Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Cardinals’ DC Vance Joseph is in Miami today to interview for the Dolphins’ HC job.
Beki
😀😀😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Cardinals’ DC Vance Joseph is in Miami today to interview for the Dolphins’ HC job.
Beki
Nem tudom ki lehetne a megfelelo. Mindenkibe bele lehet kotni. Talan több szot kaphatnak a feltörekvő ifjak - sean mcvay utjan haladva: thomas brown, mike mcdaniel, kellen moore.
Ventura
azért vance joseph elég nagy fail lenne

több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Cardinals’ DC Vance Joseph is in Miami today to interview for the Dolphins’ HC job.
Beki
Nem tudom ki lehetne a megfelelo. Mindenkibe bele lehet kotni. Talan több szot kaphatnak a feltörekvő ifjak - sean mcvay utjan haladva: thomas brown, mike mcdaniel, kellen moore.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Cardinals’ DC Vance Joseph is in Miami today to interview for the Dolphins’ HC job.
több mint 2 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 328 — Dolphins fan


empty taxi
Mindossze elmelkedes. Neztem az imént a bills-patriots merkozest, s az jutott eszembe, josh allen is 2 evig csak szenvedett, s most lám, mivé valt!
Elmélet szerint tagovailoa-nak daboll lehet (bills OC) lehet a legjobb valasztas - o volt az egyetemen koordinatora, s ha jol emlekszem, o is recruitolta (vagy legalább reszt vett benne), ismeri középiskolás kora ota, s nagy sikereket ert el az o kezei alatt. De figyelni kell úgy latszik arra is, hogy milyen volt vele vagy lesz más HC-val a kapcsolata tua-nak - úgy tunik mar ez is fontos szempont lehet flores utan.

Ha griernek és az upcoming HC-nak esze van, tua-nak (vagy a leendő iranyitonak) FA-rol és draftrol adnak falat. Nem kell ide mar sok, hogy playoff-ba menjunk.
Ventura
Tua nem Allen. Fele akkora, és fele akkorát dob. Ez a kettő pedig olyan dolog ami sajnos nem fog változni.

Ha belenyúlnak a def rendszerbe (belefognak) akkor azért lesz még itt kérdőjel bőven.

Offense meg 0-ról indul vegyük úgy.
Csabee13
Azért evvel várjuk meg, h ki lesz a HC és milyen staff lesz, mert ha mondjuk a DC marad, akkor akár viheti tovább a floresi utat.

több mint 2 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan


empty taxi
Mindossze elmelkedes. Neztem az imént a bills-patriots merkozest, s az jutott eszembe, josh allen is 2 evig csak szenvedett, s most lám, mivé valt!
Elmélet szerint tagovailoa-nak daboll lehet (bills OC) lehet a legjobb valasztas - o volt az egyetemen koordinatora, s ha jol emlekszem, o is recruitolta (vagy legalább reszt vett benne), ismeri középiskolás kora ota, s nagy sikereket ert el az o kezei alatt. De figyelni kell úgy latszik arra is, hogy milyen volt vele vagy lesz más HC-val a kapcsolata tua-nak - úgy tunik mar ez is fontos szempont lehet flores utan.

Ha griernek és az upcoming HC-nak esze van, tua-nak (vagy a leendő iranyitonak) FA-rol és draftrol adnak falat. Nem kell ide mar sok, hogy playoff-ba menjunk.
Ventura
Tua nem Allen. Fele akkora, és fele akkorát dob. Ez a kettő pedig olyan dolog ami sajnos nem fog változni.

Ha belenyúlnak a def rendszerbe (belefognak) akkor azért lesz még itt kérdőjel bőven.

Offense meg 0-ról indul vegyük úgy.
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel


empty taxi
Mindossze elmelkedes. Neztem az imént a bills-patriots merkozest, s az jutott eszembe, josh allen is 2 evig csak szenvedett, s most lám, mivé valt!
Elmélet szerint tagovailoa-nak daboll lehet (bills OC) lehet a legjobb valasztas - o volt az egyetemen koordinatora, s ha jol emlekszem, o is recruitolta (vagy legalább reszt vett benne), ismeri középiskolás kora ota, s nagy sikereket ert el az o kezei alatt. De figyelni kell úgy latszik arra is, hogy milyen volt vele vagy lesz más HC-val a kapcsolata tua-nak - úgy tunik mar ez is fontos szempont lehet flores utan.

Ha griernek és az upcoming HC-nak esze van, tua-nak (vagy a leendő iranyitonak) FA-rol és draftrol adnak falat. Nem kell ide mar sok, hogy playoff-ba menjunk.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 192 — Kinek mit intézett a kormánya
Mit gondoltnátok egy 2. körös QB draftról?
speciel nekem Zappe a favorit, valahogy a Mahomes-t látom benne

a gondolatmenetem valami olyasmi volt, hogy igazából annyi cash van a bankban amiből jut támadófalra, meg az FA-k visszahozására is
1. meg 3. körrel lehet WR-t aztán RB-t hozni

tele lehet pakolni az Offenset és így 3. évre már látni fogjuk hogy Tua beválik-e mint fr QB (motiváció is lenne hogy teljesítsen), ha igen akkor kb tökmindegy a 2. kör
ha meg nem akkor, lenne más opció is
Adirotor
Zappe szerintem a 3. körben is vihető, 2. körrel meg vihető Kenneth Walker
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Mit gondoltnátok egy 2. körös QB draftról?
speciel nekem Zappe a favorit, valahogy a Mahomes-t látom benne

a gondolatmenetem valami olyasmi volt, hogy igazából annyi cash van a bankban amiből jut támadófalra, meg az FA-k visszahozására is
1. meg 3. körrel lehet WR-t aztán RB-t hozni

tele lehet pakolni az Offenset és így 3. évre már látni fogjuk hogy Tua beválik-e mint fr QB (motiváció is lenne hogy teljesítsen), ha igen akkor kb tökmindegy a 2. kör
ha meg nem akkor, lenne más opció is
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
The Dolphins either:

A.) Have no plan

or

B.) already have a commitment from Harbaugh and are putting on a show of interviewing guys

It’s A.


😀

én remélem h B de igen, esélyes h A

több mint 2 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Csak Vance Joseph -et ne. Örökre beégett a védelme ami "támadva védekezik", statisztikailag a valaha volt legroszabb def volt a Miami történetében.

Hogy a f.szba van a jelöltek között a denveri bukta után?
Csabee13
Rooney-rule?
empty taxi
Arra egy szertáros is jó.
Vagy Caldwell vagy Bowles.. vagy egy alkalmasabb ember. Igéretes assistant, mint Flo volt 3 éve. Bárki.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Csak Vance Joseph -et ne. Örökre beégett a védelme ami "támadva védekezik", statisztikailag a valaha volt legroszabb def volt a Miami történetében.

Hogy a f.szba van a jelöltek között a denveri bukta után?
Csabee13
Rooney-rule?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Csak Vance Joseph -et ne. Örökre beégett a védelme ami "támadva védekezik", statisztikailag a valaha volt legroszabb def volt a Miami történetében.

Hogy a f.szba van a jelöltek között a denveri bukta után?
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Buffalló dc lezlie frazier-t is meginvutajuk egy kerdezz-felelekre daboll mellett.

PfF szerint a legjobb 5 miami jatekos:

5. DE Emmanuel Ogbah - 77.0

No one was impacting games defensively for the Dolphins each and every week like Ogbah was.

He appeared in all 17 games in 2021, playing 67% of defensive snaps. During his opportunities, he recorded 41 tackles, 24 quarterback hits, 12 passes defended, nine sacks, a forced fumble, and a fumble recovery.

It seemed like he was always in the right place and making the right play when they needed it.

4. WR Jaylen Waddle - 78.3

The rookie wideout had such an incredible first year in the NFL.

Waddle broke Anquan Boldin’s NFL record for receptions by a rookie with 104. He also set Miami’s franchise mark for yards by a rookie with 1,015 yards.

His skill set made him the perfect target for this offense, as he was the possession receiver this year, but he has the ability to take this offense to the next level as he gets more comfortable in the league.

3. DT Christian Wilkins - 83.3

Wilkins had the best year of his career in 2021.

He recorded a career-high 89 tackles, a career-high 13 quarterback hits, a career-high 4.5 sacks, four passes defended, a forced fumble, a fumble recovery, and a receiving touchdown.

As he’s grown into his role, he’s starting to understand what it takes to be an impact player each and every play. Wilkins has a chance to be special.

2. S Jevon Holland - 84.6

How great is it to see two rookies in this top five?

Holland appeared in 16 games in his first year, totaling 69 tackles, 10 passes defended, seven quarterback hits, three fumble recoveries, 2.5 sacks, two forced fumbles, and two interceptions.

The safety showed a lot of versatility and football intelligence in his rookie year, and if he can continue to grow, the sky is the limit for Holland.

1. DT Zach Sieler - 84.8

Sieler is one of the unsung heroes of this defense, and it’s great to see him finally getting his due. His 84.8 grade puts him fourth among all interior defensive linemen behind only Jonathan Allen, Cameron Heyward, and Aaron Donald. That’s some pretty elite company.

In 17 games, Sieler recorded 62 tackles, three passes defended, three quarterback hits, two sacks, two fumble recoveries, and one forced fumble.

Where he thrived this year was against the run, where he was sixth in the NFL at his position, according to PFF. And, don’t forget his instinctive play to cover Zach Wilson on a trick play.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Szerintem Daboll lesz..... Tua miatt.
DM13
DaNAboll?

Reccs
Amadeus
bebasztam, nem értem szégyellem is magam
briareos
 www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__4408160-danabol-kura-danabol-szedese
Amadeus
A két l zavart be de ma reggel felröhögtem

több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Tua Tagovailoa recorded the league's best adjusted completion percentage on deep throws at 55.2%.

😮 na ezt nem gondoltam volna
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Szerintem Daboll lesz..... Tua miatt.
DM13
DaNAboll?

Reccs
Amadeus
bebasztam, nem értem szégyellem is magam
briareos
 www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__4408160-danabol-kura-danabol-szedese

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Szerintem Daboll lesz..... Tua miatt.
DM13
DaNAboll?

Reccs
Amadeus
bebasztam, nem értem szégyellem is magam
briareos
tegnap előtt is tütükéztél, ma is hullára lőtted magad. mi van veled? 😀
Ventura
igy covid meg work from home alatt alkesz lettem
briareos
Üdv a klubban. Pedig én még csak nem is otthonról dolgozok 😄



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Szerintem Daboll lesz..... Tua miatt.
DM13
DaNAboll?

Reccs
Amadeus
bebasztam, nem értem szégyellem is magam
briareos
tegnap előtt is tütükéztél, ma is hullára lőtted magad. mi van veled? 😀
Ventura
igy covid meg work from home alatt alkesz lettem

több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Szerintem Daboll lesz..... Tua miatt.
DM13
DaNAboll?

Reccs
Amadeus
bebasztam, nem értem szégyellem is magam
briareos
tegnap előtt is tütükéztél, ma is hullára lőtted magad. mi van veled? 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Valaki leírja hogy most mi a szitu milyen szteroid és miért teszteletette a saját HCja ?
VvAlekosz

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Valaki leírja hogy most mi a szitu milyen szteroid és miért teszteletette a saját HCja ?
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Szerintem Daboll lesz..... Tua miatt.
DM13
DaNAboll?

Reccs
Amadeus
bebasztam, nem értem szégyellem is magam

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Szerintem Daboll lesz..... Tua miatt.
DM13
DaNAboll?

Reccs

criminal lawyer or criminal lawyer?