Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Ne b*szogassátok egymást, van aki csak szurkolni jár, és van aki elemez és cikkeket ír, nincs értelme egymást bántani. Személy szerint elolvasom mindet, és van hogy csak legyintek.

szóval mindenkinek szól: neszójjálbe 😊

Skol!

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
 tdmagazin.hu/hirek/fotoztak-az-ujoncokat

😊
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Pont az volt a lényege,hogy néha azért beírhatnának egy Köszönömöt...
de mindegy......hosszú.

Mert így olyan,mint ha a kutya se nézne be oda soha...csak írjátok a híreket a senkinek...de mindegy ezt is biztos túl bonyolultan írtam....

némítva voltam....sajnálom....ZoliZoltán
Tényleg OFF és elnézést érte. Sőt ha esetleg paraszt leszek azért is elnézést.

AZt mond meg nekem, hogy ez fórum vagy chat? Elolvassuk sokan, talán több százan Bazza írásait és értékeljük is. Pl. adunk rá egy lájkot. Ezért van az a funkció. Ha valamit kifogásolunk, vagy nem értünk megkérdezzük, felvetjük, hogy szerintem nem nem úgy van ezért meg ezért. De mi a hóhér zigótás fa**áért kellene egy köszönömöt beírni.... Viszont nem szemeteljük tele a fórumot, mint ahogyan Te csinálod a hozzászólásaid nagy többségében. Hidd el rengetegen benéznek a Lions topikba is, főleg a divízió riválisok drukkerei. Az, hogy nincs sok drukkere a Detroitnak az egy dolog, Bazza leírta. Sajnos a Bears topikban is egyre több az olyan "megnyilvánulás" amelynek a hozzáadott értéke alulról konvergál a 0 fele. S bár ott is megpróbáltuk néhányan finoman felhívni a figyelmet erre, sajnos nem mondhatom, hogy maradéktalan sikert értünk el.

Neked csak azt tanácsolom, hogy gondolkodj el azon miért voltál némítva Bazzanál, és miért voltál némítva nálam is. Nem ismerjük egymást, nem vagyunk mi semmivel feljebb valók, nem vagyunk mi mások csak egyszerű userek, de valamiért mégis csak lenémítottak.tüsi91
Nem tudok erre mit írni(értem!de én "kicsit"lazábban értelmezem a fórum fogalmát,kb ennyi)
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
IIKmetyG
Ja hogy azt te csinálod... Taps magamnak! 😀 Ne haragudj, követem az oldalt, nagyon jó!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Én mondjuk nem gondoltam ,hogy ettől ilyen dolgokat hozok ki emberekből....nem így értettem ,ahogy lejött....

A 30 smile-s hsz.....nem tudom,nekem semmi bajom ezzel...miért ne lehetne itt dumálni...kicsit lazábban is...nem feltétlenül Viking témában...én pl. csak itt dumálok vikingekkel....

még csapatok sincsenek akiket utálok,mert tényleg tök más tmoszféra ,mint gurulós (legfeljebb játékosok,akiket nem csipázok...de ők is állatok/számomra/jó értelemben,mert mind baszott nagy sportoló)

Szóval itt kicsit félre lettem értve....

Ulpit is pl tök szeretem olvasni!szoktam is a KC topikot....mert Ő is egy GURU ! 😊
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Pont az volt a lényege,hogy néha azért beírhatnának egy Köszönömöt...
de mindegy......hosszú.

Mert így olyan,mint ha a kutya se nézne be oda soha...csak írjátok a híreket a senkinek...de mindegy ezt is biztos túl bonyolultan írtam....

némítva voltam....sajnálom....ZoliZoltán
Tényleg OFF és elnézést érte. Sőt ha esetleg paraszt leszek azért is elnézést.

AZt mond meg nekem, hogy ez fórum vagy chat? Elolvassuk sokan, talán több százan Bazza írásait és értékeljük is. Pl. adunk rá egy lájkot. Ezért van az a funkció. Ha valamit kifogásolunk, vagy nem értünk megkérdezzük, felvetjük, hogy szerintem nem nem úgy van ezért meg ezért. De mi a hóhér zigótás fa**áért kellene egy köszönömöt beírni.... Viszont nem szemeteljük tele a fórumot, mint ahogyan Te csinálod a hozzászólásaid nagy többségében. Hidd el rengetegen benéznek a Lions topikba is, főleg a divízió riválisok drukkerei. Az, hogy nincs sok drukkere a Detroitnak az egy dolog, Bazza leírta. Sajnos a Bears topikban is egyre több az olyan "megnyilvánulás" amelynek a hozzáadott értéke alulról konvergál a 0 fele. S bár ott is megpróbáltuk néhányan finoman felhívni a figyelmet erre, sajnos nem mondhatom, hogy maradéktalan sikert értünk el.

Neked csak azt tanácsolom, hogy gondolkodj el azon miért voltál némítva Bazzanál, és miért voltál némítva nálam is. Nem ismerjük egymást, nem vagyunk mi semmivel feljebb valók, nem vagyunk mi mások csak egyszerű userek, de valamiért mégis csak lenémítottak.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Üdvözlet,
én ritkán írok ide valóban így holtidény közben, mert bár tehetném mégsem teszem. Ennek nincs semmi oka csupán csak szimplán nem történik semmi a csapat körül ebben az időszakban. Az meg, hogy ilyen egy szavas kommenteket írják 50 smileval fűszerezve nekem nem igazán tetszik.
Van egy weboldal, amit ebben a formában már több, mint 4 éve üzemeltetek, én ott mindenről beszámolok, ami a csapat háza táján történik.
Már a jó múltkor egyszer törölve lett innen az accountom, mert állandóan csak belinkeltem onnan a megírt cikkeket és spamelőnek nézett a rendszert tisztító program. Aki törzs Vikings fan az ismer engem és tudja, hogy mindent a csapatért. Szerintem, aki ma kis hazánkban Vikes fan az ismeri az oldalt és tudja, hogy ott minden van ami a csapattal történik legyen az edzőcsere vagy csupán egy új játékos érkezése a tartalékba.

Van pár csapat a ligában, akik tényleg nem a szívem csücskei, de mikor ráérek szívesen elolvasom a többi topicba íródott bejegyzést is és néhanapján kommentelek is.

Nem kell egymást szapulni vagy még beszólogatni sem. a némítás néha hasznos én még nem éltem vele és nem is kívánok. Legyen béke szeretet és egyetértés. II
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
A munkásságodért pedig én is köszönetet mondok, külön élvezet volt olvasni pl. a januári edzőkről szóló beszámolókat, ha már mi is ebben a cipőben jártunk (hovatovább a végül Vikings HC-vá lett Zimmerről is sokat tudtam meg onnan).Vito
Csatlakozni tudok, kár hogy nincs egy hasonló hozzáértéssel megáldott viking köztünk (Toca és KmetyG ritkán írnak, kár érte, pedig tőlük szívesen látnék bővebben is ezt-azt). Szívesen csinálnék ilyeneket, de én perpill az ettől a szinttől nagyon messze vagyok (majd idővel 😀 ), tavalyelőtt kezdtem el szemezgetni az egész sporttal.. Próbálom magamba szívni a tudást akár innen, akár máshonnan.
több mint 9 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
...
Tisztelettel és a topiktól való távolmaradással ezentúl:
BazzaBazzani
Nagyon jó volt olvasni ezt a kis "szösszenetet", talán a mi topikunk is szofisztikáltabb lesz egyszer, kicsit sok mostanában chatjellegű, 600 smileys és ezen oknál fogva komolyan egyáltalán nem vehető hozzászólás.
A munkásságodért pedig én is köszönetet mondok, külön élvezet volt olvasni pl. a januári edzőkről szóló beszámolókat, ha már mi is ebben a cipőben jártunk (hovatovább a végül Vikings HC-vá lett Zimmerről is sokat tudtam meg onnan).
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Pont az volt a lényege,hogy néha azért beírhatnának egy Köszönömöt...
de mindegy......hosszú.

Mert így olyan,mint ha a kutya se nézne be oda soha...csak írjátok a híreket a senkinek...de mindegy ezt is biztos túl bonyolultan írtam....

némítva voltam....sajnálom....
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazza ha vitázni akarsz mi szívesen látunk a Bears topicban tudod jól 😀...Csgy néha néha átnézünk igratni titeket a Lions topicba 😀Tomcsik
Én nem vitázni, hanem beszélgetni járok "hozzátok", bár mostanában oda is csak kéthetetne nézek be.
A második mondatot meg beírtam a google fordítóba, de kiakadt tőle.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Egyáltalán nem nézem le őket!

CSak azért néha beírhatna ez a sok olvasgató valamit nekik,mert így elég hülyén néz ki...kb ,mint ha ssaját magával beszélgetne...vagy magának rakná be a híreket,hogy több legyen a hsz-e...ZoliZoltán
Eddig némítva voltál nálam, de a best off topikban sajnos rábukkantam a csodálatos hozzászólásodra (illetve az arra adott válaszokra amit köszönök az illetékeseknek).
Azért reagálnék a dologra, bár elsőre nem akartam de épp ráérek.
Ez itt off és bocsánat érte a többieknek, próbálok gyors és fájdalommentes lenni.
Soha nem tartottam magam NFL szakértőnek, nem is vagyok az sőt egy egyszerű szurkoló vagyok. Valóban nem vagyunk sokan Lions drukkerek, amit én néha bánok (mert valóban olyan mintha magammal beszélgetnék) néha pedig nem (mert nincsenek hozzád hasonló "beírok valamit mert megittam két sört" típusú userek). De mitől is lenne több drukkere egy olyan csapatnak amelyik 20évente jut rájátszásba és évekig a Sport TV-s közvetítés közelébe sem került?
vagy magának rakná be a híreket,hogy több legyen a hsz-e.
Igen valóban azért csinálom, hisz így olcsóbban vásárolhatok a boltban, meg az utcán is máshogy néznek rám. Na jó nem. Azért csinálom, hogy olyanok is értesülhessenek a kedvenc csapatom körül történt eseményekről akik nem olvasnak mélyebb elemzéseket vagy nem a mlive.com vagy prideofdetroit.com (stb) oldalak elolvasásával kezdik a napot.
Régen poénból elkezdtem csinálni ezt az "Ahogy Bazza látta" rovatot. Csupán azért, hogyha valaki unatkozik akkor egy kis mosolyt csaljak az arcára amikor elolvassa vagy ha nem tudta megnézni a meccset akkor megtudjon róla pár olyan infót amit az NFL.com statjaiból nem lát meg.
Egy ilyen összefoglaló megírása nagyjából 2-3 óra munkát igényel (+ a twet-ek, cikkek, képek keresgélése). Szerencsére a tiedhez hasonló kritikák mellett jópár biztatást és pozitív megnyilvánulást is kaptam.
Arról pedig, hogy kevesen szólnak hozzá a topikhoz nem én/mi tehetünk.
Az írásaim is azért születnek leginkább, hogy legyen valami vitaindító, sajnos ez a legtöbb felhasználóban nem ezt váltotta ki (az oldal vezető alakjairól nem is beszélve).
Én itt a fórumon (sok más remek user mellett) a legjobban azokat tisztelem akik évek óta szélmalomharcot vívnak a csapatuk népszerűsítéséért. Ilyen Ulpianus a KC topikból vagy az időközben meghíresült és képernyőre kerülő iktriad a Jax topikból.
Neked pedig annyit javasolnék (amellett, hogy az üzeneteid elküldése előtt nézd át helyesírásilag), hogy próbálkozz te is valami nagyobb léptékű írással, majd meglátod mennyi munka (és milyen kevés köszönet) van benne.
A MIENK A LEGJOBB !!! ENNYI !!! TEDDYVEL MEG SZÁRNYALNI FOGUNK !!!
Persze nyílván az ilyen hozzászólásaidban is rengeteg a meló, de azért ne becsülj le másokat akik kicsit többet fektetnek abba, hogy ez a sport valamennyire kedvelt legyen.
Tisztelettel és a topiktól való távolmaradással ezentúl:
BazzaBazzani
Egyáltalán nem nézem le őket!

CSak azért néha beírhatna ez a sok olvasgató valamit nekik,mert így elég hülyén néz ki...kb ,mint ha ssaját magával beszélgetne...vagy magának rakná be a híreket,hogy több legyen a hsz-e...ZoliZoltán
Eddig némítva voltál nálam, de a best off topikban sajnos rábukkantam a csodálatos hozzászólásodra (illetve az arra adott válaszokra amit köszönök az illetékeseknek).
Azért reagálnék a dologra, bár elsőre nem akartam de épp ráérek.
Ez itt off és bocsánat érte a többieknek, próbálok gyors és fájdalommentes lenni.
Soha nem tartottam magam NFL szakértőnek, nem is vagyok az sőt egy egyszerű szurkoló vagyok. Valóban nem vagyunk sokan Lions drukkerek, amit én néha bánok (mert valóban olyan mintha magammal beszélgetnék) néha pedig nem (mert nincsenek hozzád hasonló "beírok valamit mert megittam két sört" típusú userek). De mitől is lenne több drukkere egy olyan csapatnak amelyik 20évente jut rájátszásba és évekig a Sport TV-s közvetítés közelébe sem került?
vagy magának rakná be a híreket,hogy több legyen a hsz-e.
Igen valóban azért csinálom, hisz így olcsóbban vásárolhatok a boltban, meg az utcán is máshogy néznek rám. Na jó nem. Azért csinálom, hogy olyanok is értesülhessenek a kedvenc csapatom körül történt eseményekről akik nem olvasnak mélyebb elemzéseket vagy nem a mlive.com vagy prideofdetroit.com (stb) oldalak elolvasásával kezdik a napot.
Régen poénból elkezdtem csinálni ezt az "Ahogy Bazza látta" rovatot. Csupán azért, hogyha valaki unatkozik akkor egy kis mosolyt csaljak az arcára amikor elolvassa vagy ha nem tudta megnézni a meccset akkor megtudjon róla pár olyan infót amit az NFL.com statjaiból nem lát meg.
Egy ilyen összefoglaló megírása nagyjából 2-3 óra munkát igényel (+ a twet-ek, cikkek, képek keresgélése). Szerencsére a tiedhez hasonló kritikák mellett jópár biztatást és pozitív megnyilvánulást is kaptam.
Arról pedig, hogy kevesen szólnak hozzá a topikhoz nem én/mi tehetünk.
Az írásaim is azért születnek leginkább, hogy legyen valami vitaindító, sajnos ez a legtöbb felhasználóban nem ezt váltotta ki (az oldal vezető alakjairól nem is beszélve).
Én itt a fórumon (sok más remek user mellett) a legjobban azokat tisztelem akik évek óta szélmalomharcot vívnak a csapatuk népszerűsítéséért. Ilyen Ulpianus a KC topikból vagy az időközben meghíresült és képernyőre kerülő iktriad a Jax topikból.
Neked pedig annyit javasolnék (amellett, hogy az üzeneteid elküldése előtt nézd át helyesírásilag), hogy próbálkozz te is valami nagyobb léptékű írással, majd meglátod mennyi munka (és milyen kevés köszönet) van benne.
A MIENK A LEGJOBB !!! ENNYI !!! TEDDYVEL MEG SZÁRNYALNI FOGUNK !!!
Persze nyílván az ilyen hozzászólásaidban is rengeteg a meló, de azért ne becsülj le másokat akik kicsit többet fektetnek abba, hogy ez a sport valamennyire kedvelt legyen.
Tisztelettel és a topiktól való távolmaradással ezentúl:
BazzaBazzani
Bazza ha vitázni akarsz mi szívesen látunk a Bears topicban tudod jól 😀...Csgy néha néha átnézünk igratni titeket a Lions topicba 😀

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Nem csak egy csapatért lehet szélmalomharcot vívni :p 😊
Viszont a némítás funkció tényleg hasznos és jól működik, bármennyire is nem akartam korábban használni, a moderáció szinte teljes hiánya sajnos rákényszerítettbaggio
ahogy Sobri mondta; szemellenző.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Nem csak egy csapatért lehet szélmalomharcot vívni :p 😊
Viszont a némítás funkció tényleg hasznos és jól működik, bármennyire is nem akartam korábban használni, a moderáció szinte teljes hiánya sajnos rákényszerített


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyáltalán nem nézem le őket!

CSak azért néha beírhatna ez a sok olvasgató valamit nekik,mert így elég hülyén néz ki...kb ,mint ha ssaját magával beszélgetne...vagy magának rakná be a híreket,hogy több legyen a hsz-e...ZoliZoltán
Eddig némítva voltál nálam, de a best off topikban sajnos rábukkantam a csodálatos hozzászólásodra (illetve az arra adott válaszokra amit köszönök az illetékeseknek).
Azért reagálnék a dologra, bár elsőre nem akartam de épp ráérek.
Ez itt off és bocsánat érte a többieknek, próbálok gyors és fájdalommentes lenni.
Soha nem tartottam magam NFL szakértőnek, nem is vagyok az sőt egy egyszerű szurkoló vagyok. Valóban nem vagyunk sokan Lions drukkerek, amit én néha bánok (mert valóban olyan mintha magammal beszélgetnék) néha pedig nem (mert nincsenek hozzád hasonló "beírok valamit mert megittam két sört" típusú userek). De mitől is lenne több drukkere egy olyan csapatnak amelyik 20évente jut rájátszásba és évekig a Sport TV-s közvetítés közelébe sem került?
vagy magának rakná be a híreket,hogy több legyen a hsz-e.
Igen valóban azért csinálom, hisz így olcsóbban vásárolhatok a boltban, meg az utcán is máshogy néznek rám. Na jó nem. Azért csinálom, hogy olyanok is értesülhessenek a kedvenc csapatom körül történt eseményekről akik nem olvasnak mélyebb elemzéseket vagy nem a mlive.com vagy prideofdetroit.com (stb) oldalak elolvasásával kezdik a napot.
Régen poénból elkezdtem csinálni ezt az "Ahogy Bazza látta" rovatot. Csupán azért, hogyha valaki unatkozik akkor egy kis mosolyt csaljak az arcára amikor elolvassa vagy ha nem tudta megnézni a meccset akkor megtudjon róla pár olyan infót amit az NFL.com statjaiból nem lát meg.
Egy ilyen összefoglaló megírása nagyjából 2-3 óra munkát igényel (+ a twet-ek, cikkek, képek keresgélése). Szerencsére a tiedhez hasonló kritikák mellett jópár biztatást és pozitív megnyilvánulást is kaptam.
Arról pedig, hogy kevesen szólnak hozzá a topikhoz nem én/mi tehetünk.
Az írásaim is azért születnek leginkább, hogy legyen valami vitaindító, sajnos ez a legtöbb felhasználóban nem ezt váltotta ki (az oldal vezető alakjairól nem is beszélve).
Én itt a fórumon (sok más remek user mellett) a legjobban azokat tisztelem akik évek óta szélmalomharcot vívnak a csapatuk népszerűsítéséért. Ilyen Ulpianus a KC topikból vagy az időközben meghíresült és képernyőre kerülő iktriad a Jax topikból.
Neked pedig annyit javasolnék (amellett, hogy az üzeneteid elküldése előtt nézd át helyesírásilag), hogy próbálkozz te is valami nagyobb léptékű írással, majd meglátod mennyi munka (és milyen kevés köszönet) van benne.
A MIENK A LEGJOBB !!! ENNYI !!! TEDDYVEL MEG SZÁRNYALNI FOGUNK !!!
Persze nyílván az ilyen hozzászólásaidban is rengeteg a meló, de azért ne becsülj le másokat akik kicsit többet fektetnek abba, hogy ez a sport valamennyire kedvelt legyen.
Tisztelettel és a topiktól való távolmaradással ezentúl:
Bazza

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szép kis zsuga volt az! 😊
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Bridgewater passza Jennigsnek (videó) !

 www.vikings.com/media-vault/videos/Bridgewater-Goes-Deep-Connects-With-Jennings/3782c54e-f799-4130-be71-1e859bf82c1a?campaign=social_20140528_24849606

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
A MIENK A LEGJOBB !!! ENNYI !!!

TEDDYVEL MEG SZÁRNYALNI FOGUNK !!!
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Közben ide is felvezetem, lekönyvelem a megjelenő, kijövő fontosabb adatokat, érdekességeket (hogy mindenki értesüljön róla)!

Minnesota Vikings a 2014-es szezonban 12.460 mérföldet fog utazni a meccs helyszínekre. Ezzel összesítve 22. a csapat az NFL-ben, ami szerintem elég jó átlag.

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
A szakértőink mit gondolnak a Vikings elkapó soráról? Irányító lesz rossz, vagy az elkapók? Vagy kiegyensúlyozott jó teljesítmény lesz a szezonban?

Legerősebb elkapó állomány az NFL-ben egyes statisztikák alapján:
Redskins
Bears
Broncos
49ers
ColtsZoli
Passz blokkolast kell osszerakni mert az azert nem volt a toppon. Ha az jo akkor szerintem Teddy igen jo szamokat fog kihozni az elkapokbol es APbol. Ne felejtsuk el hogy azert Norv rendszere is rengeteg futasra epul, de szereti kihazsnalni az RBt passzban is, nincs is rossz keze. Emellett Rudy-Patterson-Jennings trio minosegi elkapo , Simpson toketeles szituacios WR, Wright meg ha ugy fejlodik tovabb ahogy eddig akkor nagyon szep eredemenyek lesznek itt.
WR sorunk szerintem rohadt eros es nagyon mely szoval tetszik 😀
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
A szakértőink mit gondolnak a Vikings elkapó soráról? Irányító lesz rossz, vagy az elkapók? Vagy kiegyensúlyozott jó teljesítmény lesz a szezonban?

Legerősebb elkapó állomány az NFL-ben egyes statisztikák alapján:
Redskins
Bears
Broncos
49ers
Colts

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Ja és !!! 😀
Akkor ma ellátogatok a Lions topicba megtisztelve a "szomszédokat" 😊 Még úgyse nagyon jártam arra... Átolvasgatom... 😊Zoli
Vigyázz nehogy eltévedj.....

Megatron posztered nincs véletlenül?😀ZoliZoltán
Egy hatalmas Michael Jackson poszterem van még ... Örökké él a Király !!! 😀

Ja meg egy USA térkép ... 😀 Azon gondolkodtam, hogy fel kellene festeni egy ilyen feelinges, színes USA térképet a falra - egy két, kis képecskével - az mindenképpen stílusos lenne ... Persze mindennek a közepe - Minneapolis ! 😀 😛Zoli
Amíg pacskerek vannak a faladon ne fess fel semmit, ha a viking istenek megtudják úgyis összedől a ház 😊

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Érdekes egy figura vagy te,az tuti! 😊

Minneapolissal még várj😀 hátha közben Wisconsin lesz belőle! 😀
több mint 9 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Ja és !!! 😀
Akkor ma ellátogatok a Lions topicba megtisztelve a "szomszédokat" 😊 Még úgyse nagyon jártam arra... Átolvasgatom... 😊Zoli
Vigyázz nehogy eltévedj.....

Megatron posztered nincs véletlenül?😀ZoliZoltán
Egy hatalmas Michael Jackson poszterem van még ... Örökké él a Király !!! 😀

Ja meg egy USA térkép ... 😀 Azon gondolkodtam, hogy fel kellene festeni egy ilyen feelinges, színes USA térképet a falra - egy két, kis képecskével - az mindenképpen stílusos lenne ... Persze mindennek a közepe - Minneapolis ! 😀 😛

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ja és !!! 😀
Akkor ma ellátogatok a Lions topicba megtisztelve a "szomszédokat" 😊 Még úgyse nagyon jártam arra... Átolvasgatom... 😊Zoli
Vigyázz nehogy eltévedj.....

Megatron posztered nincs véletlenül?😀