Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Na miután szétnegativkodtam magam idén, ez a draft egészen tetszik eddig.
Mondjuk engem nem zavarna ha Kirk leserulne és megnéznék majd Mondot ha nem lesz jó a szezonunk.
több mint 2 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Én se azt mondtam, hogy Mond majd HOF QB lesz, egyszerűen kellett egy csere QB a csapatba, és nem találtak jobb opciót. Ha nem húzzák be, akkor ennyi, később már nem találtak volna olyat, aki upgrade lenne a jelenlegi csere irányító posztra (Stanley az, szegénykém sok csapatnál még a PS-re se férne oda). És ahogy kihúztuk KM-et, a kövi pickre már ment is ki az utolsó "értelmes" irányító is, akik bent maradtak, azokkal már nem lennénk előrébb egy fikarcnyit se. Amire ki akarok lyukadni, hogy ez a pick teljesen védhető, lehet nem szeretni, én se vagyok oda érte, de érthető, miért lett KM a választásunk, és nem megyek tőle a falnak.
Ráadásul a kör többi pickje telitalálat, még a Surratt pick is tetszik, remélem az öccsét is elhozzuk.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 2 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Eddig bejöttek a megérzéseim, nekem eddig tetszik ami történt. Az első körös trade eredményként kvázi ingyen volt lehetőségünk a QB pick-re, olvasva a külföldi reakciókat sokan látnak lehetőséget a srácban, persze nem azonnal, de kezdő QB van jelenleg, így az ő dolga a tanulás és a fejlődés. A többi pick is mind hiányposztokra érkezett, és úgy tűnik nem fogtunk nagyon mellé. Ezt a véleményemet a nagyon is kritikus amerikai szurkolók reakciói alapján írom, persze csak azokra alapozva amikert láttam 😊 Az egészet persze majd 1-2 év múlva fogjuk látni, de én bizakodó vagyok, és még most jönnek a hátsó körök ahol találhatunk gyöngyszemeket 😊 Skol!

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mond mobilis. 4 év starter. Tapasztalt. Jó karja van, szép spirálokat dob.
One read QB, nem olvas pályát , hektikus lábmunka, gyenge középtávoli és mély passz pontosság. 4 év alatt.

Én abszolút nem látom benne az NFL QB-t, le lehet ültetni padra, de aki 4 éven át kezdő volt és itt tart, abban én nem látom, hogy miért lenne benne nagy upside. Az atletikusságát lehet használni, s nem lehet elvitatni, hogy fejlődött.
több mint 2 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
A támadófal kb. így nézne ki:

Darrisaw, Cleveland, Bradbury, Davis, O'Neill

Teljesen vállalható. Cserének is vannak jó emberek, Hill, Mason Cole, Dozier.
Ha a 3 fiatal tackle-ből (Udoh, Brandel, Bailey) legalább az egyik használható, akkor ide nem is kell már ember.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 2 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Jajj.
Hát nem jöttünk a 2. körbe. Jött egy Kellen Mond... Csak nekem fázós pick ez eléggé?? 3/2-re?
Tudom, hogy valahova ide várták a csávót, de tőle várnak majd "valamit" Cousins után? Hááát... 😃
Csak én látom azt, hogy ez a gyerek dobálgat, dobálgat, de full pocket QB, meg sem mozdul a zsebben.. Végülis Minnesotában minek? 😃

Wyatt Davis nevével azért már találkoztam, szimpatikus a csávó. Remélem helyel - közel alakult valamit a támadófal így.

Az LB és a DE pick is várható volt.
PatrickSKOL
Azért csere QB-re is szükség van, Cousins mögött csak TC bodyk vannak, akik nem sok mindenre jók, nem lehet úgy neki vágni egy szezonnak, hogy Cousins mellett nincs senki, még ha elég strapabíró is a csávó. Próbáltuk elhozni Lock-ot Denverből, nem adták, a Bucs kihúzta Trask-et, lépni kellett, mert Mond és Mills maradt azokból, akik értek még vmit, a többi QB ugyanaz a practice squad kvalitás, ami amúgy is akad. És szerintem Mond nem annyira rossz, és egyáltalán nem csak pocket QB, akár Cousins mögött még jó irányítóvá is fejlődhet. Egyszerűen nem volt vállalható, hogy egy Nate Stanley-vel mint csere QB menjünk neki a szezonnak, és inkább legyen egy Kellen Mond a 3. körben, mint hogy tradeljünk Foles-ért vagy hasonló levitézlett fickókért. Szerintem ez egy teljesen vállalható pick, főleg, ha van 4 db. picked a 3. körben...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Jajj.
Hát nem jöttünk a 2. körbe. Jött egy Kellen Mond... Csak nekem fázós pick ez eléggé?? 3/2-re?
Tudom, hogy valahova ide várták a csávót, de tőle várnak majd "valamit" Cousins után? Hááát... 😃
Csak én látom azt, hogy ez a gyerek dobálgat, dobálgat, de full pocket QB, meg sem mozdul a zsebben.. Végülis Minnesotában minek? 😃

Wyatt Davis nevével azért már találkoztam, szimpatikus a csávó. Remélem helyel - közel alakult valamit a támadófal így.

Az LB és a DE pick is várható volt.

Szerkesztette: PatrickSKOL
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Vajon mennyi az esély arra, hogy előre jövünk a 2. körbe? Én sok helyen olvastam. Szerintem 70-80 %.
PatrickSKOL
100 százalék. 4 db 3. körössel és 3 db 4. körössel én még azt sem tartom kizártnak hogy kétszer jöttök. Egyszer 35-40 közé, másodjára 60 körülre. S még akkor is fog maradni pick.
tüsi91
Hmm... Érdekes. 2 db 2. körért, az általad leírt helyekhez én már azt gondolnám, hogy sajnos talán 1 pick ha maradna a 3-4. körösökből. Mondjuk még talán akkor is megérné. 🙂
Tavaly nagyon a tömegre mentünk, rengeteg pickünk volt, most sincs kevés. Aztán persze lehet gyöngyszemeket találni hátul is mindig, de túl sok tetszetős playa van még bent... Sokan lecsúsztak szerintem.

Szerkesztette: PatrickSKOL
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Vajon mennyi az esély arra, hogy előre jövünk a 2. körbe? Én sok helyen olvastam. Szerintem 70-80 %.
PatrickSKOL
100 százalék. 4 db 3. körössel és 3 db 4. körössel én még azt sem tartom kizártnak hogy kétszer jöttök. Egyszer 35-40 közé, másodjára 60 körülre. S még akkor is fog maradni pick.
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Vajon mennyi az esély arra, hogy előre jövünk a 2. körbe? Én sok helyen olvastam. Szerintem 70-80 %.
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 839
Sziasztok!

Összeségében elégedett vagyok, bár amikor bejelentették a tradet, féltem... Gyakorlatilag így viszont 2 db ajándék 3. kört kaptunk a letrade miatt, azért a Darrisawért, akit rengetegen hozzánk vártak.
Kíváncsi leszek az ő és a Vera-Tucker összehasonlítására, esetleg Leatherwood-ra még.
Mondjuk, hogy őszinte legyek azt hittem, hogy picivel többet ad nekünk a Jets a 14-ért...

De ne legyünk telhetetlenek, kisebb meglepetés számomra amúgy, hogy Darrisaw még elérhető volt 23-on. A Leatherwood picken múlt mondjuk.

Mit gondoltok? 4 db 3. körrel, 3 db 4. körrel fogunk feljönni esetleg a 2. körbe ma? Érdemes lenne valakiért? Edge-ből kiment szerintem mindenki, akit vártunk. Oda még valaki? Esetleg Barmore? Úgy látom ő bent van, még. LB sorba valaki?

Mit gondoltok? 🙂
PatrickSKOL
na közben részben ki is fejtettem ezt 😊

Szerintem jó az ár, a Jets eredeti 3. köröse majdnem 2. kör 😀
Leatherwood messze a legjobb tackle lehet az adottságai alapján, de annyi csiszolni való van még a játékán, hogy az is évek, mire jó szívvel kezdőbe tenném. Gyakorlatilag a kezei nélkül játszik OT poszton.

LB nem rossz felvetés. Werner, McGrone fasza fit lenne és jó érték a 3-4. körökben

Szerkesztette: dancogo

több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 839
Nagy az öröm továbbra is Darrisaw érkezése miatt. Kiváló passzblokkoló, az első fordulótól ő lesz a kezdő LT, mellette Cleveland Egész jól néz ki 😊
Mára: nincs második körös választásunk, de van 4 (négy!) a 3. körben, szóval simán benne van, hogy felmozgunk valakiért vissza a 2. körbe. Ha még egy guardot behúzunk a kb 10 név közül, aki elkelhet a 2-3. körben, akkor azt hiszem mindent megtett a FO Kirk megvédéséért. Szerintem Bradbury játékának is jót fog tenni, ha nem Dozier, hanem pl Kendrick Green van mellette. Nagyon bizakodó vagyok.

Továbbra is várok edge húzást, bár nagyon beindultak a csapatok az első kör végén. A 3. kör végén benn lehet még Cam Sample, aki nekem nagy kedvencem ebből a classból, bár ő inkább Hunter cseréje lenne, sem mint a kezdő a túloldalán. Egy 3rd and long szituációban viszont mindketten pályán lehetnek a két szélen.

Szükségünk van safety-re is, jó hír, hogy egy sem ment ki az első napon. CB viszont bőven, oda már csak Marco Wilson szerű hosszú távú projekt játékost fogunk húzni szerintem a későbbi körökben.

több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Sziasztok!

Összeségében elégedett vagyok, bár amikor bejelentették a tradet, féltem... Gyakorlatilag így viszont 2 db ajándék 3. kört kaptunk a letrade miatt, azért a Darrisawért, akit rengetegen hozzánk vártak.
Kíváncsi leszek az ő és a Vera-Tucker összehasonlítására, esetleg Leatherwood-ra még.
Mondjuk, hogy őszinte legyek azt hittem, hogy picivel többet ad nekünk a Jets a 14-ért...

De ne legyünk telhetetlenek, kisebb meglepetés számomra amúgy, hogy Darrisaw még elérhető volt 23-on. A Leatherwood picken múlt mondjuk.

Mit gondoltok? 4 db 3. körrel, 3 db 4. körrel fogunk feljönni esetleg a 2. körbe ma? Érdemes lenne valakiért? Edge-ből kiment szerintem mindenki, akit vártunk. Oda még valaki? Esetleg Barmore? Úgy látom ő bent van, még. LB sorba valaki?

Mit gondoltok? 🙂
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Spielman marha jó GM.
9 helyes letrade azért akit simán vihetett volna 14-en.
Cserébe 2 db 3 körért.
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 839
Tippek mára?

Szerintem DE-t húzunk és jó esélyünk van a boardunkon első számú edge-re. Kwity Paye, Jaelan Phillips, vagy Ojulari a tippem.

Kinek örülnék leginkább?
Teven Jenkins, Darrisaw, vagy Phillips
dancogo
boldogság van

több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 839
Tippek mára?

Szerintem DE-t húzunk és jó esélyünk van a boardunkon első számú edge-re. Kwity Paye, Jaelan Phillips, vagy Ojulari a tippem.

Kinek örülnék leginkább?
Teven Jenkins, Darrisaw, vagy Phillips
dancogo
Érdekes felvetés ez a DE, de látok rá esélyt. Phillips szimpatikus, de nagyon sérülékeny nem?
PatrickSKOL
Elütötte egyszer egy autó a campuson, ill. az agyrázkódásai miatt a UCLA egyetem szabályai szerint vissza kellett vonulnia, ekkor került át a Miami egyetemre. A tavalyi szezont minden gond nélkül végigjátszotta, de van rá sajnos reális esély, hogy 2-3 éven belül nem lesz már az NFL-ben.

több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Tippek mára?

Szerintem DE-t húzunk és jó esélyünk van a boardunkon első számú edge-re. Kwity Paye, Jaelan Phillips, vagy Ojulari a tippem.

Kinek örülnék leginkább?
Teven Jenkins, Darrisaw, vagy Phillips
dancogo
Érdekes felvetés ez a DE, de látok rá esélyt. Phillips szimpatikus, de nagyon sérülékeny nem?
több mint 2 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Tippek mára?

Szerintem DE-t húzunk és jó esélyünk van a boardunkon első számú edge-re. Kwity Paye, Jaelan Phillips, vagy Ojulari a tippem.

Kinek örülnék leginkább?
Teven Jenkins, Darrisaw, vagy Phillips
dancogo
Leginkább az a kérdés, hogy ki marad a 14. pick-re OT poszton. esetleg az O-line-ban máshová. Szerintem ha marad lehetőség a top OT-k közül valakit húzni akkor nem kérdés, ha kimennének és van bent top edge akkor tuti azt húzunk. Egy nagy, izgalmas szerencsejáték azért a draft, sok múlik a többi csapat döntésein is.
Bízom benne hogy a 2. és 3. körben jó döntések lesznek, kíváncsian várom hányszor és milyen trade-ekben veszünk majd részt. Nem tartom kizártnak a meglepetést, nekem valami azt súgja hogy a QB pick sem kizárt ha lesz bent olyan prospect akiben van fantázia 😊 Skol

több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 839
Tippek mára?

Szerintem DE-t húzunk és jó esélyünk van a boardunkon első számú edge-re. Kwity Paye, Jaelan Phillips, vagy Ojulari a tippem.

Kinek örülnék leginkább?
Teven Jenkins, Darrisaw, vagy Phillips

több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Olvastam egy ügyvéd véleményét: amit elkövetett 2-10 év közötti és 10,000,- dolláros büntető tétel Texasban, de az ügyészek a bűnösség beismerése miatt enyhíthetik 1 év 4000 dollárra, ami viszont felfüggesztett.
A vélemény szerint a börtönt inkább megúszhatja mint nem.
A csapat kapcsán azt írja, hogy 50-50% az esély, hogy minimum 6 meccses eltiltást kap és marad, vagy az eltiltással együtt cutolják. A cut esetén nem sokat nyer a csapat az összegen, ezért lehet, hogy megvárják a június 1-et, mert utána az aláírási bónusz 2022-ig kitolható és a sapkát se terheli meg a fizetése.
Jelenleg a klub (is) a jogi helyzetre vár.
Wolfy33
Nagyon köszi az infót!

Sanszos akkor, hogy megússza a börit, titkon én is ezt gondoltam... Szép vagy nem szép.
Kíváncsi leszek, hogy áll hozzá a csapat. Mennyire tudja a szánom bánomot (eladni). Lesz-e belőle még "valaki" nálunk vajon... Pedig én 2. évében tényleg sokat vártam tőle.

Mindig jó hsz-t olvasni egyébként a csoportban.
Nagyon nagy a csend itt sajnos, pedig itt vagyunk a draft kapujában...
PatrickSKOL
Szoljál bármikor jövök és beírom, hogy mindenképpen Edge rushert / LB-t kell huznunk.
Fallal bárki tud nyerni szóval én nem erőltetném oda a picket.
Csak a D-be húzzunk mindent.
Toca
😃
Akkor Hunterről lemondtunk? 😔
Tény, hogy ha nem, akkor is kellene neki egy pár, de a támadófalba nem egy pár lyuk van. 😃 Azt anyukám befoltozni... Jó tudom mi ilyet nem akarunk. 😃
LB-re is szükség lenne, de oda inkább a későbbi körökből hoznék.
A Darrisaw, Teven Jenkins, Vera-Tucker trióból 100%, hogy lesz bent minimum egy valaki a 14-en.
Szívesen látnám bármelyiket. Persze Kwityt is, meg Jaelen Phillipset is nagy duzzogva, na meg Micah Parsons..
PatrickSKOL
Támadófallal bárki tud SB-t nyerni, semmi kihívás nincs benne. Mi az új módit próbáljuk megvalósítani, így anélkül megyünk. Figyeljétek meg, pár év és elterjed... 😀
jmarcell
Ma azt álmodtam, hogy QB-t húzunk vagy WR-t! 😃 Nem, emlékszem pontosan.

De most kajak, Spielmant az egyik legjobb GM-nek mondják, de szerintem minimum top5, ha mindent figyelembe veszünk. Erre a draft meg a támadófal az nincs egy lapon nála, vagyis egy lapon van, csak nincsenek közös pontok.

Szerintetek a Thielen - Jeff duó meddig maradhat együtt? Sajnos Adam sem lesz már fiatalabb, bármennyire imádom. Mit gondoltok mennyi "jó, klasszis" év van még benne?

Vagy elhozzuk Rashod Batemant az egyetemünkről és a sikersztori újraindul majd úgyis ? 😁
több mint 2 éve
jmarcell 29
Olvastam egy ügyvéd véleményét: amit elkövetett 2-10 év közötti és 10,000,- dolláros büntető tétel Texasban, de az ügyészek a bűnösség beismerése miatt enyhíthetik 1 év 4000 dollárra, ami viszont felfüggesztett.
A vélemény szerint a börtönt inkább megúszhatja mint nem.
A csapat kapcsán azt írja, hogy 50-50% az esély, hogy minimum 6 meccses eltiltást kap és marad, vagy az eltiltással együtt cutolják. A cut esetén nem sokat nyer a csapat az összegen, ezért lehet, hogy megvárják a június 1-et, mert utána az aláírási bónusz 2022-ig kitolható és a sapkát se terheli meg a fizetése.
Jelenleg a klub (is) a jogi helyzetre vár.
Wolfy33
Nagyon köszi az infót!

Sanszos akkor, hogy megússza a börit, titkon én is ezt gondoltam... Szép vagy nem szép.
Kíváncsi leszek, hogy áll hozzá a csapat. Mennyire tudja a szánom bánomot (eladni). Lesz-e belőle még "valaki" nálunk vajon... Pedig én 2. évében tényleg sokat vártam tőle.

Mindig jó hsz-t olvasni egyébként a csoportban.
Nagyon nagy a csend itt sajnos, pedig itt vagyunk a draft kapujában...
PatrickSKOL
Szoljál bármikor jövök és beírom, hogy mindenképpen Edge rushert / LB-t kell huznunk.
Fallal bárki tud nyerni szóval én nem erőltetném oda a picket.
Csak a D-be húzzunk mindent.
Toca
😃
Akkor Hunterről lemondtunk? 😔
Tény, hogy ha nem, akkor is kellene neki egy pár, de a támadófalba nem egy pár lyuk van. 😃 Azt anyukám befoltozni... Jó tudom mi ilyet nem akarunk. 😃
LB-re is szükség lenne, de oda inkább a későbbi körökből hoznék.
A Darrisaw, Teven Jenkins, Vera-Tucker trióból 100%, hogy lesz bent minimum egy valaki a 14-en.
Szívesen látnám bármelyiket. Persze Kwityt is, meg Jaelen Phillipset is nagy duzzogva, na meg Micah Parsons..
PatrickSKOL
Támadófallal bárki tud SB-t nyerni, semmi kihívás nincs benne. Mi az új módit próbáljuk megvalósítani, így anélkül megyünk. Figyeljétek meg, pár év és elterjed... 😀
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Olvastam egy ügyvéd véleményét: amit elkövetett 2-10 év közötti és 10,000,- dolláros büntető tétel Texasban, de az ügyészek a bűnösség beismerése miatt enyhíthetik 1 év 4000 dollárra, ami viszont felfüggesztett.
A vélemény szerint a börtönt inkább megúszhatja mint nem.
A csapat kapcsán azt írja, hogy 50-50% az esély, hogy minimum 6 meccses eltiltást kap és marad, vagy az eltiltással együtt cutolják. A cut esetén nem sokat nyer a csapat az összegen, ezért lehet, hogy megvárják a június 1-et, mert utána az aláírási bónusz 2022-ig kitolható és a sapkát se terheli meg a fizetése.
Jelenleg a klub (is) a jogi helyzetre vár.
Wolfy33
Nagyon köszi az infót!

Sanszos akkor, hogy megússza a börit, titkon én is ezt gondoltam... Szép vagy nem szép.
Kíváncsi leszek, hogy áll hozzá a csapat. Mennyire tudja a szánom bánomot (eladni). Lesz-e belőle még "valaki" nálunk vajon... Pedig én 2. évében tényleg sokat vártam tőle.

Mindig jó hsz-t olvasni egyébként a csoportban.
Nagyon nagy a csend itt sajnos, pedig itt vagyunk a draft kapujában...
PatrickSKOL
Szoljál bármikor jövök és beírom, hogy mindenképpen Edge rushert / LB-t kell huznunk.
Fallal bárki tud nyerni szóval én nem erőltetném oda a picket.
Csak a D-be húzzunk mindent.
Toca
😃
Akkor Hunterről lemondtunk? 😔
Tény, hogy ha nem, akkor is kellene neki egy pár, de a támadófalba nem egy pár lyuk van. 😃 Azt anyukám befoltozni... Jó tudom mi ilyet nem akarunk. 😃
LB-re is szükség lenne, de oda inkább a későbbi körökből hoznék.
A Darrisaw, Teven Jenkins, Vera-Tucker trióból 100%, hogy lesz bent minimum egy valaki a 14-en.
Szívesen látnám bármelyiket. Persze Kwityt is, meg Jaelen Phillipset is nagy duzzogva, na meg Micah Parsons..
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Olvastam egy ügyvéd véleményét: amit elkövetett 2-10 év közötti és 10,000,- dolláros büntető tétel Texasban, de az ügyészek a bűnösség beismerése miatt enyhíthetik 1 év 4000 dollárra, ami viszont felfüggesztett.
A vélemény szerint a börtönt inkább megúszhatja mint nem.
A csapat kapcsán azt írja, hogy 50-50% az esély, hogy minimum 6 meccses eltiltást kap és marad, vagy az eltiltással együtt cutolják. A cut esetén nem sokat nyer a csapat az összegen, ezért lehet, hogy megvárják a június 1-et, mert utána az aláírási bónusz 2022-ig kitolható és a sapkát se terheli meg a fizetése.
Jelenleg a klub (is) a jogi helyzetre vár.
Wolfy33
Nagyon köszi az infót!

Sanszos akkor, hogy megússza a börit, titkon én is ezt gondoltam... Szép vagy nem szép.
Kíváncsi leszek, hogy áll hozzá a csapat. Mennyire tudja a szánom bánomot (eladni). Lesz-e belőle még "valaki" nálunk vajon... Pedig én 2. évében tényleg sokat vártam tőle.

Mindig jó hsz-t olvasni egyébként a csoportban.
Nagyon nagy a csend itt sajnos, pedig itt vagyunk a draft kapujában...
PatrickSKOL
Szoljál bármikor jövök és beírom, hogy mindenképpen Edge rushert / LB-t kell huznunk.
Fallal bárki tud nyerni szóval én nem erőltetném oda a picket.
Csak a D-be húzzunk mindent.
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 839
Szerintem azért van csend a draft kapcsán, mert teljesen egyértelműek a needjeink 😊 Edge, OL, Safety, CB is valószínűleg most már

Az OL class minden poszton brutálisan erős és sok jó prospect is van, egyedül talán LT poszton van kisebb mélység.
Én ezért úgy érzem, hogy pass rusher lesz az első körös pickünk. Kwity Paye még jó eséllyel benn lesz, Azeez Ojularinak is örülnék, nem érdekel, hogy reach.

OL-be nem is tudom igazán, milyen posztra kéne erősítés. RT O'Neill, ez egyértelmű, de ha 2-3. körben húzunk egy centert (Dickerson, Humphrey óriási upgrade lenne), akkor sem lepődnék meg, Bradbury ide vagy oda. Ő viszont guardkent sebezhetőbb lenne, passz ellen nem túl erős.
Ki lesz a LT? Cleveland? Bár nem volt rossz, mikor beszállt tavaly, LT poszton null kilométeres az NFL-ben, hw jól rémlik. Brady Christensen nagyon alulértékelt, de Eichenbergnek is örülnék, ők mindketten LT prospectek, akik illenenek hozzánk. Egyes szakik szerint Teven Jenkins is elboldogulna LT-kent, nekem ő a szívem csücske ebben az OL classben, de ő klasszikus RT, azon a poszton meg megvagyunk. Nálunk max Guardkent kapna lehetőséget, de mivel passz ellen is kiemelkedő, én őt húznám a 14. pickkel.

több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Olvastam egy ügyvéd véleményét: amit elkövetett 2-10 év közötti és 10,000,- dolláros büntető tétel Texasban, de az ügyészek a bűnösség beismerése miatt enyhíthetik 1 év 4000 dollárra, ami viszont felfüggesztett.
A vélemény szerint a börtönt inkább megúszhatja mint nem.
A csapat kapcsán azt írja, hogy 50-50% az esély, hogy minimum 6 meccses eltiltást kap és marad, vagy az eltiltással együtt cutolják. A cut esetén nem sokat nyer a csapat az összegen, ezért lehet, hogy megvárják a június 1-et, mert utána az aláírási bónusz 2022-ig kitolható és a sapkát se terheli meg a fizetése.
Jelenleg a klub (is) a jogi helyzetre vár.
Wolfy33
Nagyon köszi az infót!

Sanszos akkor, hogy megússza a börit, titkon én is ezt gondoltam... Szép vagy nem szép.
Kíváncsi leszek, hogy áll hozzá a csapat. Mennyire tudja a szánom bánomot (eladni). Lesz-e belőle még "valaki" nálunk vajon... Pedig én 2. évében tényleg sokat vártam tőle.

Mindig jó hsz-t olvasni egyébként a csoportban.
Nagyon nagy a csend itt sajnos, pedig itt vagyunk a draft kapujában...

Szerkesztette: PatrickSKOL