Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 2 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
The #Vikings are now expected to work to hire #Browns executive Kwesi Adofo-Mensah as their next GM
Beki
Na persze, a legnehezebben megjegyezhető, idézhető nevű jelölt 😊 Mivel Poles a Bearsnél leszerződött, KAM maradt nekünk a két második körös jelöltből 😊 Igen, én csak KAM-nak fogom hívni 😊

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Vikings are now expected to work to hire #Browns executive Kwesi Adofo-Mensah as their next GM
több mint 2 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mókas lenne.😀
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nos, srácok, ami a csoportot illeti a Packers korai kiesése azt jelentheti, hogy Rodgers végül csak lelép Green Bay-ből, így kiegyenlített lesz az NFC North. Nyilván ez nem egyértelmű, de már egy évvel korábban is jó esély volt rá, most pedig ha lehet még valószínűbb mint valaha. Izgalmas jövő elé nézünk, kíváncsian várom mi lesz 😊
vsanyi132
Jön hozzánk.😀
Wolfy33
Rémálmom.

több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Nos, srácok, ami a csoportot illeti a Packers korai kiesése azt jelentheti, hogy Rodgers végül csak lelép Green Bay-ből, így kiegyenlített lesz az NFC North. Nyilván ez nem egyértelmű, de már egy évvel korábban is jó esély volt rá, most pedig ha lehet még valószínűbb mint valaha. Izgalmas jövő elé nézünk, kíváncsian várom mi lesz 😊
vsanyi132
Jön hozzánk.😀
Wolfy33
Favre nagy peldakepe Rodgersnek. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Wolfy33 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 228
Nos, srácok, ami a csoportot illeti a Packers korai kiesése azt jelentheti, hogy Rodgers végül csak lelép Green Bay-ből, így kiegyenlített lesz az NFC North. Nyilván ez nem egyértelmű, de már egy évvel korábban is jó esély volt rá, most pedig ha lehet még valószínűbb mint valaha. Izgalmas jövő elé nézünk, kíváncsian várom mi lesz 😊
vsanyi132
Jön hozzánk.😀
több mint 2 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nos, srácok, ami a csoportot illeti a Packers korai kiesése azt jelentheti, hogy Rodgers végül csak lelép Green Bay-ből, így kiegyenlített lesz az NFC North. Nyilván ez nem egyértelmű, de már egy évvel korábban is jó esély volt rá, most pedig ha lehet még valószínűbb mint valaha. Izgalmas jövő elé nézünk, kíváncsian várom mi lesz 😊

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The #Vikings are requesting second interviews with #Chiefs executive director of player personnel Ryan Poles and #Browns VP of Football Operations Kwesi Adofo-Mensah for their GM job
Beki
Egyik sem egy wtf jelölt, de a Spielman szintet nem lesz könnyű hozni.
Azért a Vikings draftokra minden évben csettintettünk.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
The #Vikings are requesting second interviews with #Chiefs executive director of player personnel Ryan Poles and #Browns VP of Football Operations Kwesi Adofo-Mensah for their GM job
Beki
Kettőjük közül kerül ki a GM ha minden igaz.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Vikings are requesting second interviews with #Chiefs executive director of player personnel Ryan Poles and #Browns VP of Football Operations Kwesi Adofo-Mensah for their GM job
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Ő jó lenne nekünk?
ZoliZoltán
Én örülnék neki, győztes kultúrából jön, KCnál voltak jó draftok, aztán kiderül.
De gondolom inkább a nagy piacot valasztja ha Giants.
Toca
Itt pedig a türelmes tulajok és némivel jobb helyzet. Sokkal jobb a Vikings pozi sztem, mint a Giants.
Beki
Szerintem is, de van aki szereti a kihívást! 😀
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ő jó lenne nekünk?
ZoliZoltán
Én örülnék neki, győztes kultúrából jön, KCnál voltak jó draftok, aztán kiderül.
De gondolom inkább a nagy piacot valasztja ha Giants.
Toca
Itt pedig a türelmes tulajok és némivel jobb helyzet. Sokkal jobb a Vikings pozi sztem, mint a Giants.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Ő jó lenne nekünk?
ZoliZoltán
Én örülnék neki, győztes kultúrából jön, KCnál voltak jó draftok, aztán kiderül.
De gondolom inkább a nagy piacot valasztja ha Giants.
több mint 2 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ő jó lenne nekünk?
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 884 — Big Penix Energy
A hírek szerint Ryan Poles GM-interjúja igen jól sikerült, ő mondjuk a Giantsnél is megy 2. körre.
empty taxi
Poles positionből várja a folytatást

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
A hírek szerint Ryan Poles GM-interjúja igen jól sikerült, ő mondjuk a Giantsnél is megy 2. körre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Ne felejtsétek el hogy az új HC-től mindenki azt fogja várni hogy ebből a keretből előre lépjen, hozza ki az eredményt amit Zimmernek nem sikerült. Már azt megismételni is amit az öreg elért kudarc. Olvasom a neveket, és nem látom hogy ki lenne az akinek ez összejönne.

Ami érdekes, hogy Zimmer és Spielman állítólag már jó ideje nem voltak beszélő viszonyban, erről eddig nem lehetett hallani. Így azért már nem csodálom hogy nem jutottunk előre...
vsanyi132
Szerintem ezt felejtsd el, nincs az az edző aki ebből sokkal többet kitudott volna hozni. Értsd playoffba odaérhettünk volna, de ennyi.
Bárki lesz a GM és edző 2023-2024-re reális bármi érdemleges előrelépés. Aki mást vár az...
Amíg az O-Line - QB dolgot nem tudjuk helyretennim playoffban max 1 kör tudok jósolni.
Ez lenne az új GM feladata.
Toca
Szerintem Flores a legjobb HC jelölt hozzánk, őt viszont még meg sem kerestük interjúra... Ebben a defense magban több van, minthogy kitömjenek minket, ami tavaly elég sokszor sikerült. A Packers elleni meccsen ráadásul feladták a srácok, ami külön gáz volt. Zim D guru, de ez az urambátyám rendszer, amit Kubiakkal nyomtak, nem vált be, lehet ez tett be a feljődésnek, hiszen kis Zim nyilván ugyanazokat az elveket és coachingot hozta, mint az apja. Egy normális, határozott DC ebből az emberanyagból top10, de legalábbis a liga jobbik felébe tartozó védelmet rak össze.
dancogo
Én mondjuk fázok minden Patstől elhozott edzőtől mint HC.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom van e jelentősége, de a tőlünk érkező hölgy GM posztra ha jól olvastam már 4x volt interjúztatva Gannont pedig második interjúra hívták. Nem rossz DC van mèg mit tanulnia, kicsit sajnálnám ha elvinnètek. A Secondaryt nagyon rendbe rakta. Ezt a cover2 soft dolgot kellene elfelejtenie ès akkor rendben lennne. A Tampa ellen is meccs közben tudott váltani, ha nem úgy kezdi.....

Sean McDermott èrzèsem van vele kapcsolatban (ugye ő is nálunk volt először DC csak túl hamar váltunk meg tőle)

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 884 — Big Penix Energy
Ne felejtsétek el hogy az új HC-től mindenki azt fogja várni hogy ebből a keretből előre lépjen, hozza ki az eredményt amit Zimmernek nem sikerült. Már azt megismételni is amit az öreg elért kudarc. Olvasom a neveket, és nem látom hogy ki lenne az akinek ez összejönne.

Ami érdekes, hogy Zimmer és Spielman állítólag már jó ideje nem voltak beszélő viszonyban, erről eddig nem lehetett hallani. Így azért már nem csodálom hogy nem jutottunk előre...
vsanyi132
Szerintem ezt felejtsd el, nincs az az edző aki ebből sokkal többet kitudott volna hozni. Értsd playoffba odaérhettünk volna, de ennyi.
Bárki lesz a GM és edző 2023-2024-re reális bármi érdemleges előrelépés. Aki mást vár az...
Amíg az O-Line - QB dolgot nem tudjuk helyretennim playoffban max 1 kör tudok jósolni.
Ez lenne az új GM feladata.
Toca
Szerintem Flores a legjobb HC jelölt hozzánk, őt viszont még meg sem kerestük interjúra... Ebben a defense magban több van, minthogy kitömjenek minket, ami tavaly elég sokszor sikerült. A Packers elleni meccsen ráadásul feladták a srácok, ami külön gáz volt. Zim D guru, de ez az urambátyám rendszer, amit Kubiakkal nyomtak, nem vált be, lehet ez tett be a feljődésnek, hiszen kis Zim nyilván ugyanazokat az elveket és coachingot hozta, mint az apja. Egy normális, határozott DC ebből az emberanyagból top10, de legalábbis a liga jobbik felébe tartozó védelmet rak össze.

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Ne felejtsétek el hogy az új HC-től mindenki azt fogja várni hogy ebből a keretből előre lépjen, hozza ki az eredményt amit Zimmernek nem sikerült. Már azt megismételni is amit az öreg elért kudarc. Olvasom a neveket, és nem látom hogy ki lenne az akinek ez összejönne.

Ami érdekes, hogy Zimmer és Spielman állítólag már jó ideje nem voltak beszélő viszonyban, erről eddig nem lehetett hallani. Így azért már nem csodálom hogy nem jutottunk előre...
vsanyi132
Szerintem ezt felejtsd el, nincs az az edző aki ebből sokkal többet kitudott volna hozni. Értsd playoffba odaérhettünk volna, de ennyi.
Bárki lesz a GM és edző 2023-2024-re reális bármi érdemleges előrelépés. Aki mást vár az...
Amíg az O-Line - QB dolgot nem tudjuk helyretennim playoffban max 1 kör tudok jósolni.
Ez lenne az új GM feladata.
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 884 — Big Penix Energy
Van jo QB prospect iden a drafton ,aki johet is belole?
Vagy kit akarunk?
ZoliZoltán
Alapvetően jobban járnánk, ha maradna Kirk, draftról nagyon nehéz lenne pótolni, mert a QB-kat nagyon nehéz idén belőni. A tavalyi 5 első körös QB közül talán csak Mac Jones nem lenne 1/1 esélyes idén, mint prospect.

Kenny Pickett a Pittből és Matt Corral az Ole Miss-ből a két többé-kevésbé konszenzusos 1. körös irányító, de én meglepődnék, ha Malik Willis nem menne ki az első körben. Pickett a tavalyi Mac Jones, vele a legkevésbé valószínű a bust esély. Corral egy igazi modern dual threat QB, nagyon veszélyesek a futásai is, de nem eléggé konzisztens a játéka, sokszor pontatlan. Willisnek bomba karja van, a legjobb az idei classból, ő is mobilis, de Corralnél is hullámzóbb a teljesítménye.

Aztán ott van a Carson Strong (Nevada), Sam Howell (NC), Desmond Ridder (Cincy) trió, akik 1/10 és 3. kör között bárhol kimehetnek. Jó eséllyel a 2. körben még elérhető lesz mindegyik.

Érdekes sötét ló Bailey Zappe a Western Kentucky-ról, akiről nehezen hiszi el az ember, hogy az NFL-ben franchise QB lesz annak ellenére, hogy kb minden létező NCAA rekordot megdöntött idén.

Kit akarunk?
DE, CB, C, S, nálam ez a négy need van. A CB class nagyon jó, sok 1. körbe várt tehetséggel (Stingley, Booth, McCreary, Gardner, Elam, McDuffie), akik közül jó eséllyel elérhető lesz valaki még, mire a 2. körben választunk. A DE class nagyon erős és mély is, ott a 3. napon is találunk olyan prospectet majd, aki biztos passzjátékoknál a hasznunkra válhat.
Az OL poszt inkább idén a tackle-ök miatt erős, de már most felhívom a figyelmet Cole Strange-re a Chattanoogából, aki ugyan guard, de van minimális tapasztalata centerként is

több mint 2 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Van jo QB prospect iden a drafton ,aki johet is belole?
Vagy kit akarunk?
több mint 2 éve
Wolfy33 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 228
Azt olvastam, hogy ha benyeljük Cousins 25 millas fizetését, egy első és egy második körös pick is jöhet érte.
több mint 2 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Kívancsian varom a fejlemenyeket.
Mondjuk szerintem Spielmann nem volt rossz.Zimmer volt beszari.
Új GM.Uj HC.
Izgalmas uborka szezon lesz ez.
Draft...