Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már hiányzott volna! Na nem tudom, kinek :d

több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
kikúsztam amerikánóba erre a nyárra dolgozni. ugy volt, hogy miami-ba is mefordulok, s álmom valóra válhat - még ha preseason mérkőzés is, azonban végül nem adatott meg. itt leszek és anyázni fogom brady-t továbbra is. a fórum-os dologból az lett amit egyszer hónapok óta felvetettem: fúzió az FK-val. nincs probléma, látható volt, hogy leáldozóban, s előbb utóbb ugyis bezárná kapuit. jelenelg eme fórum az FK és a bowl.hu eyüttses, mig elkészül az új.
várom a a szezont, mint minden évben. lesz miért: gesicki, baker, mcmillan, fitzpatrick, drake. meg úgy kompletten az egész.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Én csak csendes szemlélője leszek a meccseknek ezen az éven, betelt a pohár! Azért mindig benézek ide ki mit ír! 😉 Talán egy őrületes szezon kezdés meghozná sokak kedvét újra!
RunRickyRun
mármint a fórumok szempontjából vagy a csapat két meccsen mutatott teljesítményét tekintve?

Ez a fórumb*sz*k*d*s nekem is eléggé betette a kaput. Nagyon élveztem, hogy legalább volt hol örülni/anyázni/reménykedni néhány hasonszőrűvel. Most meg a fene tudja, ki merre az amúgy sem százezres Dolphins táborból...
Paradoxon_MIA
Ja nem a forum miatt, ha nem a csapat miatt. Nem a két meccs miatt, hanem az egész offseason-t tekintve.

Miami Dolphins Fan
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Én csak csendes szemlélője leszek a meccseknek ezen az éven, betelt a pohár! Azért mindig benézek ide ki mit ír! 😉 Talán egy őrületes szezon kezdés meghozná sokak kedvét újra!
RunRickyRun
mármint a fórumok szempontjából vagy a csapat két meccsen mutatott teljesítményét tekintve?

Ez a fórumb*sz*k*d*s nekem is eléggé betette a kaput. Nagyon élveztem, hogy legalább volt hol örülni/anyázni/reménykedni néhány hasonszőrűvel. Most meg a fene tudja, ki merre az amúgy sem százezres Dolphins táborból...

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Én csak csendes szemlélője leszek a meccseknek ezen az éven, betelt a pohár! Azért mindig benézek ide ki mit ír! 😉 Talán egy őrületes szezon kezdés meghozná sokak kedvét újra!

Szerkesztette: RunRickyRun

Miami Dolphins Fan
több mint 5 éve
Kerozin Miami Dolphins 128
Sziasztok!

Lassan beindul a szezon - mi a dontes? Itt vagy mashol es ha mashol, akkor hol? 😊
Paradoxon_MIA
Hát szerintem sokan nem maradtunk akik benéznek ide 😊
Csabee13
Oke, akkor hova regeljek be?
Paradoxon_MIA
Hát én csak itt létezem 😀 😀 legfeljebb olyan leszünk mint régen a Bills topic... De ha van valami bejáratott hely privátban megoszthatod.
Csabee13

En nem tudok, csak ugye itt a forum szakadasnal volt valami FuzovelKifele oldal meg vmi harmadik opcio...

Ketten eleg sivar lesz a moka itt 😕
Paradoxon_MIA
Magyar fórum csak ez van, vagy rosszul tudom? Az eredménykövetőkben talán lesznek azért még alkalmi drukkerek...
Viszont van itt valaki, aki normális/értelmes külföldi fórumon is megszokott fordulni?
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Sziasztok!

Lassan beindul a szezon - mi a dontes? Itt vagy mashol es ha mashol, akkor hol? 😊
Paradoxon_MIA
Hát szerintem sokan nem maradtunk akik benéznek ide 😊
Csabee13
Oke, akkor hova regeljek be?
Paradoxon_MIA
Hát én csak itt létezem 😀 😀 legfeljebb olyan leszünk mint régen a Bills topic... De ha van valami bejáratott hely privátban megoszthatod.
Csabee13

En nem tudok, csak ugye itt a forum szakadasnal volt valami FuzovelKifele oldal meg vmi harmadik opcio...

Ketten eleg sivar lesz a moka itt 😕

Szerkesztette: Paradoxon_MIA

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Sziasztok!

Lassan beindul a szezon - mi a dontes? Itt vagy mashol es ha mashol, akkor hol? 😊
Paradoxon_MIA
Hát szerintem sokan nem maradtunk akik benéznek ide 😊
Csabee13
Oke, akkor hova regeljek be?
Paradoxon_MIA
Hát én csak itt létezem 😀 😀 legfeljebb olyan leszünk mint régen a Bills topic... De ha van valami bejáratott hely privátban megoszthatod.
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Sziasztok!

Lassan beindul a szezon - mi a dontes? Itt vagy mashol es ha mashol, akkor hol? 😊
Paradoxon_MIA
Hát szerintem sokan nem maradtunk akik benéznek ide 😊
Csabee13
Oke, akkor hova regeljek be?

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Sziasztok!

Lassan beindul a szezon - mi a dontes? Itt vagy mashol es ha mashol, akkor hol? 😊
Paradoxon_MIA
Hát szerintem sokan nem maradtunk akik benéznek ide 😊
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Sziasztok!

Lassan beindul a szezon - mi a dontes? Itt vagy mashol es ha mashol, akkor hol? 😊

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Csak engem keserít el, hogy mekkora cancer lett Landry nekünk? Gusztustalan ahogy üzenget vissza, meg Tannehill-t fikázza. Miko Grimes magasságokba akar emelkedni vagy mi? Tök jó, hogy jobb irányítók vannak a Browns-nál, tök jó hogy övék a legjobb WR corps a ligában.. csak lépjen már túl rajtunk könyörgöm.. megkapta a pénzt, figyelmet amire mindig is vágyott hagyja már Miamit..
Csabee13
Nem egy profi hozzáállás, az tuti. De majd kiváncsi vagyok az arcára, amikor az új csapat hozza az a formáját, és örül, ha annyi TD-je lesz a csapatnak, mint neki tavaly nálunk 😊


Az ilyen hozzáállás nekem nem nagyon szimpatikus, és szerintem ezzel nem lesz sokkal népszerűbb.

Ha már Grimes - ő is elment a szomszédba, de vannak kétségeim, hogy mennyire lépett előre (nem feltétlen anyagilag gondolom)...

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Csak engem keserít el, hogy mekkora cancer lett Landry nekünk? Gusztustalan ahogy üzenget vissza, meg Tannehill-t fikázza. Miko Grimes magasságokba akar emelkedni vagy mi? Tök jó, hogy jobb irányítók vannak a Browns-nál, tök jó hogy övék a legjobb WR corps a ligában.. csak lépjen már túl rajtunk könyörgöm.. megkapta a pénzt, figyelmet amire mindig is vágyott hagyja már Miamit..
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Nu, akkor mi a dontesunk, hova vonszoljuk at vanyadt alfelunket? 😀
Paradoxon_MIA
Javaslom a döntéssel megvárni mindegyik produktumot, és tudatos fogyasztóként azt választani, amely jobban megfelel az igényeiteknek.
Zalán
Úgy fest még nem kezdődött el az átigazolási szezon 😀
Csabee13
Nekem az is jo, ha maradunk, csak amikor beindul a szezon, legyunk valahol, kb egyutt, ne a szelrozsa minden iranyaban szetszorodva 😊

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Nu, akkor mi a dontesunk, hova vonszoljuk at vanyadt alfelunket? 😀
Paradoxon_MIA
Javaslom a döntéssel megvárni mindegyik produktumot, és tudatos fogyasztóként azt választani, amely jobban megfelel az igényeiteknek.
Zalán
Úgy fest még nem kezdődött el az átigazolási szezon 😀
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 650 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nu, akkor mi a dontesunk, hova vonszoljuk at vanyadt alfelunket? 😀
Paradoxon_MIA
Javaslom a döntéssel megvárni mindegyik produktumot, és tudatos fogyasztóként azt választani, amely jobban megfelel az igényeiteknek.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Nu, akkor mi a dontesunk, hova vonszoljuk at vanyadt alfelunket? 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Mert ha ide is írok, akkor 22:20-kor 6 topicban is az én nevem van felül 😊
Helmut Zimmer
😀

Mindig jövőre!
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Mert ha ide is írok, akkor 22:20-kor 6 topicban is az én nevem van felül 😊
több mint 5 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Amilyen nagyon aktívak vagyunk nem a mi tagsagunkon fog múlni senkinek a nyugodt éjszakája, de arra szeretnék kérni mindenkit tájékozódjon az alternatívákról mielőtt őrült tempóban itt hagyja ezt a topicot .

Mindig jövőre!
több mint 5 éve
DelfinFan Miami Dolphins 1
Üdvözlet mindenkinek! Évek óta olvasom a topicot, most határoztam el magam a regisztrációra. Most is hűséges olvasó leszek, írkálni kevésbé fogok... Go Phins!
több mint 5 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu

Mindig jövőre!
több mint 5 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Claimeltuk Bryce Pettyt hogy Wake edzésen is elpusztíthassa. 😀

Mindig jövőre!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
érdekes mód még itt sem volt megosztva, 10 részes insider cikksorozat a Dolphins idei draftjáról
 sports.yahoo.com/secret-life-nfl-scouts-18-miami-dolphins-draft-class-came-together-scouting-bitch-034759055.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akeem Spence érkezett Detroitból 2019-es 7kör. Bargain.
Csabee13
Ezt is Landryért kaptuk, egész jó fogás!
Geeri
Ráadásul még vágtunk is a pénzén hogy kevesebb fizetéssel kapjátok meg.
Jihhhááá!

Szerkesztette: Bazzani