Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Mókás ez a Lions topik...kb mindig ugyan az a 2 ember írkálja a híreket...de kinek??? XD

kb ,mint a jax...(de nekik egy GO kijár) 😉ZoliZoltán
Gyerekek azert fogjuk mar vissza kicsit magunkat!
En pl imadom a Lions topicos elemzeseket stb. Bazza kurva jokat ir es orulok, hogy az NFC Northban ilyen csapatok vannak es en is elszoktam olvasni ha van idom.
Volt ido mikor itt is kb 2-3an irogattunk GoVikingssal/Pálcával stb. , nem attol leszunk hude kiralyak mert most a csapatforumunk szetvan trash talkalva.
Engem speciel kicsit zavar ez a lassan mindenkit lenezunk hozzaallas, azert is szeretem az NFL-t meg ezt a forumot is, mert bar vannak rivalizalasok azert tiszteljuk a rivalist, ellenfelet. Orulnek, hogy ha ez itt is visszarendezodne kicsit.Toca
Szerintem mi meg maradtunk a normális keretek között - egy kis poénnal, iróniával megspékelve. Mi nem néztünk le senkit - egyszerű vicc volt, bár lehet, hogy írásban ez nem mindig jön át. 😊 Pontosítsunk, nem mi alkalmaztunk radikálisabb hangnemet - egy "idegen" topicban.
S egyetértek az amerikai foci mellett jó érv, hogy mi nem ismerjük, vagyis tagadjuk az európai foci szurkolási kultúráját.
Mindenkit várunk itt szeretettel ezután is - és megpróbálunk a legjobb vendégvárók lenni! 😀 Mégis ez a best topic 😉 Mégis Vikings ... 😀 XD 😀

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Egyáltalán nem nézem le őket!

CSak azért néha beírhatna ez a sok olvasgató valamit nekik,mert így elég hülyén néz ki...kb ,mint ha ssaját magával beszélgetne...vagy magának rakná be a híreket,hogy több legyen a hsz-e...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Mókás ez a Lions topik...kb mindig ugyan az a 2 ember írkálja a híreket...de kinek??? XD

kb ,mint a jax...(de nekik egy GO kijár) 😉ZoliZoltán
Gyerekek azert fogjuk mar vissza kicsit magunkat!
En pl imadom a Lions topicos elemzeseket stb. Bazza kurva jokat ir es orulok, hogy az NFC Northban ilyen csapatok vannak es en is elszoktam olvasni ha van idom.
Volt ido mikor itt is kb 2-3an irogattunk GoVikingssal/Pálcával stb. , nem attol leszunk hude kiralyak mert most a csapatforumunk szetvan trash talkalva.
Engem speciel kicsit zavar ez a lassan mindenkit lenezunk hozzaallas, azert is szeretem az NFL-t meg ezt a forumot is, mert bar vannak rivalizalasok azert tiszteljuk a rivalist, ellenfelet. Orulnek, hogy ha ez itt is visszarendezodne kicsit.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mókás ez a Lions topik...kb mindig ugyan az a 2 ember írkálja a híreket...de kinek??? XD

kb ,mint a jax...(de nekik egy GO kijár) 😉ZoliZoltán
Például nekem, mert engem érdekel amit írnak. Ellenben ezzel a topiccal, amit most látogattam utoljára.mustaine
Akkor mit keresel itt?
több mint 9 éve
skarface Minnesota Vikings 35
Nekem most nincs poszter, és most csajom se lehet visszarakom és lesz.
"Feljössz megnézni az ADRIAN PETERSON plakátomat?"skarface
Ott az első mondat vége fele kimaradt egy pont vagy vessző, és nem szoktam nyelvtannáciskodni, és most se teszem, de elgondolkoztattál 1 percre, hogy vajon miért nem lehet barátnőd, vagy ha nem is lehet, akkor ezt hogyhogy így lazán betolod posztertémában 😀😀😀Tred
Áh most már ki se javítom. 😀
több mint 9 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Nekem most nincs poszter, és most csajom se lehet visszarakom és lesz.
"Feljössz megnézni az ADRIAN PETERSON plakátomat?"skarface
Ott az első mondat vége fele kimaradt egy pont vagy vessző, és nem szoktam nyelvtannáciskodni, és most se teszem, de elgondolkoztattál 1 percre, hogy vajon miért nem lehet barátnőd, vagy ha nem is lehet, akkor ezt hogyhogy így lazán betolod posztertémában 😀😀😀

M. Vikings
Always open!
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Mókás ez a Lions topik...kb mindig ugyan az a 2 ember írkálja a híreket...de kinek??? XD

kb ,mint a jax...(de nekik egy GO kijár) 😉ZoliZoltán
Például nekem, mert engem érdekel amit írnak. Ellenben ezzel a topiccal, amit most látogattam utoljára.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mókás ez a Lions topik...kb mindig ugyan az a 2 ember írkálja a híreket...de kinek??? XD

kb ,mint a jax...(de nekik egy GO kijár) 😉ZoliZoltán
Nekem ilyen szempontból a JETS topic tetszik !!! 😀 😀 😀 (y)Zoli
Azok kik???
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Nekem semmi....csajom azt mondja erre; " szekrényed belső ajtajára raksz amit akarsz!

XDXDXDZoliZoltán
Sajnos ők mondják meg, mit és hova lehet rakni 😀Vito
Hoppááá!
A hónap mondata - gratulálok. 😀 XD 😀 (y)

Kezd itt alakulgatni a team 😀 ... !!!

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nekem is van poszter...de nincs kirakva! 😊
több mint 9 éve
skarface Minnesota Vikings 35
Nekem most nincs poszter, és most csajom se lehet visszarakom és lesz.
"Feljössz megnézni az ADRIAN PETERSON plakátomat?"
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nekem semmi....csajom azt mondja erre; " szekrényed belső ajtajára raksz amit akarsz!

XDXDXDZoliZoltán
Sajnos ők mondják meg, mit és hova lehet rakni 😀Vito
mire gondolunk érem szépen?! 😀
több mint 9 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Nekem semmi....csajom azt mondja erre; " szekrényed belső ajtajára raksz amit akarsz!

XDXDXDZoliZoltán
Sajnos ők mondják meg, mit és hova lehet rakni 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mókás ez a Lions topik...kb mindig ugyan az a 2 ember írkálja a híreket...de kinek??? XD

kb ,mint a jax...(de nekik egy GO kijár) 😉
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Kérdezném tőletek, mint Vikings drukker:

Az bűn, ha a falamon kint van egy Eddie Lacy és egy Brett Favre (GB mezben) poszter ???

😀 😀 😛 😛 😀 😀 xD xD xD xD xD xD :cool: :cool: 🏈 🏈 🏈 😀 😛 😀 😀 😀 😀 xD xD 😀 😀 😀Zoli
Ha igazi viking vér folyik az ereidben akkor a faladra nézve csak és kizárólag hidegrázás, hányinger, 30 sec-en belül jelentkező gyújtogatási hajlam kell jelentkezzen. Keresned kell a csatabárdodat és az ellenségre le kell csapnod könyörtelenül.

Ha nem ezt váltja ki belőled a Packers Bears Lions trió akkor nem vagy viking harcos csak divatdrukker. Nyugi, nem baj, ez csak a diagnózis, kezelést már javasoltak itt páran, de majd még kitalálunk valamit 😊vsanyi132
Héjjj, nem szeretem ha ilyen inaktívak vagytok !!! 😀
Inkább arról beszéljen mindenki, hogy náluk milyen poszter lóg a falon ! ??? 😀Zoli
kilenc Vikings zászló amit a Wembleyből hoztam 😀KmetyG
Abból nekem is van egy.....de nem voltam kint! 😕
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nekem semmi....csajom azt mondja erre; " szekrényed belső ajtajára raksz amit akarsz!

XDXDXD
több mint 9 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Héjjj, nem szeretem ha ilyen inaktívak vagytok !!! 😀
Inkább arról beszéljen mindenki, hogy náluk milyen poszter lóg a falon ! ??? 😀Zoli
Egy egész alakos AP van felfestve a pincében a falra, plusz kistesó szobájában egy viking teljes felszerelésben.
És persze a Wembley-ből hozott Vikings zászlók alapok mindenhol 😀

M. Vikings
Always open!
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Kérdezném tőletek, mint Vikings drukker:

Az bűn, ha a falamon kint van egy Eddie Lacy és egy Brett Favre (GB mezben) poszter ???

😀 😀 😛 😛 😀 😀 xD xD xD xD xD xD :cool: :cool: 🏈 🏈 🏈 😀 😛 😀 😀 😀 😀 xD xD 😀 😀 😀Zoli
Ha igazi viking vér folyik az ereidben akkor a faladra nézve csak és kizárólag hidegrázás, hányinger, 30 sec-en belül jelentkező gyújtogatási hajlam kell jelentkezzen. Keresned kell a csatabárdodat és az ellenségre le kell csapnod könyörtelenül.

Ha nem ezt váltja ki belőled a Packers Bears Lions trió akkor nem vagy viking harcos csak divatdrukker. Nyugi, nem baj, ez csak a diagnózis, kezelést már javasoltak itt páran, de majd még kitalálunk valamit 😊vsanyi132
Héjjj, nem szeretem ha ilyen inaktívak vagytok !!! 😀
Inkább arról beszéljen mindenki, hogy náluk milyen poszter lóg a falon ! ??? 😀Zoli
kilenc Vikings zászló amit a Wembleyből hoztam 😀
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Kérdezném tőletek, mint Vikings drukker:

Az bűn, ha a falamon kint van egy Eddie Lacy és egy Brett Favre (GB mezben) poszter ???

😀 😀 😛 😛 😀 😀 xD xD xD xD xD xD :cool: :cool: 🏈 🏈 🏈 😀 😛 😀 😀 😀 😀 xD xD 😀 😀 😀Zoli
Ha igazi viking vér folyik az ereidben akkor a faladra nézve csak és kizárólag hidegrázás, hányinger, 30 sec-en belül jelentkező gyújtogatási hajlam kell jelentkezzen. Keresned kell a csatabárdodat és az ellenségre le kell csapnod könyörtelenül.

Ha nem ezt váltja ki belőled a Packers Bears Lions trió akkor nem vagy viking harcos csak divatdrukker. Nyugi, nem baj, ez csak a diagnózis, kezelést már javasoltak itt páran, de majd még kitalálunk valamit 😊vsanyi132
Héjjj, nem szeretem ha ilyen inaktívak vagytok !!! 😀
Inkább arról beszéljen mindenki, hogy náluk milyen poszter lóg a falon ! ??? 😀

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Kérdezném tőletek, mint Vikings drukker:

Az bűn, ha a falamon kint van egy Eddie Lacy és egy Brett Favre (GB mezben) poszter ???

😀 😀 😛 😛 😀 😀 xD xD xD xD xD xD :cool: :cool: 🏈 🏈 🏈 😀 😛 😀 😀 😀 😀 xD xD 😀 😀 😀Zoli
Ha igazi viking vér folyik az ereidben akkor a faladra nézve csak és kizárólag hidegrázás, hányinger, 30 sec-en belül jelentkező gyújtogatási hajlam kell jelentkezzen. Keresned kell a csatabárdodat és az ellenségre le kell csapnod könyörtelenül.

Ha nem ezt váltja ki belőled a Packers Bears Lions trió akkor nem vagy viking harcos csak divatdrukker. Nyugi, nem baj, ez csak a diagnózis, kezelést már javasoltak itt páran, de majd még kitalálunk valamit 😊

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Kérdezném tőletek, mint Vikings drukker:

Az bűn, ha a falamon kint van egy Eddie Lacy és egy Brett Favre (GB mezben) poszter ???

😀 😀 😛 😛 😀 😀 xD xD xD xD xD xD :cool: :cool: 🏈 🏈 🏈 😀 😛 😀 😀 😀 😀 xD xD 😀 😀 😀Zoli
No offense, de fura figura vagy hallod-e 😀
Volt Bears szurkolóként mutatkoztál be, most pedig kiderül, hogy GB játékosok figyelnek a faladon. Felpróbálod az egész NFC North-t? 😀Vito
Eddie emberileg fogott meg - nem tudom, amit olvastam az picit megdöbbentett és hogy mondjam az értékrendszere hasonló az enyémhez. Hogy honnan jött és hova jutott - az tiszteletreméltó, vagy mondhatnám azt, hogy igazi (sportoló) hős - már most. 😊 Brett meg hát Bay mezben van, de hát az a poszter hibája! ... 😀 xD xD 😀Zoli
hehe...ez jo duma!😀😀😀
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Végül is NFC North a legjobb csoport, nem lehet ilyenek miatt megróni!😊

Majd ha MelegSam posztereket kezd kirakni és a Rams topikba írogat, akkor aggódhatunk érte!😊Go Vikings!
Igen, az NFC hihetetlen! 😀
Nekem fontos volt, hogy a csapatom az NFC-ből legyen; illetve, hogy az adott csapat az USA észak-keleti, keleti, vagy közép részéről jöjjön ( a Nagy-tavak vidéke még oké).
Úgy gondolom az NFC és azonbelül is a keleti részén van; az igazi klasszikus, régi, hagyományos foci. Itt vannak a valódi nagynevű franchise-ok. Legalábbis ez az én elgondolásom.

Nekem mindig is tabu volt a déli, mediterrán típusú franchise-ok... Az szerintem teljesen más foci, teljesen más világ... Más identitás, más stratégia és felépítés. S nem jön be a nyugati foci se nagyon, pl. a Seahawks (attól függetlenül, hogy ők is NFC-sek) - nincs velük bajom, de a játékstílus az nem az én világom. Stb...

De megerősítem, hogy mindezek "hülye elgondolások" az én véleményemet tükrözik ... 😛


SKOOOL, SKOOOOOL VIKINGS !!! 😀 LET' S GO MINNESOTA !!!

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Kérdezném tőletek, mint Vikings drukker:

Az bűn, ha a falamon kint van egy Eddie Lacy és egy Brett Favre (GB mezben) poszter ???

😀 😀 😛 😛 😀 😀 xD xD xD xD xD xD :cool: :cool: 🏈 🏈 🏈 😀 😛 😀 😀 😀 😀 xD xD 😀 😀 😀Zoli
No offense, de fura figura vagy hallod-e 😀
Volt Bears szurkolóként mutatkoztál be, most pedig kiderül, hogy GB játékosok figyelnek a faladon. Felpróbálod az egész NFC North-t? 😀Vito
Eddie emberileg fogott meg - nem tudom, amit olvastam az picit megdöbbentett és hogy mondjam az értékrendszere hasonló az enyémhez. Hogy honnan jött és hova jutott - az tiszteletreméltó, vagy mondhatnám azt, hogy igazi (sportoló) hős - már most. 😊 Brett meg hát Bay mezben van, de hát az a poszter hibája! ... 😀 xD xD 😀

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Végül is NFC North a legjobb csoport, nem lehet ilyenek miatt megróni!😊

Majd ha MelegSam posztereket kezd kirakni és a Rams topikba írogat, akkor aggódhatunk érte!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Kérdezném tőletek, mint Vikings drukker:

Az bűn, ha a falamon kint van egy Eddie Lacy és egy Brett Favre (GB mezben) poszter ???

😀 😀 😛 😛 😀 😀 xD xD xD xD xD xD :cool: :cool: 🏈 🏈 🏈 😀 😛 😀 😀 😀 😀 xD xD 😀 😀 😀Zoli
No offense, de fura figura vagy hallod-e 😀
Volt Bears szurkolóként mutatkoztál be, most pedig kiderül, hogy GB játékosok figyelnek a faladon. Felpróbálod az egész NFC North-t? 😀