van még az egész meccs, de már felhagy a futással, helyette sorra passz playt hív. Annak ellenére, hogy a futás amúgy jól működött, ellenben Staffordnak (is) nagyon homály napja volt. Minél előbb, és mindenáron vissza akarja szerezni az irányítást és ilyenkor futunk bele nagy pofonokba. Gyakorlatilag az igencsak döcögő passzjáték erőltetése azt jelentette, hogy baromi gyorsan adtuk vissza minden alkalommal a labdát a kábé élete formájában játszó Murray-nek.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 2 éve
Marko16 Los Angeles Rams 77
Kérlek ne kezd el a siránkozást meg a csapat temetését, meg a FireSnead és Mcvay out dolgokat egy gyenge meccs után.
Marko16
OK, OK, nem fogok síránkozni. Végül is ez is egy meccs volt, amiből nem lehet végső következtetéseket levonni, mint ahogy a Tampa meccsből sem szabad. Ebben egyetértünk.

Ettől függetlenül az a véleményem (s nem csak ez az 1 meccs miatt), hogy McVay képtelen meccs közben "megújulni", továbbra is tartom. Ettől a Ramstől nem fogsz olyat látni, hogy a félidőben 2 TD hátrányban vagyunk, s a végén nyerünk. Pont azért mert McVay az elképzeléseit nem tudja módosítani a mérkőzés közben.
Valaki mondta róla, hogy egyike a legkonzervatívabb edzőknek, s ezt én is így gondolom.
Al
Ebben van valami, de alapvetoen ha belegondolunk ez a csapat nem arra van kitalalva, hogy hatranyban legyen, es kevesszer is vagyunk. Szoval kevesebb lehetoseg van ilyen teren tapasztalatot gyujteni, de majd csak fejlodni fogunk ebben is. En hasonlo jatekot vartam az elso meccsen, uj qb uj rendszer megse volt baj. Aztan most elojott egy gyenge meccs egy nagyon jo Cardinals ellen. De ettol meg a Tampa veres utan hirtelen nem leszunk az NFC legrosszabb csapata. Ev vegere kell osszeallni teljesen, addig meg hozni a meccseket minel tobbet. Most a Seattle ellen mondjuk kotelezo nyerni, de szerintem nem lesz baj. Utana harom konnyebb meccs jon, es az mar 7-1.
több mint 2 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Kérlek ne kezd el a siránkozást meg a csapat temetését, meg a FireSnead és Mcvay out dolgokat egy gyenge meccs után.
Marko16
OK, OK, nem fogok síránkozni. Végül is ez is egy meccs volt, amiből nem lehet végső következtetéseket levonni, mint ahogy a Tampa meccsből sem szabad. Ebben egyetértünk.

Ettől függetlenül az a véleményem (s nem csak ez az 1 meccs miatt), hogy McVay képtelen meccs közben "megújulni", továbbra is tartom. Ettől a Ramstől nem fogsz olyat látni, hogy a félidőben 2 TD hátrányban vagyunk, s a végén nyerünk. Pont azért mert McVay az elképzeléseit nem tudja módosítani a mérkőzés közben.
Valaki mondta róla, hogy egyike a legkonzervatívabb edzőknek, s ezt én is így gondolom.
több mint 2 éve
Marko16 Los Angeles Rams 77
Beáraztuk magunkat, főként McVay.
Mikor már kezdtük elhitetni a ligával, hogy mi vagyunk az SB esélyesei, akkor egyszer csak jön egy nullázás a részünkről. Nullázás, már nem eredményben, mert raktunk fel pontokat, inkább a játék minden más szegmensében. Támadásban, védekezésben és főként edzői oldalon.
McVay nagyon fifikás akart lenni, ezért úgy gondolta, hogy meglepi az ARZ-nát. Mi mindig rúgással szoktunk kezdeni, amit nem nehéz kivitelezni, mert ha az ellenfél nyeri a pénzfeldobást, akkor úgy is a visszahordást válasszák. Amennyiben mi nyerjük, akkor pedig rúgást választunk. Eleinte bosszantott, de már rég megszoktam, hogy mi a 2. félidőben kezdünk. Na most mi nyertük a pénzfeldobást, s visszahordást választottunk. Gondolom ezzel akarta McVay összekuszálni az ARZ-i terveket. Nem sikerült, de szerintem bennünket jól megzavart, amíg a Cards észre sem vette. Bravó! Ezzel nagyjából el is lőtte az összes puskaport McVay, mert innen sikerült olyan egysíkú játékot mutatnunk, ami egyenes út volt a biztos vereségbe.
Persze ahogy lenni szokott, ilyenkor aztán semmi sem sikerül. Biztos, hogy volt egy kis nagyképűség is a játékunkban, ami előbb tehetetlenségbe, később kétségbeesésbe fordult át. McVayen nem először látom, hogy teljesen tehetetlen, ha nem úgy mennek a dolgok, ahogy elképzelte. Engem az SB vereségre emlékeztetett az edzői hozzáállás.
Nem működött semmi. Stafford elképesztően rossz volt. Hátba dobálta Kuppot, az INT-nél meg közelebb volt egy szabad ember, de ő az előre "kitalált" DeSean Jackson játékot szerette volna megjátszani. Nem jött be.
A védelmünk egyszer nem tudta megállítani az ARZ-t (az utolsó 10 percet nem néztem már, lehet akkor volt punt). S ilyenkor még az eddig hibátlan Gay is kihagyja a field goalt.
Szóval ez úgy volt szar, ahogy volt. Nem hiszem, hogy játszunk még ilyen rosszul.

A Cardinals dicséretére szóljon, hogy nem volt olyan eleme a játéknak, amiben ne nőttek volna fölénk.
Al
216 futott yard, 5.4-es átlaggal. Borzasztó a futás elleni védekezésünk. Szerintem bárki előveszi a tegnapi meccset, tudni fogja hogy verjenek meg minket.
Pizsama
Kérlek ne kezd el a siránkozást meg a csapat temetését, meg a FireSnead és Mcvay out dolgokat egy gyenge meccs után.
több mint 2 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Ott kezdődött hogy full kékben játszottunk. Soha nem sikerült még nyerni alapszakaszban ebben a szerelésben. Kész. Ennyi. 🙂

dogbite
Komolyan mondom, mikor megláttam hogy tiszta kékben vagyunk, rögtön nekem is ez jutott eszembe. Erre már csak hab volt a tortán, mikor a riporterek mondták, hogy nyertük a pénzfeldobást, s visszahordást választottuk. Ekkor már mertem volna nagyobb összeget tenni az Arizonára. 😊
Amennyiben az emlékezetem nem csal, akkor az SB-n hordhattuk vissza. Mondjuk ott a Patriots nyerte a feldobást, s ezzel meg is zavarták a csapatot 😊
Al
Megkerestem, s rosszul emlékeztem. Az SB-n mi nyertük a pénzfeldobást, s rugást választottunk.
több mint 2 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Ott kezdődött hogy full kékben játszottunk. Soha nem sikerült még nyerni alapszakaszban ebben a szerelésben. Kész. Ennyi. 🙂

dogbite
Komolyan mondom, mikor megláttam hogy tiszta kékben vagyunk, rögtön nekem is ez jutott eszembe. Erre már csak hab volt a tortán, mikor a riporterek mondták, hogy nyertük a pénzfeldobást, s visszahordást választottuk. Ekkor már mertem volna nagyobb összeget tenni az Arizonára. 😊
Amennyiben az emlékezetem nem csal, akkor az SB-n hordhattuk vissza. Mondjuk ott a Patriots nyerte a feldobást, s ezzel meg is zavarták a csapatot 😊
több mint 2 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Ott kezdődött hogy full kékben játszottunk. Soha nem sikerült még nyerni alapszakaszban ebben a szerelésben. Kész. Ennyi. 🙂

Gratula a Cardinalsnak! Felmosták velünk a pályát oda-vissza, szépen kicsavarták a rongyot is hozzá.

Gyakorlatilag a világunkat nem tudtuk. Semmi nem működött, őket pedig hagytuk jól focizni, megérdemelten nyertek, most sokkal jobbak voltak. Nekem teljesen felkészületlennek tűnt a csapat. Egy halom elrontott passz, rossz kommunikáció, elejtett labdák, elrontott szerelések, egy halom büntetés, vakon levő defense, offense, megkérdőjelezhető playhívások…. sorolhatjuk. Ennyi hosszú játékot tavaly egész szezonban nem engedtünk, mint most a Cardsnak. Ebben a teljesítményben pedig masszívan benne van az edzői stáb.

8 meccse sorozatban nem kaptunk ki az Arizonától, ennek is el kellett jönnie. Alapvetően nem bánom, ha a szezon elején vágnak szájon minket, és ez egy kijózanító pofon volt. Remélem McVay ért belőle…

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagy győzelmek után benne van, hogy a kövi meccsen kicsit másnaposabb egy csapat és jön egy kisiklás, nem kell ebből ilyen nagy következtetések levonni szerintem, volt egy rossz meccs, mindenkinek van, a lényeg az lesz, hogy ebből most szépen fel kell állni

több mint 2 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Beáraztuk magunkat, főként McVay.
Mikor már kezdtük elhitetni a ligával, hogy mi vagyunk az SB esélyesei, akkor egyszer csak jön egy nullázás a részünkről. Nullázás, már nem eredményben, mert raktunk fel pontokat, inkább a játék minden más szegmensében. Támadásban, védekezésben és főként edzői oldalon.
McVay nagyon fifikás akart lenni, ezért úgy gondolta, hogy meglepi az ARZ-nát. Mi mindig rúgással szoktunk kezdeni, amit nem nehéz kivitelezni, mert ha az ellenfél nyeri a pénzfeldobást, akkor úgy is a visszahordást válasszák. Amennyiben mi nyerjük, akkor pedig rúgást választunk. Eleinte bosszantott, de már rég megszoktam, hogy mi a 2. félidőben kezdünk. Na most mi nyertük a pénzfeldobást, s visszahordást választottunk. Gondolom ezzel akarta McVay összekuszálni az ARZ-i terveket. Nem sikerült, de szerintem bennünket jól megzavart, amíg a Cards észre sem vette. Bravó! Ezzel nagyjából el is lőtte az összes puskaport McVay, mert innen sikerült olyan egysíkú játékot mutatnunk, ami egyenes út volt a biztos vereségbe.
Persze ahogy lenni szokott, ilyenkor aztán semmi sem sikerül. Biztos, hogy volt egy kis nagyképűség is a játékunkban, ami előbb tehetetlenségbe, később kétségbeesésbe fordult át. McVayen nem először látom, hogy teljesen tehetetlen, ha nem úgy mennek a dolgok, ahogy elképzelte. Engem az SB vereségre emlékeztetett az edzői hozzáállás.
Nem működött semmi. Stafford elképesztően rossz volt. Hátba dobálta Kuppot, az INT-nél meg közelebb volt egy szabad ember, de ő az előre "kitalált" DeSean Jackson játékot szerette volna megjátszani. Nem jött be.
A védelmünk egyszer nem tudta megállítani az ARZ-t (az utolsó 10 percet nem néztem már, lehet akkor volt punt). S ilyenkor még az eddig hibátlan Gay is kihagyja a field goalt.
Szóval ez úgy volt szar, ahogy volt. Nem hiszem, hogy játszunk még ilyen rosszul.

A Cardinals dicséretére szóljon, hogy nem volt olyan eleme a játéknak, amiben ne nőttek volna fölénk.
Al
216 futott yard, 5.4-es átlaggal. Borzasztó a futás elleni védekezésünk. Szerintem bárki előveszi a tegnapi meccset, tudni fogja hogy verjenek meg minket.
több mint 2 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Beáraztuk magunkat, főként McVay.
Mikor már kezdtük elhitetni a ligával, hogy mi vagyunk az SB esélyesei, akkor egyszer csak jön egy nullázás a részünkről. Nullázás, már nem eredményben, mert raktunk fel pontokat, inkább a játék minden más szegmensében. Támadásban, védekezésben és főként edzői oldalon.
McVay nagyon fifikás akart lenni, ezért úgy gondolta, hogy meglepi az ARZ-nát. Mi mindig rúgással szoktunk kezdeni, amit nem nehéz kivitelezni, mert ha az ellenfél nyeri a pénzfeldobást, akkor úgy is a visszahordást válasszák. Amennyiben mi nyerjük, akkor pedig rúgást választunk. Eleinte bosszantott, de már rég megszoktam, hogy mi a 2. félidőben kezdünk. Na most mi nyertük a pénzfeldobást, s visszahordást választottunk. Gondolom ezzel akarta McVay összekuszálni az ARZ-i terveket. Nem sikerült, de szerintem bennünket jól megzavart, amíg a Cards észre sem vette. Bravó! Ezzel nagyjából el is lőtte az összes puskaport McVay, mert innen sikerült olyan egysíkú játékot mutatnunk, ami egyenes út volt a biztos vereségbe.
Persze ahogy lenni szokott, ilyenkor aztán semmi sem sikerül. Biztos, hogy volt egy kis nagyképűség is a játékunkban, ami előbb tehetetlenségbe, később kétségbeesésbe fordult át. McVayen nem először látom, hogy teljesen tehetetlen, ha nem úgy mennek a dolgok, ahogy elképzelte. Engem az SB vereségre emlékeztetett az edzői hozzáállás.
Nem működött semmi. Stafford elképesztően rossz volt. Hátba dobálta Kuppot, az INT-nél meg közelebb volt egy szabad ember, de ő az előre "kitalált" DeSean Jackson játékot szerette volna megjátszani. Nem jött be.
A védelmünk egyszer nem tudta megállítani az ARZ-t (az utolsó 10 percet nem néztem már, lehet akkor volt punt). S ilyenkor még az eddig hibátlan Gay is kihagyja a field goalt.
Szóval ez úgy volt szar, ahogy volt. Nem hiszem, hogy játszunk még ilyen rosszul.

A Cardinals dicséretére szóljon, hogy nem volt olyan eleme a játéknak, amiben ne nőttek volna fölénk.
több mint 2 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?

Kupp NFC offensive player of the month

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 2 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 2 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Tavaly nagy szám volt, hogy a Tampa hazai pályán nyerte meg a Super Bowl-t. Mit szólnátok, ha ezt az idei szezonban überelnénk, s a SOFI stadionban Rams-Chargers meccsen nyernénk 😊
Szerintem kurva nagy poén lenne, (s szinte megismételhetetlen) hogy két hazai csapat játszana SB-t.
Al
Támogatom! 3 forduló alapján, az AFC oldalon nincs olyan csapat aki toronymagasan kiemelkedik, a Ravens és a Chiefs is döcög kicsit. Tudom ez még nem jelent sokat, de jó látni, hogy a mostani forduló után a FiveThirtyEight oldalán a Rams csapatának adják a legnagyobb esély a SB győzelemre!
szata
Na majd egy hét múlva meglátjuk hogy állunk, a következő meccs jó erőfelmérő lesz, hogy ki az úr a házban 😊
Valószínűleg a Rams, de ha kis pontkülönbségű vereségbe nézünk bele, akkor még bármi lehet a végén.
több mint 2 éve
szata Los Angeles Rams 137
Tavaly nagy szám volt, hogy a Tampa hazai pályán nyerte meg a Super Bowl-t. Mit szólnátok, ha ezt az idei szezonban überelnénk, s a SOFI stadionban Rams-Chargers meccsen nyernénk 😊
Szerintem kurva nagy poén lenne, (s szinte megismételhetetlen) hogy két hazai csapat játszana SB-t.
Al
Támogatom! 3 forduló alapján, az AFC oldalon nincs olyan csapat aki toronymagasan kiemelkedik, a Ravens és a Chiefs is döcög kicsit. Tudom ez még nem jelent sokat, de jó látni, hogy a mostani forduló után a FiveThirtyEight oldalán a Rams csapatának adják a legnagyobb esély a SB győzelemre!
több mint 2 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Tavaly nagy szám volt, hogy a Tampa hazai pályán nyerte meg a Super Bowl-t. Mit szólnátok, ha ezt az idei szezonban überelnénk, s a SOFI stadionban Rams-Chargers meccsen nyernénk 😊
Szerintem kurva nagy poén lenne, (s szinte megismételhetetlen) hogy két hazai csapat játszana SB-t.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stafford evek ota ezen a szinten jatszik, aztan eddig arrol ment neha a vita, hogy befer-e a top10 QB koze, most meg hirtelen arrol, hogy a Mahomes-Brady-ARod harmassal van-e egy szinten.

Ennyit szamit, hogy egy vesztes frencsajzban jatszik-e az ember.
undisputedly
Hatalmas +1.

Viszont az vicces volt, hogy a szezon előtti rankingokban is jócskán feljebb volt már mint eddig valaha úgy, hogy nulla percet játszott még Rams mezben. Csak azért mert elment tőlünk.

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Stafford evek ota ezen a szinten jatszik, aztan eddig arrol ment neha a vita, hogy befer-e a top10 QB koze, most meg hirtelen arrol, hogy a Mahomes-Brady-ARod harmassal van-e egy szinten.

Ennyit szamit, hogy egy vesztes frencsajzban jatszik-e az ember.
undisputedly

Nagy tanulság a storyja és vica versa:

Goff sem fog többet PO-ban szerepelni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Stafford evek ota ezen a szinten jatszik, aztan eddig arrol ment neha a vita, hogy befer-e a top10 QB koze, most meg hirtelen arrol, hogy a Mahomes-Brady-ARod harmassal van-e egy szinten.

Ennyit szamit, hogy egy vesztes frencsajzban jatszik-e az ember.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Magamat ismételve: No1 contender a Rams. NFC-ben tuti, de esélyes NFL szinten is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyetértek, ezen a meccsen a Ramsnek sokkal fontosabb a győzelem, a Buccaneers sorsolásában most úgy tűnik, hogy megközelítőleg sem lesz ilyen erős rivális (ha decemberi lenne a Pats-meccs, akkor oda behomerkednék egyet 😊 ), ha ez a meccs el is megy, akkor is marad bőven hozandó meccs, úgyhogy ez aligha dönt majd.

Csak észrevettem a Bills ellenit is a menetrendben, de az egyrészt Floridában lesz december közepén, másrészt 32–3, úgyhogy maradok az előző gondolatnál

Kíváncsi vagyok, lesz-e annyi esze Leftwichéknek, hogy a „két vacak futás után dobjuk fel 30-40 yardra, úgysincs az ellenfélnél értelmes belső nyomást generáló védőfalember és kiemelkedő corner” játékstílust válasszák, Bowles pedig megint küldi-e a blitzet ezerrel, amiből nyomást nem, de ingyen kedvességeket ad McVaynek. Ha olyan lesz a játék képe, mint tavaly az első félidőben, akkor sima hazai lehet

Szerkesztette: Wyatt