Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Timmonst nem értem, egyszerűen rossz volt tavaly, erre 11M garantált...
Geeri
Akkor valóban rossz volt, amikor nagy ésszel slot elkapóra tették. Egyébként (nagyon) jó.
Valószínűleg 1+1 éves szerződés, ha nem jön be, akkor veszteség nélkül kivágható.
tomi-tomi
Nyugi nalunk jatszott Phillips (DT) covert is es INT lett belole 😛
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
miközben várjuk a további hírekelt, az új szerzeményünkhöz william hayes-hez nem csak delfinek és dinoszauruszok köthetőek, hanem, hogy egy éjszakára hajléktalan volt. spancicájával, chris long-al úgy döntöttek kipróbálják milyen a st. louis-i utcai élet 2015-ben.

https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fmedia%2Fmotion%2F2015%2F0623%2Fdm_150623_sc_featured_life_on_the_streets_long%2Fdm_150623_sc_featured_life_on_the_streets_long.jpg
SC Featured: Life On The Streets - ESPN Video
When Rams DEs William Hayes and Chris Long decided to experience homelessness for a night, they raised awareness for a circumstance most people ignore.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Timmonst nem értem, egyszerűen rossz volt tavaly, erre 11M garantált...
Geeri
Akkor valóban rossz volt, amikor nagy ésszel slot elkapóra tették. Egyébként (nagyon) jó.
Valószínűleg 1+1 éves szerződés, ha nem jön be, akkor veszteség nélkül kivágható.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Timmonst nem értem, egyszerűen rossz volt tavaly, erre 11M garantált...

Nate Allen viszont nekem bejövős, tavaly nem volt kezdő, de ha beállt akkor jól teljesített, legalábbis nekem úgy tűnt.

Mindig jövőre!
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nate Allen lett a felmegoldas safetynk 😀 erdekes
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez a TE kérdés érdekes. Nekem tetszettek az évben teljesítő " neve sincs " TE játékosaink. Nem lebecsmérelve őket. Sőt, kifejezetten tetszettek ezek a kiszámíthatatlan TE játékok.
A Sims, Gray és Sims play-ek bejöttek nálam. Változatosak és "hirtelenek" voltak.

Sims ugye elment, de jött Thomas (továbbra is kételyeim vannak, és érdekes), Duarte maradt (saját draft; van benne potenciál), Fasano meg már kifelé megy szintén. Biztos nosztalgiázni jött. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Timmons és Alonso között mi lesz vajon a munkamegosztás? Alonso megy WLB-be? Jenkins meg lapát?
somoskovig
Meg nem tudni, de Jenkinsnrk sztem adunk egy 1 ev 3M koruli prove it-ot
Plusz Thomas szerintem nyom egy hatalmas evet most.
Es meg mindig van a sapkank alatt azert nemi penz, amibol johetne McDonald Safetybe, hu de orulnek neki 😀

Szerkesztette: Adirotor
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Timmons és Alonso között mi lesz vajon a munkamegosztás? Alonso megy WLB-be? Jenkins meg lapát?

több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
én szerintem eddig nagyon jók vagyunk (persze kizárólag miami szurkoló szemmel nézve).
a filozófia alapvetően az volt, hogy próbáljuk megtartani saját embereinket

kenny stills 9 elkapott TD-vel vezette az offense-t, kiváló mélységi célpont 'hill számára és remek kapcsolatban van adam gase-el, illik a rendszerébe. nagyon fiatal, 24 éves. nem balhés játékos, tesz a közösségért (nate moore community service award nyertes). kaphatott volna többet is valószínűleg ha kimegy az FA-ra, de maradt velünk. mit kívánhatna jobbat egy csapat?

andre branch egy évre jött és 27 tackle mellett 5.5 sacket szerzett úgyhogy a 6. játékhéttől lett kezdő. szintén fiatal, és a az új három éves szerződésében is benne van, hogy továbbra is bizonyítani kell.

william hayes trade meglepett, mondom mi a fasz, egy DE?, de aztán utánaolvastam és vannak egészu jó pillanatai a srácnak, valószínűleg, hogy andre branch ne engedje el magát, és persze minőségi rotációs játékosként lehet jelen (hacsak nem fordul a kocka a TC-ben/előszezonban).

ted larsen. itt lehetett volna jobb is, mint kérdőjel, de legalább jött valaki a falba.

juluis thomasnak ott volt peyton manning denverben - mondhatnánk, azonban gase ismeri a legjobban. szerintem össze tudja heggeszteni tannehillel.

fasano vissza? már magában fasza az emlékek miatt (kedvencem a 2008-as menetelésből), de hogy az no1. blokkoló TE a 2016-os évből? ajayi és 'hill dob egy boldog szmájlit erre.

most timmons? nagyon nagyon örülök neki! két mérkőzésről hiányzott, biztos, stabil pont a védelemnek és persze vezetői képesség pályán és öltözőben egyaránt. 30 éves? wake letolt épphogy egy comeback player of the year szezont 34 évesen. ha a további stratégia az, hogy hozunk a draftról egy kinevelni való LB-t, a legjobb irány akkor.
- suh, wake, timmons, jones. lesznek vezéralakok a védelemben!

#beastmode #fuckoffunderdog

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem kell aggódni jön guard a draftról.
Ez a sok rinya... 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Ahol reach egy G ott az ILB is.
Passheavy ...

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nem rossz Timmons, de egy jo guard 8misi korul es a draftrol Reddick jobban tetszett volna.
A mi pozicionkban nem tudom melyik G nem lenne reach, de evek ota az a legnagyobb need es meg mindig nem sikerult orvosolni
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jo nekem negativ volt,hogy öreg.
Janek
A kifelé megy a korból, neked egyenlő az öreggel???
Ne haragudj de nem ezt írtam.
danyly
Latszik öregszem😀


Kenny Stills deal includes $19.5M guar, $7M to sign. Will make $17M first 2 years of the deal
Janek
Vagy már öreg vagy. 😊

Stills-el mi a baj? Már tudjuk a hírt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Jo nekem negativ volt,hogy öreg.
Janek
A kifelé megy a korból, neked egyenlő az öreggel???
Ne haragudj de nem ezt írtam.
danyly
Latszik öregszem😀


Kenny Stills deal includes $19.5M guar, $7M to sign. Will make $17M first 2 years of the deal

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jo nekem negativ volt,hogy öreg.
Janek
A kifelé megy a korból, neked egyenlő az öreggel???
Ne haragudj de nem ezt írtam.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Dolphins signing Lawrence Timmons to a 2-year, $12 millions deal including $11 million guaranteed, per sources.
Janek
Mondjuk azt a szaros 1 millát már igazán garantálhatták volna... 😀

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Jo nekem negativ volt,hogy öreg.

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hat de egy meccset sem hagyott ki.
Janek
Miért nem azt írtam? Vaháááá...😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Hat de egy meccset sem hagyott ki.

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Timmons jó igazolás, de ő is kifelé megy a korból. Utolsó 6 évben kezdő, rengeteg tackle. Kell az erősítés az LB részlegbe. + draftról valami szörnyeteg, és akkor pofás a védelem eleje.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Dolphins signing Lawrence Timmons to a 2-year, $12 millions deal including $11 million guaranteed, per sources.

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jók voltak a hosszabbítások, de pl. Hayes trade nekem érdekes + J. Thomas-ban sem bízom nagyon.

A guard probléma draftról lesz megoldva, mert akikkel aláírattunk csak backup szint. Larsen nekem gyenge, Steen meg inkább csere (és inkább OC).

Stills maradásán nem tudom mit kell lovagolni amikor teljesen egyértelmű. Ő kell (kellett).

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Ti kit hoznatok vissza beloluk?
En az utolso 3at 😀
Adirotor
rambó. jones kihullását csere szinten jól teljesítette. idén sem usszuk meg sérülés nélkül. kelleni fog.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Kis ismerteto a szabadugynokeinkrol:
Re-signed:
Stills
Branch
Denney

RFA:
Alonso(1.koros)
M.Thomas (low)
D. Williams (low)

ERFA:
Duarte
Hull
Pitts
Steen

Akik maradtak:
Bushrod
Cameron
Butler
D.Jones
Yates
Jenkins
Rambo
Paysinger

Ti kit hoznatok vissza beloluk?
En az utolso 3at 😀