Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 5 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Személy szerint én nem sajnálom a Szenteket, én még mindig nem tudom megbocsátani a 2009-es NFC döntőt, ahol a piszkos játékkal nyertek.... és végül SB-t is. Sok helyen olvastam hogy a karma teszi a dolgát, rengeteg ilyen mém született.... nem a bírók vesztettek helyettük, a Rams megverte őket és kész. A bíró olyan mint az időjárás, néha kedvező, néha szar tévedésekkel, de hozzátartozik a játékhoz. Az SB-t szerintem a Rams elviszi, és ugye jövőre jön az SB átok, egy ellenféllel kevesebb 😊 Skol!
vsanyi132
Ezzel teljesen ugyan így vagyok én is.Breest bírom.De rühellem azóta őket.....aljas szemét banda.
ZoliZoltán
Jó de azért maradjunk annyiban hogy ha mi ellenünk ítélnek ilyet mi ugyanígy tolnánk a hisztit tejesen jogosan 😀
Toca
Naná, de ezt mi meg is szoktuk bizonyos ellenfelekkel szemben, így nem új érzés a zebrák miatti szopóroller 😉

Kíváncsi vagyok mit hoz ez az offseason, a szakmai stáb nagyjából összeállt. Már most láttam olyan felvetéseket, hogy az offense vajon kinek a kezében lesz, hivatalosan Stefanski az OC de itt van Kubiak akitől sokan azt várják hogy bőven bele fog szólni az OC dolgába.

Kicsit olyan érzésem van, mintha ultimátumot kapott volna Zimmer azzal hogy Kubiak a csapathoz érkezett, ugye egy ex HC-ról van szó, aki ha a következő év nem a tervek szerint alakul akár az OC, akár a HC helyén is találhatja magát. Zimmert idén már sokan kritizálták, nagy a nyomás rajta. Főleg úgy, hogy a csapat döntő része helyén van, kell egy fal megvédeni Cousinst, és legyen végre futás blokkolás, aztán hajrá. Viszont sok új edző van, új emberek új játékrendszer (?), biztosan idő kell arra hogy mindenki megtalálja a helyét, és működjön is aminek működni kell, szóval iszonyú sok munka és nagyon nagy lutri mi jön ki ebből. Lehet SB és óriási bukta is, és mi nem a jó végén szoktunk lenni annak a bizonyosnak....

Bízom azért a jó folytatásban, kíváncsian várom mit produkálunk az FA piacon és a drafton, és messze még a szeptember 😊 SKOL!

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Személy szerint én nem sajnálom a Szenteket, én még mindig nem tudom megbocsátani a 2009-es NFC döntőt, ahol a piszkos játékkal nyertek.... és végül SB-t is. Sok helyen olvastam hogy a karma teszi a dolgát, rengeteg ilyen mém született.... nem a bírók vesztettek helyettük, a Rams megverte őket és kész. A bíró olyan mint az időjárás, néha kedvező, néha szar tévedésekkel, de hozzátartozik a játékhoz. Az SB-t szerintem a Rams elviszi, és ugye jövőre jön az SB átok, egy ellenféllel kevesebb 😊 Skol!
vsanyi132
Ezzel teljesen ugyan így vagyok én is.Breest bírom.De rühellem azóta őket.....aljas szemét banda.
ZoliZoltán
Jó de azért maradjunk annyiban hogy ha mi ellenünk ítélnek ilyet mi ugyanígy tolnánk a hisztit tejesen jogosan 😀
több mint 5 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Személy szerint én nem sajnálom a Szenteket, én még mindig nem tudom megbocsátani a 2009-es NFC döntőt, ahol a piszkos játékkal nyertek.... és végül SB-t is. Sok helyen olvastam hogy a karma teszi a dolgát, rengeteg ilyen mém született.... nem a bírók vesztettek helyettük, a Rams megverte őket és kész. A bíró olyan mint az időjárás, néha kedvező, néha szar tévedésekkel, de hozzátartozik a játékhoz. Az SB-t szerintem a Rams elviszi, és ugye jövőre jön az SB átok, egy ellenféllel kevesebb 😊 Skol!
vsanyi132
Ezzel teljesen ugyan így vagyok én is.Breest bírom.De rühellem azóta őket.....aljas szemét banda.
több mint 5 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55



Ja és Thielen hatból öt embert gyűrt le kidobósban <3

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 5 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Személy szerint én nem sajnálom a Szenteket, én még mindig nem tudom megbocsátani a 2009-es NFC döntőt, ahol a piszkos játékkal nyertek.... és végül SB-t is. Sok helyen olvastam hogy a karma teszi a dolgát, rengeteg ilyen mém született.... nem a bírók vesztettek helyettük, a Rams megverte őket és kész. A bíró olyan mint az időjárás, néha kedvező, néha szar tévedésekkel, de hozzátartozik a játékhoz. Az SB-t szerintem a Rams elviszi, és ugye jövőre jön az SB átok, egy ellenféllel kevesebb 😊 Skol!

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Sajnálom hogy kiesett a Saints, nekik szurkoltam, de most szegény Rams-et sajnálom mert a Pats így vagy úgy de meg nyeri a meccset
Pyrrus
Ugyan, szerintem a Ramsnek több esélye van a Pats ellen mint a Saintsnek lett volna.
Bradyre nyomás kell, ha ezt a Rams fal ideiglenesen is akár, de nem tudja megoldani akkor nem tudom ki. (Mi megtudnánk de hát kiestünk 😀 ).
több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Sajnálom hogy kiesett a Saints, nekik szurkoltam, de most szegény Rams-et sajnálom mert a Pats így vagy úgy de meg nyeri a meccset
több mint 5 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55
A Saints' playoff game might be decided by an illegal hit that wasn't flagged? Man, that's awful. Hate to see that.

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyébként ha már fal, 1 dolog miatt fogok a Ramnsek szurkolni és az Sullivan.
Anno elengedtük mert Berger hozott egy jó idényt, aztán azóta ...
Toca
Egyébként ha már fal, 1 dolog miatt fogok a Ramnsek szurkolni és az Sullivan.
Anno elengedtük mert Berger hozott egy jó idényt, aztán azóta ...
Toca
Azóta is király volt Berger amíg tolta, talán 3 évet nyomott le Sullivan után és ugye idén nem tért már vissza csak. Azért 3 év alatt lehetett volna gondoskodni az utánpótlásról. Amibe teljesen szintén nem tudok belekötni, mert azért jöttek ide játékosok 2-3 körben, meg FA-n aki elérhető volt.
Ilyenkor amikor ennyi invesztálás után is szar az egész akkor először inkább a coachingot venném elő.
Ráadásul Sullivannal se lenne ez az OL olyan sokkal előrébb. Az átlag nfl szintnél nem hoz sokkal többet John.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Egyébként ha már fal, 1 dolog miatt fogok a Ramnsek szurkolni és az Sullivan.
Anno elengedtük mert Berger hozott egy jó idényt, aztán azóta ...
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Hát akkor már csak tényleg egy OL-nyire vagyunk a tökéletességtől ?
Toca
Hát Dennisonnal nem biztos, hogy közelebb kerültök hozzá.
Amellett hogy legutóbb Denverben megbukott ez a fal építés - ami a Kubes offenes alapja lett volna - most pont azért van itt Kubiak és nem nálunk, mert ragaszkodott a poggyászához (Dennison + Pariani).
Az hogy Elway lemond jóbarátjáról 2 pozíciós edző miatt, sokat mond arról a kettőről.

Egyébként Kubes nem OC-nak jön elvileg. Nem tudom hogyan osztja meg a feladatot Stefanski(?)val. Elsülhet nagyon jól is, függetlenül az OL coachtól, de ha egyszerre 2 irányba ráncigálnák az offenes-t, abban nem biztos, hogy sok köszönet lesz. Ilyen szempontból nekem kicsit furcsa, hogy pont itt kötött ki, de remélem jó vége lesz

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Hát akkor már csak tényleg egy OL-nyire vagyunk a tökéletességtől ?
Toca
Hát egy gépezet tényleg jó ha minden fogaskerék a helyén van de ezt legközelebb csak szeptemberben tudjuk meg. én már nem hiszek a szuper edzők leigazolásában. majd ha látom mit ér ...
Pyrrus
Elmondom mi a lényeg, figyelj!
2014 - nincs playoff
2015 - North 1. hely - wild card
2016 - nincs playoff
2017 - North 1. hely - conf final
2018 - nincs playoff
Mivel a fejlődés töretlen, így 2019-ben csak egy dolog lehet 😊
Toca
Az ötödik SB-vereség? 😊 <3
Wyatt
Nem Jób ki a sormintabol, bocs 😀
Toca
Próféta szóljon belőled 😀
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Hát akkor már csak tényleg egy OL-nyire vagyunk a tökéletességtől ?
Toca
Hát egy gépezet tényleg jó ha minden fogaskerék a helyén van de ezt legközelebb csak szeptemberben tudjuk meg. én már nem hiszek a szuper edzők leigazolásában. majd ha látom mit ér ...
Pyrrus
Elmondom mi a lényeg, figyelj!
2014 - nincs playoff
2015 - North 1. hely - wild card
2016 - nincs playoff
2017 - North 1. hely - conf final
2018 - nincs playoff
Mivel a fejlődés töretlen, így 2019-ben csak egy dolog lehet 😊
Toca
Az ötödik SB-vereség? 😊 <3
Wyatt
Nem Jób ki a sormintabol, bocs 😀
több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Hát akkor már csak tényleg egy OL-nyire vagyunk a tökéletességtől ?
Toca
Hát egy gépezet tényleg jó ha minden fogaskerék a helyén van de ezt legközelebb csak szeptemberben tudjuk meg. én már nem hiszek a szuper edzők leigazolásában. majd ha látom mit ér ...
Pyrrus
Elmondom mi a lényeg, figyelj!
2014 - nincs playoff
2015 - North 1. hely - wild card
2016 - nincs playoff
2017 - North 1. hely - conf final
2018 - nincs playoff
Mivel a fejlődés töretlen, így 2019-ben csak egy dolog lehet 😊
Toca
Az ötödik SB-vereség? 😊 <3
Wyatt
ez fájó pont ugye tudod 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát akkor már csak tényleg egy OL-nyire vagyunk a tökéletességtől ?
Toca
Hát egy gépezet tényleg jó ha minden fogaskerék a helyén van de ezt legközelebb csak szeptemberben tudjuk meg. én már nem hiszek a szuper edzők leigazolásában. majd ha látom mit ér ...
Pyrrus
Elmondom mi a lényeg, figyelj!
2014 - nincs playoff
2015 - North 1. hely - wild card
2016 - nincs playoff
2017 - North 1. hely - conf final
2018 - nincs playoff
Mivel a fejlődés töretlen, így 2019-ben csak egy dolog lehet 😊
Toca
Az ötödik SB-vereség? 😊 <3

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Hát akkor már csak tényleg egy OL-nyire vagyunk a tökéletességtől ?
Toca
Hát egy gépezet tényleg jó ha minden fogaskerék a helyén van de ezt legközelebb csak szeptemberben tudjuk meg. én már nem hiszek a szuper edzők leigazolásában. majd ha látom mit ér ...
Pyrrus
Elmondom mi a lényeg, figyelj!
2014 - nincs playoff
2015 - North 1. hely - wild card
2016 - nincs playoff
2017 - North 1. hely - conf final
2018 - nincs playoff
Mivel a fejlődés töretlen, így 2019-ben csak egy dolog lehet 😊
több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Hát akkor már csak tényleg egy OL-nyire vagyunk a tökéletességtől ?
Toca
Hát egy gépezet tényleg jó ha minden fogaskerék a helyén van de ezt legközelebb csak szeptemberben tudjuk meg. én már nem hiszek a szuper edzők leigazolásában. majd ha látom mit ér ...
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Hát akkor már csak tényleg egy OL-nyire vagyunk a tökéletességtől ?
több mint 5 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55


It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!
Kíváncsi leszek, hogy hogy fogja Kubiak egészsége bírni az újabb edzői megpróbáltatásokat, de ha igen akkor ez egy nagyszerű húzásnak ígérkezik.

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
 twitter.com/TomPelissero/status/1084943528055189505
több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Bears-nek visszanyalt a fagyi, one and done.😊
Go Vikings!
Próbáltunk kikapni Minneapolisban csak túl szar volt az ellenfél.
tüsi91
Ez mondjuk igaz sajna.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
lehet csak túlképzelem a dolgot de úgy érzem a management házatájékan valami nem frankó... ki kell rúgni az OC koordinátort év közben az új meg nem tudni marad-e vagy sem(most már marad tudjuk), a spec koordinátrot nem tartjuk meg. és a csapaton belül is volt nézeteltérés(kirk.thielen esete)
Pyrrus
Hát HC interjúra ment, azért azzal nehéz küzdeni ha őt választják 😊
Utánaolvasva Pfeifer elé leraktunk egy szerződést, inkább új kihívások elé nézett Clevlandben. Új kihívásokra vágyott úgy tűnik.
Csapatmorál na az tényleg folyamatosan romlott, ez Zimmer legfontosabb teendője, meg súlykolni Spielmennek, hogy kellene pár támadófalember.
Mondjuk neki először helyet kell csinálni a cap alatt, ha átstrukúrálásokkal megoldja akkor jövő év lehet ennek a magnak az utolsó esélye.
Barr - Sheldon Richardson így se hiszem, hogy befog férni.
több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
lehet csak túlképzelem a dolgot de úgy érzem a management házatájékan valami nem frankó... ki kell rúgni az OC koordinátort év közben az új meg nem tudni marad-e vagy sem(most már marad tudjuk), a spec koordinátrot nem tartjuk meg. és a csapaton belül is volt nézeteltérés(kirk.thielen esete)
több mint 5 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Priefer sem folytatja, új edzője lesz a speciális egységnek is. Az amerikai kommentekben nagy az örömködés, valahogy érett ez már egy ideje, személy szerint nekem váratlan lépés de abszolút magyarázható. Túl sok múlt idén is ezen a csapatrészen, volt olyan meccs ami a rúgásokon ment el. Szóval ide is keresünk egy jóféle edzőt, aki megoldja a problémákat - itt elég csak a kicker posztra gondolni.

Update: Úgy tűnik Priefer Cleveland-ben köt ki, sok szerencsét a folytatáshoz 😊
vsanyi132
Én speciel nem értem, rugó helyett nem rúghat a coach. Egyébként meg eleg jónak tűnt a spec team. Szerintem top5 spec team éléről kirúgni valakit eleg kockázatos ...
Toca
Nem mi rúgtuk ki, lejárt a szerződése. Volt máshol is interjúzni, végül is Cleveland-et választotta.