Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
De kár, hogy ezt a meccset pont nem a sporttv adta. Meghallgattam volna Ricsi intonációját a TD-re. 😀
alatriste
Én Márk rezignált halk TD bemondására lettem volna kíváncsi.
Matthew99
Szerintem a Giants elleni SB-n észre sem lehetett venni, sőt, inkább azt mondtam volna, hogy a New Yorknak szurkol, de ugyanez volt a Vikings elleni meccsünknél is, szóval nem érzem ezt jogosnak.
Wyatt
Én is fel vagyok háborodva magamon 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De kár, hogy ezt a meccset pont nem a sporttv adta. Meghallgattam volna Ricsi intonációját a TD-re. 😀
alatriste
Én Márk rezignált halk TD bemondására lettem volna kíváncsi.
Matthew99
Szerintem a Giants elleni SB-n észre sem lehetett venni, sőt, inkább azt mondtam volna, hogy a New Yorknak szurkol, de ugyanez volt a Vikings elleni meccsünknél is, szóval nem érzem ezt jogosnak.

Mindettől függetlenül teljesen megérdemeltétek a győzelmet, mert amelyik csapat ennyire nem tud lezárni egy igazából többször is megnyert meccset, az megérdemli a vereséget a végén, még ha kurva bosszantó is volt az egész számomra *keserédesmosolygósfej*

több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Na adtunk egy kis potya kari ajándékot
ThundersNFL
Nehezen enyhül a harmadfokú égés okozta fájdalom, megértem én és valahogy meg kell magyarázni...

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez nem kari ajándék. Jobbak voltunk és kész.
Egyébként nálam mindig az az idény csúcspontja, amikor a Pats kikap tőlünk.
Újra itt van.
És nem is akárhogyan. Ha-ha.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
13.Rulez 24
Na adtunk egy kis potya kari ajándékot
ThundersNFL
Ja persze, mert a Dolphins nem adott potya kari ajándékokat és 7 pontot a sokkal nagyobb potya kari ajándék Punt blokkokkal.
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
A TD utani unneplesnel szerintem akkor se lett volna nagyobb orjonges, ha az SB-t nyerttuk volna meg 😊
Brutal hangulat volt akkor ott

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
De kár, hogy ezt a meccset pont nem a sporttv adta. Meghallgattam volna Ricsi intonációját a TD-re. 😀
alatriste
Én Márk rezignált halk TD bemondására lettem volna kíváncsi.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
De kár, hogy ezt a meccset pont nem a sporttv adta. Meghallgattam volna Ricsi intonációját a TD-re. 😀
alatriste
Ehhez Maka kellett volna, repedtek volna az ablakok. .D
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
De kár, hogy ezt a meccset pont nem a sporttv adta. Meghallgattam volna Ricsi intonációját a TD-re. 😀
alatriste
valami ilyesmi lett volna


P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Na adtunk egy kis potya kari ajándékot

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
De kár, hogy ezt a meccset pont nem a sporttv adta. Meghallgattam volna Ricsi intonációját a TD-re. 😀
alatriste
halottak is felébredtek volna
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
De kár, hogy ezt a meccset pont nem a sporttv adta. Meghallgattam volna Ricsi intonációját a TD-re. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Hát ez asszem a következő négy karácsonyra elég ajándék, nem? 😀
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Grat a W-hez! Nem semmi TD volt a végére
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Baaaaaaaazdmeeeeegg! Ez a vegjatek!!!!!

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
"Adam Gase's decision to trust his defense over his offense twice might have cost his team its season."

no meg kenny stills nem kockáztatott s inkább lement a földre. kellett volna az az 1 yard (mert 3. kísérletnél sack lett, mint utóbb kiderült).

ismét felbuktunk saját magunkba. alant, reprezentativ videó

 twitter.com/thecheckdown/status/1071838990125326336

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
A mai meccset illetően nincs olyan nagy bizakodás bennem, hogy bármilyen rosszak is vagyunk, a Pets bizony el lesz kapva otthon korai kariajiként 😊
Howard sincs, valahogy a lendület sem az igazi egy ilyenhez - de ettől függetlenül bitang mód örülnék neki 😀
Paradoxon_MIA
Még szerencse hogy ez mostanában garantált ajándék
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
A mai meccset illetően nincs olyan nagy bizakodás bennem, hogy bármilyen rosszak is vagyunk, a Pets bizony el lesz kapva otthon korai kariajiként 😊
Howard sincs, valahogy a lendület sem az igazi egy ilyenhez - de ettől függetlenül bitang mód örülnék neki 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gase amugy nagyon profin tolja, lassan nincs elkapo a csapatnal, aki nem balhezik a helyzete miatt.

Volt Parker ugynokenek a kifakadasa, ami tok jogos volt, erre jatszott Parker, allat is volt. Aztan a kovetkezo meccsen mar megint a snapek feleben volt, ahogy azota is, labda nem megy fele sok. Most Stills fesztivalozik, hogy eppenseggel Gase baszik hasznalni ot, raadasul nem kap labdat, pedig rengetegszer jatssza magat tisztara.

Es a tamadojatek nulla. Szoval labdat senki sem kap, a yardok nem jonnek. Gase nagyon profin tolja. Nem mellesleg a Colts elleni meccs is az o szenny hivasain ment el. X-D

több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Látom sok mindenkit érdekelnek a történések és a meccs.

Simán meccsben voltunk, nyerhettünk volna. Én speciel nem számítottam rá, de sajnos megint a rossz faktor jött ki és az offense hívás is sokszor butaságok voltak (ezekből sosem tanulunk).

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Fontos fantasy kérdés barátok

Parker vagy Stills?
shawnka
Parker, de garanciát nem vállalok 😀
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Fontos fantasy kérdés barátok

Parker vagy Stills?
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Chase Allen - Backup/Rotációs player
Jake Brendel - Backup
Luke Falk - Camp arm
MarQueis Gray - Kezdő TE
William Hayes - Kezdő DE/DT
Daniel Kilgore - Kezdő G
Josh Sitton - Kezdő C
Vincent Taylor - Phillips cut óta kezdő DT
Albert Wilson - Kezdő WR
Cordrea Tankersley - Kezdő ST/ Backup CB

Ez csak az IR...

És alig van játékos a kezdőben aki nem hagyott ki meccset.. Hát Ádám bácsinak fel van adva a lecke az tuti. Szerencséjére Ross türelmes fickó.. de menetelünk a közepes draftcetli felé szépen lelkesen.

Tannehill megint nem játszik. Nagyon durva szezonzárást kell villantaniuk különben itt balhé lesz.
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szép verést kaptunk megint. Sajnos.
Parker-t most már (ki)használni kell. Carroo csak ST volt fenn.
O'Leary jól segít be a gyenge OL-be (elkapása nem volt), de most ő is kevés volt. Kaptunk 2 sacks, 5 TFL és 5 QB hit-et.

A védőfalunk is gyengécske, de itt közrejátszik a sok sérülés.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Megneztem a masodik felidot - lehet, nem kellett volna.

A vedelem nagyon nem allt ossze, csuful hintaba tettek minket sokszor.

Az Amendola passz-TD viszont mokas es szepen kivitelezett volt.

Parkernek szep napja lehetett volna, de nem volt meg az osszhang Brock es kozte 😕

A vegere megint elfaradt a banda, pedig ez is hozhato lett volna.

Believe In Your 'Fins!