Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 824 — StuG Life
Azok alapján amiket olvasok X trade értéke lehet durván megzuhan hamarosan. De igy legalább nem sír új szerződés után

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
1 gonddal kevesebb
briareos


Itt az ára is, szerintem rendben van. Az örömmel óvatosan mert nálunk Eliottnak is a hosszabbítás után kezdett még instabilabb! 😛 lenni a teljesítménye, azzal együtt, hogy még így is a jobbak között volt ligaszinten 😊 De hajrá 😊
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 824 — StuG Life
1 gonddal kevesebb

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fr Ktek már van 😛
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 871 — megbékéltem tom bradyvel
szóval a nagy találós kérdést végül megválaszolták. házon belül oldották meg a támadókoordinátor kérdést: eric studesville és george godsey lesz a co-offensive coordinator.
Ventura
Playeket ki fogja hivni?
Adirotor
igen, hát komikus fórum hozzászólásokat olvastam ez ügyben. 😀
4&1, mi legyen, drága testvérem?
Ventura
nem lesz 4&1 mindent megoldunk 3.dikra
briareos
lousaka polite?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Vagy Flores lesz az OC is😀
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 824 — StuG Life
szóval a nagy találós kérdést végül megválaszolták. házon belül oldották meg a támadókoordinátor kérdést: eric studesville és george godsey lesz a co-offensive coordinator.
Ventura
Playeket ki fogja hivni?
Adirotor
igen, hát komikus fórum hozzászólásokat olvastam ez ügyben. 😀
4&1, mi legyen, drága testvérem?
Ventura
nem lesz 4&1 mindent megoldunk 3.dikra

több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 871 — megbékéltem tom bradyvel
szóval a nagy találós kérdést végül megválaszolták. házon belül oldották meg a támadókoordinátor kérdést: eric studesville és george godsey lesz a co-offensive coordinator.
Ventura
Playeket ki fogja hivni?
Adirotor
igen, hát komikus fórum hozzászólásokat olvastam ez ügyben. 😀
4&1, mi legyen, drága testvérem?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
szóval a nagy találós kérdést végül megválaszolták. házon belül oldották meg a támadókoordinátor kérdést: eric studesville és george godsey lesz a co-offensive coordinator.
Ventura
Playeket ki fogja hivni?
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 871 — megbékéltem tom bradyvel
szóval a nagy találós kérdést végül megválaszolták. házon belül oldották meg a támadókoordinátor kérdést: eric studesville és george godsey lesz a co-offensive coordinator.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 871 — megbékéltem tom bradyvel


empty taxi

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 667 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Sziasztok, Marion Hobby hozzánk került DL edzőnek. Mit kell róla tudni? Mennyire voltatok elégedettek a munkájával? És miért jön át egy gyengébb franchisehoz? Lehet erről tudni vmit? Előre is köszi!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 824 — StuG Life
túl drága minden téren szvsz

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én meglépném a Miami helyében. Konkrétan Superbowl contender lenne egyből a csapat.




Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 871 — megbékéltem tom bradyvel
tegnap, január 15-én volt 20 éve, hogy a jacksonville jaguars elbúcsúztatta dan marino-t 62-7 arányban.
(előtte, január 4-én bill belichick lett a patriots HC-ja egy érdekes vonulattal szinezve. január 9-én marino utolsó győzelmét ünnepelhette abban a stadionban - seattle kingdom - melyet tavasszal le is bontottak.)
szép history.


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 871 — megbékéltem tom bradyvel
life after c. gailey.


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 824 — StuG Life
kiváncsi lennék melyik dropmester irta ezeket 😀
briareos
Valaki olyasmit írt a reakciók között, hogy ha tudni akarjuk kitől vannak ezek az idézetek, nézzük meg van-e auburni a kereten. 😊 😊 😊
iktriad
noaaah
briareos
javaris davis és nick coe is lehetett

ha meg noah mondja akkor az kb a tökéletes ellentétét kell hogy jelentse
aki amugy PFF szerint a legrosszabb CB volt a szezonban LOL
Adirotor
ha nem salguero hozta volna le még hinnék is a sztorinak, de ő már sokszor kamuzott clickekért

több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
kiváncsi lennék melyik dropmester irta ezeket 😀
briareos
Valaki olyasmit írt a reakciók között, hogy ha tudni akarjuk kitől vannak ezek az idézetek, nézzük meg van-e auburni a kereten. 😊 😊 😊
iktriad
noaaah
briareos
javaris davis és nick coe is lehetett

ha meg noah mondja akkor az kb a tökéletes ellentétét kell hogy jelentse
aki amugy PFF szerint a legrosszabb CB volt a szezonban LOL
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 824 — StuG Life
kiváncsi lennék melyik dropmester irta ezeket 😀
briareos
😀 "and another said", "the same player", the players also said", "one defensive player said" (külön vicces a kapott 56 pont után),

Akárkik is ezek, ha igaz egyáltalán, akkor elég ratyi dolog a firkászoknak, "nfl insidereknek" rinyálni.
Btw Mando is nagy szarkeverő, szóval nem zárom ki, hogy kiragadott dolgokat a kontextusból és felfújta.

Valamivel el kell ütni a holt szezont nekik is ha már égtek a Bills ellen. Mert azt aztán nem mondhatja egyikük sem, hogy az a meccs kizárólag Tua sara.

Ugyanezek a unnamed playerek fogják körüludvarolni ha jövőre sikerül szintet lépni.
Csabee13
rosteren se lesznek valszeg

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 824 — StuG Life
kiváncsi lennék melyik dropmester irta ezeket 😀
briareos
Valaki olyasmit írt a reakciók között, hogy ha tudni akarjuk kitől vannak ezek az idézetek, nézzük meg van-e auburni a kereten. 😊 😊 😊
iktriad
noaaah

több mint 3 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
kiváncsi lennék melyik dropmester irta ezeket 😀
briareos
😀 "and another said", "the same player", the players also said", "one defensive player said" (külön vicces a kapott 56 pont után),

Akárkik is ezek, ha igaz egyáltalán, akkor elég ratyi dolog a firkászoknak, "nfl insidereknek" rinyálni.
Btw Mando is nagy szarkeverő, szóval nem zárom ki, hogy kiragadott dolgokat a kontextusból és felfújta.

Valamivel el kell ütni a holt szezont nekik is ha már égtek a Bills ellen. Mert azt aztán nem mondhatja egyikük sem, hogy az a meccs kizárólag Tua sara.

Ugyanezek a unnamed playerek fogják körüludvarolni ha jövőre sikerül szintet lépni.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
kiváncsi lennék melyik dropmester irta ezeket 😀
briareos
Valaki olyasmit írt a reakciók között, hogy ha tudni akarjuk kitől vannak ezek az idézetek, nézzük meg van-e auburni a kereten. 😊 😊 😊
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 824 — StuG Life
kiváncsi lennék melyik dropmester irta ezeket 😀