Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
3 meccsből még 1 win és megvan az NFC north és PO szereplés! SKOL 😀
Pyrrus
Bár nagyon közhelyes, de van abban igazság, hogy mindig csak egyetlen meccs van, amire úgy kell készülni, mintha az lenne a SB: a soron következő. Ha azt mindig megnyered... Én legalábbis sportolóként (valaha rég) próbáltam így hozzáállni, és hiszem, hogy ez a helyes. De most az egyszer kivételesen hagy mondjam azt, hogy a következő három meccset kötelező lenne hozni! Egyrészt a kiemelés miatt, másrészt egyáltalán nem mindegy milyen önbizalommal és formában mész bele a PO-ba! (Nem lenézve egyik hátralévő ellenfelet sem, sőt!)
Lássuk először is a Bengals-t vasárnap! Amúgy a következő forduló nagyon sok kérdésre választ fog adni liga-szerte, nagyon várom a vasárnapot! Skol Vikes!
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
3 meccsből még 1 win és megvan az NFC north és PO szereplés! SKOL 😀
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
nos ez a mcs részben felejtős. nem is a 24 pontal van a gond amit sz offense felrakott mert az akár elég is lehetett volna, de az Ofal tavalyi szinten játszott...szóval nagyon nem volt jó. a védelem meg akár ránlk dobtak akár nem felesleges hibákat szedett össze ami nagyban hozzájárult hogy kikapjunk. 3:16 nál kétszer is facemaskot kapni,hozzáteszem jogosan és ezzel adni ajándék 30 yardot... no comment. de hogy az offense maradjon ki valahogy nem voltak fejben ott. a 6+2 baromi szép volt szó se róla, de azt leszámítva nyögve nyelve haladtak. vaaagy és legyen inkább ez a Panthers szételemzett minket és mindenre találtak megoldást. akárhogy is legyen ez idénre az utolsó vereség mind a play offban mind az alapszakszban.


u.i.: nem vagy egy összeesküvés elem gyártó de nem lehet hogy azért nem játszottunk 100%on mert a Panthers esélyes hogy ellenfél lesz a PO-ban és nem akartuk ellőni a teljes taktikai palettát? jó tudom... 😀
Pyrrus
Nem kellett volna itt teljes paletta, Thielen tiszta TD-t ejtett el (pattant le a melléről), Diggs magas dobást ejtett int-re, ennél azért fogott meg nehezebbet is már. Fumblelel is pechünk volt tizedekre volt, hogy ne incomplete legyen.
Igen persze összevolt csomagolva Keenum sajnos többször mint idén eddig, de még így is hozható volt a meccs, most nem sikerült majd legközelebb.
Toca
Jó tudom nem lehet mindig nyerni. és inkább itt bénázunk mint a PO ba 😀
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Basszus, imádom Zimmer sajtótájékoztatóit! Ez a faszi hatalmas!

Hülye újságírói kérdésre:
Q: Did you get more blitzes than you figured going into the game maybe because of how short you were on the offensive line?
A: No, about the same.

Az O line (és az egész meccs) összefoglalása nagyjából:
Q: How did you feel about the offensive line and all the moving parts?
A: Quite honestly, we didn’t execute in a lot of areas. Some guys played well, some guys didn’t play well. Collectively as a group, we didn’t execute well enough really on either side of the ball.

További hülye kérdés:
Q: Is Case Keenum still your starter moving forward?
A: Yes.

Lássuk a jövőt:
Q: Do you think you’ll be able to be at full strength Sunday?
A: I don’t know. Today is Monday.
Q: Your thoughts on facing the Bengals for the first time in the regular season?
A: No thoughts.

Imádom a faszit! Így kell nyilatkozni!
Szabolcs_76
és hány ilyen volt már idén 😀
több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Basszus, imádom Zimmer sajtótájékoztatóit! Ez a faszi hatalmas!

Hülye újságírói kérdésre:
Q: Did you get more blitzes than you figured going into the game maybe because of how short you were on the offensive line?
A: No, about the same.

Az O line (és az egész meccs) összefoglalása nagyjából:
Q: How did you feel about the offensive line and all the moving parts?
A: Quite honestly, we didn’t execute in a lot of areas. Some guys played well, some guys didn’t play well. Collectively as a group, we didn’t execute well enough really on either side of the ball.

További hülye kérdés:
Q: Is Case Keenum still your starter moving forward?
A: Yes.

Lássuk a jövőt:
Q: Do you think you’ll be able to be at full strength Sunday?
A: I don’t know. Today is Monday.
Q: Your thoughts on facing the Bengals for the first time in the regular season?
A: No thoughts.

Imádom a faszit! Így kell nyilatkozni!

Szerkesztette: CharlieF
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
nos ez a mcs részben felejtős. nem is a 24 pontal van a gond amit sz offense felrakott mert az akár elég is lehetett volna, de az Ofal tavalyi szinten játszott...szóval nagyon nem volt jó. a védelem meg akár ránlk dobtak akár nem felesleges hibákat szedett össze ami nagyban hozzájárult hogy kikapjunk. 3:16 nál kétszer is facemaskot kapni,hozzáteszem jogosan és ezzel adni ajándék 30 yardot... no comment. de hogy az offense maradjon ki valahogy nem voltak fejben ott. a 6+2 baromi szép volt szó se róla, de azt leszámítva nyögve nyelve haladtak. vaaagy és legyen inkább ez a Panthers szételemzett minket és mindenre találtak megoldást. akárhogy is legyen ez idénre az utolsó vereség mind a play offban mind az alapszakszban.


u.i.: nem vagy egy összeesküvés elem gyártó de nem lehet hogy azért nem játszottunk 100%on mert a Panthers esélyes hogy ellenfél lesz a PO-ban és nem akartuk ellőni a teljes taktikai palettát? jó tudom... 😀
Pyrrus
Nem kellett volna itt teljes paletta, Thielen tiszta TD-t ejtett el (pattant le a melléről), Diggs magas dobást ejtett int-re, ennél azért fogott meg nehezebbet is már. Fumblelel is pechünk volt tizedekre volt, hogy ne incomplete legyen.
Igen persze összevolt csomagolva Keenum sajnos többször mint idén eddig, de még így is hozható volt a meccs, most nem sikerült majd legközelebb.
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
nos ez a mcs részben felejtős. nem is a 24 pontal van a gond amit sz offense felrakott mert az akár elég is lehetett volna, de az Ofal tavalyi szinten játszott...szóval nagyon nem volt jó. a védelem meg akár ránlk dobtak akár nem felesleges hibákat szedett össze ami nagyban hozzájárult hogy kikapjunk. 3:16 nál kétszer is facemaskot kapni,hozzáteszem jogosan és ezzel adni ajándék 30 yardot... no comment. de hogy az offense maradjon ki valahogy nem voltak fejben ott. a 6+2 baromi szép volt szó se róla, de azt leszámítva nyögve nyelve haladtak. vaaagy és legyen inkább ez a Panthers szételemzett minket és mindenre találtak megoldást. akárhogy is legyen ez idénre az utolsó vereség mind a play offban mind az alapszakszban.


u.i.: nem vagy egy összeesküvés elem gyártó de nem lehet hogy azért nem játszottunk 100%on mert a Panthers esélyes hogy ellenfél lesz a PO-ban és nem akartuk ellőni a teljes taktikai palettát? jó tudom... 😀
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Van ilyen, hogy semmi se jön össze és jobb ha ez nem a playoffban jön mert lehet utána tanulni.
Keenumot ma az O-Line és a WR sor is cserben hagyta mégis meccsben voltunk.
Sajnos a végén Cam futását csúnyán benéztük.
több mint 6 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Ha kellett idén még egy vereség akkor ez legyen az, de nagyon bosszant hogy kikaptunk. Annak ellenére kezünkben volt a meccs hogy a lehető összes hibát elkövettük, igaz egy jó ellenfél ellen játszottunk. Nem is emlékszem mikor volt ennyi lecsúszott szerelési kísérletünk, de az elejtett passzokról már ne is beszéljünk. Ez a meccs azt mutatta meg hogy a PO-ban nagyon kell koncentrálni, tényleg az dönthet hogy merre áll egy fűszál a pályán, és a zebrákat is számításba kell venni mint faktort... Tartok tőle nem nekünk fognak dobálni, ahogy tegnap este sem.... (azt a fumble-t nem tudom elfogadni, Keenum már elindította a dobást, a labdához akkor értek hozzá amikor már előre felé haladt..... tudom mindegy, de a meccset nagyban befolyásolta....) Jövő héten nyerni kell és megnyugodhatunk 😊 Skol!

több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Ezt a párducok bemákolták, az 1 INT-et leszámítva valahogy mindig nekik pattant jól a labda.
Nem gáz, ha véletlen újra ütköznénk a PO-ban, sztem még egyszer nem alakulna így a meccs.
Ez egy bukható mérkőzés volt, jövő héten otthon a megroggant Bengals elleni az, amit kötelező hozni.
Go Vikings!
Minden szóval egyetértek! Ami engem jobban aggaszt azok a sérülések. A O fal kezd szétesni ez miatt, Elflein és Remmers mellé ma kidőlt Reif is, Hill pedig egy rakás szár volt, igaz Peppers jutott neki szemben, aki nem kis falat, de akkor is! Keenumot agyonütötték, a negyedik negyedben már két másodperce sem volt passzolni. A futásokat meg mínuszon megölték.
Kell a jó fal, főleg a PO- ban, dehát gondolom ezt Zimmerék jobban tudják mint én!
Amúgy az a vicc, hogy még mindezekkel együtt is a kezünkben volt. Na mindegy, ma estére GO Rams!
több mint 6 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Ezt a párducok bemákolták, az 1 INT-et leszámítva valahogy mindig nekik pattant jól a labda.
Nem gáz, ha véletlen újra ütköznénk a PO-ban, sztem még egyszer nem alakulna így a meccs.
Ez egy bukható mérkőzés volt, jövő héten otthon a megroggant Bengals elleni az, amit kötelező hozni.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Elflein és Remmers inaktív, Illetve Morgan sem gyógyult fel. Easton megy be centernek és Sirles játszik majd a helyén guardot, Remmers helyén pedig Hill. Más fontos hiányzónk nincsen.
több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Úgy látom a csapat remek teljesítménye feldobta a topicot! Alig győzöm visszaolvasni a sok lelkes hozzászólást! 😀
Ha esetleg babonából csináljátok, akkor viszont maradjunk kussba, eddig nagyon bejön!
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Gratula, ennyire hibátlan meccset nagyon ritkán látni mint amit ma felvonultattatok.
peach
Köszi! nálunk ez otthoni rangadó volt mert a párom Falcons drukker így picit én is kivéve tegnap 😀
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Ez egy nagyon komoly teljesítmény volt ma, főleg a D részéről. 3 mezőnygólon tartották a tavalyi SB résztvevő csapatot a saját stadionjában! Julio Jones-t 1 azaz egy elkapáson tartotta Rhodes három és fél negyedig, amikor kínjukba bevitték slotba!
Döbbenetes jó meccs volt. Keenum pedig egy T2000-es modell. Élő szövet a fém vázon. Simán belenéz egy felé szálló 130 kilós védőbe, közben a szemét sem veszi le az elkapóiról, kioszt egy passzt, elüti a vonat, feláll, és mindeközben nem is pislog!!! Ez nem ember!
Drukkoljunk a Seahawks-nak éjjel, elég sok volt viking harcol ott, jól jönne egy Eagles L.
SKOL
Szabolcs_76
Bejött! 😀 NFC seed No1:VIKES!!!!! 😀
több mint 6 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Ez férfimunka volt!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Ez egy nagyon komoly teljesítmény volt ma, főleg a D részéről. 3 mezőnygólon tartották a tavalyi SB résztvevő csapatot a saját stadionjában! Julio Jones-t 1 azaz egy elkapáson tartotta Rhodes három és fél negyedig, amikor kínjukba bevitték slotba!
Döbbenetes jó meccs volt. Keenum pedig egy T2000-es modell. Élő szövet a fém vázon. Simán belenéz egy felé szálló 130 kilós védőbe, közben a szemét sem veszi le az elkapóiról, kioszt egy passzt, elüti a vonat, feláll, és mindeközben nem is pislog!!! Ez nem ember!
Drukkoljunk a Seahawks-nak éjjel, elég sok volt viking harcol ott, jól jönne egy Eagles L.
SKOL
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Gratula, ennyire hibátlan meccset nagyon ritkán látni mint amit ma felvonultattatok.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tippek mára? A csoportgyőzelem szempontjából a következő két meccset akár el is engedhetnénk (nettó hülyeség persze, nyilván nincs ilyen), csak le kellene hozni sérülés nélkül. A rájátszásban a hazai pálya viszont nagy előny. Este kiderül.
Szabolcs_76
Én azt mondom 1 TD különbséggel nyertek. A védelem egészen remekül játszik, és ha ki tudja venni a front7 a Falcons futását, akkor szerintem az elég lehet. A Falcons D ellen pedig ha mindig nem is, de lesznek szériák amikor szerintem fog tudni haladni a csapat. Pár száz forintot én szánok a győzelemre.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Tippek mára? A csoportgyőzelem szempontjából a következő két meccset akár el is engedhetnénk (nettó hülyeség persze, nyilván nincs ilyen), csak le kellene hozni sérülés nélkül. A rájátszásban a hazai pálya viszont nagy előny. Este kiderül.
több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Csak hogy mennyire összetett ez a QB kérdés; unalmamban visszanéztem az első heti Saints elleni meccset, és rácsodálkoztam hogyan játszott Bradford! Döbbenetes passz-pontosságot tud a faszi, ha éppen nem sánta! Félre ne értse valaki, Keenum for President! De azért látható a külömbség.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Atlanta - Carolina két PO-ért hajtó csapat idegenben akik most elég jól pörögnek.
Most fog eldőni, hogy megyünk-e a first Seedért vagy nem.
Amúgy elég komoly a sorsolásunk idén, pillanatnyi first seed AFC, NFC-ben az összes PO contender csapat az Eaglesen kívül. Jó lenne következőből legalább 1-et hozni és akkor bye-weekra egész jó eséllyel mennénk.
több mint 6 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Jó meccs volt ez a Lions ellen, végére egészen paprikás lett. Ezzel a győzelemmel valszeg megvan a csoportgyőzelem.
És Thielen 1000 yardos szezon, az szép.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
nagyon szép meccs volt! az első drive után már nyultam a nyugtatóért,de a negyedig negyedig csak a körmör rágtam, aztán jöttek a söröskorsók! 😀
Skol és így tovább!
több mint 6 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Ma is jók voltunk, végre olyan focit játszunk, amit a drukkerek is elvárnak. A rúgónk sajna bénázott kétszer, inkább most, mint januárban mondjuk. Ez a Harris gyerek ügyesen pótolta Sendejo-t, bakker, nem is kell nekünk safety, az a 4 srác, aki rosteren van, bőven fasza. Mondjuk Harrison Smith is nagyot játszott, de még az öreg Newman is jó napot fogott ki a secondary-ből. A védelmünkön semmi sem fog múlni, liga top 5 egység. Az offense és Keenum a kérdőjel, de mostanában nem lehet rájuk se panasz.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0