Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Lehet egy Thielen mezbe black friday-en be kéne neveznem nekem is. Kiváló.
több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Rhodes elit CB, de bármilyen fura, az elmúlt 2-3 hétben Waynes az ász sztem, a csávó megtáltosodott, vagy vmit tettek a Gatorade-jébe, nem tudom...

Jets ellen az nagyon nagy volt, mikor Rhodes kiszállt, komentátor egyből mondta, Hill a cseréje egy UDFA player, Jets helyében felé dobnék, kövi Jets támadás első play, passz Hill irányába, és INT. XD

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagyon para Rhodes és Barr sérülése! Nagyon remélem hogy semmi komoly, két abszolút alapember a D-ben! Örülök hogy nyertünk, de annak nem, hogy ilyen áron!
Ja, és Thielen for President! Hatalmas király a csávó, kell nekem egy Thielen mez!
Szabolcs_76
Rhodes ankle sprain, Saints plusz pár hét valószínű de nem annyira vészes (azon kívül, hogy ki a rák fogja fogni Thomast ? ).
Barr hamstring na azt semminél jobban nem utálom, mióta Cook már 4-6 hete szenved vele, de várhatóan lesz már a héten is.
Toca
Elég nagy Rhodes homer vagyok, de a Brees - Thomas páros ellen a csúcson levő Revis se biztos, hogy karrier meccset hozna le. Szerintem nincs erősebb QB-WR paros a ligában. Nyilvan nyugodtabban az ember ha egy Rhodes megy vele és nem egy Waynes, de így is úgy is villogni fog.
Persze Xavier OBJt is szedte már le a pályáról, neki is kicsit attól is függ milyen napja van.
alatriste
Nem hiszem, hogy azt írtam, hogy lenullázza Thomast 😀
Csupán azért Waynes nem nyugtat még meg mindig.
Toca
Én sem ezt állítottam. 😊

Ha nem csoportrivalis lennétek igazán drukkolnék ennek a csapatnak.
A védelem fele, Kirk, Thielen, Rudi, Cook mind szimpik.
Igazából még így is néha arra vetemedek, hogy drukkoljak nektek. Rhodessel nyilván jobbak lennének azért a kilátások MT ellen.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Nagyon para Rhodes és Barr sérülése! Nagyon remélem hogy semmi komoly, két abszolút alapember a D-ben! Örülök hogy nyertünk, de annak nem, hogy ilyen áron!
Ja, és Thielen for President! Hatalmas király a csávó, kell nekem egy Thielen mez!
Szabolcs_76
Rhodes ankle sprain, Saints plusz pár hét valószínű de nem annyira vészes (azon kívül, hogy ki a rák fogja fogni Thomast ? ).
Barr hamstring na azt semminél jobban nem utálom, mióta Cook már 4-6 hete szenved vele, de várhatóan lesz már a héten is.
Toca
Elég nagy Rhodes homer vagyok, de a Brees - Thomas páros ellen a csúcson levő Revis se biztos, hogy karrier meccset hozna le. Szerintem nincs erősebb QB-WR paros a ligában. Nyilvan nyugodtabban az ember ha egy Rhodes megy vele és nem egy Waynes, de így is úgy is villogni fog.
Persze Xavier OBJt is szedte már le a pályáról, neki is kicsit attól is függ milyen napja van.
alatriste
Nem hiszem, hogy azt írtam, hogy lenullázza Thomast 😀
Csupán azért Waynes nem nyugtat még meg mindig.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagyon para Rhodes és Barr sérülése! Nagyon remélem hogy semmi komoly, két abszolút alapember a D-ben! Örülök hogy nyertünk, de annak nem, hogy ilyen áron!
Ja, és Thielen for President! Hatalmas király a csávó, kell nekem egy Thielen mez!
Szabolcs_76
Rhodes ankle sprain, Saints plusz pár hét valószínű de nem annyira vészes (azon kívül, hogy ki a rák fogja fogni Thomast ? ).
Barr hamstring na azt semminél jobban nem utálom, mióta Cook már 4-6 hete szenved vele, de várhatóan lesz már a héten is.
Toca
Elég nagy Rhodes homer vagyok, de a Brees - Thomas páros ellen a csúcson levő Revis se biztos, hogy karrier meccset hozna le. Szerintem nincs erősebb QB-WR paros a ligában. Nyilvan nyugodtabban az ember ha egy Rhodes megy vele és nem egy Waynes, de így is úgy is villogni fog.
Persze Xavier OBJt is szedte már le a pályáról, neki is kicsit attól is függ milyen napja van.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Nagyon para Rhodes és Barr sérülése! Nagyon remélem hogy semmi komoly, két abszolút alapember a D-ben! Örülök hogy nyertünk, de annak nem, hogy ilyen áron!
Ja, és Thielen for President! Hatalmas király a csávó, kell nekem egy Thielen mez!
Szabolcs_76
Rhodes ankle sprain, Saints plusz pár hét valószínű de nem annyira vészes (azon kívül, hogy ki a rák fogja fogni Thomast ? ).
Barr hamstring na azt semminél jobban nem utálom, mióta Cook már 4-6 hete szenved vele, de várhatóan lesz már a héten is.
több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Nem játszottunk jól, a támadó koordinátorunk egy f@sz, szerencsére ma volt egy kiemelkedő játékosunk, az a Darnold nevű gyerek, na az a csávó megnyerte nekünk a meccset. Remélem ennél jobb játékkal rukkolunk majd elő Brees-ek ellen...
Go Vikings!
Én remélem nem 😀😀😀
Már előre utàlom azt a körítés ami lesz a meccshez... vagy 20x emlegetni fogják a januàri mérkőzés.
Pedig ez már màs szezon, más meccs.
Fattyu
Bocs, nem bántásból, sztem más Vikes fan is úgy érzi, hogy már herótunk van a Saints-től, lassan annyit játszunk velük...😊 Úgyhogy nekünk feltétlen nyernünk kell, mert még a végén ideszoktok! XD
Go Vikings!
Igen lassan jöhetnétek hozzánk ti is. Mondjuk Januárban egy NFC döntőre 😀
kapitnono
Legyen így! XD

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Nem játszottunk jól, a támadó koordinátorunk egy f@sz, szerencsére ma volt egy kiemelkedő játékosunk, az a Darnold nevű gyerek, na az a csávó megnyerte nekünk a meccset. Remélem ennél jobb játékkal rukkolunk majd elő Brees-ek ellen...
Go Vikings!
Én remélem nem 😀😀😀
Már előre utàlom azt a körítés ami lesz a meccshez... vagy 20x emlegetni fogják a januàri mérkőzés.
Pedig ez már màs szezon, más meccs.
Fattyu
Bocs, nem bántásból, sztem más Vikes fan is úgy érzi, hogy már herótunk van a Saints-től, lassan annyit játszunk velük...😊 Úgyhogy nekünk feltétlen nyernünk kell, mert még a végén ideszoktok! XD
Go Vikings!
Igen lassan jöhetnétek hozzánk ti is. Mondjuk Januárban egy NFC döntőre 😀


több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Nem játszottunk jól, a támadó koordinátorunk egy f@sz, szerencsére ma volt egy kiemelkedő játékosunk, az a Darnold nevű gyerek, na az a csávó megnyerte nekünk a meccset. Remélem ennél jobb játékkal rukkolunk majd elő Brees-ek ellen...
Go Vikings!
Én remélem nem 😀😀😀
Már előre utàlom azt a körítés ami lesz a meccshez... vagy 20x emlegetni fogják a januàri mérkőzés.
Pedig ez már màs szezon, más meccs.
Fattyu
Bocs, nem bántásból, sztem más Vikes fan is úgy érzi, hogy már herótunk van a Saints-től, lassan annyit játszunk velük...😊 Úgyhogy nekünk feltétlen nyernünk kell, mert még a végén ideszoktok! XD

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Nem játszottunk jól, a támadó koordinátorunk egy f@sz, szerencsére ma volt egy kiemelkedő játékosunk, az a Darnold nevű gyerek, na az a csávó megnyerte nekünk a meccset. Remélem ennél jobb játékkal rukkolunk majd elő Brees-ek ellen...
Go Vikings!
Én remélem nem 😀😀😀
Már előre utàlom azt a körítés ami lesz a meccshez... vagy 20x emlegetni fogják a januàri mérkőzés.
Pedig ez már màs szezon, más meccs.

több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Nem játszottunk jól, a támadó koordinátorunk egy f@sz, szerencsére ma volt egy kiemelkedő játékosunk, az a Darnold nevű gyerek, na az a csávó megnyerte nekünk a meccset. Remélem ennél jobb játékkal rukkolunk majd elő Brees-ek ellen...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Nagyon para Rhodes és Barr sérülése! Nagyon remélem hogy semmi komoly, két abszolút alapember a D-ben! Örülök hogy nyertünk, de annak nem, hogy ilyen áron!
Ja, és Thielen for President! Hatalmas király a csávó, kell nekem egy Thielen mez!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Na tessék, erről beszéltem!
 www.google.com/url?rct=j&sa=t&url=https://index.hu/mindekozben/poszt/2018/10/16/elatkozott_yardvonalat_talaltak_egy_nfl-palyan/&ct=ga&cd=CAEYACoUMTMwNjY4MDc0OTEyMjk5MTUyODQyGTE5M2QwYzhlYWZmMDg5YjA6aHU6aHU6SFU&usg=AFQjCNEdFvuyemrfD1-Aw1104CRTK-T1fA
Szabolcs_76
Fel kell festeni oda egy piros sávot Vikings játékos nem léphet bele.
több mint 5 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Na tessék, erről beszéltem!
 www.google.com/url?rct=j&sa=t&url=https://index.hu/mindekozben/poszt/2018/10/16/elatkozott_yardvonalat_talaltak_egy_nfl-palyan/&ct=ga&cd=CAEYACoUMTMwNjY4MDc0OTEyMjk5MTUyODQyGTE5M2QwYzhlYWZmMDg5YjA6aHU6aHU6SFU&usg=AFQjCNEdFvuyemrfD1-Aw1104CRTK-T1fA
több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
De most őszintén miért fosunk ennyire a Bearstől?
Csak mert könnyebb sorsolasbol vezeti a csoportot?
Mackó vedőfal félelmetes de összességében Ofalat leszámítva mindenben jobbnak kéne lennünk.
Persze ők mindig keresztbe tesznek és idén is 1-1-et várok de meglepődnék ha a csoportelsosegbe beleszólnának iden.
Toca
a természetes félsz szerintem sosem árt. láttam a meccsüket a dolphins ellen és abból kiindulva gondolom hogy van mitől tartani. és pont az O falunk ami miatt mondom. értem én hogy csak 5 mecsük van eddig de második legkevesebb pontot kapták eddig a ligában.
meglátjuk mit alkotnak a Pats ellen.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
De most őszintén miért fosunk ennyire a Bearstől?
Csak mert könnyebb sorsolasbol vezeti a csoportot?
Mackó vedőfal félelmetes de összességében Ofalat leszámítva mindenben jobbnak kéne lennünk.
Persze ők mindig keresztbe tesznek és idén is 1-1-et várok de meglepődnék ha a csoportelsosegbe beleszólnának iden.
több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Egyébként az miért lett most már szinte törvényszerű, hogy minden évben a top draft pickünk szétcseszi a térdét? Bridgewater és Cook után Mike Hughes is hű ehhez a kétes hagyományhoz. Ma viszik MRI-re, de az elsődleges diagnózis elülső keresztszalag szakadás (torn ACL). Remek. 😕
Szabolcs_76
most hogy írtad és valóban..sajnos. Hughes-t idén már nem látjuk. mondjuk cook-ot sem sokat láttuk.
"sajnos" greenbay nyert bár szorosnak láttam a végét. így legalább izgalmas a csopprtunk(mondjuk melyik nem az? 😀)
több mint 5 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Egyébként az miért lett most már szinte törvényszerű, hogy minden évben a top draft pickünk szétcseszi a térdét? Bridgewater és Cook után Mike Hughes is hű ehhez a kétes hagyományhoz. Ma viszik MRI-re, de az elsődleges diagnózis elülső keresztszalag szakadás (torn ACL). Remek. 😕
több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
igen ez egy W és így megvan idén a 3dik. de az Ofal nagyon nem stabil. 6 alkalommal blokkolták cousins dobását. és az INT. azért az utolsó negyedet végigizgultam....
Pyrrus
Az INT-ben benne volt a fal is, de inkább Cousins hibája volt. Vezettünk, semmi értelme nem volt eldobni a fenébe. Jött volna egy sack, majd egy punt. Nem volt életveszélyes ez az arizonai támadósor.

Nekem a védelem tetszett, talán az utolsó vendég pontszerzésnél aludtunk be egy kicsit. Hunter nagy kedvenc lett, életveszély az ellenfél irányítójára nézve, nemhiába league leader már sack-ekben.

Thielen, meg Thielen. A kétfejű szörnyből megint csak egyet sikerült hatástalanítani. Most Diggs volt egy kicsit halványabb, de Adam megoldotta amit meg kellett.
Olinho18
a védelem már már hozza a tavalyi formát, ha lenen griffin akkor mindkét oldaról jönne a rush...
Cousins meg nekem mecsről meccsre egyre jobban tetszik.
amin csodálkoztam hogy treadwell nem ejtette el a labdát 😀 (szerencsére)

De néztem közben a macik mecsét is.... bakker nagyon fel kell kötni a gatyánkat ellenük...is

Szerkesztette: Pyrrus
több mint 5 éve
Olinho18 Minnesota Vikings 68
igen ez egy W és így megvan idén a 3dik. de az Ofal nagyon nem stabil. 6 alkalommal blokkolták cousins dobását. és az INT. azért az utolsó negyedet végigizgultam....
Pyrrus
Az INT-ben benne volt a fal is, de inkább Cousins hibája volt. Vezettünk, semmi értelme nem volt eldobni a fenébe. Jött volna egy sack, majd egy punt. Nem volt életveszélyes ez az arizonai támadósor.

Nekem a védelem tetszett, talán az utolsó vendég pontszerzésnél aludtunk be egy kicsit. Hunter nagy kedvenc lett, életveszély az ellenfél irányítójára nézve, nemhiába league leader már sack-ekben.

Thielen, meg Thielen. A kétfejű szörnyből megint csak egyet sikerült hatástalanítani. Most Diggs volt egy kicsit halványabb, de Adam megoldotta amit meg kellett.
több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
igen ez egy W és így megvan idén a 3dik. de az Ofal nagyon nem stabil. 6 alkalommal blokkolták cousins dobását. és az INT. azért az utolsó negyedet végigizgultam....
több mint 5 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Ezt behúztuk, de azért nagyon tanulságos meccs volt. Mielőtt bárki vadul ünnepelné az újjászületett futójátékot, azért szögezzük le hogy a kényszer szülte! Egyszerűen képtelen az O fal megvédeni Cousinst! Muszály volt futni, különben agyonverték volna szegényt! Valamit kezdeni kell az O fallal, mert jelenleg minden olyan csapat, akinek kicsit is jobb passrush-a van, szét fog szivatni minket.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
kicsit beleolvastam a nfc north csoportforumokban. én eddig úgy gondoltam elég erős a csoportunk, de olvasva a többieket inkább mindenki azt mondja gyenge a csoportunk. ti mit gondoltok erről?
Pyrrus
Szerintem is korai még erről nyilatkozni. Viszont én öldöklő harcot várok a csoporton belül, úgy látszik nincsenek nagy különbségek a csapatok között, össze-vissza fogjuk verni egymást. Aminek könnyen az lehet a vége, hogy csak a csoport győztes fog playoff-ot játszani. Nekünk most kell felpörögni, jó lenne legalább egy 3-1-et lehozni a bye week előtt, ami a sorsolást elnézve nem megugorhatatlan feladat. És akkor két hét pihenővel, önbizalom telve mehetnénk Chicago-ba, ami sok mindenről dönthet.
Olinho18
Én nem hiszek a nagy korbeveresben 5-1-1-et tippelek a Macik otthon megvernek.
Toca
Bolond egy szezon ez, nehéz jósolgatni, mindenesetre a három hazait illene hozni. Én annak örülnék, ha minden csapatrész hétről hétre felfelé menne, vagy legalábbis konzisztensen hozna egy jó szintet, és nem lenne hullámzás. Ha így lenne, akkor a PO-ra összeállhatna valami nagyon szép. Persze ehhez sokminden kell, sérülések elkerülése, magánéleti zűrök hiánya, csillagok együttállása... Akárhogy is, szerintem jó csapatunk van, és a stáb (de legalábbis a vezető edző) szintén rendben van. Ennek valahol ki kell jönnie!
Szabolcs_76
Dehogyis mindenki megnyugodott, Cook is lassan felépül.
Arizona ellen beindítjuk a futást (ha ellenük nem akkor nem tudom ki ellen...) is végre.
Következő 4 meccset 4-0al hozzuk és bye week után mehetünk a Macikhoz megküzdeni a csoport elsőségért.
Nincs itt egyéb látnivaló.
Toca
nincs ellene kifogásom legyen így! 😀
Pyrrus

több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
kicsit beleolvastam a nfc north csoportforumokban. én eddig úgy gondoltam elég erős a csoportunk, de olvasva a többieket inkább mindenki azt mondja gyenge a csoportunk. ti mit gondoltok erről?
Pyrrus
Szerintem is korai még erről nyilatkozni. Viszont én öldöklő harcot várok a csoporton belül, úgy látszik nincsenek nagy különbségek a csapatok között, össze-vissza fogjuk verni egymást. Aminek könnyen az lehet a vége, hogy csak a csoport győztes fog playoff-ot játszani. Nekünk most kell felpörögni, jó lenne legalább egy 3-1-et lehozni a bye week előtt, ami a sorsolást elnézve nem megugorhatatlan feladat. És akkor két hét pihenővel, önbizalom telve mehetnénk Chicago-ba, ami sok mindenről dönthet.
Olinho18
Én nem hiszek a nagy korbeveresben 5-1-1-et tippelek a Macik otthon megvernek.
Toca
Bolond egy szezon ez, nehéz jósolgatni, mindenesetre a három hazait illene hozni. Én annak örülnék, ha minden csapatrész hétről hétre felfelé menne, vagy legalábbis konzisztensen hozna egy jó szintet, és nem lenne hullámzás. Ha így lenne, akkor a PO-ra összeállhatna valami nagyon szép. Persze ehhez sokminden kell, sérülések elkerülése, magánéleti zűrök hiánya, csillagok együttállása... Akárhogy is, szerintem jó csapatunk van, és a stáb (de legalábbis a vezető edző) szintén rendben van. Ennek valahol ki kell jönnie!
Szabolcs_76
Dehogyis mindenki megnyugodott, Cook is lassan felépül.
Arizona ellen beindítjuk a futást (ha ellenük nem akkor nem tudom ki ellen...) is végre.
Következő 4 meccset 4-0al hozzuk és bye week után mehetünk a Macikhoz megküzdeni a csoport elsőségért.
Nincs itt egyéb látnivaló.
Toca
nincs ellene kifogásom legyen így! 😀
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
kicsit beleolvastam a nfc north csoportforumokban. én eddig úgy gondoltam elég erős a csoportunk, de olvasva a többieket inkább mindenki azt mondja gyenge a csoportunk. ti mit gondoltok erről?
Pyrrus
Szerintem is korai még erről nyilatkozni. Viszont én öldöklő harcot várok a csoporton belül, úgy látszik nincsenek nagy különbségek a csapatok között, össze-vissza fogjuk verni egymást. Aminek könnyen az lehet a vége, hogy csak a csoport győztes fog playoff-ot játszani. Nekünk most kell felpörögni, jó lenne legalább egy 3-1-et lehozni a bye week előtt, ami a sorsolást elnézve nem megugorhatatlan feladat. És akkor két hét pihenővel, önbizalom telve mehetnénk Chicago-ba, ami sok mindenről dönthet.
Olinho18
Én nem hiszek a nagy korbeveresben 5-1-1-et tippelek a Macik otthon megvernek.
Toca
Bolond egy szezon ez, nehéz jósolgatni, mindenesetre a három hazait illene hozni. Én annak örülnék, ha minden csapatrész hétről hétre felfelé menne, vagy legalábbis konzisztensen hozna egy jó szintet, és nem lenne hullámzás. Ha így lenne, akkor a PO-ra összeállhatna valami nagyon szép. Persze ehhez sokminden kell, sérülések elkerülése, magánéleti zűrök hiánya, csillagok együttállása... Akárhogy is, szerintem jó csapatunk van, és a stáb (de legalábbis a vezető edző) szintén rendben van. Ennek valahol ki kell jönnie!
Szabolcs_76
Dehogyis mindenki megnyugodott, Cook is lassan felépül.
Arizona ellen beindítjuk a futást (ha ellenük nem akkor nem tudom ki ellen...) is végre.
Következő 4 meccset 4-0al hozzuk és bye week után mehetünk a Macikhoz megküzdeni a csoport elsőségért.
Nincs itt egyéb látnivaló.