Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ja'Wuan IR..
Csabee13
PFF szerint top10 Tackle volt, mostmar tenyleg nincs falunk
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
szokásos ncaa promo, mikor nagy meccs van: ha már a Dolphins sok örömet amúgy se okoz a szurkolóknak, most a legjobb alkalom mellette/helyette a város egyetemi csapatára, a Hurricanes-re fókuszálni, akik ma éjszaka (magyar idő szerint vasárnap kettőkor) hatalmas rangadót játszanak nagy riválisukkal, a Notre Dame-mel

 www.youtube.com/watch?v=3wT7Mjjimtk

két top10-es gárda csap össze, mindketten a rájátszásra hajtanak, a telt ház és a remek hangulat garantált a Hard Rockban, szóval tényleg kihagyhatatlan futballmérkőzés jön, melyen a The U-nak itt a sansz, hogy újra a 15-20 évvel ezelőtti régi fényében tündököljön
baggio
Ajanlom hogy nyerjenek ha mar miattuk szar a gyep! 😀 (mondjuk ez a Marlins sara inkább. )
Ugyanitt Dion Jordan meg őszintén baszódjon meg.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Ja'Wuan IR..
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 807 — No es importante
szokásos ncaa promo, mikor nagy meccs van: ha már a Dolphins sok örömet amúgy se okoz a szurkolóknak, most a legjobb alkalom mellette/helyette a város egyetemi csapatára, a Hurricanes-re fókuszálni, akik ma éjszaka (magyar idő szerint vasárnap kettőkor) hatalmas rangadót játszanak nagy riválisukkal, a Notre Dame-mel



két top10-es gárda csap össze, mindketten a rájátszásra hajtanak, a telt ház és a remek hangulat garantált a Hard Rockban, szóval tényleg kihagyhatatlan futballmérkőzés jön, melyen a The U-nak itt a sansz, hogy újra a 15-20 évvel ezelőtti régi fényében tündököljön


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Nem láttam a meccset, de lehet nem is sok értelme van megnézni.
danyly
épp azt akartam javasolni, amit geeri ir írt utóbb, hogy pont hogy érdemes megnézni, jól működött az offense, idén most volt először. sajnos kár, hogy futni nem fogunk idén, így kurva egy dimenziósak vagyunk., de hát most ez a feladat vár megoldásra. egyébként osztrom geeri véleményét, üde színfolt volt látni drake-t és williams-t. mi TD-t csinált már a back?

u.i.: a faszom kivan már a "baszatott egy OBJ féle elkapást" kiáltásokkal

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Érdemes azért megnézni, mert egyrészt Cutler élete meccsét játszotta, másrészt Williams és Drake új szint hozott a tàmadásokba. Nem volt reménytelen a csapat, csak rosszkor jöttek a hibák. De erre a teljesítményre lehet epiteni, ami kellene hogy a labdaszerzések után tudjunk haladni legalább 40yardot hogy ha mas nem 3pontot rakhassunk a táblára.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem láttam a meccset, de lehet nem is sok értelme van megnézni. Állandóan az OL (+ a többi) szenvedését kell nézni. Egy kevésbé képzett OL-hez értő ember is látja, hogy hol is (az egyik) baj.

Egy drogos hülye edző után a köv. sem megoldás, de a játékosokkal is baj van. Totál sorcsere kell. Nem használjuk ki azt amit az adott OL emberke tud. Erőltetjük azt amire azt gondolják, hogy jó lesz az adott csapat ellen. Nem erre kellene építeni. A játékosok jó tulajdonságaira kell építeni, nem arra amire az edző azt gondolja jó lesz. Vagy olyanokat kell draftolni akik az adott szituációkat végre tudja hajtani. Persze a draft is lutri.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Komolyan, megint egy meccs ahol minden playben zászló, és mi jövünk ki rosszul belőle. 3 ponttal veszítünk, és ennek az oka az O-line, ami nem képes semmire, cserébe 4 driveot ölnek meg a holdingok.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nem is az OL kellene rendbe tenni, hanem elküldjük a legjobb RB-ét. Gratula.
Ilyen hülye gondolatmenetet. Draftoljuk a sok OL játékost, akinek a 80 % szar. Vagy rossz a recruiting team, vagy az edző szar, aki nem tudja a megfelelő feladatokat ráosztani az illető posztjára. De ez már évek óta probléma. Inkább ezzel kellene foglalkozni.
danyly
Egyébként azt is megnézném hogy manapság, amikor alig edzhetsz felszerelésben hol tudtak összerakni jó zone block falat. Ha kb sehol akkor minek próbálkozni?

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem is az OL kellene rendbe tenni, hanem elküldjük a legjobb RB-ét. Gratula.
Ilyen hülye gondolatmenetet. Draftoljuk a sok OL játékost, akinek a 80 % szar. Vagy rossz a recruiting team, vagy az edző szar, aki nem tudja a megfelelő feladatokat ráosztani az illető posztjára. De ez már évek óta probléma. Inkább ezzel kellene foglalkozni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nee, Tyson Clabo és Marc Colombo annyira rosszak voltak hogy az szinte fájt. Most bezzeg mindenki pocsék, nem lóg ki lefelé senki... 😀

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
undorító.

The Miami Dolphins’ problem that never gets solved
 www.miamiherald.com/sports/spt-columns-blogs/barry-jackson/article182867296.html

• In the past 10 years, the Dolphins have committed well over $250 million to offensive linemen, including $212 million to players who have had health issues (Mike Pouncey), declined before they expected (Branden Albert, Jake Long) or fell short of expectations (Justin Smiley, Jake Grove).

• Except for Albert, they’ve whiffed on most of their free agent line pickups, from Lance Louis to Tyson Clabo to Daryn Colledge to Jason Fox to Bryant McKinnie to Shelley Smith to turnstile Marc Colombo. Even one that worked for a time (Richie Incognito) blew up in the bullying scandal.

• They passed on Pro Bowler Kelechi Osemele to draft Jonathan Martin in the second round in 2012, bypassed now second-team All Pro tackle David Bakhtiari to draft Dallas Thomas in the third round in 2013 and eschewed UM standout Brandon Linder to select Billy Turner in the third round in 2014.

• They’ve drafted 13 offensive linemen in the past 10 drafts – four in the first round (Long, Pouncey, Ja’Wuan James and Laremy Tunsil), one in the second (Martin), three in the third (John Jerry, Thomas, Turner), two in the fourth (Shawn Murphy and Jamil Douglas), one in the fifth (Isaac Asiata) and two in the sixth (Donald Thomas, Andrew Gardner)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Landry-ért első kört kértetek, az kicsit sok lett volna bárkinek is.
De ha nagyon balhé van, akkor jöhet hozzánk Ő is, nem bánnám.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gratulálok ennek az idióta vezetésnek. Eladjuk az egyik értékes játékosunkat. Legközelebb ki jön? Tanny, Landry, Szánalmas az egész. A magyarázatokat nem tudtam még elolvasni, de különösen nagyot úgysem csalódok a semmitmondó nyilatkozatoktól. Biztos ez a hülye Tannenbaum ötlötte ki az egészet.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 twitter.com/MikeTanier/status/925358519741829120
Tony Adams
Cutlerrel nem ez a baj, hanem hogy öreg és már nem bízik abban hogy erőből meg tudja dobni a nagy passzokat. Vagy amikor bízik benne akkor annak nincs jó vége.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
 twitter.com/MikeTanier/status/925358519741829120
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
O lett volna az egyik utolso ember, akire gondoltam volna, mint trade opcio. Mint amikor gereblyere lep az ember...
Nem latom a koncepciot, ami tavaly meg korvonalaiban megvolt. Nem latom, hogy Case-re felnezne a csapat es tuzbe menne erte...
meglatjuk, de a tavaly utan csuf lesz...
Paradoxon_MIA
Pedig lehetett sejteni. Gase elmondta, hogy a futónak is kell blokkolni, be kell érni a 4-5 yarddal. Meg tudom nem linkeltem be, de Jets meccs után voltak arról hírek, hogy Ajayi kiakadt hogy nem kapott több lehetőséget és "csak" valami 20 körüli futása volt.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
O lett volna az egyik utolso ember, akire gondoltam volna, mint trade opcio. Mint amikor gereblyere lep az ember...
Nem latom a koncepciot, ami tavaly meg korvonalaiban megvolt. Nem latom, hogy Case-re felnezne a csapat es tuzbe menne erte...
meglatjuk, de a tavaly utan csuf lesz...
Paradoxon_MIA
Csak az nem mindegy, hogy tökön vagy pofán talál a gereblye....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
O lett volna az egyik utolso ember, akire gondoltam volna, mint trade opcio. Mint amikor gereblyere lep az ember...
Nem latom a koncepciot, ami tavaly meg korvonalaiban megvolt. Nem latom, hogy Case-re felnezne a csapat es tuzbe menne erte...
meglatjuk, de a tavaly utan csuf lesz...

Believe In Your 'Fins!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Landry marad
 twitter.com/AdamSchefter/status/925441671696912384
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Hinnye..
Értem hogy Ajayi volt aki nem tanulta a playbookot. Meg az is igaz hogy sokszor nem vitte el a 4-5 yardot mert neki 10+ kellett. De!
Azzal hogy eltradeled egy SB esélyes csapatba mit üzensz? Hogy itt Miamiban vannak elveink amik semmire nem jók, de ha nem követed őket, ám azért jó játékos vagy akkor kerülhet még gyűrű is az ujjadra.
Gase nagyon bele fog bukni abba hogy Cutler és Thomas sérthetetlenek, mindenki másban meg csak a hibát látja, de az erősségeikre nem épít.

Szerkesztette: Geeri

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Jó hír is legyen...állítólag Kiko Alonso nem kap eltíltást
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Es elvileg aruljuk Landryt is
Adirotor
Chip kellyt látta valaki mostanában?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
"A lot of people were comparing Coach Gase to Coach Don Shula. Well, when Shula got tired of someone who did not cooperate with him, they quickly got into his doghouse and were traded. That is what happened to Pro Bowl S Doug Swift and several others. Remember Sammie Smith ... the man who fumbled away games at the goalline."


eddigi áldozet byron maxwell, london kid. ki a következő?
Ventura
Értem én, hogy az Öreg így szokta.. na de Ő azért komoly eredményeket is szállított 😀
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
"A lot of people were comparing Coach Gase to Coach Don Shula. Well, when Shula got tired of someone who did not cooperate with him, they quickly got into his doghouse and were traded. That is what happened to Pro Bowl S Doug Swift and several others. Remember Sammie Smith ... the man who fumbled away games at the goalline."


eddigi áldozet byron maxwell, london kid. ki a következő?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------