Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 4 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Hát a nyugtató megint a mecs része volt nálam tegnap..Denver ugy lekapcsolta mind a támadást mint a védelmet az első félidőben hogy mondom nesze neked 7:3 meg hazai pálya meg favorit csapat. Tudom hogy a mecs 60 percig tart és itt éreztem többnek is, de nem gondoltam volna hogy a második félidően képesek vagyunk arra amire képesek voltunk. minden tisztelem a Broncosé hogy végigharcolták az egészet. Ez egy piszok nehéz győzelem volt...
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Atya isten...nyertunk????
Hogy a francba???
Felidoben 20-0 volt oda.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Nyertünk. Az összes pozitívum.
Ha a bírókat elővettük már sajtfejeknél, azért volt 3-4 szitu amiből 1 def holding és 1 DPI minimum fujhato volt.
Jó igen 2. Félidőben PO csapatnak néztünk ki, de azért az a tömény balfaszság amit az elsőben toltunk.
Hughest vegyük ki PR-ből!
több mint 4 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Végre meg tudtam nézni a tegnapi meccset, hát emberek...
Nem értem miért nincs itt nagyobb hurrá hangulat! Ez aztán férfi munka volt! Ez a Boyz jó csapat, Prescott nagyon jól tolja, és klasszis elkapói vannak, mint Cobb meg Cooper. És van egy liga-elit futójuk, Elliott. Ráadásul az O fal Dallasban klasszisokkal jobb, mint nálunk.
Erre odamegyünk Joseph, Thielen és Waynes nélkül (ráadásul Kline is kidőlt), és letolunk egy ilyen meccset!? Elliott 47 yard, úgy, hogy Joseph ott sincs? Ha nem lett volna Cooper-nek három ufó elkapása, ez a meccs sima! Beszarás jó meccs volt, támadó oldalon különösen!
Énekeljük meg végre C. J. Ham nevét, méltatlanul kevés szó esik róla, pedig a csávó egy állat! Ja, és szerintem Stefanskit nyáron elviszik vezető edzőnek. Ne legyen igazam, mert bírom az ürgét, és ős Viking, de tuti meg fogják kínálni.
Jövő héten le kell hozni a kötelezőt otthon, aztán pihi, gyógyuljon meg mindenki! Én azt se bánnám, ha a Seahawks ellen még nem hozzuk vissza a sérülteket, az az egy L még benne van, viszont utána mindenkit ütni kell! SKOL
több mint 4 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Túlteljesítésről nincs szó 😊 Nem fér bele botlás, minden győzelem kell, mert megérdemeljük 😀 😊
Linval Joseph térdét meg kell műteni ha jól olvastam, ez nagyon nem hiányzott. Most jönnek az igazán kemény meccsek, az is dönthet hogy hol ki sérül le. Thielen remélem mielőbb rendbe jön, de az se baj ha csak a bye week utánra.... csak ne erőltessük, szükség lesz rá. A végére 5-ből 3 alkalommal hazai pályán toljuk, és mindhárom csoport meccs 😊 Lesz izgalom 😊 Skol!

több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Erre nem szamitottam.Nyertunk!😲
ZoliZoltán
Mert negatív vagy! 😀
Felépítjük Kirköt a prime-time meccsekre. Úgyis van még 3 a hátralevő 5-ből 😀
Kemeny a schedulenk de bármi lehet még
Toca
Az bizony lehet.😐
Es a durva az,hogy szamomra mar most tulteljesitettek.😊
Innentol mar csak plusz.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Erre nem szamitottam.Nyertunk!😲
ZoliZoltán
Mert negatív vagy! 😀
Felépítjük Kirköt a prime-time meccsekre. Úgyis van még 3 a hátralevő 5-ből 😀
Kemeny a schedulenk de bármi lehet még
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Erre nem szamitottam.Nyertunk!😲
több mint 4 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
újat nem tudnék hozzáírni se Sanyi132 se szabolcs_76 hozzászólásához.. én sem érzem az sb-t a csapatban de a Po-t még igen. szegény Párom aki az Atlantának drukkol nincs jó helyzetben ott most a legrosabb o falunk teljesítménye ül.
meccseket kell nyerni főleg csoporton belül a Packers csak 1 winre van az egáltól 😀
SKOL
több mint 4 éve
Olinho18 Minnesota Vikings 68
Annyira éreztem hogy Sandejo visszajön. Én örülök neki, kell a secondary-be erősítés.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Nyugalom. Minden Major ligában új bajnokot avattak aki még nem volt előtte szóval idén mi jövünk. 😊
Értem amit mondtok és az elején tényleg fos volt Cousins, de azért összeségében nem volt rossz meccse. Bazzeg Treadwell a top elkapoja 😀 ,mert Diggs védték mint állat.
És igen a Dnek is többet kell nyújtania nem fér most bele egy ilyen meccsen egy 92 yardos futas.
több mint 4 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Cousinst nem szidom, de nem hiszem hogy SB-t képes nyerni, és ez eléggé frusztráló. Persze vannak jó meccsei, és ha a statisztikát nézem akár elfogadható is amit összehozott a Kansas ellen, 3 td eladott labda nélkül nem lenne rossz, de amit láttam nem tetszett. Ami az elmúlt évek QB-jait illeti, Teddy-t megnéztem volna sérülés nélkül, de ezt már nem tudjuk meg. A többieket említeni sem érdemes, de nem is kerültek ennyibe.
Zimmert én sem bántom, amióta ő a HC legalább van fazonja a csapatnak, van Defense és alapvetően nem vagyunk verésre ítélve, szóval én kifejezetten kedvelem, eszembe se jutna elküldeni. Viszont sok helyen olvastam hogy ennél nem fog tudni többet összehozni, és ha idén is egy helyben toporgunk elfogyhat a türelem. Kár lenne, de attól tartok kicsit hogy Kubiak már azért is lehet nálunk mert lehetséges utódként számolnak vele mint egykori HC-vel. Remélem nem így van, és az Zimmer nyer nekünk végre egy gyűrűt, nagy lenne a sztori de egyelőre az Offense nem akar SB képes szintre lépni.
A csoportgyőzelem szerintem csak álom, a Wild Card-hoz is fel kell kötni a gatyát. Thielen sérülése remélem rendbe jön, nagyon kell ő ide. Skol!

több mint 4 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Nem akarom én Cousins nyakába varrni, ezt a vereséget kompletten a csapat szenvedte el, beleértve az edzőket is. Viszont ismét hozta Kirk a pozitív mérlegű csapatok elleni lámpalázát, és nincs mese én már nem várok tőle túl sokat. A first down helyett hamarabb előrecsúszás volt ami igazából megmutatta hol tart a meccsben, nem volt fejben rendben. Az első negyedben volt még pár olyan passz kísérlet az említett előrecsúszás mellett, amit ha megdob megyünk előre, a játék megvolt csak jól kellett volna dobni. Hogy miért rugózok ezen? Mert ha időben előnybe kerülünk, és úgy játszunk, csak akkor tudjuk a meccseinket hozni. Hátrányból láthattuk hogy fel tudunk állni, de nyerni nem sikerült. Ahhoz hogy előnybe kerüljünk kellett volna a hogy Cousins azonnal maximumot nyújtson, és ami a legdurvább, hogy a tekintetében ott volt hogy ő is tudja.
Az hogy a D beszopott egy hosszú futásból egy TD-t a legrosszabbkor jött, de ez benne van. Jobban aggaszt a secondary, idén Rhodes sem olyan hatékony mit megszoktuk, és nyeljük a yardokat mint kacsa a nokedlit. Hill konktrétan hülyét csinált belőlük, pedig tudtuk kire kell figyelni...
A végén a punt.... legalább a hosszabbítás lett volna meg, erre olyan mezőnypozíciót adunk a Chiefs-nek, hogy Faragó Ricsi el se akarta hinni.... Lábon lőttük magunkat ismét, és így nem lehet meccset nyerni. A második backup QB ver meg minket, a Bears után ismét ki tudtunk kapni a cserétől. Ez az ami nagyon dühít.
Jelen pillanatban nem tudom elképzelni hogy nyerhetnénk Dallasban, ott van futás és passzjáték is rendesen, és ha balfaszkodunk gyorsan ott találhatjuk magunkat hogy a Wild Card hely se lesz meg, a csoport már ugrott. Zimmer pedig ha nem lesz PO akkor nagyon nagy bajban lehet, mert türelmetlen a minnesotai közönség, és már sokan a fejét követelik. Őt hibáztatják a rossz döntésekért, és lehet hogy van is benne igazság itt-ott.
vsanyi132
Igen, nagy vonalakban egyetértek, de azért nem ennyire gáz a helyzet. Szerintem ez még mindig egy jó csapat, néha valóban tökön lövi magát, de ha nem, egész szépen is tud játszani. Cousinst is lehet szidni, de mondjon valaki egy Vikings QB-t, aki jobb volt nála az elmúlt 10 évben (Favre-ot nem ér mondani!)
Edző: Zim valóban nem egy McVay vagy Harbaugh, de hát hogy is lenne, egyrészt apjuk lehetne, másrészt defense edző, nem támadó guru mint azok! De jó edzőt találni rohadtul nem könnyű. Ha elküldik, sokkal nagyobb eséllyel jön rosszabb mint jobb. Szerintem.
Azt meg végképp nem értem miért ment volna el a csoport! A Green Baynek sem csak könnyű meccsei vannak vissza, egy-két zakó benne van, és jönnek még Minneapolisba is. Nem állítom hogy nekünk áll a csoport, de saját kézben van a sorsunk. Menni kell tovább!
több mint 4 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nem akarom én Cousins nyakába varrni, ezt a vereséget kompletten a csapat szenvedte el, beleértve az edzőket is. Viszont ismét hozta Kirk a pozitív mérlegű csapatok elleni lámpalázát, és nincs mese én már nem várok tőle túl sokat. A first down helyett hamarabb előrecsúszás volt ami igazából megmutatta hol tart a meccsben, nem volt fejben rendben. Az első negyedben volt még pár olyan passz kísérlet az említett előrecsúszás mellett, amit ha megdob megyünk előre, a játék megvolt csak jól kellett volna dobni. Hogy miért rugózok ezen? Mert ha időben előnybe kerülünk, és úgy játszunk, csak akkor tudjuk a meccseinket hozni. Hátrányból láthattuk hogy fel tudunk állni, de nyerni nem sikerült. Ahhoz hogy előnybe kerüljünk kellett volna a hogy Cousins azonnal maximumot nyújtson, és ami a legdurvább, hogy a tekintetében ott volt hogy ő is tudja.
Az hogy a D beszopott egy hosszú futásból egy TD-t a legrosszabbkor jött, de ez benne van. Jobban aggaszt a secondary, idén Rhodes sem olyan hatékony mit megszoktuk, és nyeljük a yardokat mint kacsa a nokedlit. Hill konktrétan hülyét csinált belőlük, pedig tudtuk kire kell figyelni...
A végén a punt.... legalább a hosszabbítás lett volna meg, erre olyan mezőnypozíciót adunk a Chiefs-nek, hogy Faragó Ricsi el se akarta hinni.... Lábon lőttük magunkat ismét, és így nem lehet meccset nyerni. A második backup QB ver meg minket, a Bears után ismét ki tudtunk kapni a cserétől. Ez az ami nagyon dühít.
Jelen pillanatban nem tudom elképzelni hogy nyerhetnénk Dallasban, ott van futás és passzjáték is rendesen, és ha balfaszkodunk gyorsan ott találhatjuk magunkat hogy a Wild Card hely se lesz meg, a csoport már ugrott. Zimmer pedig ha nem lesz PO akkor nagyon nagy bajban lehet, mert türelmetlen a minnesotai közönség, és már sokan a fejét követelik. Őt hibáztatják a rossz döntésekért, és lehet hogy van is benne igazság itt-ott.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Megverettük magunkat, csak a szokásos módon. Simán nyerhető meccs volt, Cousins az első drive-okban be volt szarva rendesen..... Így nem megy, nagyon dühös vagyok...
vsanyi132
Igen, de azért megérdeklődtem volna a drága edzőktől, hogy miután végre működni kezdett a futás, a végén 23–20-nál és 23–23-nál hogyan sikerült ezt a terített betlit kitalálniuk. Én Vikings-győzelemre vettem a meccset, de gyakorlatilag odaadtátok a Chiefsnek
Wyatt
Egyetértek, nem Cousins nyakába varnám, lehet az első pár playban nem volt a toppon, de azért nem volt rossz meccse.
Arról nem tehet, hogy 92 yardos rush TDt szopunk be vagy hogy olyan playeket hívunk a végén amivel 3andOut-ot lehet kb csak elérni, ráadásul a fal az kb a végére csak azt nem engedett át aki nem járt arra.
több mint 4 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
mikor azt hiszem hogy jó a csapatunk és úgy ülök le a meccs elé hogy végre megint vasárnap és..... komolyan nem hiszem el... de legalább a Packers is kikapott. Azért majd mondja el valaki hogy mi a túrót csináltunk a pályán, mert játéknak nem hívtam volna
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Meg 1 ev Kirkből....
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megverettük magunkat, csak a szokásos módon. Simán nyerhető meccs volt, Cousins az első drive-okban be volt szarva rendesen..... Így nem megy, nagyon dühös vagyok...
vsanyi132
Igen, de azért megérdeklődtem volna a drága edzőktől, hogy miután végre működni kezdett a futás, a végén 23–20-nál és 23–23-nál hogyan sikerült ezt a terített betlit kitalálniuk. Én Vikings-győzelemre vettem a meccset, de gyakorlatilag odaadtátok a Chiefsnek

több mint 4 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Megverettük magunkat, csak a szokásos módon. Simán nyerhető meccs volt, Cousins az első drive-okban be volt szarva rendesen..... Így nem megy, nagyon dühös vagyok...

több mint 4 éve
Olinho18 Minnesota Vikings 68
Innentől a div elsőség távolba került. Az hogy 4 meccset nyerünk a rájátszásban pedig kevésbé hihető. Cousins újabb bukta pozitív mutatójú csapat ellen. Csak a szokásos...
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Igen, ezért nem vagyunk mi bajnokesélyesek.
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Hajrá!
Mahomes nelkul a Chiefs.
Gyozelmet varok!
több mint 4 éve
Daunte Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 30 — Viking
Na hajrá, húzzuk be valahogy a mai meccset! Go Vikings!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Sokszor figyelem mennyire szakadnak el...hat nem igazan.
Kockazatos passzok.De megcsinalja.Ezen vagyok teljesen ledobbenve.
ZoliZoltán
Döbbenetes hogy 30 misis QB tud passzolni? 😀

Amúgy örülök a Diggs hisztinek ha ennek köszönhető hogy más playeket hívunk. Sokkal jobban fekszik a falnak és Kirknek is.
Mondjuk amennyire állat számokat hoz én azt látom hogy rengeteg hibával dolgozik nagy droppok , sok fumbli... Ezekre majd a komolyabb meccseken figyelni kell
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Sokszor figyelem mennyire szakadnak el...hat nem igazan.
Kockazatos passzok.De megcsinalja.Ezen vagyok teljesen ledobbenve.