Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
a tisztogatás eddig tetszik. parker se kell. a stills, grant, wilson trió tökéletes (wilson óriási fegyvererő volt, míg meg nem sérült), illetve ott van isiah ford is akit valami megérzésből nagyon szeretnék pályán látni. egyéb úton ott lesz a draft és UDFA-k.
TE dwayne allen áthidalásnak tökéletes, míg a két tavalyi - gesicki, smythe - ki nem forrja magát (reméljük beszélhetünk fejlődésről). o'leary-t pedig érdemes számításba venni, hiszen több szép elkapása is volt, mely felhívta magára a figyelmet.
a patriots-ban az elmúlt két évben 13 elkapásból 113 yardot és 1 TD-t ért el. ian rappaport twitter megosztásában 2 év 7 millióról beszél, ami soknak tűnik egy blokkoló, csere TE-ért, de még nem tudjuk a részleteket.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Dwayne Allen a fedélzeten

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Amendola RedBullt kapott

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Alsonso miert log ki ennyire a csapatbol? Nekem pl tavaly tetszett, amit csinalt. Oke, 4.7m-ert tobbet is illik, de talan lenne haszna, ha mindenki megy...

Vagy a mentalitasa miatt?

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na akkor sírnék, ha ide jönne 😀

több mint 5 éve
Kerozin Miami Dolphins 128
Ha tényleg Murray-t draftolja a Cardinals, akkor nem lenne logikus cserélni Rosenért ? Olcsóbb lenne, mint drafton felmozogni, s a szerződése is barátibb, mint mondjuk egy veteráné (pl.: Foles)
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Az tobb, mint az egy az egymilliohoz 😀
Paradoxon_MIA

Igaz, lehet túlbecsültem 😀
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Az tobb, mint az egy az egymilliohoz 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Szerintetek van esely, hogy Foles-t behuzzuk?
Paradoxon_MIA
0,05%
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Szerintetek van esely, hogy Foles-t behuzzuk?

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Reggie McKenzie jön újjáépíteni a dolgokat.
Amadeus
ő csak senior personnjel executive lesz.
bár frankón összehajintottak egy majdnem full fekete stábot :d:d:d

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Reggie McKenzie jön újjáépíteni a dolgokat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Annyi volt edzőnk lesz nálatok, hogy Miami exCoach Patriots lesz az új nevetek🙂🙂🙂
ThundersNFL
Ma az edzőiteket vesszük el, holnap az AFC trónotokat 😀
Kerozin
Ki tudja...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Kerozin Miami Dolphins 128
Annyi volt edzőnk lesz nálatok, hogy Miami exCoach Patriots lesz az új nevetek🙂🙂🙂
ThundersNFL
Ma az edzőiteket vesszük el, holnap az AFC trónotokat 😀
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
dom capers (green bay DC 2009-2017) elutasitotta a bengals DC pozícióját, s megnövekedett az esély, hogy akár a dolphins, akár a jaguars egyfajta 'senior defensive adviser' legyen.
ami a miami-t illeti flores első évét tölti HC pozícióban, de még patrick graham is most vált elsőnek DC. mondhatni bőven rájuk fér a tapasztalt ember. a támadó oldalra érkezett jim caldwell, most a védő oldalra kell.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Annyi volt edzőnk lesz nálatok, hogy Miami exCoach Patriots lesz az új nevetek🙂🙂🙂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0208%2Fr499479_1296x1296_1-1.jpg
Fins' Flores adds ex-head coach Caldwell to staff
Miami's Brian Flores, a first-time head coach, has named Jim Caldwell as his assistant head coach and quarterbacks coach. Caldwell has seven years as a head coach between the Colts and Lions.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Észrevették a piacir rést és lecsaptak rá.

Nekünk ez is nagy érték 😀
Paradoxon_MIA
Egyébként már rá 2 napra árulták ezt a pólót 😀
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Észrevették a piacir rést és lecsaptak rá.

Nekünk ez is nagy érték 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Nem tudom, érdekel-e valakit:
 www.nflshop.com/miami-dolphins/mens-miami-dolphins-nfl-pro-line-by-fanatics-branded-aqua-miami-miracle-xs-and-os-t-shirt/t-14604749+p-2547427871576+z-9-539604305?_ref=p-TLP:m-TT:i-r0c0

Én rendelni fogok 100%, ha valaki esetleg szeretne még nflshop.com-ról (US) akár ezt, akár mást, szóljon.
Paradoxon_MIA
Ez mekkora poén! 😀

Miami Dolphins Fan
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Nem tudom, érdekel-e valakit:
 www.nflshop.com/miami-dolphins/mens-miami-dolphins-nfl-pro-line-by-fanatics-branded-aqua-miami-miracle-xs-and-os-t-shirt/t-14604749+p-2547427871576+z-9-539604305?_ref=p-TLP:m-TT:i-r0c0

Én rendelni fogok 100%, ha valaki esetleg szeretne még nflshop.com-ról (US) akár ezt, akár mást, szóljon.

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 429 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már "ingyé" tiétek lehet elvileg, mert nem írta alá az opciót. Így szabadon mehet, ahová akár.
több mint 5 éve
Hópihe Miami Dolphins 6
"Foles-ra nem túl sanszos, hogy rámegyünk nincs itt ahhoz csapat.".... de miért nem? Úgy értem csapat valóban nincs, de ha igaz amit az okosok állítanak, akkor rá lehetne rabolni egy harmadik körös pickért... Az szerintem nagyon budget. Flores rendberakja a védelmet, 3 ponton tartjuk az ellenfeleket (mi sem egyszerűbb 😀😀😀 ), Foles meg csak dob egy TD-t meccsenként és kész a 100%-os szezon 😀

Viccet félretéve, szerintem tényleg be kéne ruházni erre a srácra. Legalább 5 jó év lehet még benne, és nem lutri. Nyilván nem első évben váltaná meg a világot, de lehet, hogy megérné köré építeni egy csapatot.
több mint 5 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Thill szevasz
mi a terv. ?
Janek
Full rebuild elvileg. Jó eséllyel 2020-ban draftolunk egy irányítót, kivéve ha idén beleszeretnek valakibe. Nagytakarítás várható a rosteren, idősödő, alulteljesítő játékosoktól megválunk. Foles-ra nem túl sanszos, hogy rámegyünk nincs itt ahhoz csapat. Ráadásúl az várható, hogy Flores-el új def séma is lesz, ami új Front7-t jelent, illetve az OL is egy tragédia.

Úgy tippelem kinéz egy cut, trade:
Ryan Tannehill
Robert Quinn
DeVante Parker
Andre Branch
Kiko Alonso

számára.

A Safety poszt is képlékeny. Nem hiszem hogy T.J. McDonald és Reshad Jones mindketten maradnak. El kell dönteni mi lesz Minkah-val safety vagy corner lesz. Xavien-t meg kellene fizetni, de az is megeshet, hogy trade lesz.

A Defense-t teljesen a fejére állítják. Wake-t sem hiszem, hogy vissza igazoljuk.

Sitton, Kilgore, sem illik bele az építsünk fiatal alacsony kockázatú játékosokra elképzelésbe.
Lényeg, hogy idén nem lesz nagy öröm Dolphins szurkolónak lenni. De ha ez az ára hogy 3 év múlva kompetitív csapatunk legyen én aláírom.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Thill szevasz
mi a terv. ?