Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Na jó, mindenki nyugodjon le, még messze nincs vége a szezonnak, lehet még javítani. Mondjuk épp a Packers ellen, és innentől minden meccsünk olyan ahol az ellenfél akár a PO-ban is szembe jöhet. Szóval teher alatt nő a pálma, azt mondom a sérülések kerüljék el a csapatot, és kell némi mák is persze, ami mint tudjuk a Vikings-t rendre elkerüli.... de bízni kell a csapatban, a Bears védelménél nem fogunk erősebbel találkozni - tudom nem fog ezzel egyet érteni mindenki - a mi védelmünk pedig megállítja a vonatot is ha kell... Skol!
vsanyi132
No offense, de pont ellenünk egy óriási bull shit call miatt mehetett az a meccs egyáltalán hosszabbításba. Ott azért nagyot ráztatok a mákfán.
De nem állítom, hogy felétek dőlne idén a sok kérdéses ítélet, de ott az 1 X helyett a bírok nélkül L állna most.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Na jó, mindenki nyugodjon le, még messze nincs vége a szezonnak, lehet még javítani. Mondjuk épp a Packers ellen, és innentől minden meccsünk olyan ahol az ellenfél akár a PO-ban is szembe jöhet. Szóval teher alatt nő a pálma, azt mondom a sérülések kerüljék el a csapatot, és kell némi mák is persze, ami mint tudjuk a Vikings-t rendre elkerüli.... de bízni kell a csapatban, a Bears védelménél nem fogunk erősebbel találkozni - tudom nem fog ezzel egyet érteni mindenki - a mi védelmünk pedig megállítja a vonatot is ha kell... Skol!

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
számomra az a nagy kérdés hogy Cousins volt ennyire gyenge vagy az OC volt ennyire balfasz?én úgy gondolom hogy Cousins nincs olyan szitnen nálunk hogy a playhivások 20%akár ő hivhatná vagy tévedek?
Pyrrus

Ezt írtam a szerződtetése után..

8 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 4 327
Ezzel a Cousins deallel nincs baj... Még egy évig... Jövőre kb. 5 kulcsjátékosotok lejáró akikből minden bizonnyal el kell engednetek egy párat mert nem lesz lóvé...Mellesleg Cousins szerintem erősen túl értékelt. Nem mondom hogy rossz QB, de nem elit. Nem egy Rodgers, Brees, Brady kategória. Szerintem ennyiért, főleg hogy minden penije garantált elég sok...
Tomcsik
Ezt, hogy nincs brady, rodgers vagy brees szintjén én már 4 éve is megmondtam volna ha valaki kérdezi. De mondok jobbat, más sincs.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
számomra az a nagy kérdés hogy Cousins volt ennyire gyenge vagy az OC volt ennyire balfasz?én úgy gondolom hogy Cousins nincs olyan szitnen nálunk hogy a playhivások 20%akár ő hivhatná vagy tévedek?
Pyrrus

Ezt írtam a szerződtetése után..

8 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 4 327
Ezzel a Cousins deallel nincs baj... Még egy évig... Jövőre kb. 5 kulcsjátékosotok lejáró akikből minden bizonnyal el kell engednetek egy párat mert nem lesz lóvé...Mellesleg Cousins szerintem erősen túl értékelt. Nem mondom hogy rossz QB, de nem elit. Nem egy Rodgers, Brees, Brady kategória. Szerintem ennyiért, főleg hogy minden penije garantált elég sok...

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Párszor elég bántóan maradt üresen az elkapó, de a pass def nem volt rossz szerintem. Futás ellen viszont ez kevés. Meglepően sok volt a miss tackle is. Sokszor vége lehetett volna a playnek a los mögött, de rendre kiszabadult Cohen - Trubisky vagy bárki más és hozott egy halott játékból extrát.

O oldalon meg nyilván csak 1 szegmensre nehéz lenne ráhúzni a dolgot, de a gondok 70%-ért az OL felelősségre vonható. Pass block 0, futás - 2.
Persze ma még Kirk is szar volt.

A baj, hogy egy hazai Dolphins ellenin kívül nincs sima meccs már idén.
Bár azért a jelenlegi GB-t a U.S.-ben illene csapni a 3 idegenbeli túrából a @NE, @SEA baromi nehéz és a @Lionsról se tudja az ember sose milyen napjuk van.

De egy kis bravúrral a 17. heti Bears elleni hazai akár még a csoport elsőségről is dönthet.
alatriste
Defenset maximum azért venném elő, mert ostoba 15 yardos faszságaikkal nagyban segítették a Bearst.
Pl. HS ha nem megy neki Trubinak akkor nincs FG...
Azért 18 kapott pont nem bántóan sok és a 2. félidőben gyakorlatilag momentuma nem volt a Bearsnek.
Arról nem tehetnek hogy az offense 3 negyeden át aludt.
Cook fumble RZben, Diggs méterekkel való túl dobása full üresen (Kirk közeébe se volt senki) az első int...

És lehet jönni a fallal meg, hogy visszaállt a Bears az utolsó negyedben, de ha egy csapat 17 pontot tud felírni 1 negyed alatt akkor a másik 3-ban mi a redvás pöcsömet csinált?

Az meg, hogy Tradwellt keressük 3 negyeden át mikor Diggs és Thielen meg eszik a labdákat arra már nem tudok mit mondani,
DeFilippo nekem most óriási csalódás volt játék hívások terén. És értem, hogy nyilván jobban figyelték Thielent és Diggset is, de ha már 3 ember közé dobja be Cousinka akkor ne a botkezű Tradwellt keresse akiben még a bravúr sincs meg.
Ja és ha folyamatosan átrohan rajtunk a Bears D line nem lehetne, hogy gyorsabb passzokkal kéne prübálkozni?
Toca
Amikor a 4. negyed legvégén egy domináló csapat elég nagy előnynél kap 14 pontot, azt hívják garbage timenak. Még akkor is, ha talán kissé elszámolta a Bears a végét, s tán szorosabb lett. Addig felraktatok 6 pontot két short fieldről, s a legjobb drive az első negyedben történő fumble volt a 20-ason. Nem tudom miért kellett váltania Fangionak, az 50 percig kifogástalanul működő stratégiáról.
tüsi91

Mellesleg azért ha a Garbage Timeban Cousins nem nyomja fullba a kretént akkor kikaptok vagy legalább OT és akkor nehezen tudod garbage timenak hívni.
Mellesleg a fumble előtt is Kirk senkitől nem zavartatva dobta túl Diggst méterekkel endzoneban...
Toca
Ne haragudj, ha azt mondom, hogy az első mondatod úgy nevetséges, ahogy leírtad, szerintem Te sem hiszed el. Az a Diggs play, amit kiemeltél volt az egyetlen momentum a meccsen, ami ha nem így alakul más meccs lett volna. Azon a 7 másodpercen kívül, de talán azt is ide vehetjük nem kérdés melyik volt a jobb csapat azon az estén, éppúgy ahogy az elmúlt években a Minneapolisban lejátszott meccseken sem volt kérdés melyik a jobb csapat. Egyértelmű Bears win volt a vasárnapi meccs.
több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
számomra az a nagy kérdés hogy Cousins volt ennyire gyenge vagy az OC volt ennyire balfasz?én úgy gondolom hogy Cousins nincs olyan szitnen nálunk hogy a playhivások 20%akár ő hivhatná vagy tévedek?
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Párszor elég bántóan maradt üresen az elkapó, de a pass def nem volt rossz szerintem. Futás ellen viszont ez kevés. Meglepően sok volt a miss tackle is. Sokszor vége lehetett volna a playnek a los mögött, de rendre kiszabadult Cohen - Trubisky vagy bárki más és hozott egy halott játékból extrát.

O oldalon meg nyilván csak 1 szegmensre nehéz lenne ráhúzni a dolgot, de a gondok 70%-ért az OL felelősségre vonható. Pass block 0, futás - 2.
Persze ma még Kirk is szar volt.

A baj, hogy egy hazai Dolphins ellenin kívül nincs sima meccs már idén.
Bár azért a jelenlegi GB-t a U.S.-ben illene csapni a 3 idegenbeli túrából a @NE, @SEA baromi nehéz és a @Lionsról se tudja az ember sose milyen napjuk van.

De egy kis bravúrral a 17. heti Bears elleni hazai akár még a csoport elsőségről is dönthet.
alatriste
Defenset maximum azért venném elő, mert ostoba 15 yardos faszságaikkal nagyban segítették a Bearst.
Pl. HS ha nem megy neki Trubinak akkor nincs FG...
Azért 18 kapott pont nem bántóan sok és a 2. félidőben gyakorlatilag momentuma nem volt a Bearsnek.
Arról nem tehetnek hogy az offense 3 negyeden át aludt.
Cook fumble RZben, Diggs méterekkel való túl dobása full üresen (Kirk közeébe se volt senki) az első int...

És lehet jönni a fallal meg, hogy visszaállt a Bears az utolsó negyedben, de ha egy csapat 17 pontot tud felírni 1 negyed alatt akkor a másik 3-ban mi a redvás pöcsömet csinált?

Az meg, hogy Tradwellt keressük 3 negyeden át mikor Diggs és Thielen meg eszik a labdákat arra már nem tudok mit mondani,
DeFilippo nekem most óriási csalódás volt játék hívások terén. És értem, hogy nyilván jobban figyelték Thielent és Diggset is, de ha már 3 ember közé dobja be Cousinka akkor ne a botkezű Tradwellt keresse akiben még a bravúr sincs meg.
Ja és ha folyamatosan átrohan rajtunk a Bears D line nem lehetne, hogy gyorsabb passzokkal kéne prübálkozni?
Toca
Amikor a 4. negyed legvégén egy domináló csapat elég nagy előnynél kap 14 pontot, azt hívják garbage timenak. Még akkor is, ha talán kissé elszámolta a Bears a végét, s tán szorosabb lett. Addig felraktatok 6 pontot két short fieldről, s a legjobb drive az első negyedben történő fumble volt a 20-ason. Nem tudom miért kellett váltania Fangionak, az 50 percig kifogástalanul működő stratégiáról.
tüsi91
Persze értem amit mondasz és imádom is a D-teket, de azért vastagon benne volt az ostoba playhívás is sokszor.
Mellesleg azért ha a Garbage Timeban Cousins nem nyomja fullba a kretént akkor kikaptok vagy legalább OT és akkor nehezen tudod garbage timenak hívni.
Mellesleg a fumble előtt is Kirk senkitől nem zavartatva dobta túl Diggst méterekkel endzoneban...
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Párszor elég bántóan maradt üresen az elkapó, de a pass def nem volt rossz szerintem. Futás ellen viszont ez kevés. Meglepően sok volt a miss tackle is. Sokszor vége lehetett volna a playnek a los mögött, de rendre kiszabadult Cohen - Trubisky vagy bárki más és hozott egy halott játékból extrát.

O oldalon meg nyilván csak 1 szegmensre nehéz lenne ráhúzni a dolgot, de a gondok 70%-ért az OL felelősségre vonható. Pass block 0, futás - 2.
Persze ma még Kirk is szar volt.

A baj, hogy egy hazai Dolphins ellenin kívül nincs sima meccs már idén.
Bár azért a jelenlegi GB-t a U.S.-ben illene csapni a 3 idegenbeli túrából a @NE, @SEA baromi nehéz és a @Lionsról se tudja az ember sose milyen napjuk van.

De egy kis bravúrral a 17. heti Bears elleni hazai akár még a csoport elsőségről is dönthet.
alatriste
Defenset maximum azért venném elő, mert ostoba 15 yardos faszságaikkal nagyban segítették a Bearst.
Pl. HS ha nem megy neki Trubinak akkor nincs FG...
Azért 18 kapott pont nem bántóan sok és a 2. félidőben gyakorlatilag momentuma nem volt a Bearsnek.
Arról nem tehetnek hogy az offense 3 negyeden át aludt.
Cook fumble RZben, Diggs méterekkel való túl dobása full üresen (Kirk közeébe se volt senki) az első int...

És lehet jönni a fallal meg, hogy visszaállt a Bears az utolsó negyedben, de ha egy csapat 17 pontot tud felírni 1 negyed alatt akkor a másik 3-ban mi a redvás pöcsömet csinált?

Az meg, hogy Tradwellt keressük 3 negyeden át mikor Diggs és Thielen meg eszik a labdákat arra már nem tudok mit mondani,
DeFilippo nekem most óriási csalódás volt játék hívások terén. És értem, hogy nyilván jobban figyelték Thielent és Diggset is, de ha már 3 ember közé dobja be Cousinka akkor ne a botkezű Tradwellt keresse akiben még a bravúr sincs meg.
Ja és ha folyamatosan átrohan rajtunk a Bears D line nem lehetne, hogy gyorsabb passzokkal kéne prübálkozni?
Toca
Amikor a 4. negyed legvégén egy domináló csapat elég nagy előnynél kap 14 pontot, azt hívják garbage timenak. Még akkor is, ha talán kissé elszámolta a Bears a végét, s tán szorosabb lett. Addig felraktatok 6 pontot két short fieldről, s a legjobb drive az első negyedben történő fumble volt a 20-ason. Nem tudom miért kellett váltania Fangionak, az 50 percig kifogástalanul működő stratégiáról.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
adni kéne neki sok időt? kb amíg OBJ--Barkley nyugdíjba megy, és lesz ideje találni pár ilyen átlagos játékost... 😊 sajnos nagy rá ez a kabát itt, függetlenül milyen szakember 😕
ozibozi
Hát igen úgy tűnik most nagy neki, de úgyis kap még egy évet majf utána kiderül beletud-e nőni.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 408
adni kéne neki sok időt? kb amíg OBJ--Barkley nyugdíjba megy, és lesz ideje találni pár ilyen átlagos játékost... 😊 sajnos nagy rá ez a kabát itt, függetlenül milyen szakember 😕
több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Túl sok volt a hiba. A legnagyobb baj viszont, hogy semmi fazonja a játékunknak, az egyéni bravúros megoldásokból élünk, és az nagyon esetleges, nem lehet rá építeni. Ki kell mondanunk, a támadó koordinátorunk egy kretén, 2 hét alatt nem tud felépíteni egy gameplan-t, és sehol sincs Shurmurhoz képest, aki elég jól tudta palástolni az offense gyengeségeit. Most semmi, de semmi "arca" a játékunknak, nem látni, hogy mit is akarunk, azon kívül, hogy 10-ből 8 esetben megmondom, mit fogunk játszani, még a play előtt, és ezzel az ellenfelek is dettó így vannak. Zéró kreativitással nem nagyon lehet meccset nyerni.😕
Go Vikings!
A Giantsnél szídják Shurmurt, pedig szerintem is kiváló szakember.
KeyG
Koordinátornak remek, a HC dolog még sok neki, bár ha adnak neki elég időt, talán épít egy eredményes csapatot arrafelé, csak ugye a türelem, az nem mindenki erénye.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 991
Túl sok volt a hiba. A legnagyobb baj viszont, hogy semmi fazonja a játékunknak, az egyéni bravúros megoldásokból élünk, és az nagyon esetleges, nem lehet rá építeni. Ki kell mondanunk, a támadó koordinátorunk egy kretén, 2 hét alatt nem tud felépíteni egy gameplan-t, és sehol sincs Shurmurhoz képest, aki elég jól tudta palástolni az offense gyengeségeit. Most semmi, de semmi "arca" a játékunknak, nem látni, hogy mit is akarunk, azon kívül, hogy 10-ből 8 esetben megmondom, mit fogunk játszani, még a play előtt, és ezzel az ellenfelek is dettó így vannak. Zéró kreativitással nem nagyon lehet meccset nyerni.😕
Go Vikings!
A Giantsnél szídják Shurmurt, pedig szerintem is kiváló szakember.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Túl sok volt a hiba. A legnagyobb baj viszont, hogy semmi fazonja a játékunknak, az egyéni bravúros megoldásokból élünk, és az nagyon esetleges, nem lehet rá építeni. Ki kell mondanunk, a támadó koordinátorunk egy kretén, 2 hét alatt nem tud felépíteni egy gameplan-t, és sehol sincs Shurmurhoz képest, aki elég jól tudta palástolni az offense gyengeségeit. Most semmi, de semmi "arca" a játékunknak, nem látni, hogy mit is akarunk, azon kívül, hogy 10-ből 8 esetben megmondom, mit fogunk játszani, még a play előtt, és ezzel az ellenfelek is dettó így vannak. Zéró kreativitással nem nagyon lehet meccset nyerni.😕

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Párszor elég bántóan maradt üresen az elkapó, de a pass def nem volt rossz szerintem. Futás ellen viszont ez kevés. Meglepően sok volt a miss tackle is. Sokszor vége lehetett volna a playnek a los mögött, de rendre kiszabadult Cohen - Trubisky vagy bárki más és hozott egy halott játékból extrát.

O oldalon meg nyilván csak 1 szegmensre nehéz lenne ráhúzni a dolgot, de a gondok 70%-ért az OL felelősségre vonható. Pass block 0, futás - 2.
Persze ma még Kirk is szar volt.

A baj, hogy egy hazai Dolphins ellenin kívül nincs sima meccs már idén.
Bár azért a jelenlegi GB-t a U.S.-ben illene csapni a 3 idegenbeli túrából a @NE, @SEA baromi nehéz és a @Lionsról se tudja az ember sose milyen napjuk van.

De egy kis bravúrral a 17. heti Bears elleni hazai akár még a csoport elsőségről is dönthet.
alatriste
Defenset maximum azért venném elő, mert ostoba 15 yardos faszságaikkal nagyban segítették a Bearst.
Pl. HS ha nem megy neki Trubinak akkor nincs FG...
Azért 18 kapott pont nem bántóan sok és a 2. félidőben gyakorlatilag momentuma nem volt a Bearsnek.
Arról nem tehetnek hogy az offense 3 negyeden át aludt.
Cook fumble RZben, Diggs méterekkel való túl dobása full üresen (Kirk közeébe se volt senki) az első int...

És lehet jönni a fallal meg, hogy visszaállt a Bears az utolsó negyedben, de ha egy csapat 17 pontot tud felírni 1 negyed alatt akkor a másik 3-ban mi a redvás pöcsömet csinált?

Az meg, hogy Tradwellt keressük 3 negyeden át mikor Diggs és Thielen meg eszik a labdákat arra már nem tudok mit mondani,
DeFilippo nekem most óriási csalódás volt játék hívások terén. És értem, hogy nyilván jobban figyelték Thielent és Diggset is, de ha már 3 ember közé dobja be Cousinka akkor ne a botkezű Tradwellt keresse akiben még a bravúr sincs meg.
Ja és ha folyamatosan átrohan rajtunk a Bears D line nem lehetne, hogy gyorsabb passzokkal kéne prübálkozni?
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Párszor elég bántóan maradt üresen az elkapó, de a pass def nem volt rossz szerintem. Futás ellen viszont ez kevés. Meglepően sok volt a miss tackle is. Sokszor vége lehetett volna a playnek a los mögött, de rendre kiszabadult Cohen - Trubisky vagy bárki más és hozott egy halott játékból extrát.

O oldalon meg nyilván csak 1 szegmensre nehéz lenne ráhúzni a dolgot, de a gondok 70%-ért az OL felelősségre vonható. Pass block 0, futás - 2.
Persze ma még Kirk is szar volt.

A baj, hogy egy hazai Dolphins ellenin kívül nincs sima meccs már idén.
Bár azért a jelenlegi GB-t a U.S.-ben illene csapni a 3 idegenbeli túrából a @NE, @SEA baromi nehéz és a @Lionsról se tudja az ember sose milyen napjuk van.

De egy kis bravúrral a 17. heti Bears elleni hazai akár még a csoport elsőségről is dönthet.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
elaludtam a meccset,de ahogy nézem jobb is....
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Ahogy végig gondoltam a meccset, még jobban frusztrál ez a szar amit ma produkáltunk.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Na most jön a szezon az a része ahol eldől mit érünk idén.
2 primetime Bears Soldieren , Packers otthon, majd Pats idegenben és Seahawks idegenben szinten prime.
1. Csicska NFL nem mert 4 prime meccset nekünk adni zsinórban, de gyanúsan minda4 lesz magyarul S1-en.
2. Kiderülhet mit ér Kirk és Mitch egy komoly D ellen.
3. Macik tényleg csak a sorsolasuk miatt tűnnek-e királynak.
4. 2 hét alatt lezarhatjuk a csoportot.
5. Tényleg bajnokeslyesek vagyunk-e vagy ilyen fallal ez csak hiú ábránd ( megint )
Toca
2. Egyik szarabb volt mint a másik
3. Brutális ez a D
4. Az egész szezont zarhatjuk le 2 hét alatt
5. Nem és nem csak a fal miatt de ők is...
több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Már hangolódok az éjjeli meccsre!! Remélem jó kis rangadó lesz.
Gyorsba át is költöttem ezt egy kicsit!😊

Hosszú hetek óta számoljuk a percet
Ennyi elég volt, tegyünk végre rendet
Szembefordulunk, megküzdünk az árral
Leszámolunk ma minden Mackólánnyal
Rakjunk egy nagy tüzet, és hagyjuk porig égni
Ha van miért meghalni van értelme élni
Holnaptól a világ a nevünket kiáltja
Hősöket szül majd a Bátrak Éjszakája
A Bátrak Éjszakája
A Bátrak Éjszakája!!

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Na most jön a szezon az a része ahol eldől mit érünk idén.
2 primetime Bears Soldieren , Packers otthon, majd Pats idegenben és Seahawks idegenben szinten prime.
1. Csicska NFL nem mert 4 prime meccset nekünk adni zsinórban, de gyanúsan minda4 lesz magyarul S1-en.
2. Kiderülhet mit ér Kirk és Mitch egy komoly D ellen.
3. Macik tényleg csak a sorsolasuk miatt tűnnek-e királynak.
4. 2 hét alatt lezarhatjuk a csoportot.
5. Tényleg bajnokeslyesek vagyunk-e vagy ilyen fallal ez csak hiú ábránd ( megint )
több mint 5 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
A jövő nagy receiver reménysége: Asher Thielen:
 twitter.com/athielen19/status/1062764183215697920

Szerkesztette: CharlieF
több mint 5 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55
 www.startribune.com/lawsuit-details-surgery-that-ended-ex-viking-sharrif-floyd-s-career/500363101/

Floyd műtétjének és a pernek a részletei.

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jövő vasárnap SNF-es találkozó lesz a Bears- Vikings.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1059507990787702784
több mint 5 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
megvan az újabb Win. 😀 SKOL

A védelem szépen doglozott nagyon is, de csak én láttam úgy hogy az offense nem volt épp a legjobb? vagy csak megnőttek az elvárásaim?
Pyrrus
Ahogy én látom, két dolog miatt tűnt dadogósnak kicsit: egyrész Diggs nem volt a pályán, emiatt Thielent - igen bölcsen - gyakran kettőzték, a safety automatikusan odasegített a CB-nek. Ez miatt Cousins gyakorlatilag mindenkinek dobált, aki csak lilában volt, Thielen-el együtt 6 játékosnak volt 20 yard fölött elkapása (és még Murray-nek is 16). A másik, hogy a Lions csapatrészeit megnézed, szerintem a védelmük jóval erősebb, vagy legalábbis jobban teljesít, mint az offense. Nem tolták rosszul egyáltalán, csak a támadóik szarban hagyták őket.

Két butaság volt szerintem, az INT-nél azt a passzt nem kellett volna elengedni, inkább be kellett volna nyelni a sack-et, illetve ezeket a hátrafelé passzokat ne droppolgassuk már, másodszor vesztünk igy el labdát, két hét alatt. A többi szerintem rendben volt, Cook kezd formába jönni.

Most van egy kis extra idő nyalogatni a sebeket és köszörülni a pengét mert bye week után medve vadászat jön, és az nem lesz egyszerű, ám annál fontosabb meccs.
több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
megvan az újabb Win. 😀 SKOL

A védelem szépen doglozott nagyon is, de csak én láttam úgy hogy az offense nem volt épp a legjobb? vagy csak megnőttek az elvárásaim?