Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
cbs jelentés szerint nem lesz tüzelve adam gase (HC) és chris grier (GM). ellenben mike tannenbaum (vice president of football operations) igen.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Miracle hangoveresekből a Jax jött ki jobban

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
😀 vajon az öreg rárepül a John Jim valamelyikére megint? Nagyon azt suttogják, hogy itt lesz pár munkanélküli.
Csabee13
mindenképpen kell, hogy legyen legalább egy szignifikáns változás (bár jobb lenne több). ha látta valaki a meccset, kiválóan lett prezentűlva, hogy a védelem az egyik legjobb formáját mutatta a szezonban. a pass rush-unk nagyon bivaly volt, a futásokat is jól védekeztük. a támadó oldal volt híg fos. ezt az irányító játékot egy kevésbé megbecsült irányító is hozta volna (sok hasonló teljesítményt láttunk már az elmúlt években)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
😀 vajon az öreg rárepül a John Jim valamelyikére megint? Nagyon azt suttogják, hogy itt lesz pár munkanélküli.
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
nem lett volna más a feladat, mint a nem éppen jó formában levő jacksonville jaguars-t legyűrni. az offense és a defense bizonyos statisztikákban az liga alsó harmadába vagy az utolsó helyein tanyázik. 'hill-től sem kell már csodát várni. 30 éves, s a remek játszópajtásak ellenére is (védelmet is beleértve) mégsem jutottunk vele sokkal előrébb. előszeretettel húzzák elő a lapot, hogy otthon jól játszunk (11-1), de csak, hogy enyhítse az űrt, mit a középszerűség okoz
- természetesen nem 'hill a probléma forrása. mindössze, csak teljesen új alapokra kellene helyezni az egészet. vagy gase válassza ki az irányítóját (nekem mindig is gyanús volt tannehill jelenléte; elkapókra-futókra lehet a legkevésbé panasz, az OL mindig is foghijjas) vagy gase távozzék. burke nem váltotta meg a DC reményeket és amúgy is csak a rendszer miatt maradt, s lépett elő: #bringbackvancejoseph

 twitter.com/davehydesports/status/1076954065094012928

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Ahogy várni lehetett, Howard megy Orlandoba a Pro Bowlra.
 twitter.com/MiamiDolphins/status/1075196994937851904
iktriad
Tőle nehéz is lenne elvitatni.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy várni lehetett, Howard megy Orlandoba a Pro Bowlra.
 twitter.com/MiamiDolphins/status/1075196994937851904
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
De kár, hogy ezt a meccset pont nem a sporttv adta. Meghallgattam volna Ricsi intonációját a TD-re. 😀
alatriste
Én Márk rezignált halk TD bemondására lettem volna kíváncsi.
Matthew99
Szerintem a Giants elleni SB-n észre sem lehetett venni, sőt, inkább azt mondtam volna, hogy a New Yorknak szurkol, de ugyanez volt a Vikings elleni meccsünknél is, szóval nem érzem ezt jogosnak.
Wyatt
Én is fel vagyok háborodva magamon 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De kár, hogy ezt a meccset pont nem a sporttv adta. Meghallgattam volna Ricsi intonációját a TD-re. 😀
alatriste
Én Márk rezignált halk TD bemondására lettem volna kíváncsi.
Matthew99
Szerintem a Giants elleni SB-n észre sem lehetett venni, sőt, inkább azt mondtam volna, hogy a New Yorknak szurkol, de ugyanez volt a Vikings elleni meccsünknél is, szóval nem érzem ezt jogosnak.

Mindettől függetlenül teljesen megérdemeltétek a győzelmet, mert amelyik csapat ennyire nem tud lezárni egy igazából többször is megnyert meccset, az megérdemli a vereséget a végén, még ha kurva bosszantó is volt az egész számomra *keserédesmosolygósfej*

több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Na adtunk egy kis potya kari ajándékot
ThundersNFL
Nehezen enyhül a harmadfokú égés okozta fájdalom, megértem én és valahogy meg kell magyarázni...

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez nem kari ajándék. Jobbak voltunk és kész.
Egyébként nálam mindig az az idény csúcspontja, amikor a Pats kikap tőlünk.
Újra itt van.
És nem is akárhogyan. Ha-ha.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
13.Rulez 24
Na adtunk egy kis potya kari ajándékot
ThundersNFL
Ja persze, mert a Dolphins nem adott potya kari ajándékokat és 7 pontot a sokkal nagyobb potya kari ajándék Punt blokkokkal.
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
A TD utani unneplesnel szerintem akkor se lett volna nagyobb orjonges, ha az SB-t nyerttuk volna meg 😊
Brutal hangulat volt akkor ott

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
De kár, hogy ezt a meccset pont nem a sporttv adta. Meghallgattam volna Ricsi intonációját a TD-re. 😀
alatriste
Én Márk rezignált halk TD bemondására lettem volna kíváncsi.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
De kár, hogy ezt a meccset pont nem a sporttv adta. Meghallgattam volna Ricsi intonációját a TD-re. 😀
alatriste
Ehhez Maka kellett volna, repedtek volna az ablakok. .D
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
De kár, hogy ezt a meccset pont nem a sporttv adta. Meghallgattam volna Ricsi intonációját a TD-re. 😀
alatriste
valami ilyesmi lett volna


P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Na adtunk egy kis potya kari ajándékot

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
De kár, hogy ezt a meccset pont nem a sporttv adta. Meghallgattam volna Ricsi intonációját a TD-re. 😀
alatriste
halottak is felébredtek volna
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
De kár, hogy ezt a meccset pont nem a sporttv adta. Meghallgattam volna Ricsi intonációját a TD-re. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Hát ez asszem a következő négy karácsonyra elég ajándék, nem? 😀
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Grat a W-hez! Nem semmi TD volt a végére
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Baaaaaaaazdmeeeeegg! Ez a vegjatek!!!!!

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
"Adam Gase's decision to trust his defense over his offense twice might have cost his team its season."

no meg kenny stills nem kockáztatott s inkább lement a földre. kellett volna az az 1 yard (mert 3. kísérletnél sack lett, mint utóbb kiderült).

ismét felbuktunk saját magunkba. alant, reprezentativ videó

 twitter.com/thecheckdown/status/1071838990125326336

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
A mai meccset illetően nincs olyan nagy bizakodás bennem, hogy bármilyen rosszak is vagyunk, a Pets bizony el lesz kapva otthon korai kariajiként 😊
Howard sincs, valahogy a lendület sem az igazi egy ilyenhez - de ettől függetlenül bitang mód örülnék neki 😀
Paradoxon_MIA
Még szerencse hogy ez mostanában garantált ajándék
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
A mai meccset illetően nincs olyan nagy bizakodás bennem, hogy bármilyen rosszak is vagyunk, a Pets bizony el lesz kapva otthon korai kariajiként 😊
Howard sincs, valahogy a lendület sem az igazi egy ilyenhez - de ettől függetlenül bitang mód örülnék neki 😀

Believe In Your 'Fins!