Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rosen beköszönt.
 twitter.com/josh3rosen/status/1122236469412687872
több mint 4 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Béke Josh Rosen karrierjére, a tavalyi legrosszabb keretből az idei legrosszabb keretbe, ugyanúgy fal és célpontok nélkül. Igaz, itt van egy jó tight end, cserébe nincs olyan jó futó. És jövőre kikopik a ligából, amikor ezzel a kerettel sem váltja meg a világot, miközben Lamar és Dak playoffba juthat...
Wyatt
- Leggyengébb keret aláírom, bár azért pár csapat még versenyben van azért az 1/1-ért jövőre.
- Szar OL, az itt hagyomány a Bullygate óta.
- Célpontok nélkül... naaa ez az egy nem igaz. Drake rohadt jó pass catching RB, és az már Géza baromsága volt, hogy Gore kapta a snappek 3/4-ét (annak ellenére is az, hogy imádom Gore-t). Stills, Albert Wilson, Jakeem 'kertitörpe' Grant, és az örök ígéret minden training camp császára Parker is itt van még. Gesicki? Twt. Dwayne Allen. Elit sor? nem. De azért nem mondhatnám azt sem, hogy "célpontok nélkül".

Rosen idei feladata nem az, hogy PO-ba vigyen egy szar keretet.. hanem Lenyomja Fitzmagicet a kezdőért, megmutassa mekkora potenciál van benne, és miért lett 1/10 tavaly. Ha ez sikerül megtalálta a helyét, és 2 éven belül van esélye arra, hogy felépítenek körülötte egy csapatot a tengernyi pickből és cca 100-120 milla capspace-ből. Mindezt úgy hogy egy Jim Caldwell van itt aki segítheti a fejlődésben.

Ha ez nem sikerül akkor a nyakára draftolnak egy Tua-t vagy Herbertet esetleg Fromm-ot, és kénytelen lesz megkűzdeni azért a kezdőért. Ha erre nem hajlandó, vagy képes akkor senki mást nem okolhat, hogy kikopott a ligából, csak saját magát. Szerintem nálunk egy fair lehetőséget kap most, ami Murray-al Arizonában nem volt meg. Illetve még mindig ott lesz a lehetőség előtte, hogy egy backup QB szerepkörben fejlődjön, és várja az alkalmat a kitörésre.

És az mellett se menjünk el, hogy Floresék talán összeraknak valami defense-t. Azért kezd formálódni valami amire építhet. Igaz, ha Charles Harris-ből nem csinál valamit akkor egy épkézlább pass rusher sincs jelenleg a csapatban. De ugye nem erre az évre építünk. Jövőre pénz és pick is lesz orvosolni a legtöbb lyukat.

A csapat szemszögéből a saints csere után, effektíve egy 5. körös pickért kaptunk egy fiatal QB-t aki 3évre 6millióba kerül, és még akár a franchise guy is lehet. Vagy nézhetjük úgy is, hogy az idei 2. körös pickünk Josh Rosen.

Jövőre:

1db első
2db második (Saints csere)
2db harmadik (Ja'Wuan James comp.)
2db negyedik (Tannehill csere)
1db ötödik (Cam Wake comp.)
2db hatodik (Robert Quinn csere)
2db hetedik

a kompenzációs pickek változhatnak, de 3. körös nagyjából biztosra vehető James-ért, míg az 5. kört kiolthatja Fitzmagic.

Idén még:

1db ötödik
1db hatodik
2db hetedik

Wilkins-nek örülök, Deiter hiányposztra jött (alig van ami nem az), és még foghatunk jó játékosokat itt is.. lásd Reshad Jones anno.

Eddig reménykeltő a draft.

Szerkesztette: Csabee13
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 267 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Wilkins és Rosen is itt kötött ki? Még a végén több Dolphins meccset fogok nézni, mint Cardinalst 😀 bár ezt asszem a Bucs topikba is beírtam, mikor Arianst kinevezték, de ott annyira nem tetszik az offseason 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Deiterből tessék jó playat kinevelni! Rosenhez meg gratula. De akkor van még értelme a Tank for Tuanak?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt kívánsága nem az volt, hogy a tavalyi leggyengébb keretből az idei leggyengébb keretbe kerüljön, ahol ugyanúgy nincs semmi segítsége, mint a Cardinalsnál egy éve. Pont ezért félek tőle, hogy egy év múlva kikopik a ligából, mivel itt sem tud majd csodát tenni... De legalább jött egy támadófalember, és ha van egy kis esze a csapatnak, a többi picket is a támadósorra fordítja, akkor talán

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
na bejött Wyatt kívánsága, Rosen az afc eastben kötött ki 😊 sok sikert neki Miamiban!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Béke Josh Rosen karrierjére, a tavalyi legrosszabb keretből az idei legrosszabb keretbe, ugyanúgy fal és célpontok nélkül. Igaz, itt van egy jó tight end, cserébe nincs olyan jó futó. És jövőre kikopik a ligából, amikor ezzel a kerettel sem váltja meg a világot, miközben Lamar és Dak playoffba juthat...
Wyatt
Várj még ezzel a kikopással.
Ezt a csapatot nem idénre építik.
Jövőre lesz egy halom pick meg sok capspace. Nekem tetszik amit csináltak eddig Floresék.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Béke Josh Rosen karrierjére, a tavalyi legrosszabb keretből az idei legrosszabb keretbe, ugyanúgy fal és célpontok nélkül. Igaz, itt van egy jó tight end, cserébe nincs olyan jó futó. És jövőre kikopik a ligából, amikor ezzel a kerettel sem váltja meg a világot, miközben Lamar és Dak playoffba juthat...

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jezusom, tenyleg ne. Egy csapat volt, amit a Cardinalsnal is kevesbe akartam 😕

Egy nullara lepusztitott kerethez jonni megint 😕
Wyatt
Pedig de.

@ProFootballTalk: Multiple sources say the Dolphins are close to a deal for QB Josh Rosen, and that a deal may actually be tentatively done. Arizona would get pick No. 48 from Miami.

több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
lassan-lassan. már két ifjú reménység a védelemben: (minkah) fitzpatrick & christian wilkins. a CB oldalon ott van howard, s két fejlődőképes - szintén fiatal - LB, mcmillan & baker.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jezusom, tenyleg ne. Egy csapat volt, amit a Cardinalsnal is kevesbe akartam 😕

Egy nullara lepusztitott kerethez jonni megint 😕

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Én is most olvasom.
Jaj Istenem csak ne ide. Bár a dagadt Fitz-nél lehet jobb, de én hosszútávon nem látom benne a jövőt.
danyly
pedig két ennyire jó játékost megszerezni rövid időn belül még a második kör előtt óriási dolog lenne 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
A legjobb lenne neki! Hajrá!
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én is most olvasom.
Jaj Istenem csak ne ide. Bár a dagadt Fitz-nél lehet jobb, de én hosszútávon nem látom benne a jövőt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
 twitter.com/uSTADIUM/status/1121760200879374336?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem is jó, bár nála én attól is tartanék, hogy mennyire jó ő, és mennyire segítette helyzetét, hogy milyen társak voltak mellette (a top 17-ben még két DL elkelt onnan, szóval azért látható, hogy volt bőven potenciál mellett, így lehet, hogy a figyelem megosztottsága mindegyiknek segített jobbnak tűnni, mint amennyire jó valójában, és ez egy gyengébb DL-ben kijöhet).

Nála az is kérdéses lehet, hogy pass rushban mennyire tud hozzátenni, agilitása lehet még para, de a túloldalon meg ott van, hogy ő tényleg bárhol felbukkanhat a pályán, fullbackként, futóként, adott esetben még WR-ként is, de azt NFL-ben azért nem látom 😀

A karaktere mindenesetre mindenképpen plusz, és úgy néz ki, az AFC East úgy döntött, éljen a belső nyomás Brady ellen 😊


több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Senkinek semmi vélemény?

Nekem nagyon-nagyon teszik ez a húzás. Persze annak fényében, hogy nekem kifejezetten szimpatikus és meggyőző volt Wilkins. Nem is értettem miért mock-olták annyira hátra (16. húzás előtt nem láttam, de inkább 20-on kívül volt; mondjuk minden mock-ot nem néztem meg a neten (😊), de lehet volt feljebb is).

Szerintem jó helyen, jó helyre sikerült-került Wilkins. Pont egy ilyen ember kell domináns mind a pályán, mind az öltözőben, vezéregyéniség. Nekem az tetszett meg benne, hogy mindent alárendelt a tanulásnak és a focinak, teljesen kizárta a külvilágot. Tudatosan épít és tervezi a jövőjét. Pont ilyen ember kell a Phinsbe és ebbe a gyenge DL-be. Persze egyedül csodát ő sem tud tenni, úgy is jön még ember erre posztba, de nagyon sokat fog számítani már maga a puszta jelenléte.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Alapbol nem lenne tul meredek, de a tankolas es Telapu miatt kb mindegyik lehet betonfal 😊

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A "Tank for Tua" menetrendje

Egy MNF jutott a Steelers ellen. Remélem megint 6-0 lesz és monszun azon a meccsen. 😊
több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Fitzpatrick rendesen feltankolt az offseasonban! 😁

 m.facebook.com/fuzovelkifele/photos/a.10150117968391431/10155842587966431/?type=3&source=48
steelwolf
Azt mondtak, tankolunk - es o nagyon meg akar felelni.

Inkabb a Vikings beoltozes nelkuli mascottja lehetne, mint a mi QB-nk...

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Fitzpatrick rendesen feltankolt az offseasonban! 😁

 m.facebook.com/fuzovelkifele/photos/a.10150117968391431/10155842587966431/?type=3&source=48
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
Rég nem írtam ide, de ez most kemény történet.
Fitzmagic megjelenéséré álmomban sem gondoltam volna, furcsán fog kinézni Fins mezben, de persze nem ez a lényeg.
Tavaly szépen kezdett Tampában is (gondolom erre + tapasztalatára alapoztak), így 3-4 W meglesz, és akkor 2020-ban jöhet egy QB. De én abban sem vagyok biztos, hogy most nem jön egy.
Teljesen biztos voltam egy 1. körös QB-ban, de így már nem biztos.
A nagyon jó RT-émk elment, de nem hinném, hogy 1. körben RT potens játékos hoznánk. Túl magas lenne egy szintű posztra az 1. kör.
Persze van itt mit befoltozni, de gondolom nem egy év alatt akarják megoldani ezt a rengeteg roster problémát.
danyly
Fitznek szerintem jo szezonja lehet, ha jo offenset es gameplant tesznek le neki. Az latszik h gunslinger tipus, de ha ra tudjak venni a checkdown ill. kozeptavu passzok megjatszasara, akkor utana johetnek a nagyobb jatekok.

Erdekes lesz latni h mennyire tudjak mentalisan megerositeni.
Solymi
 twitter.com/SharpFootball/status/1107374632854794240?s=20
rva
Na jo, de milyen QB edzok es Offense koordinatorok alatt?
Solymi
két év a Jets-ben és kettő a Buccaneers-ben.
2015/2016: OC: Chan Gailey QB Coach: Kevin Patullo
2017/2018: OC: Todd Monken QB Coach: Mike Bajakian
rva
Hmmm, Gaileynek viszonylag jo eredmenyei vannak volt HC os, de az utolso evek azert nem vlltak kimagasloak.
A tobbi se rossz vegul is, de semmi kiemelkedo.

Az erdekes az, hogy Fitzi a jo szezonja utan mindig borzaszto lett ill. kiemelik ha a 4. negyedben rengetwg meccsett veszitett.

Lehet h a jo szezonjaiban tolta az ala rakott gameplan es ahogy kozben kiismertek azt, ugy bebukott?

A delfineknel azert benne lehetne tobb jo szezon is, mert O'Shea nem rossz, Flores meg ossze tudna rakni egy vedelmet, velhetoleg.

Kar, hogy nyiltan ramennek a tankolasra, mert megneznem Fitzet jo edzok kezei alatt.
Habar lehet nem veletlenul nem kapkodtak utana sosem, ki tudja.

több mint 5 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Wake-et rohadtul sajnalom.

Tudom, uzleti alapon mas a szemszog, de remeltem, hogy “orokre” Delfin marad.

Believe In Your 'Fins!
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Szerintem jó döntés, így legalább lesz értelme meccsre járni kb.
Mondjuk ezek után a legnagyobb hülyeség lenne QB-t húzni korai körben, pláne feltradelni.
Tankolni kell, meg falakat erősíteni. Jó falembereket lehet idén vinni az 1. körben, jövőre meg QB-t elől.

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Reed a házban.
 twitter.com/iktriad/status/1107770786515951616
Egész jó futás blokkoló, de nem az igazi a apssz ellen. Ideális cserematéria.