Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Valami lehet a háttérben,mert ha ilyet kockaztatunk és nem jön Cousins megszivhatjuk.
Örülök, hogy a win now meg lett nyomva.
Toca
folyamatosan megy találgatás, de én bízom Spielman-Zimmer párosban. Azt hiszem én meg pláne rohadt messze vagyok atttól hogy tudjam mi a jó nekünk így marad hogy hogy bíznom kell a vezetőségben.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Valami lehet a háttérben,mert ha ilyet kockaztatunk és nem jön Cousins megszivhatjuk.
Örülök, hogy a win now meg lett nyomva.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Brückenwasser free agent lesz, ahogy Samu is. Beszálltok Kirkért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Rapoport szerint nem tesztek franchise taget Keenumra.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Erős undorral teszem ezt be:
| |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Megvan a téma az amerikai médiának az Eagles elleni következő szezonbeli idegenbeli meccsünkre 😊 Kíváncsi vagyok milyen QB-val vágunk neki így a szezonnak, Foles-t nem szeretném, inkább Teddy, Keenum Draft hármast látnék szívesen (Draft egy nagyon jó játékos, valahol a hátsó körökből 😊 😊 😊 )

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fülöp az új OC nálatok, tőlünk... Visz néhány szép játékot is.
dande
már mennek a találgatások, hogy Foles mikor fogja őt követni
KmetyG
Wentz fog jönni, a bajnokát nem adja a Philly.
Stez
Egyértelmű hogy SB MVP-t nem adja, Wentz cut a logikus lépés.
Amúgy, bár jól hangzik a Team QB Fisher mozgalom a csapatnál, nekem elég volt egy QB a philiből drágán egy ideig 😉
Toca
Wentz az ACL miatt fog jönni erre fele az dívik 😛
dande
Meg mert nem is elég jó. A Brownsnak volt esze, hogy ezt időben, már a draft előtt lássa.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fülöp az új OC nálatok, tőlünk... Visz néhány szép játékot is.
dande
már mennek a találgatások, hogy Foles mikor fogja őt követni
KmetyG
Wentz fog jönni, a bajnokát nem adja a Philly.
Stez
Egyértelmű hogy SB MVP-t nem adja, Wentz cut a logikus lépés.
Amúgy, bár jól hangzik a Team QB Fisher mozgalom a csapatnál, nekem elég volt egy QB a philiből drágán egy ideig 😉
Toca
Wentz az ACL miatt fog jönni erre fele az dívik 😛
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Fülöp az új OC nálatok, tőlünk... Visz néhány szép játékot is.
dande
már mennek a találgatások, hogy Foles mikor fogja őt követni
KmetyG
Wentz fog jönni, a bajnokát nem adja a Philly.
Stez
Egyértelmű hogy SB MVP-t nem adja, Wentz cut a logikus lépés.
Amúgy, bár jól hangzik a Team QB Fisher mozgalom a csapatnál, nekem elég volt egy QB a philiből drágán egy ideig 😉
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fülöp az új OC nálatok, tőlünk... Visz néhány szép játékot is.
dande
már mennek a találgatások, hogy Foles mikor fogja őt követni
KmetyG
Wentz fog jönni, a bajnokát nem adja a Philly.

több mint 6 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Fülöp az új OC nálatok, tőlünk... Visz néhány szép játékot is.
dande
már mennek a találgatások, hogy Foles mikor fogja őt követni
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fülöp az új OC nálatok, tőlünk... Visz néhány szép játékot is.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
 twitter.com/eric_j_thompson/status/960706574724534273
alatriste
Egyszer már bejött OC-t Philibol hozni.
Wentz teljesítményét látva Teddynek is jót tehetne.

Amúgy a Phili bajnoki címe nekem azt mutatja, hogy jó úton járunk. O-Line erősítése után nagy esélyesek leszünk továbbra is.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/eric_j_thompson/status/960706574724534273


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Lehet hogy csak be kellene vetni a legendásan szemérmes magyar csajokat, akikért fél Európa idejön hosszúhétvégézni', és kicsit megnőne a számuk az ide vágyakozóknak...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Azért az NFL Europe az teljesen más, mint a nemzeti bajnokságok.
Kurt Warner, Jake Delhomme a nagyobb nevek, akik kontinentális kitérőt tettek.
Sobri Jóska
Világos, azért írtam, hogy régen ebből a szempontból jobb volt, mert volt esély visszakerülni 😊
Wyatt
De rosszul, hiszen technikailag ki sem kerültek az NFL-ből. 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért az NFL Europe az teljesen más, mint a nemzeti bajnokságok.
Kurt Warner, Jake Delhomme a nagyobb nevek, akik kontinentális kitérőt tettek.
Sobri Jóska
Világos, azért írtam, hogy régen ebből a szempontból jobb volt, mert volt esély visszakerülni 😊

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Csak kiváncsi vagyok, hátha tudod, mennyi a fizuja? Vagy "karitatív alapon" jött Magyarországra?
Hogy lehet felkutatni, majd idecsábítani egy majdnem az NFL-be jutó játékost?
Végleg feladta az NFL-be kerülést?
Köszi a válaszokat.
Sobri Jóska
Tudom mennyit kap mert én tárgyaltam vele, de természetesen nem publikus.
Höri
Köszi a választ.

Miért nem publikus?
Az NFL összes játékosának összes fizuja nyilvános.
Ez magyar “sajátosság”, vagy a srác kérése?
Ha jól sejtem, nem egy egetrengető összeg, pár ezer $ havonta.

Van rá példa, hogy valakinek egy ilyen európai kaland után még megnyílik az NFL kapuja, és szerződésig jut?
Sobri Jóska
Labdarúgásban is mindenkiről lehet tudni, milyen szerződéseket köt és pénzeket keres, de Magyarországon minden titkos 😊

Mondjuk az európai kaland régen még jobb volt, akkor volt azért olyan, aki itt is játszva Hall of Famer lett 😊
Wyatt
Azért az NFL Europe az teljesen más, mint a nemzeti bajnokságok.
Kurt Warner, Jake Delhomme a nagyobb nevek, akik kontinentális kitérőt tettek.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak kiváncsi vagyok, hátha tudod, mennyi a fizuja? Vagy "karitatív alapon" jött Magyarországra?
Hogy lehet felkutatni, majd idecsábítani egy majdnem az NFL-be jutó játékost?
Végleg feladta az NFL-be kerülést?
Köszi a válaszokat.
Sobri Jóska
Tudom mennyit kap mert én tárgyaltam vele, de természetesen nem publikus.
Höri
Köszi a választ.

Miért nem publikus?
Az NFL összes játékosának összes fizuja nyilvános.
Ez magyar “sajátosság”, vagy a srác kérése?
Ha jól sejtem, nem egy egetrengető összeg, pár ezer $ havonta.

Van rá példa, hogy valakinek egy ilyen európai kaland után még megnyílik az NFL kapuja, és szerződésig jut?
Sobri Jóska
Labdarúgásban is mindenkiről lehet tudni, milyen szerződéseket köt és pénzeket keres, de Magyarországon minden titkos 😊

Mondjuk az európai kaland régen még jobb volt, akkor volt azért olyan, aki itt is játszva Hall of Famer lett 😊

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Van rá példa, hogy valakinek egy ilyen európai kaland után még megnyílik az NFL kapuja, és szerződésig jut?
Sobri Jóska
Nincs. Eddig előszezon volt a maximum  www.ran.de/us-sport/nfl/nfl-news/von-gfl-in-nfl-miami-dolphins-holen-tyler-davis-107979

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Csak kiváncsi vagyok, hátha tudod, mennyi a fizuja? Vagy "karitatív alapon" jött Magyarországra?
Hogy lehet felkutatni, majd idecsábítani egy majdnem az NFL-be jutó játékost?
Végleg feladta az NFL-be kerülést?
Köszi a válaszokat.
Sobri Jóska
Tudom mennyit kap mert én tárgyaltam vele, de természetesen nem publikus.
Höri
Köszi a választ.

Miért nem publikus?
Az NFL összes játékosának összes fizuja nyilvános.
Ez magyar “sajátosság”, vagy a srác kérése?
Ha jól sejtem, nem egy egetrengető összeg, pár ezer $ havonta.

Van rá példa, hogy valakinek egy ilyen európai kaland után még megnyílik az NFL kapuja, és szerződésig jut?

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csak kiváncsi vagyok, hátha tudod, mennyi a fizuja? Vagy "karitatív alapon" jött Magyarországra?
Hogy lehet felkutatni, majd idecsábítani egy majdnem az NFL-be jutó játékost?
Végleg feladta az NFL-be kerülést?
Köszi a válaszokat.
Sobri Jóska
Tudom mennyit kap mert én tárgyaltam vele, de természetesen nem publikus.

Sok olyan játékos van, aki a draft után eljut minicampbe de aztán ott megköszönik neki a részvételt és utána igen minimális esély marad, hogy következő évben is megpróbálhassa. Kezlow előtt egy Rams és a Cardinals TC-s fiúval is tárgyaltam, de egyik Németországba ment, a másik a CFL-be.

Az amerikaiak európába csábítása két fronton megy, 80% az europlayers.com-on, a többi a podyum recruits nevű szervezetnél, illetve elenyésző részben direkt megkeresésekkel, ügynökökön, egyetemi edzőkön keresztül. Ezt az utat én is próbáltam, hogy valamelyest bekerüljek a konkurencia elé (és itt nem a magyar csapatokra gondolok, hanem Európára, hiszen az amcsi fiúk nem ismerik az erőviszonyokat túlzottan), de ez nehezebb, mert több a pénzéhes muki.

A legtöbb srác, aki ide jön, csak az alapvetőket kapja meg. Koszt, kvártély, biztosítás, kondi bérlet és ha mákja van, kihozza nullára az európai kalandot, miközben azt csinálhatja, amit szeret. Focizik, edzi a gyerekeket, világot lát. Ez az alap csomag, amit egy átlag magyar klub tud nyújtani. A top klubok, ahol már van szponzor (legtöbb helyen nincs), tud adni fizetést, ami nyilván nem versenyképes a top bajnokságokéval, de az is valami. Nyitott szemmel kell járni és akkor rá lehet akadni pár NFL-múlttal bíró játékosra.

Volt idén szó róla, hogy egy olyan ex-jaguár is jönne, aki játszott előszezon meccseken. Mivel neki csapattársa volt gimiben egy dán srác, akiből ma már klubelnök lett, így meg lehetett közelíteni. Meg a Giants-topikban már szóba hoztam, hogy Sokoli is képben volt, értsd legalább válaszolt az üzenetemre, mert az se gyakori. Neki albán felmenői vannak, így tudja, hogy létezik ez a kontinens.

Sok olyan van, hogy valaki beregisztrál, elkezd keresgélni lelkesen de aztán amikor itt a lehetőség, meggondolja magát. Idén rengeteg ilyenbe szaladtam bele. A legnagyobb név Marcus Lattimore volt, akivel tárgyaltam és edzősködni akart valahol. El is ment a South Carolinára segédedzőnek némi hülyítés után.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Nektek ugyan nem nagy hír, de számunkra, számomra már ez is hatalmas mérföldkőnek számít 😊 Tavaly májusban még Shurmur instruálta.
 www.facebook.com/dujvgorillaz/photos/a.292569690756248.80247.283185438361340/1838821482797720/?type=3

 www.vikings.com/media-vault/photo-gallery/Rookie-Minicamp-Day-2/107a7e0e-1862-42ea-a7a6-0f5e2ca62da2#853ec9a9-9b60-4344-8bce-22ee693a9206
Höri
Csak kiváncsi vagyok, hátha tudod, mennyi a fizuja? Vagy "karitatív alapon" jött Magyarországra?
Hogy lehet felkutatni, majd idecsábítani egy majdnem az NFL-be jutó játékost?
Végleg feladta az NFL-be kerülést?
Köszi a válaszokat.

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nektek ugyan nem nagy hír, de számunkra, számomra már ez is hatalmas mérföldkőnek számít 😊 Tavaly májusban még Shurmur instruálta.
 www.facebook.com/dujvgorillaz/photos/a.292569690756248.80247.283185438361340/1838821482797720/?type=3

 www.vikings.com/media-vault/photo-gallery/Rookie-Minicamp-Day-2/107a7e0e-1862-42ea-a7a6-0f5e2ca62da2#853ec9a9-9b60-4344-8bce-22ee693a9206

több mint 6 éve
skarface Minnesota Vikings 35
Nem volt tegnap ujbudan fallabdazni valaki, menő vikings sapkában?