Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
nekem nincs a d meghajtómon ilyen pdf 😥
ano92
Bocs. 😊
 18453-presscdn-0-55.pagely.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2017/01/NFL-Stats-Week-18-at-Pittsburgh-Steelers-1.pdf

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nekem nincs a d meghajtómon ilyen pdf 😥

több mint 7 éve
Miami Miami Dolphins 964
Úgy látom Tannynak nem megy ez idén már!
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kis alapszakasz statisztika:

Ugye 10-6-os (győzelem-vereség) arányban zártuk a szezont. Az 51. szezon után 22. alkalommal fordul elő, hogy 10+ győzelmi szezont tudhatunk magunk mögött.
Korábban 10-6-al négyszer zártunk (’79-akkor a Div. Round-ban a Pittsburgh-el találkoztunk; a legendás Terry Bradshaw vezetésével már az első negyedben 20-0 volt oda; a vége ismert sajnos; ’94, ’98 és 2003).

A franchise történetében 18. alkalommal fordul elő az, hogy egy alapszakasz szezonon belül kettő darab, 3 vagy több győztes meccs széria sikerül (értem úgy, hogy az idei szezonban pl.: nyertünk a 6-12. hét között – bár közte volt egy bye week -, és nyertünk a 14-16. hét között is). Ez sikerült többet között ’79-ben és ’85-ben is (ezeket csak a Steelers-el valo PO találkozásunk-találkozások miatt emelem ki, mint hasonlóság), illetve legutóbb 2013-ban.

A Dolphins történetében 7. alkalommal sikerült az, hogy az utolsó 11 meccsen 9 győzelem jött össze (9-2-es vagy jobb mutatóval az utolsó 11 meccsen). 1972-ben is sikerült amikor először találkoztunk a Steelers-el a PO-ban. Legutóbb ez 2008-ban jött össze (akkor is PO-t ünnepeltünk).

Új franchise rekordot állítottunk fel az idei szezonban azzal, hogy 8-2-es a győzelem/vereség mutatónk sikerült abban a vonatkozásban, hogy 7 vagy kevesebb ponttal nyertünk a győztes meccseinket (a kivételek között van a Pittsburgh is, mivel őket 15 ponttal vertük; a másik a Jets idegenben).
Egyébként a Steelers a 4. legkevesebb pontot „gyűjtötte” ellenünk idén (a Rams 10, a Seahawks 12, a Jets (idegenben) 13 pontot szerzett ellenünk). És ezek közül csak a Seattle-től kaptunk ki az 1. fordulóban.

68 játékost próbáltunk ki az idény során, mellyel holtversenyben az 5. legtöbb játékost kipróbáló csapat lettünk. Az első a Jets (75), 2. a Bears (71), 3. a Cards (70) és 4. a 49ers (70). Mit mondjak nem túl sikeres csapat egyik sem napjainkban (senkit sem megsértve), bár a sérülések is közrejátszottak ebben a mutatóban.

A Dolphins 181 különböző offense sémát (felállást; különböző játékosok alkalmazása ) alkalmazott az alapszakasz során, ez a 2. legkevesebb az egész ligában (a legkevesebbet a Giants alkalmazta 149 sémával). A legtöbb variációt a Baltimore alkalmazta 460 (!) különböző lineup offense kombinációval.
Defense lineup variációkban viszont a 7. legtöbb kombinációt vonultattuk fel (422).

A Dolphins offense 4 különböző kategóriában lett Top10-es mutatójú csapat: yards per play (7.), passing yards per play (6.), rushing yards per game (9.) és rushing yards per play (8.).

A Phins védelme 4. lett az NFL-ben a third-down szituációk kivédekezésében.

A speciális egység is kitett magáért idén: 5. lettek kickoff return average, 8. kickoff return average against és 10. punt return average against mutatókban.

Egyéni mutatók:
Michael Thomas végzett az élen az ST egyéni szerelések terén (16) a ligában, míg totál ST tackle listán szintén az élen végzett (19), holtversenyben a new englandi Nate Ebner-el.

Kiko Alonso holtversenyben az első helyen végzett a megszerzett fumble-ok listáján (4). A másik versenyző a Houston Texans linebacker Whitney Mercilus.

Cameron Wake három különböző védő mutatóban is Top10-es számokat ért el: sacks (holtversenyben 6.; 11.5 sacks), QB hits (holtversenyben 6.; 24) és kiharcolt fumble (FF) (holtversenyben 3.; 5).

Ryan Tannehill 8. helyen végzett a QB között az average gain per pass mutatóban (7.70); Jarvis Landry holtversenyben 7. az elkapások terén (94), és 10. az elkapott yardok terén (1136 y); Kenny Stills holtversenyben 6. helyen végzett a TD elkapások terén (9), és 3. lett az elkapások/yards terén (17.29 y); Jay Ajayi 4. lett a futott yardok tekintetében a ligában (1272 y) és 7. lett a futott yardok átlagában (4.89 y).

Matt Darr holtversenyben 7. lett azzal, hogy 32 darab puntja is a 20-ason belül landolt. Andrew Franks pedig 4. lett a net kickoff átlag mutatóban (44.27 y ).

Egyéb statok (és a többi csapat számára is érdekes lehet):
 18453-presscdn-0-55.pagely.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2017/01/NFL-Stats-Week-18-at-Pittsburgh-Steelers-1.pdf

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Bradynek 20 sec is sok kezébe adni a labdát ha arról van szó 😊
dande
Ez igaz. Csak azért már álomban is sok lenne, hogy vasárnapig kivágjuk Bradyt és a Steelers meg leigazolja. 😀
tomi-tomi
Pedig ez lenne nekik az igazi, hosszabb tavon kiturni TB-t a csoportbol. Nekunk meg remalom. Amugy nagyon jo meccs beharangozo lett az alma.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bradynek 20 sec is sok kezébe adni a labdát ha arról van szó 😊
dande
Ez igaz. Csak azért már álomban is sok lenne, hogy vasárnapig kivágjuk Bradyt és a Steelers meg leigazolja. 😀
tomi-tomi
Ja bocs én csak azt néztem, hogy egy Pats fan kötözködött (ahogy szokta 😉) s hirtelen arra gondoltam, hogy a Patsel játszanak és nem a Steelersl. De az állítás igaz Benre is pláne kiegészülve egy másik Bennel és egy Brownnal 😀 😛

Mindenkinek mea culpa 😊
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Bradynek 20 sec is sok kezébe adni a labdát ha arról van szó 😊
dande
Ez igaz. Csak azért már álomban is sok lenne, hogy vasárnapig kivágjuk Bradyt és a Steelers meg leigazolja. 😀
tomi-tomi
Hallottál valamit? 😀
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Bradynek 20 sec is sok kezébe adni a labdát ha arról van szó 😊
dande
Ez igaz. Csak azért már álomban is sok lenne, hogy vasárnapig kivágjuk Bradyt és a Steelers meg leigazolja. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bradynek 20 sec is sok kezébe adni a labdát ha arról van szó 😊
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
gyerekek, megálmodtam a meccsünk végét.
ha emlékeim nem csalnak kevesebb volt mint 1 perc a mérkőzésből, az állás 22-20 volt a miami javára. egy kockázatos onside kick-et próbáltunk be, és sikerült ismét megszerezni, bár sokat pattogott a labda a kezekben. nyertünk.
Ventura
Egy perc sincs hátra. Vezettek? És rúgtok egy onside-ot?

Miért?
zinedine5
Mert tökös a csapat, azért!
Vazze, ha így volt az álom, akkor így volt! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
gyerekek, megálmodtam a meccsünk végét.
ha emlékeim nem csalnak kevesebb volt mint 1 perc a mérkőzésből, az állás 22-20 volt a miami javára. egy kockázatos onside kick-et próbáltunk be, és sikerült ismét megszerezni, bár sokat pattogott a labda a kezekben. nyertünk.
Ventura
Egy perc sincs hátra. Vezettek? És rúgtok egy onside-ot?

Miért?
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
gyerekek, megálmodtam a meccsünk végét.
ha emlékeim nem csalnak kevesebb volt mint 1 perc a mérkőzésből, az állás 22-20 volt a miami javára. egy kockázatos onside kick-et próbáltunk be, és sikerült ismét megszerezni, bár sokat pattogott a labda a kezekben. nyertünk.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Régen találkoztunk a Steelers-el a PO-ban (85-ben utoljára; akkor nyertünk). Összesen 3x játszottunk az utószezonban ('79-kikaptunk és '72-nyertünk). Régen voltak már ezek.

Az utolsó két egymás elleni meccsünket mi nyertük (a mostani szezonban otthon és az a felejthetetlen hideg, havas idegenbeli győzelem 2013-ban).

Utoljára a Steelers a Heinz Fielden 2007-ben nyert ellenünk. Az a csodálatos 1-15-ös szezonunk volt (3-0 (!) nyert a Pitts; izgalmas meccs volt 😊 ).

Az összesített mérlegünk 13-13. Ideje előzni. 😊

Csak egy kis rövid történelem, a meccs elé.
danyly
Emlékszel akkor Antonio Brown 1,5 cm-es kilépéséra az utolsó pillanatban....azért az komoly kis havas meccs volt 😀
Klaci79
Erről beszélek 😊 :
 www.youtube.com/watch?v=SyiprZJ-5ac#t=119.761

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Emlékszel akkor Antonio Brown 1,5 cm-es kilépéséra az utolsó pillanatban....azért az komoly kis havas meccs volt 😀
Klaci79
Na akkor majdnem beleb@sztam a távirányítót a tévébe. Először nem láttam a sárgát, azt hittem megcsináltátok.

Jó lenne most is valami hasonló végjáték 😉
nasheem
én már mentem volna haza....nem hittem a szememnek a nagy kivetítő előtt....és jobb is volt, mert hamar lehűtöttek....tényleg nem sokon múlt...tavaly elnéztek valahol a zebrák egy hasonlót
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Utoljára a Steelers a Heinz Fielden 2007-ben nyert ellenünk. Az a csodálatos 1-15-ös szezonunk volt (3-0 (!) nyert a Pitts; izgalmas meccs volt 😊 ).
danyly
"joey porter visszatér a heinz fieldre" - szólt akkor 2007-ben az nfl.hu mérkőzés beharangozó cikk címe, amit nem leltem meg. az összefoglalót igen:
 bowl.one/miami-pittsburgh-osszefoglalo

a kis nokia 3110 classic telefonommal gubbasztottam a tévé előtt órákon át, és az 1.3 megapixpeles kamerájával felvettem az egész meccset. hát igen, életem első miami mérkőzését meg akartam örökíteni.


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Emlékszel akkor Antonio Brown 1,5 cm-es kilépéséra az utolsó pillanatban....azért az komoly kis havas meccs volt 😀
Klaci79
Na akkor majdnem beleb@sztam a távirányítót a tévébe. Először nem láttam a sárgát, azt hittem megcsináltátok.

Jó lenne most is valami hasonló végjáték 😉

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Régen találkoztunk a Steelers-el a PO-ban (85-ben utoljára; akkor nyertünk). Összesen 3x játszottunk az utószezonban ('79-kikaptunk és '72-nyertünk). Régen voltak már ezek.

Az utolsó két egymás elleni meccsünket mi nyertük (a mostani szezonban otthon és az a felejthetetlen hideg, havas idegenbeli győzelem 2013-ban).

Utoljára a Steelers a Heinz Fielden 2007-ben nyert ellenünk. Az a csodálatos 1-15-ös szezonunk volt (3-0 (!) nyert a Pitts; izgalmas meccs volt 😊 ).

Az összesített mérlegünk 13-13. Ideje előzni. 😊

Csak egy kis rövid történelem, a meccs elé.
danyly
Emlékszel akkor Antonio Brown 1,5 cm-es kilépéséra az utolsó pillanatban....azért az komoly kis havas meccs volt 😀
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bocs, hogy némi fáziskéséssel beledumálok, de én pont Landry (és kicsit Joseph) miatt szurkolok majd nektek.
Oké, a Vasas ellen bárkinek szívesen szurkolnék, de ha ütitek őket, akkor is maradok nálatok. SBre fel! 😉
nasheem
Régen találkoztunk a Steelers-el a PO-ban (85-ben utoljára; akkor nyertünk). Összesen 3x játszottunk az utószezonban ('79-kikaptunk és '72-nyertünk). Régen voltak már ezek.

Az utolsó két egymás elleni meccsünket mi nyertük (a mostani szezonban otthon és az a felejthetetlen hideg, havas idegenbeli győzelem 2013-ban).

Utoljára a Steelers a Heinz Fielden 2007-ben nyert ellenünk. Az a csodálatos 1-15-ös szezonunk volt (3-0 (!) nyert a Pitts; izgalmas meccs volt 😊 ).

Az összesített mérlegünk 13-13. Ideje előzni. 😊

Csak egy kis rövid történelem, a meccs elé.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Bocs, hogy némi fáziskéséssel beledumálok, de én pont Landry (és kicsit Joseph) miatt szurkolok majd nektek.
Oké, a Vasas ellen bárkinek szívesen szurkolnék, de ha ütitek őket, akkor is maradok nálatok. SBre fel! 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Vance Joseph meg elég népszerű lett a halpiacon.
Csabee13
Most jött ide nagyon remélem, hogy nem engedjük el (meg neki is lesz esze). Persze ha nagy pénzt + pozíciót + beleszólást kínálnak és adnak neki, el fog gondolkozni.
De most kezdtük el az új stábbal, jó az irány, nagyon remélem nem fog elmenni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Vance Joseph meg elég népszerű lett a halpiacon.
Csabee13
De h miert az csoda
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Vance Joseph meg elég népszerű lett a halpiacon.
Csabee13
Niggör.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Vance Joseph meg elég népszerű lett a halpiacon.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nagyon helyesen kivagtuk Mario Williamst, semmit nem mutatott a szezonban.
2M halott penz.
De sporoltunk nagyon fontos 8,5M-t.
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Landry egy barom, ezek a 15 yardos fegyelmezetlenségek kuvva sokba fognak kerülni.
Paradoxon_MIA
Nekem mindig az volt az érzésem, hogy Landry képes pozitív energiákat mozgósítani a többiekben és megalkuvás nélkül küzd a győzelemért.

Szerintem érdemes elolvasni ezt a cikket:
 theringer.com/nfl-playoffs-miami-dolphins-jarvis-landry-rambo-afca16c06a6d#.yyjf2cw2i
tomi-tomi
Oké, kell némi pozitív őrület, ami hajtja, és alapvetően bírom, mert blokkol, mint állat, nekimegy mindenkinek, de sorra gyűjteni a a 15y-os büntetéseket szimplán fegyelmezetlenségből,s ebből elég nagy előny(öke)t adni az ellenfélnek nem annyira fér bele egy olyan csapatnak, mint mi. Egy Pets megtehetné, mert nem számít nekik, Tomika összehajigálja pillanatok alatt. De mi, akik épp hogy kezdenénk kitörni a középszer/középsz@r csapatok közül és végre elérünk valamit, ez ön-tökön-lövés.

Nagyon bírom Landry-t, de rühellem a buta, szükségtelen hülyeségeit - pláne, ha büntetésben többet szed össze egy meccsen, mint elkapásból 😀

Believe In Your 'Fins!