Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 992
"Tua is our quarterback." - Brian Flores this morning. Again. #Dolphins

- “josh rosen is our qb.” - mondtak, majd idovel kipenderitettek.
Ventura
Azért nem egy szint amit nyujtottak. Ennek az évnek ugyis mindegy, nyomatnám tuat végig lássuk mit tud. Én tartom hogy nem miatta bukunk meccseket.
briareos
De nem is nyer meccseket.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
"Tua is our quarterback." - Brian Flores this morning. Again. #Dolphins

- “josh rosen is our qb.” - mondtak, majd idovel kipenderitettek.
Ventura
Azért nem egy szint amit nyujtottak. Ennek az évnek ugyis mindegy, nyomatnám tuat végig lássuk mit tud. Én tartom hogy nem miatta bukunk meccseket.

több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
"Tua is our quarterback." - Brian Flores this morning. Again. #Dolphins

- “josh rosen is our qb.” - mondtak, majd idovel kipenderitettek.

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Nem látom hogy watson ezen a csapaton hogy segit, pláne amig a defense ilyen.
Ha hozzáveszem h mennyibe fajna akkor meg pláne nem
A baggageről nem is beszelve
briareos
Ugye alapból kérdés, hogy mikor lendíthetne és meddig, tekintettel a 22 mérges nőre. Egyelőre nagyon nem látni annak sem a végét. Repül 3 első kör, aztán Watsont elmeszelik egy metoos faszságért meg a kis prosztata ujjazásért aztán még nagyobb szarban lesztek, mint most.

Amúgy ezt a Tua dolgot meg lehetne próbálni egy normális offense gondolkodású edzővel a kaszatibi előtt.
Amadeus
A hírek szerint addig nem is akar cserélni a Phins, amíg nincs meg a jogi eljárás végeredménye:  www.cbssports.com/nfl/news/deshaun-watson-rumors-texans-dolphins-reportedly-agree-on-compensation-but-miami-wants-legal-issues-resolved/

Magyarul ha Watson még idén pályára akar lépni Phins-mezben akk peren kívül meg kell egyeznie a csajokkal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 096 — playoffs???
Tua jöhet a Saintsbe.... Annak én örülnék. Sokkal több van benne, mint amennyi itt kiderült.



több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Nem látom hogy watson ezen a csapaton hogy segit, pláne amig a defense ilyen.
Ha hozzáveszem h mennyibe fajna akkor meg pláne nem
A baggageről nem is beszelve
briareos
Ugye alapból kérdés, hogy mikor lendíthetne és meddig, tekintettel a 22 mérges nőre. Egyelőre nagyon nem látni annak sem a végét. Repül 3 első kör, aztán Watsont elmeszelik egy metoos faszságért meg a kis prosztata ujjazásért aztán még nagyobb szarban lesztek, mint most.

Amúgy ezt a Tua dolgot meg lehetne próbálni egy normális offense gondolkodású edzővel a kaszatibi előtt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Nem látom hogy watson ezen a csapaton hogy segit, pláne amig a defense ilyen.
Ha hozzáveszem h mennyibe fajna akkor meg pláne nem
A baggageről nem is beszelve

több mint 2 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Nem akarok hipokritának tűnni, de könnyen lehet, hogy ha meglépik a Watson trade-t akkor cca. 14 év útán egy másik sz.r csapatnak kezdek szurkolni.
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Malcolm-ert nem kar, am mccourty sérülése mar szignifikansabban erinti a csapatot.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk Watsonnál azt olyan bájosan elfelejtik sokan, hány ígéretes drive-ot zár le azzal, hogy addig pörög indokolatlanul, mint a búgócsiga, míg besackelik, ahelyett, hogy pl dobna egy incomplete-et. 62, 44 (15 meccsen) és 49 sack, borzalmas számok, és azért ebből rendkívül sok egyáltalán nem a fal hibája volt, egy Manningnél ez simán a fele lenne, és még dicsérnék is a falat, milyen jól megvédik őt

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azonban nem TT a problema. Watson-t is baszhatod, ha nincs fal, futojatek, s hiaba a comeback drive, ha 2 perccel a vege elott pontot szerez az ellenfel a védők miatt.
Ventura
Azért Watsonnal ez a Dolphins nagyon kemény dió lenne. Vannak gondok a fallal, futójátékkal is, szó nincs arról, hogy ne lenne, de Watson azért baromi jó játékos. Houstonban se volt előtte fal, és mégis úgy játszott, hogy mindenki vért pisált ellenük általában a győzelemért. (A tavalyi évet kivéve - amikor már csapat és stáb se maradt körülötte - minden évben playoff csapat voltak.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Azonban nem TT a problema. Watson-t is baszhatod, ha nincs fal, futojatek, s hiaba a comeback drive, ha 2 perccel a vege elott pontot szerez az ellenfel a védők miatt.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
mikor kapjuk el a fonal végét?
Ventura
Max a tamponèt…

Believe In Your 'Fins!
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
mikor kapjuk el a fonal végét?
Ventura
Szokásos válasz: majd jövőre
Ha mégse olvasd el jövőre megint

több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
mikor kapjuk el a fonal végét?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Payton csodát tehet velem
playmaker90
Még szép, te playmaker vagy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
Steelersbe elfogadnám 😕
tenorx
Logikusan nézve komoly esély van rá szerintem. A Washington és Broncos biztos nem, insiderek cáfolták. Ahogy azt is lehozták már a Texans részéről, hogy a egyszerűen nem akarják Tuát. Ami marad: Steelers, Lions, Saints. Esetleg a Giants, Falcons, Seahawks, ha már tudják, hogy a mostani franchise QB távozik.
Cruyffista
Miért kellene egy leftie, folyamatosan sérült és lényegében rookie irányító bárkinek is? Valahova back upnak reális, aztán meglátjuk. Neki a winstoni út való.
Amadeus
Többek között azért mert 2.kört kell adnod érte max és ha egy Steelers vagy Saints szintű csapat vagy akkor nem igazán van esélyed jobbra. Sose hittem a srácban de egy aprót megérhet ezeknek a csapatoknak. Payton csodát tehet velem
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Steelersbe elfogadnám 😕
tenorx
Logikusan nézve komoly esély van rá szerintem. A Washington és Broncos biztos nem, insiderek cáfolták. Ahogy azt is lehozták már a Texans részéről, hogy a egyszerűen nem akarják Tuát. Ami marad: Steelers, Lions, Saints. Esetleg a Giants, Falcons, Seahawks, ha már tudják, hogy a mostani franchise QB távozik.
Cruyffista
Miért kellene egy leftie, folyamatosan sérült és lényegében rookie irányító bárkinek is? Valahova back upnak reális, aztán meglátjuk. Neki a winstoni út való.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 www.houstonchronicle.com/texas-sports-nation/texans/article/Deshaun-Watson-Texans-Dolphins-trade-16549248.php
Beki
Azt is írják, hogy egy másik trade-től függ az, hogy Watson Dolphins játékos lesz-e, ami logikusan nézve csak Tua lehet. Tehát ő ha jól értem, nem lenne része a csomagnak, de az érte kapott érték viszont igen.
Cruyffista
Nyilvan Tua-t is el kell passzolniuk, csak hat milyen ellenerteket kapnak erte ugye...
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
Steelersbe elfogadnám 😕
tenorx
Logikusan nézve komoly esély van rá szerintem. A Washington és Broncos biztos nem, insiderek cáfolták. Ahogy azt is lehozták már a Texans részéről, hogy a egyszerűen nem akarják Tuát. Ami marad: Steelers, Lions, Saints. Esetleg a Giants, Falcons, Seahawks, ha már tudják, hogy a mostani franchise QB távozik.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
 www.houstonchronicle.com/texas-sports-nation/texans/article/Deshaun-Watson-Texans-Dolphins-trade-16549248.php
Beki
Azt is írják, hogy egy másik trade-től függ az, hogy Watson Dolphins játékos lesz-e, ami logikusan nézve csak Tua lehet. Tehát ő ha jól értem, nem lenne része a csomagnak, de az érte kapott érték viszont igen.
Cruyffista
Steelersbe elfogadnám 😕
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
 www.houstonchronicle.com/texas-sports-nation/texans/article/Deshaun-Watson-Texans-Dolphins-trade-16549248.php
Beki
Nem potoltam meg a meccset am a statisztikak és a fórum velemenyek / cikkek alapjan tagovailoa jol jatszott. Ez egy oriasi dontes lesz.

Egyebkent watsonnak mikent all az ugye? Jol nez ki, ha tradelunk egy lehetseges eltiltott/borton jatekosert.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
 www.houstonchronicle.com/texas-sports-nation/texans/article/Deshaun-Watson-Texans-Dolphins-trade-16549248.php
Beki
Azt is írják, hogy egy másik trade-től függ az, hogy Watson Dolphins játékos lesz-e, ami logikusan nézve csak Tua lehet. Tehát ő ha jól értem, nem lenne része a csomagnak, de az érte kapott érték viszont igen.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 www.houstonchronicle.com/texas-sports-nation/texans/article/Deshaun-Watson-Texans-Dolphins-trade-16549248.php
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennek a Balfasz Bowlnak X-nek kellett volna lennie. Így lett volna igazságos. Azért remélem összejön még pár W idén.
iktriad
Mi reméljük nem 😛 😉 (esélyes, hogy nálunk is max 1-2 😊)