Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A szoros győzelem már nem játszik? 😊

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Jövőhéten vagy bucira verünk benneteket vagy 4-0 lesz a mérlegetek...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
3-0😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀
CsJan
1-2 a tobbi nepseg 😀
Most mentsuk le a kepet, sose lesz tobbet ilyen...

Amugy oszinten, ki uszta meg ezeket infarktus nelkul es ki volt magabiztos a gyozelemben akarmelyik meccsen a harombol?

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
frani Miami Dolphins 81
Uraim!
Ez a csapat kell nekünk.
több mint 5 éve
CsJan Miami Dolphins 3
3-0😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem akartam belekontárkodni az eredménykövetőbe, mert csak a 2. félidőt tudtam nézni. Olyannak tűntem volna, hogy csak akkor jön amikor nyerünk, nyerésre állunk.

Jó volt ez, csak a szokásos Miami kabaré. Tanny futásai meglepték a Jets-et. Régen is hozzányúltunk ehhez a fegyverhez, most is bejött. Futás is jól ment. Gore nem fiatal, de még mindig lehet rá számítani. A futás elleni def is jó volt megint.

Ilyen kezdésre nem számítottam, de sok van még hátra.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó volt és hosszú volt ez a Titans elleni meccs. Nem is emlékszem mikor néztem ilyen sokáig egy Phins meccset. Soha. 😊

Biztatóak voltak az offense hívások, bár sokszor azt éreztem belemennek a bizonytalanba, a nagy dobásokba. Tanny a sérülése előtti dolgokat hozta: vagy nagyon jó, vagy nagyon rossz elképzeléseket akart megvalósítani. Nincs is ezzel baj addig, amíg nincs INT veszély. Sajnos volt.

Branch tényleg csúnyán "szerelt", ezt az NHL-bel is min. 1 meccs eltiltással szankcionálják.

A futás elég jól ment, és a fal is sokszor szépen működött. Csak így tovább.

A Jets most kemény menet lesz, annak fényében is. hogy a nyitó meccsen egy rookie QB-val szépen arattak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
gici, mán megin kezdődik a komédia 😀😀😀:

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Josh Sitton szezonjának vége.
több mint 5 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
A jets meccs azért nem lesz leányálom, most sok minden kiderül majd.

Miami Dolphins Fan
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
én ma hajnalban potoltam a mérkőzést. nagyon más az offense, még ha van bukdácsolás is. speed speed speed mindenhol. öröm látni.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Gyoztunk es nulla mozgas? Ejejejejej 😊

Rendhagyo egy meccs volt, Grant Jol tolta, Jones #20 meg egy terminator...

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Dolphins inactives:
#4 QB Luke Falk
#9 QB David Fales
#11 WR DeVante Parker
#31 CB Cornell Armstrong
#33 RB Kalen Ballage
#74 T Zach Sterup
#89 TE Gavin Escobar

Titans inactive :
RT Jack Conklin
LB Harold Landry
LB Rashaan Evans
S Kendrick Lewis
TE Anthony Firkser
OL Aaron Stinnie
WR Cameron Batson

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem akarok vészmadárkodni, de akkor sem értettem Ajayi el-trade-ét (direkt írtam ilyen csúnyán), de most sem. Egy future back-et engedtünk el. Plusz a többi.

Azon gondolkodtam mostanában, hogy szerintem a Browns-nak jobb idénye lesz mint nekünk. Pedig szeretem ezt a csapatot, de az FO egy rakás sz... (bár Cleveland-ban is az).
danyly
Az hagyján, hogy az milyen csúnya, de a feature back elírása még rosszabb 😀

Btw, Ajayi alighanem az Eaglesnél sem marad a szezon végén, vissza lehet majd hozni ingyé 😀
Wyatt
Megragadtad a lényeget. #&@
Jogos elírtam, javítva, nem figyeltem. Előfordul.

Egyelőre Parker ma esti játéka kétséges. A többiek pénteken teljes edzésmunkát végeztek - már akik bajlódtak valami nyavalyával (Gore, Sitton, Osweiler, Larssen és Grant).

Másik oldalon valószínű nem játszik Jack Conklin, Rashaan Evans és Harold Landry.

Meglátjuk mi lesz.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem akarok vészmadárkodni, de akkor sem értettem Ajayi el-trade-ét (direkt írtam ilyen csúnyán), de most sem. Egy future back-et engedtünk el. Plusz a többi.

Azon gondolkodtam mostanában, hogy szerintem a Browns-nak jobb idénye lesz mint nekünk. Pedig szeretem ezt a csapatot, de az FO egy rakás sz... (bár Cleveland-ban is az).
danyly
Az hagyján, hogy az milyen csúnya, de a feature back elírása még rosszabb 😀

Btw, Ajayi alighanem az Eaglesnél sem marad a szezon végén, vissza lehet majd hozni ingyé 😀

több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem akarok vészmadárkodni, de akkor sem értettem Ajayi el-trade-ét (direkt írtam ilyen csúnyán), de most sem. Egy feature back-et engedtünk el. Plusz a többi.

Azon gondolkodtam mostanában, hogy szerintem a Browns-nak jobb idénye lesz mint nekünk. Pedig szeretem ezt a csapatot, de az FO egy rakás sz... (bár Cleveland-ban is az).

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
The Miami Dolphins today announced they have signed center Travis Swanson.
Paradoxon_MIA
Sokáig tartott az itt tartózkodása. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Na, legalább te 😊 FK-n mennyire leszel/lesz aktivitás? Regeljek oda vagy itt megy a móka? Meccskövetés?
Paradoxon_MIA
szerintem akárhol is teszed meg a regisztrációt az FK fórum link ide fog irányítani.
holnap mérkőzés :- )
és ahogy látom, csak egyszer lesz esti meccs (vayis itt hajnali)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F1019%2Fr142372_1296x729_16-9.jpg
Dolphins TE Gray tears Achilles, placed on IR
Dolphins tight end MarQueis Gray suffered a torn Achilles during practice Wednesday and was placed on injured reserve Thursday. Miami will turn to rookie Mike Gesicki and A.J. Derby to fill the void.

MarQueis Gray Achilles-szakadás -> IR.
Gesicki time.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
The Miami Dolphins today announced they have signed center Travis Swanson.

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Az Asiata, Lipett cut csak engem lepett meg? 😮
Csabee13
Lipetten én is felhúztam a szemöldököm

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Az Asiata, Lipett cut csak engem lepett meg? 😮
több mint 5 éve
CsJan Miami Dolphins 3
53 roster
 www.thephinsider.com/2018/9/1/17808530/miami-dolphins-roster-cuts-2018-53-man-roster
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
kikúsztam amerikánóba erre a nyárra dolgozni. ugy volt, hogy miami-ba is mefordulok, s álmom valóra válhat - még ha preseason mérkőzés is, azonban végül nem adatott meg. itt leszek és anyázni fogom brady-t továbbra is. a fórum-os dologból az lett amit egyszer hónapok óta felvetettem: fúzió az FK-val. nincs probléma, látható volt, hogy leáldozóban, s előbb utóbb ugyis bezárná kapuit. jelenelg eme fórum az FK és a bowl.hu eyüttses, mig elkészül az új.
várom a a szezont, mint minden évben. lesz miért: gesicki, baker, mcmillan, fitzpatrick, drake. meg úgy kompletten az egész.
Ventura
Na, legalább te 😊 FK-n mennyire leszel/lesz aktivitás? Regeljek oda vagy itt megy a móka? Meccskövetés?

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött egy komoly rivális Tannehillnek.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1036298058047401984