Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Bakerrel lesz meeting.
Amadeus
Szerintem Baker jelentené a megoldást Miamiba. NCAA meccsei alapján elég karizmatikus, vezéregyéniség, aki sosem adja fel. A statjai nem rosszak, pl. Allennél, Rosennél is sokkal pontosabb. Ráadásul Landry aláírta a taget, és maradni fog, tehát lenne is megbízható célpontja. Jó lenne tudni hogy mi volt/lesz a találkozón, és mennyire szimpatikus Mayfield itt Miamiban.

Mondjuk én személy szerint jobban örülnék, ha 1/2-be elhoznánk Mayfieldet/Barkelyt. Mindkettő egy szörnyeteg, és meghatározó lehet a játékuk, akár hol is landolnak.

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
érdemes beleolvasni, miként vélekednek korábbi dolphins sztárok a 'landry dráma' ügyében.
 dailydolphin.blog.palmbeachpost.com/2018/03/06/travesty-and-trepidation-past-present-miami-dolphins-sweating-out-jarvis-landry-drama/

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
hoppá! Elkezdődött az off season aktív része!

Robert Quinn DE a Ramsből a fedélzeten, elvileg valami középső körös pickért. Tipik Tannebaum gyerek, a sérülés pipa.

Összességében nem rossz lépés, Quinn 4-3-ban volt hogy 19(!) sackig jutott. Csak az nem ma volt.
Geeri
Na de ki fog menni emiatt?
15 millával vagytok a cap fölött ha jól néztem.
Pouncey, Landry, Suh?
Bazzani
Amennyire tudom Landryt erősen el akarják tradelni...
Tomcsik
Így aztán sokat fognak kapni érte.
Amadeus
Ha van olyan csapat ami elég hülye hozzá hogy első számú elkapónak gondolja Landryt akkor már 3an lesznek Landryvel meg az ügynökével. Na azok megadják érte amit egy no1 WR-ert meg kell adni.

Egyenlőre egyikőjük sem fog menni. Valószínűleg Timmons és Julius Thomas fog lelépni végre.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
hoppá! Elkezdődött az off season aktív része!

Robert Quinn DE a Ramsből a fedélzeten, elvileg valami középső körös pickért. Tipik Tannebaum gyerek, a sérülés pipa.

Összességében nem rossz lépés, Quinn 4-3-ban volt hogy 19(!) sackig jutott. Csak az nem ma volt.
Geeri
Na de ki fog menni emiatt?
15 millával vagytok a cap fölött ha jól néztem.
Pouncey, Landry, Suh?
Bazzani
Amennyire tudom Landryt erősen el akarják tradelni...
Tomcsik
Így aztán sokat fognak kapni érte.
Amadeus
Ha már itt tartunk pont velünk pletykálnak egy Landry tradet, de remélem hogy nem igaz....

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
hoppá! Elkezdődött az off season aktív része!

Robert Quinn DE a Ramsből a fedélzeten, elvileg valami középső körös pickért. Tipik Tannebaum gyerek, a sérülés pipa.

Összességében nem rossz lépés, Quinn 4-3-ban volt hogy 19(!) sackig jutott. Csak az nem ma volt.
Geeri
Na de ki fog menni emiatt?
15 millával vagytok a cap fölött ha jól néztem.
Pouncey, Landry, Suh?
Bazzani
Amennyire tudom Landryt erősen el akarják tradelni...
Tomcsik
Így aztán sokat fognak kapni érte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
hoppá! Elkezdődött az off season aktív része!

Robert Quinn DE a Ramsből a fedélzeten, elvileg valami középső körös pickért. Tipik Tannebaum gyerek, a sérülés pipa.

Összességében nem rossz lépés, Quinn 4-3-ban volt hogy 19(!) sackig jutott. Csak az nem ma volt.
Geeri
Na de ki fog menni emiatt?
15 millával vagytok a cap fölött ha jól néztem.
Pouncey, Landry, Suh?
Bazzani
Amennyire tudom Landryt erősen el akarják tradelni...

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hoppá! Elkezdődött az off season aktív része!

Robert Quinn DE a Ramsből a fedélzeten, elvileg valami középső körös pickért. Tipik Tannebaum gyerek, a sérülés pipa.

Összességében nem rossz lépés, Quinn 4-3-ban volt hogy 19(!) sackig jutott. Csak az nem ma volt.
Geeri
Na de ki fog menni emiatt?
15 millával vagytok a cap fölött ha jól néztem.
Pouncey, Landry, Suh?

több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
hoppá! Elkezdődött az off season aktív része!

Robert Quinn DE a Ramsből a fedélzeten, elvileg valami középső körös pickért. Tipik Tannebaum gyerek, a sérülés pipa.

Összességében nem rossz lépés, Quinn 4-3-ban volt hogy 19(!) sackig jutott. Csak az nem ma volt.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nagyon pletykálják Suh elengedését.
Állítólag júniusban lenne értelme anyagilag.
Bazzani
Egyetlen értelme az lenne hogy akkor Tannenbaum még több pénzt verhetne el olyanokra akik cserébe még csak nem is kiemelkedően jók a posztjukon.
Sok értelme nem volt Suh elé letenni ezt a szerződést anno ha annak ellenére, hogy kiválóan játszik kihátrál belőle a csapat.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
 twitter.com/NickyBeaster/status/967105915873906690?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fnypost.com%2F2018%2F02%2F23%2Fbullied-nfl-lineman-posts-shotgun-photo-forces-high-school-to-close%2F
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyon pletykálják Suh elengedését.
Állítólag júniusban lenne értelme anyagilag.

több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Landry megkapta a franchise taget.

Ha ekkora cap hittel akarják itt játszatni akkor valakinek megint elmentek otthonról.

Nem mondom hogy a bajainkat egy kiadós költekezés az FA piacon oldaná meg, de mondjuk Hayes itt tartására kellene pénzt találni, mert Wake öreg, Branch drágán átlagos, Harris pedig ugyan nem játszott rosszul de olyan nagyon jól sem hogy kezdőként számolhassunk vele. Ezzel a 15M caphittel jelenleg ~7M mínuszban vagyunk.


Nagyon remélem hogy valakinek eladjuk.
Geeri
Senki sem fogja elvinni. Tudja az osszes csapat, hogy a Miami nem akarja megtartani es el fogja engedni. Nem mellesleg kapna valamelyik allat GM-tol egy zsiros szerzodest, amiert a Dolphins jovore kapna harmaidk vagy negyedik koros kompenzacios picket. Na, ez az, aminel tobbet egyebkent akkor sem kapna most, hogyha sikerule osszehozni egy trade-et.

Sot, szerintem ennyit sem adna senki jelenleg Landryert. Ugyhogy nem latom ebben a lepesben a planet.
Stez
Papíron itt az a logika, hogy így Landry házalhat más csapatoknál, kiderül bárki adna-e neki éves átlagban 14-15M fizut. Ha valaki igen, akkor a kérdés az, hogy emellé adna-e egy kb. negyedik kört

Ha nem, akkor a Phins megadja neki a 10-11M fizut, floridaban nincs adó és ezzel meccseli más csapatok 12-14M fizetését.
Landry pedig aláír 3-4 évre, kap ~20-25M garantáltat és örül mert ezen felül ilyen játékkal bezsebel majdnem annyit évente mint Edelman komplett egész évi fizuja.
Gyakorlatilag még így is két jobb slot WR fizetését viszi haza csak ezúttal hosszútávon.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Landry megkapta a franchise taget.

Ha ekkora cap hittel akarják itt játszatni akkor valakinek megint elmentek otthonról.

Nem mondom hogy a bajainkat egy kiadós költekezés az FA piacon oldaná meg, de mondjuk Hayes itt tartására kellene pénzt találni, mert Wake öreg, Branch drágán átlagos, Harris pedig ugyan nem játszott rosszul de olyan nagyon jól sem hogy kezdőként számolhassunk vele. Ezzel a 15M caphittel jelenleg ~7M mínuszban vagyunk.


Nagyon remélem hogy valakinek eladjuk.
Geeri
16.05 lesz az a 15 milla. Csak Antonio Brown és Dez Bryant idei cap hitje lesz nagyobb. Egyértelmű hogy kapni akartok érte valamit ezért toltátok rá a taget...

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Landry megkapta a franchise taget.

Ha ekkora cap hittel akarják itt játszatni akkor valakinek megint elmentek otthonról.

Nem mondom hogy a bajainkat egy kiadós költekezés az FA piacon oldaná meg, de mondjuk Hayes itt tartására kellene pénzt találni, mert Wake öreg, Branch drágán átlagos, Harris pedig ugyan nem játszott rosszul de olyan nagyon jól sem hogy kezdőként számolhassunk vele. Ezzel a 15M caphittel jelenleg ~7M mínuszban vagyunk.


Nagyon remélem hogy valakinek eladjuk.
Geeri
Senki sem fogja elvinni. Tudja az osszes csapat, hogy a Miami nem akarja megtartani es el fogja engedni. Nem mellesleg kapna valamelyik allat GM-tol egy zsiros szerzodest, amiert a Dolphins jovore kapna harmaidk vagy negyedik koros kompenzacios picket. Na, ez az, aminel tobbet egyebkent akkor sem kapna most, hogyha sikerule osszehozni egy trade-et.

Sot, szerintem ennyit sem adna senki jelenleg Landryert. Ugyhogy nem latom ebben a lepesben a planet.

több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Landry megkapta a franchise taget.

Ha ekkora cap hittel akarják itt játszatni akkor valakinek megint elmentek otthonról.

Nem mondom hogy a bajainkat egy kiadós költekezés az FA piacon oldaná meg, de mondjuk Hayes itt tartására kellene pénzt találni, mert Wake öreg, Branch drágán átlagos, Harris pedig ugyan nem játszott rosszul de olyan nagyon jól sem hogy kezdőként számolhassunk vele. Ezzel a 15M caphittel jelenleg ~7M mínuszban vagyunk.


Nagyon remélem hogy valakinek eladjuk.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Bakerrel lesz meeting.
Amadeus
Smokescreen. Gase Tanehillel fog bukni 😀
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Bakerrel lesz meeting.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
úgy néz ki lesz némi változtatás a mezen. nem váltott ki szimpátiát a jelenlegi mez, és így 5 év távlatából sem csípem. a throwback uniformiás nagyon bejövős, de az marad az évi kétszeri használatban.

 www.miamiherald.com/sports/spt-columns-blogs/armando-salguero/article200401269.html

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ajayi SB gyurut kapott - ezt se gondolta volna a szezon elejen 😊
Paradoxon_MIA
Legalább ti is örülhettek egy kicsit, megérdemelte teljesen.

Arról egyébként jött ki hír a trade óta, hogy mi volt még a háttérben? Ahhoz képest, hogy locker room cancernek meg problémás játékosnak lett beállítva komoly sérüléssel, nálunk azonnal beépült a társaságba, semmi probléma nem volt vele. A snap-számok miatt sem volt egy szava sem, pedig kb. 33-50%-ot kapott csak.

így pár hónap távlatában nagyon úgy tűnik hogy egy óriási baklövés volt ez Gase-től, büntetésként sikerült egy SB győzelmet kiosztania, ez nem fog jól lejönni az öltözőben nálatok sem...
Hulkeinstein
Elég ha megnézed jobban mit csinált a SB-n. Rögtön az elején 2 méteres lyukba nem fut bele első szándékból. Mielőtt bármit olvashatna már reflexből indul kifelé, és emiatt egy potenciálisan óriási játékból lett 7-8 yard.
Később meg nem egyszer fogalma nem volt hol kellene blokkolnia a a passzsiettetést.

Abban látok igazságot hogy csak itt hisztizett, de annak szerintem az volt az oka, hogy ő is pontosan tudta Cutlerel nem lehet meccset nyerni. Ha Gase valamit elrontott akkor az az, hogy Cutlert felmagasztalta úgy hogy pocsékul játszott.

Szerkesztette: Geeri

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Ajayi SB gyurut kapott - ezt se gondolta volna a szezon elejen 😊
Paradoxon_MIA
Legalább ti is örülhettek egy kicsit, megérdemelte teljesen.

Arról egyébként jött ki hír a trade óta, hogy mi volt még a háttérben? Ahhoz képest, hogy locker room cancernek meg problémás játékosnak lett beállítva komoly sérüléssel, nálunk azonnal beépült a társaságba, semmi probléma nem volt vele. A snap-számok miatt sem volt egy szava sem, pedig kb. 33-50%-ot kapott csak.

így pár hónap távlatában nagyon úgy tűnik hogy egy óriási baklövés volt ez Gase-től, büntetésként sikerült egy SB győzelmet kiosztania, ez nem fog jól lejönni az öltözőben nálatok sem...
több mint 6 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Ajayi SB gyurut kapott - ezt se gondolta volna a szezon elejen 😊

Believe In Your 'Fins!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Tony Oden volt lions cb coach nálatok kötött ki.
valakis
Ő már Schwartz után került a Lionshoz szóval szimplán Burke embere.

Kíváncsi vagyok, hogy a Philbin éra segededzoinek kipakolása hogyan befolyásolja a csapat fegyelmét.
Idén nem egyszer előfordult hogy a játékosok nem tudták mit kell csinálni, még a pro bowler Rashad Jones sem volt toppon ha arról volt szó a pálya melyik részét kellene levédenie.
Ugyanez az LB égységben, ahol Alonsonak sokszor más helyett kellett visszalépnie, sajnos rendre már túl későn.
A védőfal fogalmatlansága pedig a KC ellen mutatkozott meg, mert ahány option futás volt annyinál ugrottak rá az irányítóra, miközben az az LB feladata lett volna, az övék meg hogy oldalt lezárják a pályát a futó előtt.

Támadóknál az hogy a futójátèkokat nem a Coco Jumbo zenéjére koreografálják már magában nagy segítség lesz. 😀

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Tony Oden volt lions cb coach nálatok kötött ki.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
szóval irányítókérdés. oké, minden évben felmerül, mert 'hill elég megosztó (2012-ben draftoltuk és lett is kezdő). tény, hogy évről évre fejlődött, s 2018-ban nem is ez lesz a kérdés, hanem, hogy kétszer is ráreccsent a lábára (2016 december, majd 2017-ben a TC-ben) és mind tudjuk, hogy sérülésből való visszatérés mindig óriási kérdőjel. ami biztos, hogy ha makk egészséges, akkor ő lesz a kezdő a 2018-as alapszakaszban. a kérdés, hogy draftoljon e irányítót a miami (a korai körökben). az én véleményem az, hogy remek alkalom (nem 'hill ellen beszélve). egyrészt 'hill sérülésből jön, másrészt ott a szerződése. a draftolt irányító minimum egy évet padozhat, ami a legoptimálisabb egy újoncnak. ha így történik, mely prospectek alkalmasak a rendszerünkbe/elképzelésünkbe? talán egy első kört nem áldoznék fel rá, így is szét van csúszva a csapat (faszommá az első körös OL-ekbe), így inkább célszerű lehet vele foltozni (ha véletlen lepottyanna addig a georgiai LB, frankó néró lenne).
több helyen láttam feltüntetve, hogy unlikely moore visszatérése. gondolatomban már az előző években is felmerült vele kapcsolatban a kérdőjel, hogy tovább kellene állni. david false játéka tetszett. nagyon jól érezte a zsebet.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Sziasztok! Eladó egy Suh által aláírt Miami-mez.
 www.vatera.hu/miami-dolphins-mez-aukcio-ndamukong-suh-tomek-zoltan-2585964245.html
És egy kis háttér-információ:
 nyiregyhazaspartacus.hu/hir/segitsunk-zolinak/1367