Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
The #Vikings agreed to terms with DE Danielle Hunter on a 5-year, $72M extension, source said. $40M in guarantees. He gets a $15M signing bonus .Big-time money for a budding talent.
több mint 5 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55
Jóság van, tegnap O'Neill is kapott snapet. Közben meg egy ilyen: Mike Zimmer told KFAN this morning that Mike Hughes has been the BEST at adjusting to his defense of any rookie corner during his time with the Vikings.

Hughes megy idén a kezdőbe?

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 5 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55
Közben úgy néz ki az OTA alapján, hogy megvan a végleges 1st team OL: Reiff, Isidora/Compton amíg nincs Elflein, Easton amíg nincs Elflein, Remmers, Hill. Rookie nincs, a G-mélységgel elégedett vagyok, meg úgy általában a belső fallal, és a Remmers (vészesetben) - O'Neill - Gossett variálás sem tűnik rossznak Hill mögött.

Holton Hillről kezdőpotenciált emlegetnek, úgyhogy lehet, hogy nem csak gunnerként látjuk majd. Remélem kárpótol Mata'afa sérülése után.

Közben itt egy tegnapi cikk Flip támadóstílusáról hosszabban.

 www.dailynorseman.com/2018/6/10/17444716/john-defilippos-offense

Összefoglalva: Play-action magas használata marad (ennek örülök nagyon), marad a zónablokkolás, mély passzok tömkelege is maradhat, sok presnap movement is, több TE-play lehet, és sok play lehet, ahol egy oldalt töltenek fel WR-rel.

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
OL-ben még Remmers a RG, de Elflein már rehabolt a pálya szélén
KGYM_FK
Javíts ki, ha tévedek és időközben már változott a helyzet, de tudtommal Elflein az eddigi posztjára, centerbe fog visszatérni, Remmersről pedig már jó ideje az a hír járja, hogy állandósítanák őt guardban, és O'Neill draftolása is azt támasztotta alá, hogy hosszabb távon nem számolnak vele (kezdő) OT-ként.
vassadi
Jogos, az a "de" egy "és" akart lenni.

Igen, fixen ott akarják hagyni, de azért én ennek nem örülök.
KGYM_FK
Miért? OT-ként eddig mindenhol befürdött, guardban pedig nincsenek nála határozottan jobb opciói a csapatnak.
vassadi
Azt nehezen mondanám, hogy befürdött OT-ként. RT-ként jól játszott, aztán mikor egy évre átkerült LT-be, ott lett szar. Tavaly az alapszakaszt végig RT-ben kezdte a meccseken, és csak Easton helyére jött be LG-be - RT-ként végig jól játszott. Ha nem ő az RT, akkor vagy Hill, vagy O'Neill, és előzőben érthető módon nincs bizalmam, fényévekkel Remmers alatt van, O'Neillből meg előbb látni kéne valamit.

De nyilván ha az edzők így látják jónak, bízom bennük.
KGYM_FK
A "befürdött" lehet erős kifejezés volt, de a "jól játszott" is az; igazán minőségi szintet egyik eddigi állomáshelyén sem hozott, akármelyik oldalon szerepelt. Backup tackle-nek simán jó, de nem véletlen, hogy az edzői stáb sem látta benne a hosszútávú megoldást OT-ben, jóval O'Neill draftolása előtt is lehetett már arról hallani, hogy Remmerst beljebb mozgatják. Hillben pedig lehet, hogy látnak fantáziát, legalább egy korrekt stop-gap megoldás szintjén; harmadik éve jön csak a ligában, komolyabb szerephez pedig tavaly jutott először, én azért őt még nem írnám le annak ellenére, hogy nem kezdett túl erősen. De a fő kérdés nyilván az, hogy O'Neillt mikor lesz hadra fogható. Neki egyébként megvan a skill setje az LT poszthoz is, nem lepődnék meg, ha őt már eleve vakoldali tackle-nek akarnák felépíteni, aztán amikor már úgy látják, be lehet dobni a mélyvízbe, akkor Reiff átkerülne a számára egyébként is ideálisabb jobb oldalra.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
OL-ben még Remmers a RG, de Elflein már rehabolt a pálya szélén
KGYM_FK
Javíts ki, ha tévedek és időközben már változott a helyzet, de tudtommal Elflein az eddigi posztjára, centerbe fog visszatérni, Remmersről pedig már jó ideje az a hír járja, hogy állandósítanák őt guardban, és O'Neill draftolása is azt támasztotta alá, hogy hosszabb távon nem számolnak vele (kezdő) OT-ként.
vassadi
Jogos, az a "de" egy "és" akart lenni.

Igen, fixen ott akarják hagyni, de azért én ennek nem örülök.
KGYM_FK
Miért? OT-ként eddig mindenhol befürdött, guardban pedig nincsenek nála határozottan jobb opciói a csapatnak.
vassadi
Azt nehezen mondanám, hogy befürdött OT-ként. RT-ként jól játszott, aztán mikor egy évre átkerült LT-be, ott lett szar. Tavaly az alapszakaszt végig RT-ben kezdte a meccseken, és csak Easton helyére jött be LG-be - RT-ként végig jól játszott. Ha nem ő az RT, akkor vagy Hill, vagy O'Neill, és előzőben érthető módon nincs bizalmam, fényévekkel Remmers alatt van, O'Neillből meg előbb látni kéne valamit.

De nyilván ha az edzők így látják jónak, bízom bennük.
KGYM_FK
Panthersben RTkent se váltotta meg a világot , nálunk is közepes volt.
Menjen csak Guardba legalább tartalék opcionak jó ha leserul ...
Na igen rajta kívül nincs kezdő RTnk de az mindegy, szegeny Kirk.
több mint 5 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55
OL-ben még Remmers a RG, de Elflein már rehabolt a pálya szélén
KGYM_FK
Javíts ki, ha tévedek és időközben már változott a helyzet, de tudtommal Elflein az eddigi posztjára, centerbe fog visszatérni, Remmersről pedig már jó ideje az a hír járja, hogy állandósítanák őt guardban, és O'Neill draftolása is azt támasztotta alá, hogy hosszabb távon nem számolnak vele (kezdő) OT-ként.
vassadi
Jogos, az a "de" egy "és" akart lenni.

Igen, fixen ott akarják hagyni, de azért én ennek nem örülök.
KGYM_FK
Miért? OT-ként eddig mindenhol befürdött, guardban pedig nincsenek nála határozottan jobb opciói a csapatnak.
vassadi
Azt nehezen mondanám, hogy befürdött OT-ként. RT-ként jól játszott, aztán mikor egy évre átkerült LT-be, ott lett szar. Tavaly az alapszakaszt végig RT-ben kezdte a meccseken, és csak Easton helyére jött be LG-be - RT-ként végig jól játszott. Ha nem ő az RT, akkor vagy Hill, vagy O'Neill, és előzőben érthető módon nincs bizalmam, fényévekkel Remmers alatt van, O'Neillből meg előbb látni kéne valamit.

De nyilván ha az edzők így látják jónak, bízom bennük.

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
OL-ben még Remmers a RG, de Elflein már rehabolt a pálya szélén
KGYM_FK
Javíts ki, ha tévedek és időközben már változott a helyzet, de tudtommal Elflein az eddigi posztjára, centerbe fog visszatérni, Remmersről pedig már jó ideje az a hír járja, hogy állandósítanák őt guardban, és O'Neill draftolása is azt támasztotta alá, hogy hosszabb távon nem számolnak vele (kezdő) OT-ként.
vassadi
Jogos, az a "de" egy "és" akart lenni.

Igen, fixen ott akarják hagyni, de azért én ennek nem örülök.
KGYM_FK
Miért? OT-ként eddig mindenhol befürdött, guardban pedig nincsenek nála határozottan jobb opciói a csapatnak.
több mint 5 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55
OL-ben még Remmers a RG, de Elflein már rehabolt a pálya szélén
KGYM_FK
Javíts ki, ha tévedek és időközben már változott a helyzet, de tudtommal Elflein az eddigi posztjára, centerbe fog visszatérni, Remmersről pedig már jó ideje az a hír járja, hogy állandósítanák őt guardban, és O'Neill draftolása is azt támasztotta alá, hogy hosszabb távon nem számolnak vele (kezdő) OT-ként.
vassadi
Jogos, az a "de" egy "és" akart lenni.

Igen, fixen ott akarják hagyni, de azért én ennek nem örülök.

Mata'afa sérülésének nagyon nem örülök, imádtam, hogy lecsúszott UDFA-nak hozzánk, örültem volna, ha ő is összehoz egy Thielen-féle mesebeli sztorit.

Közben Cook cleared for team practice, kontaktosan is elvileg. Treadwell meg Wrighttal megosztva kapja a WR3-labdákat, de nincs kétségem afelől, hogy ha Jariust nem tudta kiütni, akkor Kendallt se fogja. Amúgy felmerült beat writereknél, hogy Treadwell lesz az új Jarius Wright, ritkán kap labdát, de akkor a méretével meg fogja oldani a clutch szitukat.

Korábban mondta róla Zim, hogy saját maga a legnagyobb akadály, utalva ezzel arra akár, hogy túl sokat agyal, ami blokkolja őt. (Moritz Böhringer 2)

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
OL-ben még Remmers a RG, de Elflein már rehabolt a pálya szélén
KGYM_FK
Javíts ki, ha tévedek és időközben már változott a helyzet, de tudtommal Elflein az eddigi posztjára, centerbe fog visszatérni, Remmersről pedig már jó ideje az a hír járja, hogy állandósítanák őt guardban, és O'Neill draftolása is azt támasztotta alá, hogy hosszabb távon nem számolnak vele (kezdő) OT-ként.
több mint 5 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55
Na hogy állunk az edzőtáborral?

Hughes PR repeket kap, Alexandert nem tolta még ki a helyéről
Zim betolta a noncontact playekre Cookot, hogy szokja a pályát
a first team def taknyosra szopatta Cousinst, és állítólag nem hozza az első heti penge formáját
Carlson megint elpicsázta Forbathet
OL-ben még Remmers a RG, és Elflein már rehabolt a pálya szélén
Rudolph ahead of schedule, már a pályán, pedig még hetekig rehabolnia kéne

Eddig tetszik.

Szerkesztette: KGYM_FK

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 5 éve
whisky01 Minnesota Vikings 23
Ma a Vikings-pólóm volt rajtam, s feltűnően US-házaspárt láttam Twins-pulcsiban (más nem is nagyon lehetett, mivel itthon mindenki Yankees-drukker, legalábbis a baseballsapkákból kiindulva 😀). Direkt úgy álltam, hogy észrevegyenek, s sikerült, a férfi rögtön mutatott a pólóra, de sajna csak pár szót váltottunk, zárni kellett.

Két hete Vikings-Browns pólóban melóztam, amcsi házaspár odajött, s kérdezte, Vikings-fan vagyok-e. Kiderült, a férfi is az, az asszony Maci-szurkoló, kicsit szívtuk is a vérét ketten. 😀 (S utána még egy halom pénzt is elvásároltak nálam...)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Xavier Rhodes és Telvin Smith Facetimeon hangolnak az augusztusi közös edzésnapokra.
 twitter.com/Vikings/status/997130270947102721
 twitter.com/Jaguars/status/997130249283538946
Augusztus 15-16 között lesz majd ez a 2 közös edzésnap.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A jags és a Vikings együtt készül majd 2 napot a 2 csapat előszezon meccsének hetében. Az 2 talán legerősebb kerete mérheti össze majd az erejét ezeken a napokon.
A főfogás majd ez lesz.
 twitter.com/phillip_heilman/status/997137698463739904
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Kiv vagyok Matafa elcsipi e a ps-t

több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
És Newman is visszatért. Vazze, a CB sorunk nem semmi...

Rhodes, Waynes, Newman, Hughes, Alexander és még Holton Hill is...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
UDFA-k:

DE/LB Hercules Mata'afa
CB Holton Hill
WR Jeff Badet
WR Korey Robertson
OLB Garret Dooley
RB Kamryn Pettway
WR Jake Wieneke
S Tray Matthews
RB Roc Thomas
RB Mike Boone
WR Armanti Foreman
TE Tyler Hoppes
RB Kobe McCrary (minicamp invite)
DB Kunle Ayinde (minicamp invite)
QB Matt Linehan (minicamp invite)
QB Pete Pujals (minicamp invite)

Mata'afa-t simán draftoltam volna mondjuk Downs helyett.😊
Holton Hill jó fogás lehet, csak ne engedjék fű közelébe, de vele végképp elit CB osztagunk van, talán a legerősebb csapatrészünk.
Korey Robertson és a helyi srác, Wieneke akár még a rosterre is odaérhet, pláne ha nem 5, hanem 6 wr-t hagyunk meg a végén.
Roc Thomas versenyben lesz a 3. RB helyért, ez fix.😊

Elég jó srácokat találtunk a drafton kívül is!
Go Vikings!
Jake Wieneke legalább annyira fontos játékosnak számított a SDSU-ban, mint Dallas Goedert, mellé FCS rekorder abban, hogy 53 meccse keresztül mindig volt 1 elkapása! Rá is érdemes lesz odafigyelni.
Némi extra infó:

Weineke
Caught a pass in an FCS-record 53 straight games and ranked second all-time in touchdown receptions (59) and third in receiving yards (5,157). Lacks prototypical speed, but runs all routes and has excellent hands and good size to high-point passes over defensive backs.
Thomas
Former Auburn player spent his final two seasons at Jacksonville State, earning 2017 Ohio Valley Conference offensive player of the year (with 1,065 yards and 13 touchdowns on the ground). Willing to run between the tackles despite not having great size, and boasts a nose for the end zone.
Mindkét játékos szép fogás.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Bubba highlights, ha újra csak a focival foglalkozna, és 2016-os szinten tolná, simán helye lenne az 53-ban is...


http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Kb. ez lehet most a depth chart:

QB: Kirk Cousins, Trevor Siemian, Kyle Sloter
LT: Riley Reiff, (Mike Remmers), Aviante Collins
LG: Nick Easton, Tom Compton
C: Pat Elflein, Josh Andrews
RG: Mike Remmers, Danny Isidora, Colby Gossett
RT: Brian O'Neill, Rashod Hill
TE: Kyle Rudolph, David Morgan, Tyler Conklin, Blake Bell
FB: C.J. Ham
RB: Dalvin Cook, Latavius Murray, Mack Brown, Roc Thomas
WR1: Stefon Diggs, Laquon Treadwell, Stacy Coley
WR2: Adam Thielen, Tavarres King, Korey Robertson
WR3: Kendall Wright

LDE: Danielle Hunter, Brian Robison, Ifeadi Odenigbo
NT: Linval Joseph, Jaleel Johnson
DT: Sheldon Richardson, Jalyn Holmes
RDE: Everson Griffen, Stephen Weatherly, Tashawn Bower, Ade Aruna
OLB: Anthony Barr, Kentrell Brothers
MLB: Eric Kendricks, Eric Wilson, Devante Downs
OLB: Ben Gedeon, Antwione Williams
CB1: Xavier Rhodes, Holton Hill
CB2: Trae Waynes, Marcus Sherels
nCB: Mike Hughes, Mackensie Alexander
FS: Harrison Smith, Anthony Harris, Jack Tocho
SS: Andrew Sendejo, Jayron Kearse

P: Ryan Quigley
K: Kai Forbath, Daniel Carlson
LS: Kevin McDermott

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
UDFA-k:

DE/LB Hercules Mata'afa
CB Holton Hill
WR Jeff Badet
WR Korey Robertson
OLB Garret Dooley
RB Kamryn Pettway
WR Jake Wieneke
S Tray Matthews
RB Roc Thomas
RB Mike Boone
WR Armanti Foreman
TE Tyler Hoppes
RB Kobe McCrary (minicamp invite)
DB Kunle Ayinde (minicamp invite)
QB Matt Linehan (minicamp invite)
QB Pete Pujals (minicamp invite)

Mata'afa-t simán draftoltam volna mondjuk Downs helyett.😊
Holton Hill jó fogás lehet, csak ne engedjék fű közelébe, de vele végképp elit CB osztagunk van, talán a legerősebb csapatrészünk.
Korey Robertson és a helyi srác, Wieneke akár még a rosterre is odaérhet, pláne ha nem 5, hanem 6 wr-t hagyunk meg a végén.
Roc Thomas versenyben lesz a 3. RB helyért, ez fix.😊

Elég jó srácokat találtunk a drafton kívül is!

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Hughes - no brainer, top 3 cb a drafton, engem M. Alexander nem győzött meg eddig, és Rhodes - Waynes duó mellé kellett még vki. Ráadásul remek visszahordó is.

O'Neill - kellett falember, mint egy falat kenyér, és vitték is őket rendesen, Brian igazi ZBS fit nálunk, első napon starter lehet a jobboldalon, csak némi izom kell még rá, azt meg simán megoldjuk.

Holmes - 4-5. körre várták, 4. elején elvittük, nem kezdő szintű játékos, de nekünk nem is arra kell! Holmes a kevesek egyike, akit rotálhatsz a védőfalban, mérete, ereje megvan a DT poszthoz is, természetesen nem run stopper NT a csávó, így goal line 1 yardos helyzeteknél nem kell erőltetni, de minden másra ott lesz ő, meg a Mastercard. Univerzális csere lehet nálunk, kb. azt a szerepet kaphatja, amit most Robison tol, és pont a mestertől tanulhat, sztem ez lesz B-Rob ucsó éve amúgyis...😕

Conklin - 5. körre várták, ott is húztuk be, elkapó TE, biztos kezű, egykézzel is lehúzza a zsugát, ha kell. Blokkolni futáshoz nem szokott, de a felépítése adott hozzá. Morgan szintű játékos, vagyis simán jó lehet. Én örültem, hogy behúztuk.

Carlson - 5-6. körre várták, 5. kör végén feltrédeltünk érte. Forbath nálam erős közepes szint, tehát ráférne az upgrade a kicker posztra, ha jobb lesz mint Kai, akkor megérte a picket. És valljuk be, ha képes az extra pontokat mindig berúgni, akkor már jobb lesz. 50 yard felettről is be tudja bikázni, ráadásul touchbackekben is erős (míg Forbath nem annyira). Elfér két kicker a rosteren, és tuti, bármelyiket is tesszük majd ki, simán talál magának másik helyet. Rúgó poszton a helyzet zsír.😊

Gossett - 5-6. körre várták, jött is 6. kör végén, nagyon örültem neki, egyik kedvenc OL játékosom az idei draftról. Remmers 2.0, kell neki 1-2 év, de simán jó falember lesz, és cserepadra tökéletes. O'Neill és Gossett képes betömni a rést, amit Sirles és Berger távozása okozott. Jelenleg az OL nálam okés, rendben van, én ide már nem hoznék senkit, az edzők döntsék el, hogy a leghatékonyabb ez az egység, jó alapanyag van bőven.

Aruna - 6-7. körre várták, jött is 6. kör végén. A Vikings be merte vállalni a szuperatletikus migráns csávót, szóval le a kalappal vagy sisakkal. Nagyon nyers a fiú, sok meló lesz vele, ráadásul a DE poszt elég telített nálunk, de van esélye, hogy rosterre kerül. Nem egy D. Hunter, nem lesz első naptól impact játékos, de ha képes megragadni, minőségi rotációs player lehet belőle.

Downs - tipikus 7. körös special team játékos. Tacklegyár, kifejezett jó fizikummal, kicsit lassúnak tűnik, de 7. körben nem kezdőket draftolsz. Kevés az LB a keretben, jó meg csak három van, plusz Wilson mellett igazi cserénk sincs, Brothers is 4 meccses eltiltással küzd, bőven rostert foghat Downs is, ha belead apait-anyait. Mondjuk küzdőszellem az pont erős benne.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
2018-as draft class

Round 1 · Pick 30 (30) Mike Hughes CB Central Florida
Round 2 · Pick 30 (62) Brian O'neill OT Pittsburgh
Round 4 · Pick 2 (102) Jalyn Holmes DE Ohio St.
Round 5 · Pick 20 (157) Tyler Conklin TE Central Michigan
Round 5 · Pick 30 (167) Daniel Carlson K Auburn
Round 6 · Pick 39 (213) Colby Gossett G Appalachian St.
Round 6 · Pick 44 (218) Ade Aruna EDGE Tulane
Round 7 · Pick 7 (225) Devante Downs LB California

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
12 játékos, aki közül jöhetne bárki

Tyrell Crosby OL - Még egy falember elfér a keretben
Maurice Hurst DT - Nem tudom, mi van a szívével, de egy hátsó körös flyert megérne azért
Josh Sweat DE - Egyik kedvenc DE-m az idei draftról, lassan ideje, hogy sorra kerüljön
Dorance Armstrong DE - Ha Sweat kimegy, ő lehetne a B opció
Ian Thomas TE - sokak kedvenc tight endjét elnézném lilában is😊
Daurice Fountain WR - tudom, elkapóból jól állunk, de őt simán elhozhatnánk
Andrew Brown DT - cserének simának elkaristolna, és van benne upside is
Chris Herndon TE - mindig draftolunk egy TE-t, ha Thomas nem jön ösze, B opció😊
és vgül 4 LB, mert azokból egy kellene, ott sovány a keret:
Christian Sam - Shaquem Griffin - Josey Jewell (HAWKEYE!!) - Micah Kiser
bármelyik jöhet😊
Go Vikings!
Nagyon paráznak a térdétől, csomó csapatnál a boardon sincs. Amúgy adom 😊

több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
12 játékos, aki közül jöhetne bárki

Tyrell Crosby OL - Még egy falember elfér a keretben
Maurice Hurst DT - Nem tudom, mi van a szívével, de egy hátsó körös flyert megérne azért
Josh Sweat DE - Egyik kedvenc DE-m az idei draftról, lassan ideje, hogy sorra kerüljön
Dorance Armstrong DE - Ha Sweat kimegy, ő lehetne a B opció
Ian Thomas TE - sokak kedvenc tight endjét elnézném lilában is😊
Daurice Fountain WR - tudom, elkapóból jól állunk, de őt simán elhozhatnánk
Andrew Brown DT - cserének simának elkaristolna, és van benne upside is
Chris Herndon TE - mindig draftolunk egy TE-t, ha Thomas nem jön ösze, B opció😊
és vgül 4 LB, mert azokból egy kellene, ott sovány a keret:
Christian Sam - Shaquem Griffin - Josey Jewell (HAWKEYE!!) - Micah Kiser
bármelyik jöhet😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
2. körben jött is az OL pick, O'Neill személyében. Tipikusan az a csávó, aki ha marad még egy évet egyetemen, jobb helyen viszik el a drafton, kicsit nyers még. Ahogy sokan írják kint, izom kell rá, de nálunk jó helyen lesz, vannak itt workout warrior-ok bőven, majd kikupálják. Szerintem simán jó lesz RT-nek, Remmers meg bemegy RG-nek.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Ahogy várható volt, érkezett egy prémium CB, így a secondary rendben is lenne.
Ami tetszik Hughes játékában, hogy rendre jól helyezkedik, nem fél a kontaktusoktól, és a mozgása van olyan jó, mint egy elkapóé, ráadásul pokoli jó visszahordó. Negatívum a pályán kívüli dolgai, amit ha jól tudunk kezelni, akkor nyertünk egy fasza CB-t, aki bár még nyers, de nagyon komoly lehetőségek vannak benne.


http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0