Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
2. körben jött is az OL pick, O'Neill személyében. Tipikusan az a csávó, aki ha marad még egy évet egyetemen, jobb helyen viszik el a drafton, kicsit nyers még. Ahogy sokan írják kint, izom kell rá, de nálunk jó helyen lesz, vannak itt workout warrior-ok bőven, majd kikupálják. Szerintem simán jó lesz RT-nek, Remmers meg bemegy RG-nek.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Ahogy várható volt, érkezett egy prémium CB, így a secondary rendben is lenne.
Ami tetszik Hughes játékában, hogy rendre jól helyezkedik, nem fél a kontaktusoktól, és a mozgása van olyan jó, mint egy elkapóé, ráadásul pokoli jó visszahordó. Negatívum a pályán kívüli dolgai, amit ha jól tudunk kezelni, akkor nyertünk egy fasza CB-t, aki bár még nyers, de nagyon komoly lehetőségek vannak benne.


http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nagyon várom az új szezont, de akárhogy is nézem kemény meccsek várnak ránk. A csoport adott, mindig vérre megy minden találkozó, a többiek pedig szinte kivétel nélkül PO-ba készülnek... A szerencse hogy nagyon jó csapatunk van, így van okunk a bizakodásra, egy jó draft és jöhet a felkészülés 😊 Skol!

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend 4 prime time meccsel
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez egy kva jó szerződés, gratula.
több mint 5 éve
Pitt Pittsburgh Steelers Tennessee Volunteers 106 — Stairway to 7
Minnesota has signed linebacker Eric Kendricks to a contract extension, the team announced Monday. The new deal is worth $50 million over five years with $25 million guaranteednfl.com

több mint 6 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
OL, TE, CB lesz az első három pick szerintem.
[/quote]Miért húznánk TE-t 2.körben? Blokkoló ember lesz hátrébb is.
[/quote]TE poszton szerintem is megvagyunk. Rudolph mellet Morgan elég jól mozog, de ott van még Bell és most már Price is.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
ha a Rams tovább gyúr a védelmén akkor idén is brutál lesz az NFC... 😀
Pyrrus
Azon már nagyon nem kell mit gyúrni.


Azt hiszem idén a drafton megint támadófalemberek kellenek mert 5 ből 2 már távozott.....
Pyrrus
O-Line és CB köllene nagyon.
Toca
OL, TE, CB lesz az első három pick szerintem.
Go Vikings!
Miért húznánk TE-t 2.körben? Blokkoló ember lesz hátrébb is.
több mint 6 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Azt hiszem idén a drafton megint támadófalemberek kellenek mert 5 ből 2 már távozott.....
Pyrrus
O-Line és CB köllene nagyon.
Toca
OL, TE, CB lesz az első három pick szerintem.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
ha a Rams tovább gyúr a védelmén akkor idén is brutál lesz az NFC... 😀
Pyrrus
Szerintem ettől függetlenül is az lesz. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
ha a Rams tovább gyúr a védelmén akkor idén is brutál lesz az NFC... 😀
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Azt hiszem idén a drafton megint támadófalemberek kellenek mert 5 ből 2 már távozott.....
Pyrrus
O-Line és CB köllene nagyon.
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Azt hiszem idén a drafton megint támadófalemberek kellenek mert 5 ből 2 már távozott.....
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Az első nagy feladat mindjárt a nyitómeccs az Eagles ellen. Lesz nagy hype, és komoly erőpróba is, kíváncsian várom 😊 Skol!
vsanyi132
Cousinsnak jó móka lesz kezdésnek.
több mint 6 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Az első nagy feladat mindjárt a nyitómeccs az Eagles ellen. Lesz nagy hype, és komoly erőpróba is, kíváncsian várom 😊 Skol!

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Egy amerikai srác kérésére. De nem hiszem, hogy zavarni fogja ha itt is kell valakinek.



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 twitter.com/FieldYates/status/974982379545812992


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Még rárepülhettek Curryre is, aki mától szabad és akkor tényleg all in év...
dande
Richardson mondjuk 1 éves szerződést kapott szóval nem zavar a jövővel kapcsolatban.
Curry annyi pénzért inkább nem.
Toca
8+3M szerződés.

Hunter - Richardson - Joseph - Griffen


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Még rárepülhettek Curryre is, aki mától szabad és akkor tényleg all in év...
dande
Richardson mondjuk 1 éves szerződést kapott szóval nem zavar a jövővel kapcsolatban.
Curry annyi pénzért inkább nem.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még rárepülhettek Curryre is, aki mától szabad és akkor tényleg all in év...
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Sheldon Richardson nálunk vizitel hat ha vele mélyitjük a D-Linet az elég komoly lenne.
Cousins szerződése nem igazán tetszik de nagyon villantani kell úgy tűnik jövőre ...
Toca
Schefter szerint egy évre alá is írt hozzátok.

Do your job
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Sheldon Richardson nálunk vizitel hat ha vele mélyitjük a D-Linet az elég komoly lenne.
Cousins szerződése nem igazán tetszik de nagyon villantani kell úgy tűnik jövőre ...
több mint 6 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Engem meg csak az érdekel hogy lilában mit produkál, az említett úriembereket még nem láttuk a legszebb lila-arany kombinációban, úgyhogy nincs is összehasonlítási alap 😀 😀 Skol!

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Cousins sztem egy top12körüli QB, aki egy top5ös rosterbe érkezik. Ez a nem mindegy! Sztem karrier éve lesz, 30+td 12 pick, 4000 yard körül. El is mentem ezt a kommentet magamnak. 😀
Borbinho
Az mit jelent hogy top 12 körüli? 😀 Kb. azt hogy legrosszabb esetben top 16, azaz a liga első felében van, de inkább valahol top 1 és top 12 között? 😊
Rataxes
Csak annyit, hogy nem számoltam meg pontosan hány QB-t tartok jobbnak nála, és tippre 11et
(Brady, Brees, ARod, Luck, Ryan, Stafford, Wentz, BigBen, Wilson, Cam, Marioto, sorrend nélkül). De akkor úgy mondom én is, h nem elit. De attól még király, én bírom személy szerint, nem első körösként 5év alatt 123 misi | garantált | vagy mennyi. Not bad.
Borbinho
Arod - Brady - Brees vonalat nem éri el eddig ez tény.
Wentz - Stafford - Luck szerintem tehetségben előrébb vannak.
A többiekkel egy szinten van nálam ( BigBen top éveiben azért jobb volt már nem az ).
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Cousins sztem egy top12körüli QB, aki egy top5ös rosterbe érkezik. Ez a nem mindegy! Sztem karrier éve lesz, 30+td 12 pick, 4000 yard körül. El is mentem ezt a kommentet magamnak. 😀
Borbinho
Én a top éve körül várom, szóval inkább 5000 fele és 25-12-es stat körül.
De úgy veszem észre hogy inkább underrated Cousins mint overrated. Reméljük jövőre átgondolja mindenki ezt a rangsort 😉

Szerkesztette: Toca