Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 1 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Kérdem én, biztosan rá volt szükségünk?
Válasz: Nem nagyon.
Kezdjük a balfaszkodást és még el sem kezdődött a szezon!
Szerintem kb. az összes posztunkra jobban kellett volna az erősítés, mint a WR szekcióra. Ja, hogy Reagor nem erősítés, legalábbis legjobb esetben is a WR3 helyért küzdhetne, de kétlem, hogy KJ-t vagy akár ISM-et ki tudná szorítani a srác.
Ja, hogy visszahordónak hoztuk..
Így is úgy is drága nekem...
PatrickSKOL
Thielen nem lett fiatalabb, és egyre sérülékenyebb, szerintem a szezont nem fogja tudni minden meccsen játszva lehozni. Reagor most bizonyíthat, komoly lehetőséget kap azzal hogy JJ-vel egy csapatban mutathatja meg hogy mennyit ér. Ha bejön akkor nagyot nyerhetünk vele, ha nem, akkor pedig annyira nem volt drága. Érdekes húzás, várjuk ki mi lesz a vége.

több mint 1 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Kérdem én, biztosan rá volt szükségünk?
Válasz: Nem nagyon.
Kezdjük a balfaszkodást és még el sem kezdődött a szezon!
Szerintem kb. az összes posztunkra jobban kellett volna az erősítés, mint a WR szekcióra. Ja, hogy Reagor nem erősítés, legalábbis legjobb esetben is a WR3 helyért küzdhetne, de kétlem, hogy KJ-t vagy akár ISM-et ki tudná szorítani a srác.
Ja, hogy visszahordónak hoztuk..
Így is úgy is drága nekem...

Szerkesztette: PatrickSKOL
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....


Na most kiderül ki a jobb 🤪🤪🤪
több mint 1 éve
Gerichill Denver Broncos 522
Mondot kivágták, na ez nekem meglepő (bár tény, hogy nem volt jó).
Gerichill
Egyetemen is kalapszar volt, nem értem egyetalán mit vártak tőle.
tüsi91
Már Senior bowlon is szörnyű volt, de gondoltam, hogy olcsó backupnak megtenné nekik.
Ne értsetek félre, nem siratom, de benne legalább potenciál lehet(ne), míg Mullens tudjuk, hogy mire jó.
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mondot kivágták, na ez nekem meglepő (bár tény, hogy nem volt jó).
Gerichill
Egyetemen is kalapszar volt, nem értem egyetalán mit vártak tőle.
több mint 1 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Mondot kivágták, na ez nekem meglepő (bár tény, hogy nem volt jó).
Gerichill
Hoppá.... nem láttam az előszezon meccseket, de azt az összefoglalókból is lehetett látni hogy nem lesz kezdő sosem, és cserének meg elhoztuk a Raiderstől Mullens-t. Nem is ez a stáb draftolta, annyira nem is meglepetés mint elsőre olvasva. Kíváncsi vagyok lesz-e még meglepetés, és hogy Mond talál-e valahol helyet magának.

több mint 1 éve
Gerichill Denver Broncos 522
Mondot kivágták, na ez nekem meglepő (bár tény, hogy nem volt jó).
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 882 — Big Penix Energy
Gyerekek... Tudom, hogy preseason meg ilyenek, ne vonjunk le messzemenő következtetéseket, de fuuu bűnrosszak vagyunk. 😀🙄
Mindkét meccs első félidejét néztem meg... Akartam reménykedni abban, hogy ebből a Mond fiúból talán talán még olykor egy QB1-et is valamilyen szinten helyettesíteni tudó backup QB lehet.. De ahh szerintem végleg elvesztettem a reményt, pedig az hal meg utoljára.☹️😀
Ettől függetlenül még mindig ő a backup QB nyertes. OMG 😂

Mindenféle terjengős értékelés nélkül, ha ez a 2 meccs nem valami ordenáré nagy blöff, porhintés a szépen mosolygós Kevin úrtól és brigádjától, akkor óriási bajban leszünk és szerintem az 5 győzelem körüli szezon lehet a realitás és a top10 draftcetli valamelyike 2023-ban.
Meg persze akkor is hasonló a tendencia, ha Kirkkel történik valami. Nehogy!
PatrickSKOL
Igen, elég ergya volt Mond, a múlt heti teljesítményénél is messze szarabb volt.

Viszont vannak pozitívumok, pedig nem vagyok egy optimista beállítottságú faszi. Az újoncaink nagyon jól néznek ki, ami talán a legfontosabb lesz idén.
- Asamoah most is jó volt, nagyon biztosan szerel, gyors, coverben sem volt elveszve.
- Akayleb Evans szerintem nickelben inkább megállná a helyét, ő is nagyon jól szerel, 1v1-ben a szélen viszont még bőven van hová fejlődnie. Lehet Kris Boydtól elköszönünk?
- Ingram megint állat volt, megvan a kezdő RG, teljes a fal. Már csak legalább egy középszerű centert kell találni és nagyon jó támadófalunk lesz igen hosszú ideig. A TD-nél is természetesen az ő által megnyitott résben ment be Chandler.
- Surratt most odatette magát, de nálam továbbra is max. PS tag lenne.
- Na és persze TY McGill, aki már 4 sacknél jár két meccsen DT-ként.

Egyéb:
- 3-4 base volt szinte végig a felállásunk a Niners ellen, 3rd& longnál pedig két IDL volt csak fenn
- Robinson, Zach McCloud és Davidson mehet amerre lát. Utóbbit múlt héten még dicsértem, de 2 dropja is volt a hétvégén.

több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Mond nem nyert sajnos...jöhet a "megváltó"
Trade! The #Raiders are sending QB Nick Mullens to the #Vikings for a conditional seventh-round pick in 2024, per sources.
több mint 1 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Gyerekek... Tudom, hogy preseason meg ilyenek, ne vonjunk le messzemenő következtetéseket, de fuuu bűnrosszak vagyunk. 😀🙄
Mindkét meccs első félidejét néztem meg... Akartam reménykedni abban, hogy ebből a Mond fiúból talán talán még olykor egy QB1-et is valamilyen szinten helyettesíteni tudó backup QB lehet.. De ahh szerintem végleg elvesztettem a reményt, pedig az hal meg utoljára.☹️😀
Ettől függetlenül még mindig ő a backup QB nyertes. OMG 😂

Mindenféle terjengős értékelés nélkül, ha ez a 2 meccs nem valami ordenáré nagy blöff, porhintés a szépen mosolygós Kevin úrtól és brigádjától, akkor óriási bajban leszünk és szerintem az 5 győzelem körüli szezon lehet a realitás és a top10 draftcetli valamelyike 2023-ban.
Meg persze akkor is hasonló a tendencia, ha Kirkkel történik valami. Nehogy!
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 882 — Big Penix Energy
Néhány észrevétel a Raiders elleni meccsről.

Támadósor
- Top3 RB roomunk van, Cook és Mattison helye biztos, Chandler és Nwangwu nagyon hasonló játékosok, de iszonyat shifty mindkettő. Ham mellett viszont luxus 4 HB szerintem.
- Bradbury monnyon le, pass protectionben nagyon gyenge.
- Albert Wilson simán kerettag lesz szerintem.
- Davidsonnak voltak szép elkapásai, TE poszton ráadásul vékonyak is vagyunk, szerintem megéli a keretszűkítést.
- Ed Ingram király volt, akkora lyukakat nyitott, hogy öröm volt nézni. Wyatt Davis hol vagy? Sérült volt egyszer camp elején, nem?
- Mond: nagyon bizonytalan volt, de olvasott a pályán! A két TD passza nagyon ott volt. Egy 3. is meg lehetett volna, tökéletes helyre ment rá a pilonra, de egy ütemmel előbb dobta, mint kellett volna. Anticipation is a helyén volt többször (max háromszor) is. Volt 1-2 futása is, de nem akart futni, szerintem kikötötték neki, hogy passzoljon. A dobómozdulaton nem sok javult tavaly óta. Volt egy gyönyörű menekülése a sackek elől, ami után tök üresen állt az endzone-ban Smith-Marsette. Természetesen nem neki dobta, hanem a lelátó első sorába.

Védelem
- Mintha mégsem álltunk volna át 3-4-re … pedig a hivatalos rosteren is OLB-nek írják az edge-einket. 4-2-5 volt az alapfelállásunk, ahogy néztem, sőt 3 LB-vel is kezdtünk drive-ot. Az edge-ek viszont kétpontosból indultak sok esetben, nem csak 3rd&longnál, így valami hibrid rendszer lesz ebből. Donatell merni fog kockáztatni szerintem első évében, hadd szóljon.
- Harrison Phillips nagyon nagy igazolás lehet, az első negyedben játszott csak, de sok play megállítása neki volt köszönhető, asszem egy TFL-t is összehozott.
- Asamoah és Cine nagyon fizikálisak, jó pickek. Továbbra is zavar a Lions által adott csereérték, de Cine esetében nehéz látni, hogy nem válik be, hogy nem lesz belőle legalább egy közepes S. Asamoah azonban pass rush-ban még nagyon kiforratlan, többször is blitzelt, ha jól láttam, de vagy kifutott a világból, vagy belerohant a falba. 3. számú LB-ként viszont szerintem már ő lesz a depth charton. tetszik az irány a védelemben.
- Metellus is szinte mindig a labda közelében volt végig a 2. félidőben. S poszton jók leszünk.
- 79-es faszit nem tudtam ki (Jonathan Bullard), de többször is volt szép megmozdulása a fal közepén.
- Chazz Surratt viszont iszonyatosan gyenge volt, nem is hajtott a missed tackle után, kétlem, hogy megéli a rostert.

Special Team
- Könyörgöm a kickoff returnöket vegyük el ISM-től és Nwagnwu és/vagy Chandler legyen a két returnerünk.
- A két punterünk közt nagy harc lesz, Wright rúgásainak (66-os mezben, imádtam) olyan hangtime-ja volt, hogy én is odaértem volna.
- Greg Joseph két lépésből touchbackre küldte a kezdőrúgást, ez eddig nem tűnt fel, van ott combizom. Viszont szerintem direkt nem erőltették ezt, mert a cover unit egy rakás szar volt.

több mint 1 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Cousins továbbra sincs beoltva, ugye?
empty taxi
nincs
dancogo
Remélem ez a mostani megbetegedése felér egy oltással, és nem kapja el az idény során még 1x. Nekem a tavalyi betegsége sem volt kóser, kicsit olyan volt mint aki biztosra akar menni, nehogy véletlenül egy esetleges győzelem Zimmerék maradását eredményezze... Így utólag - főleg a Zimmerhez való viszonyáról szóló hírek ismeretében - egyfajta edzőbuktatás jut eszembe, és ez nagyon nem teszi szimpatikussá Cousins-t. Viszont nincs más opció, még két évig néhzetjük mi lesz az egészből.

Most hétvégén láthattuk volna az új éra alkalmával először pályán az új O-t, érdekesnek ígérkezett hogy is fog ez idén kinézni, de így semmit sem fogunk látni. Pre-pre -season, valószínűleg a cserékkel, csak sérülés ne legyen.
vsanyi132
Az O'Connel - Cousins - "új offense" trióbóp amúgy sem sokat láttunk volna még ma, Cousins max egy negyedet játszott volna szerintem.

A cserék fognak jórészt játszani.
Én pl. azon imádkozom, hogy ezen a Kellen fiú mutasson már valamit, mert legalább ha a felét nyújtaná annak, amilyet szerintem tudna, akkor is vernie kellene egy Manniont a QB2 posztért..
Nemcis értem, hogy lehetett eddig mozdíthatatlan csere QB Mannion, nem nálunk, hanem úgy amblokk az NFL-ben...

Kíváncsi vagyok a cserékre is, egy félidőt nézek szerintem belőle, meló ide vagy oda holnap.
Nagy dolgot óriási hivásokra úgy sem lehet számítani, de az biztos, hogy mégis kellene valami "újat" látni.. Érdekel a kémia a játékosok között, az edzőkkel stb..
Rookiek szerintem fognak játszani bőven.. Onnan is várnék szép megmozdulásokat.
több mint 1 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Cousins továbbra sincs beoltva, ugye?
empty taxi
nincs
dancogo
Remélem ez a mostani megbetegedése felér egy oltással, és nem kapja el az idény során még 1x. Nekem a tavalyi betegsége sem volt kóser, kicsit olyan volt mint aki biztosra akar menni, nehogy véletlenül egy esetleges győzelem Zimmerék maradását eredményezze... Így utólag - főleg a Zimmerhez való viszonyáról szóló hírek ismeretében - egyfajta edzőbuktatás jut eszembe, és ez nagyon nem teszi szimpatikussá Cousins-t. Viszont nincs más opció, még két évig néhzetjük mi lesz az egészből.

Most hétvégén láthattuk volna az új éra alkalmával először pályán az új O-t, érdekesnek ígérkezett hogy is fog ez idén kinézni, de így semmit sem fogunk látni. Pre-pre -season, valószínűleg a cserékkel, csak sérülés ne legyen.

több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 882 — Big Penix Energy
Cousins továbbra sincs beoltva, ugye?
empty taxi
nincs

több mint 1 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Vikings’ QB Kirk Cousins has tested positive for COVID-19 and will miss Sunday’s game.
KeyG
Amúgy sem itt kell még ellőni a puskaporunkat az új O'Connell - Kirk kohéziót illetően! 😀🤟
Egyébként jobbulást!
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Cousins továbbra sincs beoltva, ugye?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 989
Vikings’ QB Kirk Cousins has tested positive for COVID-19 and will miss Sunday’s game.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vikings szezonbeharangozó:
több mint 1 éve
Wolfy33 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 228
A prémium jegyek már kaphatóak az októberi Londoni meccsre. Pár még van...
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Menetrend:

Kicsit bővebben feat. John Randle
több mint 1 éve
Wolfy33 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 228
Na jön a csapat Londonba! Már egy ideje várom 😊
Toca
Menni kell. Ez egyértelmű.😃
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Na jön a csapat Londonba! Már egy ideje várom 😊
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
A 7. körös választás:
Nick Muse, TE, South Carolina

Klaci79
Michael Sam-et blokkolná