Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 3 éve
jmarcell 29
Alternatív univerzum: van egy olyan pletyi, hogy a 49ers nézegeti Cousinst 😮 😀
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Na tök bizakodó vagyok most, hogy Kirk szerződése lejárt, piac hemzseg a jobb QB-kbol akik csapatot váltanak.
Van két elit WR-ünk, jöhet egy új OC aki az új QBhez huzhatja a falat.
A védelem kicsit visszaesett, de fiatalok Zimmerrel várhatóan jövőre erősebbek leszünk.
Mit gondoltok rámegyünk valamelyik top10 QBra, hogy 1-2 éven belül esetleg SBt nyerjünk ? Én most látok ismét egy SB run ablakot.


( HSZ egy párhuzamos univerzumból, ahol realizáltuk időben hogy Kirk-kel nem érünk el semmit és nem kapott 2 éves extensiont.)
Toca
Kirk nem marad? 😮

Én benne vagyok bármibe, amivel záros határidőn belül oda tudnánk érni SB-be és végre meg is tudnánk nyerni valahogy.
Lehetne bármi esélyünk hosszúhaj Lawrence után - akinek már talán meg is van a kecója Jacksonville-ben - a Wilson-Fields-Lance trióból bárkire??
Szerintem nincs.. Simán benne van, hogy a top10-ben mind a három kimegy.
Sok a QB need-es csapat...

Egyáltalán mi lenne az ár és hova kellene felmenni valamelyikükért.. Minimum 8-ig sztem...
PatrickSKOL
Olvasd el az utolsó sorom 😀
Egy párhuzamos univerzumban... 😉
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 871
Na tök bizakodó vagyok most, hogy Kirk szerződése lejárt, piac hemzseg a jobb QB-kbol akik csapatot váltanak.
Van két elit WR-ünk, jöhet egy új OC aki az új QBhez huzhatja a falat.
A védelem kicsit visszaesett, de fiatalok Zimmerrel várhatóan jövőre erősebbek leszünk.
Mit gondoltok rámegyünk valamelyik top10 QBra, hogy 1-2 éven belül esetleg SBt nyerjünk ? Én most látok ismét egy SB run ablakot.


( HSZ egy párhuzamos univerzumból, ahol realizáltuk időben hogy Kirk-kel nem érünk el semmit és nem kapott 2 éves extensiont.)
Toca
Kirk nem marad? 😮

Én benne vagyok bármibe, amivel záros határidőn belül oda tudnánk érni SB-be és végre meg is tudnánk nyerni valahogy.
Lehetne bármi esélyünk hosszúhaj Lawrence után - akinek már talán meg is van a kecója Jacksonville-ben - a Wilson-Fields-Lance trióból bárkire??
Szerintem nincs.. Simán benne van, hogy a top10-ben mind a három kimegy.
Sok a QB need-es csapat...

Egyáltalán mi lenne az ár és hova kellene felmenni valamelyikükért.. Minimum 8-ig sztem...
PatrickSKOL
Párhuzamos univerzum, abban jár le Kirk szerződése 😀 a miénkben nem.

több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Na tök bizakodó vagyok most, hogy Kirk szerződése lejárt, piac hemzseg a jobb QB-kbol akik csapatot váltanak.
Van két elit WR-ünk, jöhet egy új OC aki az új QBhez huzhatja a falat.
A védelem kicsit visszaesett, de fiatalok Zimmerrel várhatóan jövőre erősebbek leszünk.
Mit gondoltok rámegyünk valamelyik top10 QBra, hogy 1-2 éven belül esetleg SBt nyerjünk ? Én most látok ismét egy SB run ablakot.


( HSZ egy párhuzamos univerzumból, ahol realizáltuk időben hogy Kirk-kel nem érünk el semmit és nem kapott 2 éves extensiont.)
Toca
Kirk nem marad? 😮

Én benne vagyok bármibe, amivel záros határidőn belül oda tudnánk érni SB-be és végre meg is tudnánk nyerni valahogy.
Lehetne bármi esélyünk hosszúhaj Lawrence után - akinek már talán meg is van a kecója Jacksonville-ben - a Wilson-Fields-Lance trióból bárkire??
Szerintem nincs.. Simán benne van, hogy a top10-ben mind a három kimegy.
Sok a QB need-es csapat...

Egyáltalán mi lenne az ár és hova kellene felmenni valamelyikükért.. Minimum 8-ig sztem...

Szerkesztette: PatrickSKOL
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Na tök bizakodó vagyok most, hogy Kirk szerződése lejárt, piac hemzseg a jobb QB-kbol akik csapatot váltanak.
Van két elit WR-ünk, jöhet egy új OC aki az új QBhez huzhatja a falat.
A védelem kicsit visszaesett, de fiatalok Zimmerrel várhatóan jövőre erősebbek leszünk.
Mit gondoltok rámegyünk valamelyik top10 QBra, hogy 1-2 éven belül esetleg SBt nyerjünk ? Én most látok ismét egy SB run ablakot.


( HSZ egy párhuzamos univerzumból, ahol realizáltuk időben hogy Kirk-kel nem érünk el semmit és nem kapott 2 éves extensiont.)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az egykori Jags llegenda (és a Bucs-szal SB győztes) WR, illeteve az elmúlt pár szezonban nálunk WR edző Keenan McCardell lesz a WR coach. KITŰNŐ igazolás! Jefferson és Thielen imádni fogják.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet új OC-t keresni, Kubiak (megint) visszavonult.
több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Sziasztok!

Zajlanak az események bizony... A pályán és a pályán kívül is...
Nélkülünk... Rossz megint belegondolni, hogy eltelt egy szezon és nekünk már a többi csapatot kell nézni, ki hogysmint teszi tiszteletét a PO-ban és ismét maradt "a majd jövőre talán jobb lesz" dolog.
Vajon mikor leszünk évről-évre PO contender csapat... Soha napján? 😕

Jefferson szezonjának nagyon örülök, állat a srác! Tényleg bebizonyította, hogy jobb lesz az előtte draftolt elkapóktól (IS 😛 ).

Vajon mit lehet a csapatunktól várni a következő idényben? Reálisan kb. egy ugyanilyen közepes szezont max.. 7-9 / 8-8 tájéka ?!

D:
Mi lesz vajon Hunterrel? Mi lesz a szebb időkben veretes pass rushunkkal? Idén a D line-ba jön már vissza a Linval Jóska pótlására igazolt Pierce? Még mindig mondhatja azt, hogy kiüldögéli majd a szezont??? Csak mert a DT poszton is olyan kevesek vagyunk, hogy csak na.
Ahogy láttam szabadügynök lesz a védelemből Harris, Wilson... Érdekes, mert Harrist egy rakat pénzért biztosan nem tartjuk meg ezután a szezont után, de akkor ki lesz a párja Smithnek... Wilson szerintem a körülményekhez képest egész jól helyettesítette Kendrickset. Barr is nagyon kellene vissza... Ezt az LB brigádot jó volna visszakapni.
CB poszt hogyan lesz vajon megoldva... Gladney hozott szerintem egy átlagos, talán kicsivel átlag feletti szezont, Dantzlert a kicsivel átlag felettibe sorolnám, kezdetnek nem rossz. Mi lesz a többi cornerrel? Sem Boydban, sem Chris Johnsonban, sem Handben nem érzek kezdő potenciált a jövőben.
Ide kellene valaki...

O:
Továbbra is kövezzetek meg, de nem érzek Cousins, mint QB személyében óriási problémát... Szerintem jó több, mint jó szezonja volt... Volt az a néhány meccs, ahol szórt INT-eket, de amit tőle várhatunk, azt tudja hozni... Igen nem mobilis, nem is lesz már az sajnos, de meg tudja dobni, amit kell és vannak lesznek elkapói...
Annyi, hogy főműsoridős meccseket nem kéne kapnunk. 😀 Bár már elvesztette a szüzességét.
Viszont még mindig átlag feletti passzpontossággal dobál, célpontjai rendben vannak, Thielen mondjuk fiatalabb nem lesz, de állat a csávó szintén. Nincs mese ha tetszik, ha nem vele megyünk tovább.
Tud ő még fejlődni vajon?

Ilyen O-fal mellett nem könnyű. 😀 Én nem tudom, hogy ezt a generációs lassan ezt az évezredet érintő problémát, hogy nem tudja megoldani a csapat... Mi várható vajon itt? A fal egyik oldala szerintem biztos: Bradburry, Cleveland, Oneill... De hogy mi lesz "amott"... és hogy fogjuk ezt megoldani a következő évre nem tudom. Valószínű a sehogy felé tendál a dolog. 😕

Hamnak kulcsszerepe lett Cook futásaiban, vele nem tudom hogy állunk, de meg kell tartani. Bár hozzáteszem hasonló stílusban, technikásan futó RB, aki szórja a misstackle-öket szerintem nincs a ligában... Kérdésem:
Miért nem használjuk jobban ki őt a kifelé, oldalirányú futásoknál??? Bárkit képes megverni, pláne sebességből kifelé.

Rudira kíváncsi leszek... de Irvy egyre inkább kezd felnőni a feladathoz TE poszton, Conklin is kezd megbízhatóbb lenni, ha be kellett ugorjon, akár passzoknál is.

Pozíciós edzők:

Mi lesz velük? Az ST koordinátor kicsapása nem ért meglepetésként... csapaton belül esetleg megtudjuk oda oldani a pótlást?
Kubiak pedig... Nyilván elvileg ő döntött így, de én nem vagyok maradéktalanul elégedett a hívásaival, hozzáteszem, szerintem van tőle bőven rosszabb OC, aki a helyén csücsül még a szezont követően. Kérdés, hogy mennyit tudtunk volna fejlődni még vele, pluszt, trükkös, tökös playeket nem adott nekünk...

Ez az OC kérdés lesz nagyon nehéz... kik lehetnek ide esélyesek? Ki tud Cousins-ből valamit faragni vajon, előrébb vinni valamelyest még?

Seahawks menesztett OC-jét nem hozzuk el? 😀 Hátha épít valamit Wilsonból Kirkbe? 😀

Bocsi a hosszú irományért, ha már néhány kérdésre választ kapok, nagyon megköszöntem!

Csak hát egy fanatikusnak már most hiányzik a csapat...
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Zajlanak az események a csapat körül, nem csak OC, ST edzőket kell keresni, Paton is elkelt Denverbe GM-nek.
vsanyi132
Fasza... Szívesebben láttam volna nálunk.
több mint 3 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Zajlanak az események a csapat körül, nem csak OC, ST edzőket kell keresni, Paton is elkelt Denverbe GM-nek.

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Zimmer azt nyilatkozta pár perce, hogy a spec team coachotok szerződése lejár és nem hosszabbítják meg. Kubiak még gondolkozik a visszavonuláson.
több mint 3 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Elég magasan van a Vikings szurkolók idei ingerküszöbe 😊 új OC-t kell keresni, immár a sokadikat a Zimmer érában, ami nem könnyíti meg az amúgy sem rózsás helyzetünket. Kíváncsi lennék mióta érlelődik ez a godolat Kubiak fejében, és mikor hozta a csapat tudomására... Papíron egy jó statisztikával hagyta itt az offense-t, de aki látta játszani idén a csapatot az tudja hogy a valóság más. Nagyon kíváncsi vagyok mi jön még ezután.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Wolfy33 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 228
Justin 1400 yard új újonc rekord. Azért ez jól esett a végére. (A cipője király volt 😀)
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gratula a rekordhoz, élmény nèzni JJ játékát!
több mint 3 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Kellettek hozzá a zebrák is, de legalább 2021-ben még nem kaptunk ki. Skol 😊

több mint 3 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Úgy tűnik nem akarunk nyerni Detroitban, különböző okokból de sokan fognak hiányozni a kezdőből, az amúgy sem acélos csapatunk igazi preseason meccset fog tolni. Csak sérülés nélkül hozzuk le...

több mint 3 éve
Wolfy33 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 228
Nem csak baromi jó Justin Jefferson, nagyon rendes gyerek is. Szép ajándékot vett a szüleinek.

iktriad
Szép szép,de egy egy Vikings póló remélem csak volt a hátsó ülésen Apunak és Anyunak😂

Szerkesztette: Wolfy33
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem csak baromi jó Justin Jefferson, nagyon rendes gyerek is. Szép ajándékot vett a szüleinek.
több mint 3 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Végignéztem, és nem akartam egyből írni a meccsről mert ha lehet még fruszrálóbb volt mint eddig, pedig nehéz volt überelni pl a múlt heti Bears elleni bénázást. Első gondolatom így majdnem egy nappal hogy az eredmény számszerűsítve mutatja a csapat állapotát. Az offense felrakott 33 pontot, ami 35 kellene legyen, csak ugye a zseni Bailey barátunk ismét tudta mikor kell xp-t hibázni, aztán meg az eredémény után loholva a 2 pontos kísérlet nem ült. Megjegyzem, a rontott xp-ig benne volt hogy a fos védelem ellenére akár lehet ez olyan pisztolypárbaj, amiből kijöhetünk győztesen, csak labdát kell szerezni. Na ott akkor eltört valami, onnantól látszott hogy eldőlt a meccs. Az amit offense-ben mutatott a csapat azért elég jól nézett ki, de fal nélkül tényleg nem szabad nekimenni a jövő évnek, egy kicsit is jobb defense ellen tehetetlenek vagyunk, összeomlanak mint a kártyavár. Tegnap megmutatta a Saint defense hogy ők mennyire gyengék, tudtunk ellenük támadni, és ez szegénységi bizonyítvány nekik. WR, RB, TE poszton szerintem megvagyunk, kellene valaki aki elmagyarázza hogy kell playt hívni Kubiaknak, és kell a fal ugye. A defense teljesítményéről Zimmer elmondta hogy fos, nem voltunk jók futás ellen, és ha visszatérnek Hunterék én akkor sem látom biztosnak hogy is fog ez kinézni. Jövőre biztos hogy nem lesz még elég a védelem, és az kell hozzá szerintem hogy belássák hogy a 2 def kordinátor mint rendszer szart se ér. Akkor se ha az egyik a HC fia... Az emberanyag egy dolog, de a stáb kialakításáért Zimmer felel, és jövőre ha nem megy a csapatnak őt garantáltan elsöpri a népharag 3 meccs után. Eddig a defense miatt marasztaltuk, én magam is azt mondtam hogy rá kell bízni a fiatalokat, de ez a tegnapi kritikán aluli produkció mindent borított. Szóval van baj, és ki kell rúgni a kickert, mert egy nyomi kickoff se sikerült úgy már a végén hogy ne 35 yardos visszahordás legyen belőle.
Az idei év egy nagyon hosszú pre-season volt 2021 előtt, a többit meglátjuk jövőre.

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nem, amíg a támadó falat nem teszik rendben addig itt nem lesz semmi rendben Kirkkel.
Persze ha lesz egy mobilisabb QB akkor akar eleg lehet.
több mint 3 éve
jmarcell 29
Jövőre, ha összeáll ez a védelem nem lesz ez rossz. Visszajönnek a hiányzók, esetleg tudunk mélyíteni a kereten, igaz sok nincs a kalapban, viszont Huntert nem kellene elengedni. Azért a secondary kapott idén eleget pass rush nélkül. Jövőre (sokkal) könnyebb dolguk lesz, ha van egy rendes front seven. És egyébként szerintem az O-re sem lehet panasz, bármennyire is kikaptunk az utóbbi meccseken. A futásaink mennek, Thielen és JJ rendben lesz, Rudolph helye mondjuk kérdéses. A fal is néha tudja, amit tudnia kellene, ha ott is egy kis előrelépés lesz, akkor Cousinsnak sem kell 1,5 sec alatt eldobnia a labdát, hanem lehet jut neki 2 is... 😛 nem mondom, hogy SB run lesz, de léphetünk előre.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy dolgot nem kell feledni, hogy a front sevenből hiányzik Hunter, Kendricks, Barr és az opt out miatt Pierce is. Első kettő elit játékos a posztján.
A fal közepe amúgy sem volt megoldva Joseph után, oda kell majd erősítés.
Játszanak a fiatalok sokat, de ha az említett urak visszajönnek nem lesz ez rossz.
több mint 3 éve
Daunte Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 30 — Viking
Talán jobb is, h nem néztem. 😀
több mint 3 éve
Wolfy33 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 228
Karácsonyi ébredés! Ilyen lyukas D-re futás ellen nem emlékszem. Kár. N mentve,de itt ma minden bejött nekik, nekünk semmi. Futások tekintetében.