Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Miami Dolphins like Tommy Streeter

Mikor ezt olvastam újrakezdtem annyira jó:
"Streeter didn’t get a lot of time before last season, but he proved to be a play-maker with a Quarterback that couldn’t hit a barn from ten yards away. He can get deep at will, and that should help him get on the field early on in his career."

http://www.procanes.com/files/ff9affefca44ba15cbb7b2b7aadff1d9-11564.html
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Danyly kaptál egy likeot, az összegzésre.

Mint írtam ez sajnos olyan előre menekülés. Mindenki első körös QB-t vár, de arra olyat kellett volna húzni aki tényleg első körös. Ez kettő volt idén, most azért belehajszolni magunkat mert nem jöttek be a második körök felesleges. Nem érzem sokkal jobbnak T'hillt mint az őt követőket. Én tuti nem elsőben húznék QB-t. De ott van Sherman, ő meg tuti erölteti a srácot.Delonso_
Köszi szépen, de nem csak az én érdemem.
Ez az E. J. Manuel elég nyerő típusnak tűnik. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Manuel nem rossz csak maradjon egyben.

Colemant is csípem, jó arc, bár kicsit sötét ló.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ha rookie QB (és nem Luck/RG3) akkor én csak B.J. Colemannek örülnék. ha mindenképp Tannehill akkor csak a második körben, de abban biztos vagyok, hogy sajnos húzunk valakit (reméljük nem 1/8ra, de látjuk tavaly mit csinált a Vikes...)
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Én imádom a Canest, ezelőtt másfél évvel még el is hittem hogy belőle lehet valami 😊
De lehet jó a párhuzam.Delonso_
Én EJ Manuelban reménykedek, hogy lesz jövőre egy erős szezonja végre, és megmutatja mit is tud. Jöhet a Bucsba, ha Freeman kuka..
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én imádom a Canest, ezelőtt másfél évvel még el is hittem hogy belőle lehet valami 😊
De lehet jó a párhuzam.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Danyly kaptál egy likeot, az összegzésre.

Mint írtam ez sajnos olyan előre menekülés. Mindenki első körös QB-t vár, de arra olyat kellett volna húzni aki tényleg első körös. Ez kettő volt idén, most azért belehajszolni magunkat mert nem jöttek be a második körök felesleges. Nem érzem sokkal jobbnak T'hillt mint az őt követőket. Én tuti nem elsőben húznék QB-t. De ott van Sherman, ő meg tuti erölteti a srácot.Delonso_
Tannehill helyett UDFA-ről húzzátok be Jacory Harrist a draft után. Ugyanott lesztek vele, mint Tannehillel.. 😀 😉 Ügyes volt tavaly Moore sztem megérdemli, hogy ne draftoljatok rá, jövőre jobb class jön, legfeljebb felmentek valakiért aki biztos megéri, mint idén a skins!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Danyly kaptál egy likeot, az összegzésre.

Mint írtam ez sajnos olyan előre menekülés. Mindenki első körös QB-t vár, de arra olyat kellett volna húzni aki tényleg első körös. Ez kettő volt idén, most azért belehajszolni magunkat mert nem jöttek be a második körök felesleges. Nem érzem sokkal jobbnak T'hillt mint az őt követőket. Én tuti nem elsőben húznék QB-t. De ott van Sherman, ő meg tuti erölteti a srácot.
több mint 11 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Osweiler-re valaki azt mondja, hogy 4. körös, más 3. kör elejét jósol. A red zone-ban csak a passzainak a 45.5 % ért célba. Ez igen gyengus mutató. Sokszor erőlteti a labdát annak, akinek gondolta. Több improvizáció kell tőle.
McShay szerint megvannak a képességei ahhoz, hogy akár 1. körös is legyen, de nem áll rá készen (ez a McShay egy barom, eddig is tudtam de, ez olyanokat mond, hogy szerintem az sem igaz, amit kérdez).

De hozzáteszem: én továbbra is ellenzem a QB draftolást. Csak egy kis tájékoztatásképpen írtam le.danyly
Osweilert a draftra is meghívták. Ez nem jelenti, hogy első körös lesz. De szerintem szinte biztos, hogy a 2. kör közepére kimegy. Meghallgattam több interjút vele karizmatikus, határozott, talán már túl biztos is magában. Túl korán jött ki a fősuliról 1 évet még maradnia kellett volna. Azzal érvelt, hogy leváltották az edzői stábot ezért inkább a profiknál tanul tovább. Semmiképpen sem kezdő még, de brutálisan nagy és ehhez képest atletikus. Egy olyan edző mint Philbin 1-2 év alatt jó kezdőt nevelhet belőle.

Ha jól emlékszem Tannehill -el a pro day-e után vacsorázott együtt Philbin, Ireland, meg még egy figura a scout stábból. Viszont Sherman nem ment el a pro day-re sem. Valószínűleg elfogulatlan képet szerettek volna a srácról ezért hagyták otthon. Én talán túl konzervatív vagyok ehhez a sráchoz.. és bizony 1év legalább de inkább 2év padmelegítés vár rá is.

Én sem vagyok érte oda, hogy megint húzzunk egy kinevelésre váró QB-t főleg nem 1/8-ra ahol az ember kezdő játékost vár. De azt sem tehetjük, hogy senkit nem viszünk.. Traddel vagy FA igazolással iszonyat kemény dió fiatal franchise irányítót szerezni. Ha minden jól megy jövőre is kint leszünk abból a draft pozícióból, hogy azonnal bevethető Qb-t húzzunk (bár mondják, hogy a jövő évi ígéretesebb class. Passz annyira nem követem az egyetemi focit.). Philbin mondta, hogy Moore és Garrard számára rövid távú megoldást jelentenek. Úgyhogy valami pedig lesz... 4. és hasonló körökben cserének szokás vinni QB-t aztán esetleg lehet belőlük valami. Ha olyat akarunk vinni akiből kinevelhető hosszútávú kezdő legkésőbb 2. kör. De valahogy ezt a Tannehill dolgot nem veszi be a gyomrom 1/8-ra.. iszonyat rizikó. Viszont ha idén nem viszünk senkit jövőre fogunk valakit nagyon megfizetni.. egy Redskins fajta traddel akár Barkley -ért.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Dolphins a legtöbbet a QB közül Tannehill-t és Osweiler-t figyelte meg, és a legutóbbi Tannehill privát látogatás nagyon tetszett a vezetőségnek (mármint amit láttak és gondolom hallottak tőle; mert valamikor vacsi is volt vele).
A CBS-es Charley Casserley azt mondta, hogy a college season befejezésekor nyolc (!) csapat is jelezte, hogy szívesen látná Tannehill-t a csapatában. Ezek a csapatok a draft 1. kör végére v. a 2. kör elejére jósolták Tannehill-t. A top defense csapatok ellen (Texas, Oklahoma és Oklahoma State) sikerült INT-ét dobnia.
Brian Billick mondta Tannehill-ről: "scares the hell out of me" as a high pick.
Sports Illustrated-től Tony Pauline azt mondta: „magában rejti a lehetőséget, hogy jó lesz, de sokat hibázik. Ezért a 8. pick túl hizelgő számára (magyarul túl magas).
A Redskins edzője viszont nagyon dicsérte Tannehill-t: jó QB és jó kezei vannak, WR-ként is megállta (megállja) a helyét. Nagy várakozással néz a karrierje elébe. (kérdem én akkor miért nem őt viszi el a Washington?; persze tudom, hogy miért, de akkor ne áradozzon itt ódákat).
Mike Sherman Dolphins OC pedig azt mondta, hogy: szereti a higgadtságát és az öltözőben is megtalálja a hangot a csapattársakkal (nem olyan mint Favre v. Rodgers).
Casserly pedig azt mondta: Szerinte jobb, mint Ponder v. Locker. Pontosabb és jobb döntéseket hoz, mint J. Freeman. Egy profi offense-ben játszott. Túl magas a 8. pick? Azzal ne törődj, ha ott kapod meg akkor ott kapod meg.

Brandon Weeden-ről Pete Carroll elmondta, hogy: jól és szépen dob, egy igazán jó választás lehet a drafton, aki kiválasztja.
Viszont októberben már 29 éves lesz. A kor egy tényező. Ez egy kicsit hátrány.
Kiper viszont azt mondja: volt egy pár rossz dobása, rossz döntése, de ezekért és a koráért ne „nézzük le”. Tudjuk volt 3 INT-je a Louisiana-Lafeyette ellen, 1-1 a Tulsa és a Kansas State ellen, valamint 3 INT az Iowa State elleni vesztes meccsen. Neki az erőssége az érettsége és a vezetőkészsége.

Nick Foles talán egy választás lehet a Miami-nek 72. v. 73-ra. Jó karerő és méret. Nagyot is tud dobni ha úgy adódik a helyzet. De viszont szoros helyzetekbe nem tud bedobni, vagy elhibázza. Ezért INT veszély! Sok fejlődni valója van.

Osweiler-re valaki azt mondja, hogy 4. körös, más 3. kör elejét jósol. A red zone-ban csak a passzainak a 45.5 % ért célba. Ez igen gyengus mutató. Sokszor erőlteti a labdát annak, akinek gondolta. Több improvizáció kell tőle.
McShay szerint megvannak a képességei ahhoz, hogy akár 1. körös is legyen, de nem áll rá készen (ez a McShay egy barom, eddig is tudtam de, ez olyanokat mond, hogy szerintem az sem igaz, amit kérdez).

Kirk Cousins: erős, karakteres vezető és jó pontosság jellemzi. Bámulatos karakter és versenyképesség. Akár kezdő irányítóvá is fejlődhet de, sokszor nagyon határozatlan és alkalmanként rossz dobásokat eszközöl. Greg Cossel (NFL Films) szerint amit ő látott az csalódás volt számára. Átlagos karerő és limitált passzolási képesség. Szerinte 3. v. 4. körös lehet.

Itt van még az 5. és 7. körök között: Russell Wilson (Wisconsin), Ryan Lindley (San Diego State) és Kellen Moore (Boise State).

De hozzáteszem: én továbbra is ellenzem a QB draftolást. Csak egy kis tájékoztatásképpen írtam le.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Így van, illetve cap spacet lehet könnyen kreálni, láthattuk más csapatnál is, ne ez legyen már az akadály.
Aki hajt, küzd és eredményes azt fizessük meg, nem túlzó a kérése ezzel kapcsolatban.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
oz a nagy varázsló megmérettetésre jön. jobban értékelném ha később draftolnánk a 4.-5. kör fele egy irányítót.

+

wake boldogtalanVentura
Én egy 2. körös Osweiler vagy Weeden picknek örülnék, egy 1. körös idén látványos pickel.. (értsd: nem falember) párosítva. 3. -ban meg lehet falembert húzni jobb oldalra még.



Wake..

Média cirkusz ismét.. emberek 650K -ról van szerződése az idei évre.. ha 10x ennyi lenne is alul fizetett lenne a ligához képest. Még jó hogy nem megy el önkéntes, bohóckodós workoutra amíg nincs új szerződés.. Amiről állítólag már egyezkednek. Te se lennél boldog ha ugyanazért a melóért a másik játékos offseason workout bónuszát keresnéd csak.. meg fognak egyezni, ha holdout -al ha nem ki nem szarja le.. nem az első eset, hogy valaki holdoutol a ligában.. raplis amcsi média ezt is felfújta... már megy az nfl.com -on hogy Ireland patkány, meg mekkora nyomás van rajta mert mindjárt szétesik az egész miami és stadiont is elnyeli a föld.. és a delfinek is miatta halnak ki de még e hónapban.

Lehet úgy tűnik, hogy védem de szánalom ahogy direkt utaznak rá, meg vele együtt ránk is hogy fikázhassák a Miamit. Tények senkit nem érdekelnek.. olyan PR -eket adnak ki MÁRCIUSBAN ember, hogy a miami 33. legszarabb csapat a 32 csapatos ligában 😀 Matt Moore és David Garrard a 31. az irányítórangsorban ja és a 32. az ex-miami Chad Henne 😀 ne kíméljük a tényeket.. a majd 90-es ratinget, meg Td-INT mutatót is szarjuk le.. Miami meze van? vagy volt? irány a lista vége. Egyes nfl-es majmok szerint Skelton, Ponder, Cassel, A.Smith, Fitzpatrick, Sancho, Locker mind mind jobbak "right now" mint Moore.. Hát ezek melyik ligát nézték?

Kínomban már be se nyomom nfl.com -ot mert csak a trágyalé dől.. Marad a twitter, phinsider, bowl.hu hármas...Csabee13
Igen, Wake kihagyta a csapat offseason workout tegnapi startját (úgymond „csendes tiltakozásképpen”). Sajnos nem beszélték meg az idei év tervezetét számára, ezért a „sztrájk”.
Most egyenlőre nem lehet megbírságolni (ami 30 000 dolcsit tenne ki), de ha kihagyja a májusra v. júniusra tervezett három napos minicamp-et akkor meg lehet bírságolni.
Mint ahogy az előző hsz-ben írtam a cap space szűkös (kb. 6 millió dollár) és kell még a draftolt játékosokra, ezért sem akarják Wake szerződését egyelőre újra gondolni. 2008-ban 4 évre 2,3 millió dolláért írt alá. Csak összehasonlításképpen pl.: Murtha most írt alá 1 évre 1,927 millió dollárért. Köze nincs a teljesítménye a fizetéséhet. Wake-hez képest egy nagy nulla. Egyenlőre, de idén talán lesz belőle valami (mármint Murtha-ból). Wake 29 (!) Miami játékosnál keres rosszabbul, és sok olyan van közte, aki nem is kezdő!!!
Wake-nek tavaly előtt 14 sack-je volt, tavaly visszaesett 8.5 sack-re, de vezette a 3-4-es OLB között a QB pressure (irányítóra helyezett nyomás) számmutatóit (52) és a Pro Football Focus listáján No.1 volt ebben a pozícióban. Továbbá volt 8 befújt holding az elenne védekező OL emberkék ellen.
Az ügynöke Paul Sheehy és Ireland sem nyilatkozott az üggyel kapcsolatban.
Ross viszont azt mondta, hogy mindenképpen meg akarja tartani azokat a játékosokat akiknek idén le fog járni a szerződésük. Jelen esetben: Long, Wake, R. Bush, Starks és valószínűleg Hartline-t is.
A Dolphins két meghatározó egyénisége Long és Wake.
Ha már ez így van akkor tartsuk is tiszteletben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egy LB elment tegnap tőlünk (Marvin Mitchell a Minnesota-ba), mi pedig teszteltünk négy FA LB-t.
Gary Guyton (New England), Bryan Kehl (St. Louis), Quentin Groves (Oakland) és Jonathan Goff (NY Giants).

Goff MLB-t játszott a Giants-ben de tavaly ACL sérülése volt és kihagyta az egész szezont. De 2010-ben minden meccsen kezdő volt és volt 80 szerelése. Szerintem jó üzlet lenne, de persze ott van, hogy a tavalyi egész szezont kihagyta. De van benne potenciál. Erőszakos, megtalálja a helyet és erős.
http://www.youtube.com/watch?v=44hb6Z72Mdg

Guyton-nak is inkább a 2010-es éve volt a jobb, tavaly csak 6 meccsen volt kezdő.
http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d8239c05c/Guyton-picks-off-Big-Ben
http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d81d357ea/Patriots-defense-sack-3-yd-loss

Kehl 4 év alatt 5 meccsen volt kezdő. Nem sok. Inkább backup v. ST. Ő gyenge nem kell.

Groves Raiders secondary-ből. Háát ő sem váltja meg a világot.
http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d8223191f/Raiders-defense-fumble-recovery

Ha már választani kell akkor Goff. Van benne egy kis kockázat (a tavalyi sérülése miatt), de szerintem jó LB és simán férne a keretünkbe. Persze megint a pénzkérdés, mert már csak kb. 6 millió dolcsi van amit játékosok fizetésére költhetünk. Sajnos szűkös a keret és kell a draftolt játékosokra is hagyni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
tudod mi a közös a John Beck, Chad Henne, Pat White trióban?jjncaa
Tudom.. És ebből sikerült a draft kvintesszenciáját leszűrni? a 2. körben húzott irányító szar lesz, értem. 😀 Mivel jobb ha 1. körben húzunk egy bustot?

1/1 re is lehet bustot húzni. 1/2-re is, és a 6körbenben is bemákolhatsz HOF irányítót..Csabee13
lehet persze, csak az eddigi tapasztalatok alapján nem biztos, hogy a Miaminak erőltetnie kellene az "úgyis találunk franchise QB-t a 2. körben is" felfogást

tudjátok ki volt az utolsó, Miami által az 1. körben draftolt QB? Dan Marino...jjncaa
Tudjuk.. De ez ok arra, hogy reacheljük Tannehill-t? Az más kérdés ha ott lesz nyolcon sanszos, hogy fogjuk. És én nem látok nagyobb esélyt Tannehill franchise karrierjére mint mondjuk Osweiler sikerére. Ebben is van ráció nem? Ha RGIII elérhető lenne nem tétováznék alap... de Tannehill az első elérhető QB nekünk ha csak valaki nem jön fel érte vagy a Browns el nem viszi.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Én egy 2. körös Osweiler vagy Weeden picknek örülnékCsabee13
tudod mi a közös a John Beck, Chad Henne, Pat White trióban?jjncaa
Tudom.. És ebből sikerült a draft kvintesszenciáját leszűrni? a 2. körben húzott irányító szar lesz, értem. 😀 Mivel jobb ha 1. körben húzunk egy bustot?

1/1 re is lehet bustot húzni. 1/2-re is, és a 6körbenben is bemákolhatsz HOF irányítót..Csabee13
lehet persze, csak az eddigi tapasztalatok alapján nem biztos, hogy a Miaminak erőltetnie kellene az "úgyis találunk franchise QB-t a 2. körben is" felfogást

tudjátok ki volt az utolsó, Miami által az 1. körben draftolt QB? Dan Marino...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én meg egyáltalán nem örülnék QB draftnak... 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Én egy 2. körös Osweiler vagy Weeden picknek örülnékCsabee13
tudod mi a közös a John Beck, Chad Henne, Pat White trióban?jjncaa
Tudom.. És ebből sikerült a draft kvintesszenciáját leszűrni? a 2. körben húzott irányító szar lesz, értem. 😀 Mivel jobb ha 1. körben húzunk egy bustot?

1/1 re is lehet bustot húzni. 1/2-re is, és a 6körbenben is bemákolhatsz HOF irányítót..
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
úgy rémlik mintha briareos vagy delsonso mondta volna azt hogy isten ments a 2. körös qb picktől.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Én egy 2. körös Osweiler vagy Weeden picknek örülnékCsabee13
tudod mi a közös a John Beck, Chad Henne, Pat White trióban?jjncaa
Van "e" a vezetéknevükben?
Mert bizony Weeden és Osweiler vezetéknevében legalább kettő van!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Én egy 2. körös Osweiler vagy Weeden picknek örülnékCsabee13
tudod mi a közös a John Beck, Chad Henne, Pat White trióban?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
én a jó multkorában egy nfl.comos power ranking-on mosolyodtam el. a tavalyi teljesítmény + az idei szerzett játékosok alapján lett összeállítva.
ugyanmár, ne bohóckodjunk... san franciscko. láttunk már nem egy példát rá. példának okáért a tavalyi eagles dream team ==> 2010-ben első hely az nfc eastben + azt kövertő "bevásárlás"

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
oz a nagy varázsló megmérettetésre jön. jobban értékelném ha később draftolnánk a 4.-5. kör fele egy irányítót.

+

wake boldogtalanVentura
Én egy 2. körös Osweiler vagy Weeden picknek örülnék, egy 1. körös idén látványos pickel.. (értsd: nem falember) párosítva. 3. -ban meg lehet falembert húzni jobb oldalra még.



Wake..

Média cirkusz ismét.. emberek 650K -ról van szerződése az idei évre.. ha 10x ennyi lenne is alul fizetett lenne a ligához képest. Még jó hogy nem megy el önkéntes, bohóckodós workoutra amíg nincs új szerződés.. Amiről állítólag már egyezkednek. Te se lennél boldog ha ugyanazért a melóért a másik játékos offseason workout bónuszát keresnéd csak.. meg fognak egyezni, ha holdout -al ha nem ki nem szarja le.. nem az első eset, hogy valaki holdoutol a ligában.. raplis amcsi média ezt is felfújta... már megy az nfl.com -on hogy Ireland patkány, meg mekkora nyomás van rajta mert mindjárt szétesik az egész miami és stadiont is elnyeli a föld.. és a delfinek is miatta halnak ki de még e hónapban.

Lehet úgy tűnik, hogy védem de szánalom ahogy direkt utaznak rá, meg vele együtt ránk is hogy fikázhassák a Miamit. Tények senkit nem érdekelnek.. olyan PR -eket adnak ki MÁRCIUSBAN ember, hogy a miami 33. legszarabb csapat a 32 csapatos ligában 😀 Matt Moore és David Garrard a 31. az irányítórangsorban ja és a 32. az ex-miami Chad Henne 😀 ne kíméljük a tényeket.. a majd 90-es ratinget, meg Td-INT mutatót is szarjuk le.. Miami meze van? vagy volt? irány a lista vége. Egyes nfl-es majmok szerint Skelton, Ponder, Cassel, A.Smith, Fitzpatrick, Sancho, Locker mind mind jobbak "right now" mint Moore.. Hát ezek melyik ligát nézték?

Kínomban már be se nyomom nfl.com -ot mert csak a trágyalé dől.. Marad a twitter, phinsider, bowl.hu hármas...
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
oz a nagy varázsló megmérettetésre jön. jobban értékelném ha később draftolnánk a 4.-5. kör fele egy irányítót.

+

wake boldogtalan

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 328 — Dolphins fan
Sajnos nem csak ez az évünk volt ilyen "belehúzós"...😕

A 2007-es draftunkról írták. Van benne valami.

Wasted draft: It's nice to write something bad about the Dolphins that has nothing to do with bad recruitment. Well, actually, while the Miami brass can't seem to land the free agents in 2011, the former tandem of head coach Cam Cameron and GM Randy Mueller really whiffed in 2007.

Ginn had two great kick returns versus the Jets in 2009 -- and that's about it. John Beck, the club's second-round pick, did nothing in a Miami uniform, which is why the team flirted with both Peyton Manning and Matt Flynn this offseason. Other than defensive tackle Paul Soliai and punter Brandon Fields, every other player taken in that draft is no longer a Miami Dolphin: Ginn, Beck, Samson Satele, Lorenzo Booker, Reagan Mauia, Drew Mormino, Kelvin Smith, and Abraham Wright.Delonso_

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A 2007-es draftunkról írták. Van benne valami.

Wasted draft: It's nice to write something bad about the Dolphins that has nothing to do with bad recruitment. Well, actually, while the Miami brass can't seem to land the free agents in 2011, the former tandem of head coach Cam Cameron and GM Randy Mueller really whiffed in 2007.

Ginn had two great kick returns versus the Jets in 2009 -- and that's about it. John Beck, the club's second-round pick, did nothing in a Miami uniform, which is why the team flirted with both Peyton Manning and Matt Flynn this offseason. Other than defensive tackle Paul Soliai and punter Brandon Fields, every other player taken in that draft is no longer a Miami Dolphin: Ginn, Beck, Samson Satele, Lorenzo Booker, Reagan Mauia, Drew Mormino, Kelvin Smith, and Abraham Wright.