Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 1 éve
Törölt felhasználó
The #Rams and OT Rob Havenstein have agreed to terms on a 3-year, $34.5M contract extension that includes $24.1M guaranteed, source said. The deal for the first-time captain includes another $6M in incentives.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 www.cbssports.com/nfl/news/rams-extend-rob-havensteins-contract-reportedly-making-him-among-the-nfls-10-highest-paid-right-tackles/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Egy kis hangolás a szezon kezdetre.

Tegnap örömmel láttam, hogy felkerült az HBO Max kínálatában az American Underdog (magyar címe: Esélytelenből halhatatlan). A Kurt Warner sztori. Már vártam, s meg is néztem izibe. Nekem tetszett. Szerintem a Rams fanoknak kötelező 😊
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yipíí - Lance McCutcheon is ott van az 53-ban. Ő, Keir Thomas és Jake Hummel a 3 UDFA rookie, aki bekerült a címvédő 53-as keretébe.
több mint 1 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Sean McVay says Logan Bruss tore his ACL and MCL, out for the season.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 1 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Megnéztem a 2. előszezon meccset. Wolford pocsék volt, képtelen volt effektíven mozgatni a támadókat, mondjuk a csere OL sem segített neki sokat. Perkinst sokkal jobb volt nézni, viszont neki nincs karja, egyszerűen hiányzik az erő a dobásaiból.

Lance McCutcheon ismét jó volt, bár a végén csinált egy rookie hibát, stabilan meggyőző teljesítményt nyújt, szerintem benne lesz a végső 53-ban.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2022%2F0203%2Fr969495_1296x729_16-9.jpg
McVay announces he signed extension with Rams
Los Angeles Rams head coach Sean McVay said he signed a contract extension during the offseason, but the team was waiting to announce it until general manager Les Snead signed an extension as well, which hasn't happened yet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
szata Los Angeles Rams 137
Ti mit gondoltok Stafford könyök sérüléséről? Mennyire kell aggódnunk?
több mint 1 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Van Jefferson-nak kisebb műtétje lesz ma a korábban már műtött térdében. Több hetes kieséssel számolnak, az első hétre való visszatérése is kérdéses.
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
 dailysnark.com/2022/07/30/aaron-donalds-new-workout-during-training-camp-includes-choking-out-his-teammate/?fbclid=IwAR1slgbBjrc242Bx37clQg2zhdvnOYxn8yywkAbZUygDBDaZNhHE8cXfkeQ

oké

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stafford megkapta a gyűrűjét, egyből csinált magának instagram accountot. Ezek a mai fiatalok. 😀
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Ezt a szívàst a müncheni jegyeladàson. Csak 220.000 voltak előttem.
Azzal a gondolattal még megtudnék baràtkozni hogy igazi NFL szurkolok kaptàk a jegyet és el is akarnak menni.
De azok a sok köcsög f.sz sz.pok, akik az Ebayen és viszonteladó oldalakon 2000€ ért àrulják a 112€ jegyet azoknak is eltőrném kezüket lábukat.
És most nekem ne jöjjön senki hogy kereslet-kinálat.
Csak a decemberi LA-Frisco utunk a jettravelel jöjjön össze s akkor kicsit megbékülök😄
Nünüke
Ez már húsz éve is ment, csak gurulósnál... Nemzetközi kupában neves csapat ellen már nem lehetett jegyet venni, mert mind elkelt, de a stadion körül somfordálgattak a jegyüzérek és árulták többszörös áron... Pár úriember meg lett kicsit egyengetve közülük az erdőben. 😊
több mint 1 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Ezt a szívàst a müncheni jegyeladàson. Csak 220.000 voltak előttem.
Azzal a gondolattal még megtudnék baràtkozni hogy igazi NFL szurkolok kaptàk a jegyet és el is akarnak menni.
De azok a sok köcsög f.sz sz.pok, akik az Ebayen és viszonteladó oldalakon 2000€ ért àrulják a 112€ jegyet azoknak is eltőrném kezüket lábukat.
És most nekem ne jöjjön senki hogy kereslet-kinálat.
Csak a decemberi LA-Frisco utunk a jettravelel jöjjön össze s akkor kicsit megbékülök😄

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 1 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
 twitter.com/ramsnfl/status/1550318378937593857?s=21&t=T18EP74yBs8EoHRZDkSHuQ

Megvan a gyűrű.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Bobby Brown 6 meccs pihenő:  www.cbssports.com/nfl/news/rams-bobby-brown-suspended-six-games-for-violating-the-nfls-policy-on-performance-enhancing-substances/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri szezonbeharangozója:
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mert (ő tényleg) megérdemli.


több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Kupp is hosszabitott, 110 millio 5 ev.
Marko16
Minden centet ő is.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Marko16 Los Angeles Rams 77
Kupp is hosszabitott, 110 millio 5 ev.
több mint 1 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
I have a bad feeling about this…
Pizsama
Ne kezd el. Meg van az SB win, más nem számít már.
Marko16
Persze hogy nem.
Csak emlékszem mi szokott történni miután Snead túlfizet egy játékost...
Pizsama
Nehogy párhuzamot vonj Goff és Donald között 😊

Komolyra fordítva. Én már azt sem értettem, hogy miért mindig Donaldon akarunk spórolni, mikor az ő jelenléte, ami ezt a csapatot a felső polcra helyezi. Donald farvizén bárkiből átlag feletti védőjátékos lehet és lett is, aki nálunk csak megfordult. S nem csak játékos, hanem edzői szinten is. Szóval én nem sajnálom tőle, s már lelki szemeim előtt az AD utáni időszak középszerűségét látom.
több mint 1 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
I have a bad feeling about this…
Pizsama
Ne kezd el. Meg van az SB win, más nem számít már.
Marko16
Persze hogy nem.
Csak emlékszem mi szokott történni miután Snead túlfizet egy játékost...
több mint 1 éve
Marko16 Los Angeles Rams 77
I have a bad feeling about this…
Pizsama
Ne kezd el. Meg van az SB win, más nem számít már.
több mint 1 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
I have a bad feeling about this…
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
pontyosabban:
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 351
2 év/60 milkó
Bravó