Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Tovabba:
Jake Rudock QB
Ricardo Louis WR

Toluk megvalva meg elvileg 4 tovabbi juzer retteghet

Believe In Your 'Fins!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
eddig Avery Mosst és Trent Harrist basztuk ki a go for 80 kampány keretén belül.

Moss azért kicsit meglepett

több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
a chicago bears-től megszereztük (2021-es 6. kör) egy trade keretében a korábbi második körös TE adam shaheen-t.

"Though the Bears were optimistic, it seems Shaheen hasn’t lived up to his draft status. After three seasons, Shaheen has 26 receptions for 249 yards and 4 touchdowns. His playtime has diminished from 239 offensive snaps in 2017, to 160 in 2018 and 174 in 2019; with injuries playing a part the past two seasons. For comparisons sake, Durham Smythe had 482 offensive snaps last season alone (Shaheen has 573 for his career).
It’s unlikely that Shaheen is a possible replacement for Smythe, as Shaheen is meant to be a receiving threat more than an in-line blocker, but there is so much untapped potential with Shaheen that it’s hard to guess what the Dolphins will receive from him.
We assume Mike Gesicki will continue to grow, but behind him, the cupboard is pretty barren. Shaheen adds much-needed depth to a tight end room that currently includes Smythe, Michael Roberts, Chris Myarick and undrafted rookie Bryce Sterk."

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Lett egy Jordan Howard-unk.

Kivancsi vagyok, mihez kezdunk vele, mit tudunk kihozni belole...
Paradoxon_MIA
már március 21-én, nem?
briareos
Ez teljesen igaz - a minap felkerült 'hogyan fogja megváltani a világot" cikkre akartam utalni, csak telefonról így jött össze a megfogalmazás 😊

Szóval kiváncsi vagyok, a nagy eltökéltség és nyilatkozatok után mire is lesz képes a csapat, mire lesznek képesek az egyének - feltéve, hogy lesz szezon 😀
Paradoxon_MIA
Hát azért ez erőssen függ attól, hogy milyen OL-t talicskáznak össze Gailey bácsiék. Mondjuk max megint a szakállas varázsló lesz a leading rusher 😀
több mint 3 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Lett egy Jordan Howard-unk.

Kivancsi vagyok, mihez kezdunk vele, mit tudunk kihozni belole...
Paradoxon_MIA
már március 21-én, nem?
briareos
Ez teljesen igaz - a minap felkerült 'hogyan fogja megváltani a világot" cikkre akartam utalni, csak telefonról így jött össze a megfogalmazás 😊

Szóval kiváncsi vagyok, a nagy eltökéltség és nyilatkozatok után mire is lesz képes a csapat, mire lesznek képesek az egyének - feltéve, hogy lesz szezon 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Lett egy Jordan Howard-unk.

Kivancsi vagyok, mihez kezdunk vele, mit tudunk kihozni belole...
Paradoxon_MIA
már március 21-én, nem?

több mint 3 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Lett egy Jordan Howard-unk.

Kivancsi vagyok, mihez kezdunk vele, mit tudunk kihozni belole...

Believe In Your 'Fins!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
jók a fan made hype videók, de amikor a csapat gurít egyet az azért más szint

 twitter.com/MiamiDolphins/status/1278448298601349124

több mint 3 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Tua hivatalosan is megérkezett Floridába: flörtölt egy kicsit a twitteren... az 54 éves Shania Twainnel. 😊
 twitter.com/nypost/status/1275157948013182978
Ok, 15-20 éve nekem is nagy kedvencem volt a kanadai country sztár, és nem csak a zenéje miatt. De azóta csöppet megkopott Shania varázsa. Amúgy Tua még 5 éves se volt, mikor Ms. Twain (egy igencsak dögös szerkóban) már a Halftime Showban énekelt a Super Bowl XXXVII-n(Bucs-Raiders).
iktriad
Tua old for you... jezus teste 😀
Wyatt
Istenem... az uborka szezon 😀 imádom
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tua old for you... jezus teste 😀

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tua hivatalosan is megérkezett Floridába: flörtölt egy kicsit a twitteren... az 54 éves Shania Twainnel. 😊
 twitter.com/nypost/status/1275157948013182978
Ok, 15-20 éve nekem is nagy kedvencem volt a kanadai country sztár, és nem csak a zenéje miatt. De azóta csöppet megkopott Shania varázsa. Amúgy Tua még 5 éves se volt, mikor Ms. Twain (egy igencsak dögös szerkóban) már a Halftime Showban énekelt a Super Bowl XXXVII-n(Bucs-Raiders).

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
 twitter.com/designshark/status/1271764045964640256


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan

Matthew99
Igaz #1 lesz az övé 😊
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
El tudom fogadni, hogy O'Shea alkalmatlan volt a játékosok fejlesztésében, tanításában, de nagyon nem látom ez mitől lenne előrelépés

 twitter.com/PatriotsInform/status/1263209312379383815
ZERO_L
O'Shea elküldésének ezer meg egy oka IS lehet. Köztük a túlkomplikált offense is lehet egy. És tekintve, hogy most draftoltuk (remélhetőleg) a jövő franhise QB-ját, inkább kihívták nyugdíjból az öreget, hogy rakjon össze egy rookie barát offense-t. Btw az is egy ok, hogy konkrétan egy f.s volt az offense emberanyag ide, vagy oda. Fitzmagic mint leading rusher azért elég beszédes. Értem én, hogy sz.r az OL, na de azért mégis...

Szóval az azért rugtuk csak ki mert a Pats playbook nehéz narratíva finoman szólva is sarkítás.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
El tudom fogadni, hogy O'Shea alkalmatlan volt a játékosok fejlesztésében, tanításában, de nagyon nem látom ez mitől lenne előrelépés

 twitter.com/PatriotsInform/status/1263209312379383815



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
a tavalyi OC, chad oshea elképzelései tul ördögiek voltak.
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/05/20/report-dolphins-thought-chad-osheas-offense-was-too-compex/
Ventura
Hát nem vagyok hatalmas Chan Gailey fan, de még mindig inkább ő mint O'Shea.
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
a tavalyi OC, chad oshea elképzelései tul ördögiek voltak.
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/05/20/report-dolphins-thought-chad-osheas-offense-was-too-compex/

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Tua hivatalosan is delfin lett.
 twitter.com/FieldYates/status/1259901180358078469
 twitter.com/RapSheet/status/1259902512095690752
Mellette Raekwon Davis is aláírt már.
 twitter.com/FieldYates/status/1259943451984105472
iktriad
Aztamindenit, ez csak szerintem borzasztó merész? Lehet a második meccsén elreccsen a csípője és soha többé nem tud játszani.
warr_b
A CBA eléggé behatárolja h drafthely alapján kinek mennyibe fog fájni az újoncszerződése.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tua hivatalosan is delfin lett.
 twitter.com/FieldYates/status/1259901180358078469
 twitter.com/RapSheet/status/1259902512095690752
Mellette Raekwon Davis is aláírt már.
 twitter.com/FieldYates/status/1259943451984105472
iktriad
Aztamindenit, ez csak szerintem borzasztó merész? Lehet a második meccsén elreccsen a csípője és soha többé nem tud játszani.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tua hivatalosan is delfin lett.
 twitter.com/FieldYates/status/1259901180358078469
 twitter.com/RapSheet/status/1259902512095690752
Mellette Raekwon Davis is aláírt már.
 twitter.com/FieldYates/status/1259943451984105472
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
eloszor is, szomoruan konstatalom, hogy DS elhunyt. nyugodjek bekeben a legnagyobb! :- /

masodszor, mgérkezett a 2020-as menetrend. az első két hétben az AFC east csapataival rugjuk össze a port (w1 patiots, w2 bills). a miamidolphins nagyon komikus videóanyaggal prezentálta. érdemes rá két percet szakítnai. alul a link.

harmadszor az NFL shop legkelendőbb mezei:
1.) tua tagovailoa (auqa)
2. ) tua tagovailoa (white)


2020 schedule:
 www.instagram.com/tv/B_57SSZjOGs/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------