Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Gratula, egyértelmű volt.

Cutlert rég nem láttam ilyennek. Nagyon akarta ő is ezt a győzelmet.

A D-tek kinyírta Bradyt.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az elejétől látszott, hogy nektek ez A meccs, és hogy itt nem tudjátok elképzelni a vereséget. Nem is érdemeltünk volna fordítást 😊

Nagyon pöpec kis játék volt, igazából a második félidőben egy másodpercig nem volt benne a meccsben, hogy nyerhetünk.

Kivehetnénk a floridai meccset a sorsolásból 😀

Grat nektek 😊

több mint 6 éve
Timotheus Tennessee Titans 77
Remélem, hogy a miami gárda megnehezíti a Patriots dolgát.

Irány a rájátszás! Titan Up!
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
london kid trade ide vagy oda (nem mondom, hogy nem hiányzik a játékstílusa), drake-ben is van jövő. már tavaly is lehetett látni a playmaking potenciált.
néhány mozzanatára érdemes figyelni úgy mint 1:35-nél és 2:20-nál.


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Hát ez egy érdekes meccs volt. Volt itt minden mint a búcsúban.

Miami Dolphins Fan
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
két kula csapatból melyik kerül ki nyertesen és vígasztalodhat. bár komolyan örülnék ha soha nem látott játékosokat is lehetne nézni (RB smith pélfául, vagy akár david fales) - bánja mán a faszom, hogy nyerünk vagy veszítünk. ezelőtt pár évvel el nem gondoltam volna, hogy idáig süllyedek (és a csapat is, hogy nem bír konzisztens lenni), hogy simán háttérbe szorul a meccs nézés. annak idején ki nem lehetett robbantani 19-től (vagy amikor kezdődött a meccsünk) a képernyő elől, s tudta mindenki, hogy fölösleges abban a 3 órában meggyőzni bármiről is.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Vicces egyébként mindig mindenhová leírni hogy Cutler nem motivált, de inkább az a gond hogy nem tud játszani.
Gase azt hitte nem fogja az idő. Na az maximum a szerelmüket nem fogja, de Cutler karját elég rendesen leamortizalta.
Szerintem amit kér tőle Gase azt hozza. Meccsenként van egy WTF int vagy 3 homály dobás, a Wr ek szét droppalják magukat, red zoneban nem lehet futni az o fal miatt, és a védelem teljes homály 3 meccse.
Lehet nyomatni amit a szátokba adnak de ez a Dolphins nem(sem) miatta rossz.
Szivacs
Szezon eleje óta mondom, hogy nem irányító miatt vagyunk sz.rok. Az egész nem állt össze, úgy sz.r ahogy van. Ezer sebből vérzik, ez a dolog idén.
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Vicces egyébként mindig mindenhová leírni hogy Cutler nem motivált, de inkább az a gond hogy nem tud játszani.
Gase azt hitte nem fogja az idő. Na az maximum a szerelmüket nem fogja, de Cutler karját elég rendesen leamortizalta.
Szerintem amit kér tőle Gase azt hozza. Meccsenként van egy WTF int vagy 3 homály dobás, a Wr ek szét droppalják magukat, red zoneban nem lehet futni az o fal miatt, és a védelem teljes homály 3 meccse.
Lehet nyomatni amit a szátokba adnak de ez a Dolphins nem(sem) miatta rossz.
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Vicces egyébként mindig mindenhová leírni hogy Cutler nem motivált, de inkább az a gond hogy nem tud játszani.
Gase azt hitte nem fogja az idő. Na az maximum a szerelmüket nem fogja, de Cutler karját elég rendesen leamortizalta.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
A humor szinted tedd feljebb.
Elvárom hogy ennél jobb poént írjál, az FK szintjét súrolta alulról.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Cutler és a motiváltság nyelvtanilag helytelen egy mondatban használva.
Te sem vagy közel a szakmaisághoz, mégis még cikket is engednek írni.
Szivacs
A humor szinted tedd feljebb.
A kritikát köszönöm.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Jól megérintett titeket a tegnapi meccs 😀
Wyatt
Szerintem már annyiszor sütöttük el hogy majd jövőre, hogy nem tudunk újat mondani. Ez az év ha úgy nézzük minden eddiginél rosszabb, és csalódáskeltőbb: Gase néha lehetetlen döntéseket hoz, Ajayi már nincs itt, akik kaptak szerződést nyáron durván alul teljesítenek (még sajnos Reshad Jones is), a védelem úgy tűnt összeállt, hogy aztán hetek óta könnyű yardokat nyeljenek. Pedig tavaly PO volt, és elvileg csak fejlődtünk.
Szóval majd jövőre! 😀

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Cutler és a motiváltság nyelvtanilag helytelen egy mondatban használva.
Te sem vagy közel a szakmaisághoz, mégis még cikket is engednek írni.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Cutler kezd a Broncos ellen vasárnap.Szerintem kellően motivált lesz.
 twitter.com/ZacStevensBSN/status/935919919442542592
xrace77
Cutler és a motiváltság nyelvtanilag helytelen egy mondatban használva.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Cutler kezd a Broncos ellen vasárnap.Szerintem kellően motivált lesz.
 twitter.com/ZacStevensBSN/status/935919919442542592
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jól megérintett titeket a tegnapi meccs 😀

több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Cutler inkább nem játszana már, így Moore fog kezdeni vasárnap.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Játékvezetés botrányos volt. De ennek ellenére ez a Bucs 24 pontot abból csinált hogy eladtuk a labdát. Simán nyerhető meccs volt ez is, de úgy tűnik visszatért a Philbinség, bármi van vesztünk.
Cutler számlájára én csak a második INT-et írom. De mindegy is, jött Moore erre a lendületünket sikerült megtörni azzal az érthetetlen OPI zászlóval. Kétszer ott vagyunk a red zoneban és 6 pontot sikerül csinálni.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Maualuga beült a dutyiba, szóval ennyi volt itteni pályafutása. Zseniális ez a szezon.
Geeri
Csodálatos hírek újra.
A delfinke fején még jó ideig maradhat a zacskó. Sajnos.

Ma sem sok jóra számítok a Tampa ellen. Rákkolló király-Uber sztár kikészít minket. Ja bocs, nem is játszik. 😊
Mindegy Fitz már jó pár csapat szineiben játszott ellenünk. Ismeri a terepet. 😊
danyly
Fitz ellenünk játszotta élete meccseit kb, remélem most nem folytatódik a széria.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Maualuga beült a dutyiba, szóval ennyi volt itteni pályafutása. Zseniális ez a szezon.
Geeri
Csodálatos hírek újra.
A delfinke fején még jó ideig maradhat a zacskó. Sajnos.

Ma sem sok jóra számítok a Tampa ellen. Rákkolló király-Uber sztár kikészít minket. Ja bocs, nem is játszik. 😊
Mindegy Fitz már jó pár csapat szineiben játszott ellenünk. Ismeri a terepet. 😊

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Maualuga beült a dutyiba, szóval ennyi volt itteni pályafutása. Zseniális ez a szezon.
Geeri
év végén összeszedjük mi történ. 'hill megreccsent, raekwoon rotty, hurrikán, stb.

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Maualuga beült a dutyiba, szóval ennyi volt itteni pályafutása. Zseniális ez a szezon.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
A védelem úgy volt vele, hogy most már ők is leszarják. Jelenleg ez a csapat szerintem még a Brownstól is kikapna.
Geeri
Amit tavaly már majdnem sikerült is 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A védelem úgy volt vele, hogy most már ők is leszarják. Jelenleg ez a csapat szerintem még a Brownstól is kikapna.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ja'Wuan IR..
Csabee13
PFF szerint top10 Tackle volt, mostmar tenyleg nincs falunk
Adirotor
Eddig sem volt sajnos. 2008 óta nincs normális falunk. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.