Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Jól bealtatunk mindenkit azzal, hogy idén a passzjátékra építünk. Figyeljétek meg hogy meg fognak lepődni a meccsenkénti 30 futáson az ellenfelek.

Pierce-szel meg megfogtuk eddig a lottó ötöst.
jmarcell
Óriási meglepetés lenne ha Cookkal futnánk 😀
több mint 2 éve
jmarcell 29
Jól bealtatunk mindenkit azzal, hogy idén a passzjátékra építünk. Figyeljétek meg hogy meg fognak lepődni a meccsenkénti 30 futáson az ellenfelek.

Pierce-szel meg megfogtuk eddig a lottó ötöst.

Szerkesztette: jmarcell
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
A WR classunk szerintem eddig is rendben volt.. WR1-2 adott, nem is nagyon lehet megmondani, hogy ki az 1 és ki a 2.
Bebe, Bisi Johnson és most Dede lemeccseli a WR3 pozit...

Jobban aggódom Pierce iránt...
Meg mondanám, hogy az OL coach-unkat most zavarták el, de azt az egységet mi is edzhetnénk. 😃😂
Kérdésem: Vajon mi lesz Thielennel, ha ő sem fogja magát beoltatni? 😔
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik jól ment az a workout.




Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem lenne ő ide hülyeség 4. számú WR-nek.
több mint 2 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
Rick Dennison OL coach-tól elköszöntetek, mert nem veszi fel az oltást..

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/222098951_187124100102322_1877198519876249114_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=XPkDtzLQWmcAX9qkuVG&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAsAjdBOGRSAjI1ljuuwaDq7E5Gvmoi_Tw2nXktmuFlKA&oe=66043A08
Adam Schefter on Instagram: "After refusing to receive a vaccine for COVID-19, Rick Dennison and the Vikings have parted ways, multiple sources told ESPN’s Courtney Cronin on Friday. Dennison, who spent the last two seasons as Minnesota’s offensive line coach and run game coordinator, is believed to be the first NFL position coach to part ways with his team after choosing not to receive a vaccine, which is required for all NFL Tier 1 staff, including coaches, front-office executives, equipment managers and scouts. Players are not required to receive the COVID-19 vaccine but will face strict protocols during training camp and throughout the season that vaccinated players will be able to forgo."
57K likes, 5,646 comments - adamschefter on July 23, 2021: "After refusing to receive a vaccine for COVID-19, Rick Dennison and the Vikings have parted ways, multiple sources told ESPN’s Courtney..."

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Pierce megsérült.
Kérdéses a szereplése a training campen... Nagyszerű hírek...
PatrickSKOL
Nyugi még mindig SB esélyesek vagyunk és mindenki HOF idényt fog tolni!
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Pierce megsérült.
Kérdéses a szereplése a training campen... Nagyszerű hírek...
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mitd1rgqooyada2zjuo0
Vikings rookie DL Jaylen Twyman expected to make full recovery after being shot four times 
Minnesota Vikings rookie defensive lineman Jaylen Twyman is expected to make a full recovery after being shot four times on Monday while visiting a family member in Washington D.C.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Ha annyi ezresem lenne, ahányszor ezt hallottam...
Meglepődnék ha ebből a szezonból bármi értelmes kitudna robbanni, de ne legyen igazam.

Egész jó hírek érkeznek, Hunter sorsa idénre rendeződni látszik, és ha jól teljesít minden esély megvan rá hogy jövőre megtarthatjuk. A fal közepére visszatér Sheldon Richardson, ha egészséges marad mindenki egész jó kis védelem kezd körvonalazódni. Skol 😊
vsanyi132
Háát.. Finoman fogalmaztál.
Azért nekem ez Defense szempontbál már egyértelműen all in Zimmertől...

1) Barral megegyeztünk az évre biztosan
2) Hunterrel rendezzük az anyagiakat.. Hozzáteszem nagyon nagyot kell mennie és sérülésmentesnek kellene maradnia, neki pláne.. Nem tetszik a rinyálás már ilyen szinten, amikor egy szezont ült ki a sajnálatos sérülése miatt. Oké, hogy állat, de ezt még most nagyon bizonyítania kell.
3) Sheldon Richardson??? Hát a pali egy állat!!! 30 éves és azért ne legyen már annyira veterán, hogy 2-3 év fullosan ne legyen benne..
Én nagyon szerettem a játékát.. Nem is kifejezetten értettem a Browns, hogy őt így kidobták.
Clowney ide vagy oda...
Richardson elit a posztján... És elvileg Tomlinsonnal és Pierce-szel kellene azért állatkodniuk középen.
Akárhogy nézem összejött egy átlag feletti Defense. Csak tudjuk kihozni!

Támadófalban is meg van az első körös draft pick, fiatal a falunk, csupa fejlődni képes játékosokkal..


Összeségében simán érezhető az, hogy itt most egy
9W 8L;
8W 9L
szezonnal reszeltek a Zimmer érának..

Nekem szimpatikus az öreg, de egyszerűen nincs több ideje,ami teljesen reális.
Ezzel nem azt mondtam, hogy PO-t kell nyernünk vele, mert nem ez az elvárás, nem is lehet, de PO nélkül kaput gehen..
PatrickSKOL
Toca
Tök jogos, amit írsz..
2008 óta én is hallottam már ezt azt, mióta megrögzött Vikings fan lett belőlem valamiért.

Egyszerűen muszáj reménykedni valamiben... Sok időnek tűnik még a szezon kezdete. Meccs hiányom van már, aztán próbálom fejtegetni a dolgokat.

Figyelj, Zimmer nekem valamiért szimpatikus, amit nem tudok megmondani miért, olyan régivágású, következetes, patent embernek gondolom. Én megmondom őszintén szeretném még itt látni nálunk... Ez máshogy nem valósulhat meg, csak ha valahogy összekalapálunk egy pozitív szezont, esetleg PO-t... De le se merem írni. Nyilván az esély rá nagyon kicsi.

A nagy számok törvénye alapján el kellene kezdeni valamikor a támadó falnak is legalább egy közepes szinten működni, mert egy kezemen meg tudom számolni a csapatokat, akiknél ennyire nagy baj ez évek, nagyjából évtized óta..
Valamikor el kell kezdeni felfelé "romlanunk" 😃😔

Szerkesztette: PatrickSKOL
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Ha annyi ezresem lenne, ahányszor ezt hallottam...
Meglepődnék ha ebből a szezonból bármi értelmes kitudna robbanni, de ne legyen igazam.

Egész jó hírek érkeznek, Hunter sorsa idénre rendeződni látszik, és ha jól teljesít minden esély megvan rá hogy jövőre megtarthatjuk. A fal közepére visszatér Sheldon Richardson, ha egészséges marad mindenki egész jó kis védelem kezd körvonalazódni. Skol 😊
vsanyi132
Háát.. Finoman fogalmaztál.
Azért nekem ez Defense szempontbál már egyértelműen all in Zimmertől...

1) Barral megegyeztünk az évre biztosan
2) Hunterrel rendezzük az anyagiakat.. Hozzáteszem nagyon nagyot kell mennie és sérülésmentesnek kellene maradnia, neki pláne.. Nem tetszik a rinyálás már ilyen szinten, amikor egy szezont ült ki a sajnálatos sérülése miatt. Oké, hogy állat, de ezt még most nagyon bizonyítania kell.
3) Sheldon Richardson??? Hát a pali egy állat!!! 30 éves és azért ne legyen már annyira veterán, hogy 2-3 év fullosan ne legyen benne..
Én nagyon szerettem a játékát.. Nem is kifejezetten értettem a Browns, hogy őt így kidobták.
Clowney ide vagy oda...
Richardson elit a posztján... És elvileg Tomlinsonnal és Pierce-szel kellene azért állatkodniuk középen.
Akárhogy nézem összejött egy átlag feletti Defense. Csak tudjuk kihozni!

Támadófalban is meg van az első körös draft pick, fiatal a falunk, csupa fejlődni képes játékosokkal..


Összeségében simán érezhető az, hogy itt most egy
9W 8L;
8W 9L
szezonnal reszeltek a Zimmer érának..

Nekem szimpatikus az öreg, de egyszerűen nincs több ideje,ami teljesen reális.
Ezzel nem azt mondtam, hogy PO-t kell nyernünk vele, mert nem ez az elvárás, nem is lehet, de PO nélkül kaput gehen..
PatrickSKOL
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Sheldon Richardson érkezik

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Egész jó hírek érkeznek, Hunter sorsa idénre rendeződni látszik, és ha jól teljesít minden esély megvan rá hogy jövőre megtarthatjuk. A fal közepére visszatér Sheldon Richardson, ha egészséges marad mindenki egész jó kis védelem kezd körvonalazódni. Skol 😊
vsanyi132
Háát.. Finoman fogalmaztál.
Azért nekem ez Defense szempontbál már egyértelműen all in Zimmertől...

1) Barral megegyeztünk az évre biztosan
2) Hunterrel rendezzük az anyagiakat.. Hozzáteszem nagyon nagyot kell mennie és sérülésmentesnek kellene maradnia, neki pláne.. Nem tetszik a rinyálás már ilyen szinten, amikor egy szezont ült ki a sajnálatos sérülése miatt. Oké, hogy állat, de ezt még most nagyon bizonyítania kell.
3) Sheldon Richardson??? Hát a pali egy állat!!! 30 éves és azért ne legyen már annyira veterán, hogy 2-3 év fullosan ne legyen benne..
Én nagyon szerettem a játékát.. Nem is kifejezetten értettem a Browns, hogy őt így kidobták.
Clowney ide vagy oda...
Richardson elit a posztján... És elvileg Tomlinsonnal és Pierce-szel kellene azért állatkodniuk középen.
Akárhogy nézem összejött egy átlag feletti Defense. Csak tudjuk kihozni!

Támadófalban is meg van az első körös draft pick, fiatal a falunk, csupa fejlődni képes játékosokkal..

Összeségében simán érezhető az, hogy itt most egy
9W 8L;
8W 9L
szezonnal reszeltek a Zimmer érának..

Nekem szimpatikus az öreg, de egyszerűen nincs több ideje,ami teljesen reális.
Ezzel nem azt mondtam, hogy PO-t kell nyernünk vele, mert nem ez az elvárás, nem is lehet, de PO nélkül kaput gehen..

Szerkesztette: PatrickSKOL
több mint 2 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Egész jó hírek érkeznek, Hunter sorsa idénre rendeződni látszik, és ha jól teljesít minden esély megvan rá hogy jövőre megtarthatjuk. A fal közepére visszatér Sheldon Richardson, ha egészséges marad mindenki egész jó kis védelem kezd körvonalazódni. Skol 😊

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Vikings restructured DE Danielle Hunter's contract.
The 26-year-old will receive $5.6 million upfront as a signing bonus, a conclusion that will also get Hunter to report to training camp. There's also an $18 million roster bonus baked into the agreement that will be due to him on the fifth day of the new league year in 2022, forcing the organization to either cough it up or release Hunter to sign elsewhere. He had tallied 29 sacks over the past two seasons before sitting out all of 2020 to undergo surgery to repair a herniated disc in his neck.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Tye Smith-szel is.. lassan a CB állomány teszi ki a komplett védelmünket. 😃
Nagyon kíváncsi vagyok a kezdőkre.. És hogy milyen szinten, szisztéma szerint fogunk rotálni.

Breeland, Tye Smith, PP, Mackensie Alexander, Boyd, Dantzler, Gladney(???)...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Na megint nagy a csönd, de mi a helyzet Barral?
Jó döntés volt csökkenteni a fizut és belemenni, hogy jövőre FA legyen?
Szerintem mindenképp!

Ő az a kaliber, akiben én még mindig potenciált látok... Pláne Kendricksel karöltve, aki ligaelit LB.
Várom, hogy mit hoz össze idén. Zimmer papa nagyon akarta még idényre a Defense-ben, pedig tudjuk, hogy egy elit szezonon kívül Barrnak nem igazán jutott eddig több. Persze ebben a sérülés is közre játszott.

Vajon tud olyan szezont hozni, amivel itt tudjuk/akarjuk tartani??

Mondjuk Zimmert egy 7-8 win-es szezon sem nagyon fogja megmenteni... Hanem bye.

S végül kérdezném, mi a helyzet Hunterrel??? Nagy a csönd... Nem látom az OTA-n sem. Mondjuk utóbbi csak, egy dolog.
De nincsenek jó megérzéseim a témával kapcsolatban..

Szerkesztette: PatrickSKOL
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Skacok!
Itt a nagy offolásokban, nézegetem ezeket a rookie minicamp bevágásokat, hájlájtokat..
Eskü Krisztiánunk jó lesz!! 😃 Én érzem...! 😃

De ez a Mond fiú... Hát csak nekem szúrja a szemem az a dobómozdulat? Szerintem nagyanyám is, de lehet csak húgom dob különbbül, mint a csávó?
Csupán már a mozdulatából, a karjának a vonalvezetéséből simán megmondanám, hogy alá-fölé, inkább alá 😃 dobálgatja az elkapóit.

A Wyatt Davis videók meg nagyon tetszenek. Remélem ő is atommetálul fog zúzni!

Na meglássuk...
PatrickSKOL
Week1-ig mindenki HOF kaliber és bajnokesélyes!
Toca
Mond is? 😂😃
PatrickSKOL
Bárki bármin Mond, igen!
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Skacok!
Itt a nagy offolásokban, nézegetem ezeket a rookie minicamp bevágásokat, hájlájtokat..
Eskü Krisztiánunk jó lesz!! 😃 Én érzem...! 😃

De ez a Mond fiú... Hát csak nekem szúrja a szemem az a dobómozdulat? Szerintem nagyanyám is, de lehet csak húgom dob különbbül, mint a csávó?
Csupán már a mozdulatából, a karjának a vonalvezetéséből simán megmondanám, hogy alá-fölé, inkább alá 😃 dobálgatja az elkapóit.

A Wyatt Davis videók meg nagyon tetszenek. Remélem ő is atommetálul fog zúzni!

Na meglássuk...
PatrickSKOL
Week1-ig mindenki HOF kaliber és bajnokesélyes!
Toca
Mond is? 😂😃
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Skacok!
Itt a nagy offolásokban, nézegetem ezeket a rookie minicamp bevágásokat, hájlájtokat..
Eskü Krisztiánunk jó lesz!! 😃 Én érzem...! 😃

De ez a Mond fiú... Hát csak nekem szúrja a szemem az a dobómozdulat? Szerintem nagyanyám is, de lehet csak húgom dob különbbül, mint a csávó?
Csupán már a mozdulatából, a karjának a vonalvezetéséből simán megmondanám, hogy alá-fölé, inkább alá 😃 dobálgatja az elkapóit.

A Wyatt Davis videók meg nagyon tetszenek. Remélem ő is atommetálul fog zúzni!

Na meglássuk...
PatrickSKOL
Week1-ig mindenki HOF kaliber és bajnokesélyes!
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Skacok!
Itt a nagy offolásokban, nézegetem ezeket a rookie minicamp bevágásokat, hájlájtokat..
Eskü Krisztiánunk jó lesz!! 😃 Én érzem...! 😃

De ez a Mond fiú... Hát csak nekem szúrja a szemem az a dobómozdulat? Szerintem nagyanyám is, de lehet csak húgom dob különbbül, mint a csávó?
Csupán már a mozdulatából, a karjának a vonalvezetéséből simán megmondanám, hogy alá-fölé, inkább alá 😃 dobálgatja az elkapóit.

A Wyatt Davis videók meg nagyon tetszenek. Remélem ő is atommetálul fog zúzni!

Na meglássuk...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 draftpick, köztük Darrisaw is aláírta a rookie szerződését.
több mint 2 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Hááát.. A 6. körös ellenértékkel kapcsolatban nem írtál véleményt, de én itt most csalódtam...

Oké, hogy egy borzasztó sérülékeny játékosról van szó, de b.meg egy korábbi első körös playa! Elképzelhetőnek tartom, hogy egy más orvosi stáb szemlélettel, hozzáállással, redukálhatóbb a sérülékenysége, és ha megfelelően van rotálva, nem kap annyit talán, mivel fiatal játékos... Lehet belőle még átlag feletti teljesítményt kihúzni.

Szerintem az ára, sérülés ide, sérülés oda, de egy 4. kör körül mozgott volna...
Nem mindegy...
PatrickSKOL
Valószínűleg benne volt a pakliban, hogy a keretszűkítést se éli túl, így valamit értéket még kinyertünk belőle.
Az, hogy valaha első körös volt, semmit nem jelent a jelenlegi érték szempontjából. 3 év alatt a meccsek felén lépett pályára, még tapasztaltnak se nevezhető. Szerintem jó döntés, tudni kell kiszállni projektekből.
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Egy 6. körös pickért elcseréltük Mike Hughes-t a Chiefs-hez, és még adtunk egy 7. kört is mellé. Ennyire azért nem volt borzasztó, egyszerű punt returnerként többet ért volna. Oké, sok sérülés nehezítette a karrierjét, de nagyon olcsón szabadultunk tőle. Viszont nem hinném, hogy Gladney így nem játszana, szerintem tud valamit a FO, hogy nem lesz eltiltva.
dancogo
Hááát.. A 6. körös ellenértékkel kapcsolatban nem írtál véleményt, de én itt most csalódtam...

Oké, hogy egy borzasztó sérülékeny játékosról van szó, de b.meg egy korábbi első körös playa! Elképzelhetőnek tartom, hogy egy más orvosi stáb szemlélettel, hozzáállással, redukálhatóbb a sérülékenysége, és ha megfelelően van rotálva, nem kap annyit talán, mivel fiatal játékos... Lehet belőle még átlag feletti teljesítményt kihúzni.

Szerintem az ára, sérülés ide, sérülés oda, de egy 4. kör körül mozgott volna...
Nem mindegy...

Más:
Sajnos a korábbi idényünk alapján, úgy fest megint nem lettünk "szimpatikusabb" csapat..
2 prime time meccs.. Kegyetlen sovány.