Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
KÉT első kör jött meg második! Wow.
 twitter.com/LeadingNFL/status/1167912699109376001

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennek több értelme van, mint Clowneynak lett volna. De akkor is, csóri Rosen
Wyatt
Egyelőre Fitzmagic szív ezzel, aztán ha majd menetrendszerűen kijátssza magát a kezdőből 2 remek és 4-5 szar meccs után, jöhet Rosen szenvedése.
iktriad
Igen, tudom, de akkor is. A tavalyi legszarabb csapat (nulla fallal, edzői stábbal), meg most az idei legesélyesebb 1/1-es jelölt (és az LT elcserélve)

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Most akkor vajon lesz zendülés vagy sem?
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
BB tanítvány...
ThundersNFL
ez kérlek Reggie McKenzie. "basszunk ki mindenkit pickekért, aztán draftoljunk belőle szarabb playereket" c. mutatvány.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennek több értelme van, mint Clowneynak lett volna. De akkor is, csóri Rosen
Wyatt
Egyelőre Fitzmagic szív ezzel, aztán ha majd menetrendszerűen kijátssza magát a kezdőből 2 remek és 4-5 szar meccs után, jöhet Rosen szenvedése.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
BB tanítvány...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennek több értelme van, mint Clowneynak lett volna. De akkor is, csóri Rosen

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon megy itt a #TankforTua
 twitter.com/RapSheet/status/1167909997570707457
több mint 4 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Minden bántás nélkül, a totális WTF lett volna az idehozatala. Itt nem idén, de még nem is jövőre lesz contender csapat, ide óriási luxus ilyen játékost hozni, csak kiadott pénz és pick lenne. Mondjuk Rosen is lehet még ez, de irányítóval kockáztatni ennyit no brainer
Wyatt
Teljesen igaz, nagyon sokba kerult volna, egy ev utan ki tudja, mi lesz az uj szerzodes miatt es total felesleges jelenleg.

Believe In Your 'Fins!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Minden bántás nélkül, a totális WTF lett volna az idehozatala. Itt nem idén, de még nem is jövőre lesz contender csapat, ide óriási luxus ilyen játékost hozni, csak kiadott pénz és pick lenne. Mondjuk Rosen is lehet még ez, de irányítóval kockáztatni ennyit no brainer

több mint 4 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
A Clowney kerdes eldolt, ment Seattle-be

Believe In Your 'Fins!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Dolphins released DE Tank Carradine.
Carradine was one of the few veterans remaining on Miami's defensive line. He was the early frontrunner to start opposite Charles Harris, but lost out to preseason sack leader Nate Orchard. Carradine's release saves $720K in cap space.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
a miami mi a gicimnek akarja megszerezni clowney-t?
Ventura

Vagy Rosen-t mar ugy tanitjak, hogy fal nelkul allja majd meg a helyet?
Paradoxon_MIA
már megszokta

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
 twitter.com/NFL_DovKleiman/status/1167534893225713664


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Fins name Ryan Fitzpatrick as Week 1 starting QB
KeyG
Ennek orulok. Nekem Fitz nem szimpi, inkabb ot zuzzak, mint Rosen-t, akiben latok potencialt es kar lenne erte...

Believe In Your 'Fins!
több mint 4 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
a miami mi a gicimnek akarja megszerezni clowney-t?
Ventura
Es egy masik egeto kerdes bennem: miert is akarjuk eltradelni Tunsil-t? Hirhedten szr a fal, miert is gond hogy van valaki kore epitkezni?
Vagy Rosen-t mar ugy tanitjak, hogy fal nelkul allja majd meg a helyet?

Believe In Your 'Fins!
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
Fins name Ryan Fitzpatrick as Week 1 starting QB

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
a miami mi a gicimnek akarja megszerezni clowney-t?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Sziasztok.Nézem a meccset.Ok Allen már nincs a pályán.Ok Rosen egy igazi balfasz volt a draft nyilatkozatával.Gondolom a keserűség szolt belőle nem is bírtam ez miatt.Megérdemelte az elmúlt 1 évet.De letöltötte....Nézem ma....Hát gyerekek ez a Rosen kell Nektek és szívből örülök ha vele szárnyalni fogtok.Jó lesz ez nagyon is!
roppihe
Rosen jó alapanyag, a draft előtt is az volt, tavaly is. Ajándék volt a Miaminak. Meg lehet majd nézni, hogy a Cardsban mekkorát fog égni Murray idén.
Amadeus
Mert Rosen itt tán nem fog égni?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
Sziasztok.Nézem a meccset.Ok Allen már nincs a pályán.Ok Rosen egy igazi balfasz volt a draft nyilatkozatával.Gondolom a keserűség szolt belőle nem is bírtam ez miatt.Megérdemelte az elmúlt 1 évet.De letöltötte....Nézem ma....Hát gyerekek ez a Rosen kell Nektek és szívből örülök ha vele szárnyalni fogtok.Jó lesz ez nagyon is!
roppihe
Rosen jó alapanyag, a draft előtt is az volt, tavaly is. Ajándék volt a Miaminak. Meg lehet majd nézni, hogy a Cardsban mekkorát fog égni Murray idén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Sziasztok.Nézem a meccset.Ok Allen már nincs a pályán.Ok Rosen egy igazi balfasz volt a draft nyilatkozatával.Gondolom a keserűség szolt belőle nem is bírtam ez miatt.Megérdemelte az elmúlt 1 évet.De letöltötte....Nézem ma....Hát gyerekek ez a Rosen kell Nektek és szívből örülök ha vele szárnyalni fogtok.Jó lesz ez nagyon is!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bár senkit nem érdekel a Miami, azért megszakadhat, hogy feleslegesen marad fent az ember 4-ig, akkor is ezt a szerencsétlen Fitzmagicet erőltetik a második félidőben is...

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
En az elso felido veget. Ott mondta a kommentator, hogy TD drive-ot vezetett Rosen, na mondom fasza, utana viszont csak annyit lattam, hogy vegig nyomas, nulla fal es ido, szar dontes, interception, es megint nulla esely barmire. Inkabb elnyomtam, mert rendkivul kellemetlen volt, mint egy tavalyi Cardinals-meccs 😕

több mint 4 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Valaki nézte rajtam kivül a meccset? 😀
adamfaragoo
Voltak páran a stadionban 😉

Hát, Rosen jónak tűnik, de szerintem ha jót akarunk PufiMagic legyen a QB, mert a fiatal srácért kár, a fal két mérges nagycsoportos óvodást nem bírna feltartani.

Believe In Your 'Fins!
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 367
Valaki nézte rajtam kivül a meccset? 😀