Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 4 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Bradburry no brainer pick volt, ahogy írták, egy pick-kel 2 posztot erősítettünk így (center és RG, ahova majd Elflein-t mozgatjuk át). Persze kellene még falember, nem tudni még, mi a terv, maradt még normális játékos oda, de nagyon kevés, a Wake Forest-es Haynes, Dru Samia a Sooners-ből meg talán rizikóval Isaiah Prince, de ő jókora rizikó. Én amúgy 6. körben Javon Patterson-nak is örülnék, ő szimpatikus csóka, és látok benne upside-ot is. Vagy a félig meddig viking arkansasi csávó, Hjalte Froholdt, de ő mások radarján is tuti ott van. 7. körben meg jöhetne a helyi srác, Donnell Greene, akár. De ezek mind projektek lennének.

És akkor ott van sok jó játékos más posztokra, akiket simán behúznék, mint CGJ (őt kb. mindenki), a két megmaradt prémium Iowa védő Nelson és Hooker, Omenihu, akiből fasza 3tech lehetne nálunk, vagy Daylon Mack, és a helyi srác faktor azért még bejátszhat Cashman esetében is... Mack Wilson is megérne egy 6. kört.😊
Támadóknál meg még mindig benn van Harmon meg Ridley, lehetne mélyíteni az elkapó brigádot, szóval van még miért izgulnunk!!

Ti kit szeretnétek a csapatban látni?

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 4 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Jó, hát nem minden csapat olyan, mint az Eagles, hogy a csere cseréje is elsőkörös.😊

Brett Jones engem se nyugtat meg, de őt tuti megtartanám, Hill-t, Collins-t, Isidora-t annyira már nem, de amíg nincs jobb náluk, addig velük kell beérni. Remélem, ma érkezik még falember, vannak még bent olyanok, akik erősítést jelentenének. De azért a kezdő ötös nekem tetszik, csak maradjanak épek.😊
Go Vikings!
Mock draftokon Bradbury mellett Cody Ford volt a legnépszerűbb első körös pickünk. Első körben nem ment ki...
több mint 4 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Jó, hát nem minden csapat olyan, mint az Eagles, hogy a csere cseréje is elsőkörös.😊

Brett Jones engem se nyugtat meg, de őt tuti megtartanám, Hill-t, Collins-t, Isidora-t annyira már nem, de amíg nincs jobb náluk, addig velük kell beérni. Remélem, ma érkezik még falember, vannak még bent olyanok, akik erősítést jelentenének. De azért a kezdő ötös nekem tetszik, csak maradjanak épek.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 641 — Vikings fan
Legjobb pick volt ott.

A kezdő fal így meg is lenne:

Reiff - Kline - Bradbury - Elflein - O'Neill

Van 2 elfogadható cserénk, akiket akár a kezdő közelébe is lehet engedni, ha szükséges, R. Hill és Brett Jones személyében. Mivel általában 9 ember kerül roster-re, így van 2 kiadó hely, erre jelenleg az Isidora + Aviante Collins páros a legesélyesebb, de bízom benne, hogy upgrade-eljük még ezt a posztot.

A kezdő ötös azért szerintem nem rossz. Elflein-t meg ne írjuk le, tavaly sérülten tolta le a szezont, azért más lesz a leányzó fekvése, ha teljesen felépülve játszik majd.
Go Vikings!
Maradjunk annyiba, hogy talán nem lesz agyonverve mindig a fal.
Én a jobb oldaltól kurvára félek és nálam Hill nem elfogadható csere, de Brett Jones se igazán nyugtat meg.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 675 — tracker ember
Ezek szerint csak nekem hülyeség h jött egy Bradbury, aki pont fizikai erőben marad el a mezőny nagy részétől, mikor ebben divben van egy Damon Harrison meg egy Eddie Goldman.
empty taxi
Egy jó kis NFL off season a konditeremben sokat számít. Az erő az fejleszthető. Az agilitás, robbanékonyság, gyorsaság az kevésbé...Aztán persze én csak örülni fogok ha Goldman seggre ülteti párszor 😊
Tomcsik
Ellenben ha megnöveled az izomtömeget h erősebb legyél csökkenhet az agilitásod, fürgeséged 😊
empty taxi
Hmmm...

"Bradbury’s 34 reps of 225 pounds in the bench press ranked second among offensive linemen."

Azért van ott fizikai erő is...
Go Vikings!
Legyen így.
Ez esetben nem értem miért látszik az a tape-eken h többször is hátratolják bull rush-sal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Ezek szerint csak nekem hülyeség h jött egy Bradbury, aki pont fizikai erőben marad el a mezőny nagy részétől, mikor ebben divben van egy Damon Harrison meg egy Eddie Goldman.
empty taxi
Egy jó kis NFL off season a konditeremben sokat számít. Az erő az fejleszthető. Az agilitás, robbanékonyság, gyorsaság az kevésbé...Aztán persze én csak örülni fogok ha Goldman seggre ülteti párszor 😊
Tomcsik
Ellenben ha megnöveled az izomtömeget h erősebb legyél csökkenhet az agilitásod, fürgeséged 😊
empty taxi
Hmmm...

"Bradbury’s 34 reps of 225 pounds in the bench press ranked second among offensive linemen."

Azért van ott fizikai erő is...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 4 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Legjobb pick volt ott.

A kezdő fal így meg is lenne:

Reiff - Kline - Bradbury - Elflein - O'Neill

Van 2 elfogadható cserénk, akiket akár a kezdő közelébe is lehet engedni, ha szükséges, R. Hill és Brett Jones személyében. Mivel általában 9 ember kerül roster-re, így van 2 kiadó hely, erre jelenleg az Isidora + Aviante Collins páros a legesélyesebb, de bízom benne, hogy upgrade-eljük még ezt a posztot.

A kezdő ötös azért szerintem nem rossz. Elflein-t meg ne írjuk le, tavaly sérülten tolta le a szezont, azért más lesz a leányzó fekvése, ha teljesen felépülve játszik majd.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Ezek szerint csak nekem hülyeség h jött egy Bradbury, aki pont fizikai erőben marad el a mezőny nagy részétől, mikor ebben divben van egy Damon Harrison meg egy Eddie Goldman.
empty taxi
Egy jó kis NFL off season a konditeremben sokat számít. Az erő az fejleszthető. Az agilitás, robbanékonyság, gyorsaság az kevésbé...Aztán persze én csak örülni fogok ha Goldman seggre ülteti párszor 😊
Tomcsik
Ellenben ha megnöveled az izomtömeget h erősebb legyél csökkenhet az agilitásod, fürgeséged 😊
empty taxi
Valamennyit nyílván de ő talán a legatletikusabb C volt a drafton meg lehet oldani hogy erősödjön és ahhoz képest ne essen annyira nagyot a sebesség. Amúgy tök minegy Hicks és Goldman bármelyik C-t szétszedi 😀

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 675 — tracker ember
Ezek szerint csak nekem hülyeség h jött egy Bradbury, aki pont fizikai erőben marad el a mezőny nagy részétől, mikor ebben divben van egy Damon Harrison meg egy Eddie Goldman.
empty taxi
Egy jó kis NFL off season a konditeremben sokat számít. Az erő az fejleszthető. Az agilitás, robbanékonyság, gyorsaság az kevésbé...Aztán persze én csak örülni fogok ha Goldman seggre ülteti párszor 😊
Tomcsik
Ellenben ha megnöveled az izomtömeget h erősebb legyél csökkenhet az agilitásod, fürgeséged 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Ezek szerint csak nekem hülyeség h jött egy Bradbury, aki pont fizikai erőben marad el a mezőny nagy részétől, mikor ebben divben van egy Damon Harrison meg egy Eddie Goldman.
empty taxi
Egy jó kis NFL off season a konditeremben sokat számít. Az erő az fejleszthető. Az agilitás, robbanékonyság, gyorsaság az kevésbé...Aztán persze én csak örülni fogok ha Goldman seggre ülteti párszor 😊

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 675 — tracker ember
Ezek szerint csak nekem hülyeség h jött egy Bradbury, aki pont fizikai erőben marad el a mezőny nagy részétől, mikor ebben divben van egy Damon Harrison meg egy Eddie Goldman.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Nekem Bradbury tetszik. Jó pick volt de nem lennék meglepve ha később jönne még egy RT. Rengeteg falember maradt még bennt.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 641 — Vikings fan
Nedves álmaim váltak valóra, egy Reiff-Easton-Bradbury-Kline-O'Neill fal elképesztő upgrade, passzban és futásban egyaránt, főleg utóbbi, ha még valami mélységet elkapunk a második napon, esetleg a harmadikon is, teljesen kurvajók leszünk. Most már jöhet valami izgi DT vagy DE prospect Zimmernek.
KGYM_FK
Egy Dremont Jones lecsúszna hozzánk annak örülnék.
Te kit szeretnél ?

Mondjuk hagytak bent OT alapanyagot is ha esetleg közülük valaki tovább csúszik...
Inkább gyanús persze a defense pick.
több mint 4 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55
Nedves álmaim váltak valóra, egy Reiff-Easton-Bradbury-Kline-O'Neill fal elképesztő upgrade, passzban és futásban egyaránt, főleg utóbbi, ha még valami mélységet elkapunk a második napon, esetleg a harmadikon is, teljesen kurvajók leszünk. Most már jöhet valami izgi DT vagy DE prospect Zimmernek.

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 641 — Vikings fan
Bradbury a fal közepére. Value pick, én azt hittem RT-be hozunk valakit és Reiff csúszik beljebb.
Fal belseje elvileg stabil lesz így.
Toca
nem tűník rosznak a srác,de van még mit foltozni.
Pyrrus
Igazából ha Oneill hozza amit várunk tőle akkor RT oldalon érzek már csak bajt.
több mint 4 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Bradbury a fal közepére. Value pick, én azt hittem RT-be hozunk valakit és Reiff csúszik beljebb.
Fal belseje elvileg stabil lesz így.
Toca
nem tűník rosznak a srác,de van még mit foltozni.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 641 — Vikings fan
Bradbury a fal közepére. Value pick, én azt hittem RT-be hozunk valakit és Reiff csúszik beljebb.
Fal belseje elvileg stabil lesz így.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha CB jön a draftról, Spielman neje lelép. 😊
 twitter.com/MatthewColler/status/1120766853222002689
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend, 4 fő műsoridős találkozóval.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Thielen a 3. elkapo az NFL-ben Isaac Bruce + Moss utan, aki elso 4 meccs mindegyiken 100 yardot hozott legalabb (120yard postolta).
Mindezt teszi evi 6M-ert. Remelem kap majd egy uj szerzodest, mert nonszensz h ~30. legjobban fizetett WR csak.
Van meg a mostanival egyutt 3 eve, szoval nem surgos (a csapatnak), de sztem megerdemelne. Meg ha osztonzokbol (yardok, elkapasok, pro bowl) lenne is + 2-3M idenre, akkor is brutalisan alul van fizetve.
Borbinho
van igazsag! jo latni, h megbecsulik a local herokat.
raadasul az idei cap szamat igy valszeg meg le is csokkentettek 8.1M-rol. Igy teljes karrierjet Vikingkent toltheti.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/56675365_982460115431444_1303910290021091451_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=tYb5jtgk73MAb5BUMFv&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAgQKX7GR4rkyzHhgywGDB1PqZEzXn0YRCm3-RujT1BMw&oe=662D17FD
Team IFA on Instagram: "Congrats to our guy @athielen19 on his well deserved four-year extension with the @vikings! Letsssss gooooo @blakeabaratz @ljinveiss @casedonahue @mrs_t_19 #TeamIFA"
204 likes, 17 comments - teamifa on April 12, 2019: "Congrats to our guy @athielen19 on his well deserved four-year extension with the @vikings! Letsssss gooooo @blakeabaratz @ljinveiss @ca...".

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AndyCarlsonShow/status/1114927744398311426

Zimmer es a cornerek...😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 059 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 fuzovelkifele.com/2019/03/van-mit-bizonyitani-vikings-fa-ertekelo/
A- úgy, hogy a fal helyett lehet 4 bója és egy Center jobb lenne.
Jó jött Kline, de nem tudom hogy Oneill / Hill kombót ki nem veri agyon már a preaseasonban amikor csak a csere DE-k játszanak.
Toca
Arra az agyonvert O'Neillre gondolsz, aki a rookie évében 531 pass block snapen nulla darab sacket engedett? És mindezt Chris Long, Cam Jordan és társai ellen. Hill pedig csak csere, jelenleg a falból Isidora az egyetlen, akiről az gondolható, hogy nem tud kezdő szinten játszani, legalábbis eddig ezt mutatta. A draftról kell egy kezdő IOL, és esetleg egy jó OT, ha azt találunk, és Reiff hajlandó bemenni guardba - és tud is ott játszani.

A fal attól fog erősödni, hogy egy neves edzőt kapott (aki remélhetőleg nem hal meg közvetlenül a szezon előtt), újragondolják a támadósémákat, és lesz még előttünk egy OL-heavy draft. A falat nem FA-ról kell megoldani, ahol fizethetünk 10 milliókat huszonsok éves falembereknek. Nagyon elszaladtak itt az árak, és hát láthatjuk, hogy mennyire szoktak beválni a gigaigazolások ilyen téren.
KGYM_FK
Mondjuk az OL idén pont gyengébb a drafton, de a többi dolog absolute igaz...
Tomcsik
Az OL-heavyt inkább úgy értettem (rosszul fogalmaztam), hogy mély, IOL-ből kiváltképp. Nincs benne olyan, mint mondjuk Nelson volt, de nagyon jó ár/érték arányú arcokat lehet találni 2-3. körökben.
KGYM_FK
Ezt én is így vélem.
Idén szerintem van 3-4 OL aki simán kimehet első körben - joggal, és van vagy 4-6 további jó támadófalember, zömmel belsők, akiket a második körben lehet kivinni.

Nálam sincs kiemelkedő támadófalember idén akiért top10et adna az ember, de utána és főleg ilyen 1/15-2/30 között elég mély a class.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55
 fuzovelkifele.com/2019/03/van-mit-bizonyitani-vikings-fa-ertekelo/
A- úgy, hogy a fal helyett lehet 4 bója és egy Center jobb lenne.
Jó jött Kline, de nem tudom hogy Oneill / Hill kombót ki nem veri agyon már a preaseasonban amikor csak a csere DE-k játszanak.
Toca
Arra az agyonvert O'Neillre gondolsz, aki a rookie évében 531 pass block snapen nulla darab sacket engedett? És mindezt Chris Long, Cam Jordan és társai ellen. Hill pedig csak csere, jelenleg a falból Isidora az egyetlen, akiről az gondolható, hogy nem tud kezdő szinten játszani, legalábbis eddig ezt mutatta. A draftról kell egy kezdő IOL, és esetleg egy jó OT, ha azt találunk, és Reiff hajlandó bemenni guardba - és tud is ott játszani.

A fal attól fog erősödni, hogy egy neves edzőt kapott (aki remélhetőleg nem hal meg közvetlenül a szezon előtt), újragondolják a támadósémákat, és lesz még előttünk egy OL-heavy draft. A falat nem FA-ról kell megoldani, ahol fizethetünk 10 milliókat huszonsok éves falembereknek. Nagyon elszaladtak itt az árak, és hát láthatjuk, hogy mennyire szoktak beválni a gigaigazolások ilyen téren.
KGYM_FK
Mondjuk az OL idén pont gyengébb a drafton, de a többi dolog absolute igaz...
Tomcsik
Az OL-heavyt inkább úgy értettem (rosszul fogalmaztam), hogy mély, IOL-ből kiváltképp. Nincs benne olyan, mint mondjuk Nelson volt, de nagyon jó ár/érték arányú arcokat lehet találni 2-3. körökben.

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 641 — Vikings fan
 fuzovelkifele.com/2019/03/van-mit-bizonyitani-vikings-fa-ertekelo/
A- úgy, hogy a fal helyett lehet 4 bója és egy Center jobb lenne.
Jó jött Kline, de nem tudom hogy Oneill / Hill kombót ki nem veri agyon már a preaseasonban amikor csak a csere DE-k játszanak.
Toca
Arra az agyonvert O'Neillre gondolsz, aki a rookie évében 531 pass block snapen nulla darab sacket engedett? És mindezt Chris Long, Cam Jordan és társai ellen. Hill pedig csak csere, jelenleg a falból Isidora az egyetlen, akiről az gondolható, hogy nem tud kezdő szinten játszani, legalábbis eddig ezt mutatta. A draftról kell egy kezdő IOL, és esetleg egy jó OT, ha azt találunk, és Reiff hajlandó bemenni guardba - és tud is ott játszani.

A fal attól fog erősödni, hogy egy neves edzőt kapott (aki remélhetőleg nem hal meg közvetlenül a szezon előtt), újragondolják a támadósémákat, és lesz még előttünk egy OL-heavy draft. A falat nem FA-ról kell megoldani, ahol fizethetünk 10 milliókat huszonsok éves falembereknek. Nagyon elszaladtak itt az árak, és hát láthatjuk, hogy mennyire szoktak beválni a gigaigazolások ilyen téren.
KGYM_FK
Hmm mondjuk emiatt Meaculpa , nekem csak az van a fejembe hogy agyonverik azt az oldalt, de akkor az csak Hill volt.
Többi részét meg majd hiszem ha látom.