New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Egyetlen front office sem fogja azt mondani a második körös irányítójáról, hogy örök életre backup szerepkörre van kárhoztatva.Boston
 newyork.cbslocal.com/2013/04/28/giants-gm-reese-on-nassib-if-he-doesnt-ever-play-that-would-be-great/ 😊
Szerk. mondjuk ő kicsúszott az első három körből, de backupnak jött.Robilluma
Igazad van. De Eli Manning esetében ez nem is lehet kérdés, hiszen nem 37 éves. Benne azért 1-2 évnél még több lehet a tankban.

Do your job
több mint 9 éve
cescf4 New England Patriots 8
Többen - értsd: nagyon sokan - kritizáljátok a QB húzást második körben.
Én teljesen megértem BB (az FO?) döntését; két magyarázatot is találtam rá.
1.)
Brady egy HoF QB. Ez nem vitás.
Bármikor megsérülhet? Igen. Volt már rá példa? Igen. Gyakran sérülnek meg QB-k az NFL-ben? Volt már rá példa...tavaly többen is kiestek (Rodgers, talán Bradford?; Cutler, stb.)
Ez akkor egy olyan forgatókönyv, ami olyan kockázatot képez, amire érdemes felkészülni? Igen.
Van Brady-nek megfelelő cseréje? Az FO szerint NEM; Mallett a tavalyi pre-season óta talán pályára sem lépett. Talán a bizalom is hiányzik. Talán az edzéseken sem teljesít elég meggyőzően. Ráadásul utolsó évében jár, ha be kell ugrania Brady helyett és jól megy neki, akkor meg leszünk lőve jövőre...
Mire van szüksége a csapatnak? Egy olyan QB-ra, aki 1.) bármikor be tud ugrani Brady helyett; 2.)rookie contract keretében játszik, van még néhány éve és talán ő lesz a franchise következő arca.
Megér egy 2. körös picket? Őszintén, ki...dobtunk már annyi picket (első köröseket is....) az ablakon, egy pick-kel több vagy kevesebb nem számít, arányban áll a kockázattal.
Rule
Azért arra kiváncsi lennék, hogy mi alapján mondjátok hogy Garoppolo jobb backupQB lenne mint Mallett... (TC-n, preseason meccsen rögtön robbantani fog?)
Az egyik játékos már 3 éve nap mint nap a rendszerünkben él (NFL szinten dolgozik!!!), a másik meg jött a másodosztályból(!!), de legalább hamar el tudja dobni a labdát(kb eddig ez az egyetlen pozitívum amit olvastam róla), brávó

peterk hasonlatával, akkor miért nem mentünk fel Ebron-ért vagy választottuk a második legjobb TE-det a drafton az első körben?
Gronk nem sérülhet meg? Mintha úgy rémlene hogy nem volt olyan év, amit egészségesen végig játszott volna... ő meddig lesz itt ha folytatódnak a balszerencsés dolgai?
és akkor végigmehetnénk a skill posztokon, Mayo pótlásán át Revis-ig bárkit ki lehetne emelni, hogy bizony "ha kiesik, mert volt rá példa, akkor..."

ne haragudj, de ez az érvelés nagyon gyengecescf4
Ha sérül egy TE(LB, CB stb...) - még ha Gronkról van is szó - akkor sincs vége mindennek, de ha QB sérül és nincs "megfelelő" pótlás, akkor viszont vége mindennek.
Ilyen szempontból a te érvelésed is gyenge.nDRo
sajnos az utóbbi szezonok pontosan megmutatták, hogy ha Gronk kiesik az O# hatékonysága is rendesen visszaesik, és leginkább az O# miatt nem nyertünk gyűrűt
(nyilván nem CSAK ezért, de én leginkább ennek a csapatrésznek a gyengélkedésének tulajdonítom, az megint más kérdés h JMD a playhívásaival ki tud kergetni a világból...)

kevés olyan csapat van, ahol a backup QB rögtön SB-ba, esetleg végső győzelemre tudja vezetni a csapatot...
ráadásul Garoppolo sokkal nagyobb hendikeppel indul mint tette azt Brady anno vagy Kaepernick a maga idejében

pl jövőre nem ért volna rá elől húzni egy hasonló QB-t? (nem is merem jövőévi QB class-t ezért kérdezem)


Már nagyon várom preseason meccseket, hogy legalább minimális képet kapjunk a srácról
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Egyetlen front office sem fogja azt mondani a második körös irányítójáról, hogy örök életre backup szerepkörre van kárhoztatva.Boston
 newyork.cbslocal.com/2013/04/28/giants-gm-reese-on-nassib-if-he-doesnt-ever-play-that-would-be-great/ 😊
Szerk. mondjuk ő kicsúszott az első három körből, de backupnak jött.

Garoppolo meg azért jöhetett a második kör végén, mert ott éppen nem volt értelmes más BPA vagy need amit értékén lehetett volna ebbe a rosterbe húzni. A jó TE, ill falemberek kimentek, akik meg bentmaradtak, olyan minőséget egy körrel később is lehetett húzni.peterk2005
A Garoppolo pick után a TE Fiedorowicz elég jó volt O'Briennek Ryan Griffin mellé 2 TE-es felállásokhoz, a C/OG Marcus Martin a kezdő centert kereső 49ers-nek, Crichton rotációba a két kezdő DE mögé a Vikings-ba. Mindegyik jöhetett volna ide BPA alapon hasonló indokkal.
DoM ezt ne olvassa inkább, de én Nix-et is el tudtam volna képzelni Wilfork utódjának, ha ilyen space-eater Siliga félékkel próbálkoznak a NT poszton. Így a VW-Kelly páros utódja jöhetett volna a drafton a Nix-Easley párossal.
A Garoppolo picknek is megvolt az oka, de nem az, hogy ott épp ő volt a BPA. QB need volt és JG volt az utolsó olyan első két körbe várt QB, akinél nincsenek nagy kérdőjelek sérüléssel vagy karakterrel kapcsolatban és még illik is a dink-and-dunkba.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Inkább legyen egy első/második körös tehetségű backup QB a rosteren, mint egy hasonló TE. A két poszt értéke között óriási a különbség. Én örülök, hogy a szakvezetés nem osztja peterk véleményét 😊Boston
De jó is lenne, ha egy NFL szakvezetés az én véleményemet osztaná. 😀 Rögtön mennék Rapoport mellé nagy pénzért osztani az észt. 😀

(Inkább úgy fogalmaznék, hogy szerintem Belichick nyilatkozata lett félreértve - vagy túlgondolva - amikor az utódlásról beszélt. Ahogy olvasom a patsfans.com-on is inkább ez a konszenzus. Mármint, hogy egyszerűen Mallet utódja érkezett, és Belichick is ilyen értelemben nyilatkozott, csak a buzz miatt lett mögé gondolva a többi.)

De, hogy magam ellen beszéljek, van másik megközelítés is: 3. Brady Altruism


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Többen - értsd: nagyon sokan - kritizáljátok a QB húzást második körben.
Én teljesen megértem BB (az FO?) döntését; két magyarázatot is találtam rá.
1.)
Brady egy HoF QB. Ez nem vitás.
Bármikor megsérülhet? Igen. Volt már rá példa? Igen. Gyakran sérülnek meg QB-k az NFL-ben? Volt már rá példa...tavaly többen is kiestek (Rodgers, talán Bradford?; Cutler, stb.)
Ez akkor egy olyan forgatókönyv, ami olyan kockázatot képez, amire érdemes felkészülni? Igen.
Van Brady-nek megfelelő cseréje? Az FO szerint NEM; Mallett a tavalyi pre-season óta talán pályára sem lépett. Talán a bizalom is hiányzik. Talán az edzéseken sem teljesít elég meggyőzően. Ráadásul utolsó évében jár, ha be kell ugrania Brady helyett és jól megy neki, akkor meg leszünk lőve jövőre...
Mire van szüksége a csapatnak? Egy olyan QB-ra, aki 1.) bármikor be tud ugrani Brady helyett; 2.)rookie contract keretében játszik, van még néhány éve és talán ő lesz a franchise következő arca.
Megér egy 2. körös picket? Őszintén, ki...dobtunk már annyi picket (első köröseket is....) az ablakon, egy pick-kel több vagy kevesebb nem számít, arányban áll a kockázattal.
Rule
Azért arra kiváncsi lennék, hogy mi alapján mondjátok hogy Garoppolo jobb backupQB lenne mint Mallett... (TC-n, preseason meccsen rögtön robbantani fog?)
Az egyik játékos már 3 éve nap mint nap a rendszerünkben él (NFL szinten dolgozik!!!), a másik meg jött a másodosztályból(!!), de legalább hamar el tudja dobni a labdát(kb eddig ez az egyetlen pozitívum amit olvastam róla), brávó

peterk hasonlatával, akkor miért nem mentünk fel Ebron-ért vagy választottuk a második legjobb TE-det a drafton az első körben?
Gronk nem sérülhet meg? Mintha úgy rémlene hogy nem volt olyan év, amit egészségesen végig játszott volna... ő meddig lesz itt ha folytatódnak a balszerencsés dolgai?
és akkor végigmehetnénk a skill posztokon, Mayo pótlásán át Revis-ig bárkit ki lehetne emelni, hogy bizony "ha kiesik, mert volt rá példa, akkor..."

ne haragudj, de ez az érvelés nagyon gyengecescf4
Ha sérül egy TE(LB, CB stb...) - még ha Gronkról van is szó - akkor sincs vége mindennek, de ha QB sérül és nincs "megfelelő" pótlás, akkor viszont vége mindennek.
Ilyen szempontból a te érvelésed is gyenge.
több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Azért arra kiváncsi lennék, hogy mi alapján mondjátok hogy Garoppolo jobb backupQB lenne mint Mallett... (TC-n, preseason meccsen rögtön robbantani fog?)
Az egyik játékos már 3 éve nap mint nap a rendszerünkben él (NFL szinten dolgozik!!!), a másik meg jött a másodosztályból(!!), de legalább hamar el tudja dobni a labdát(kb eddig ez az egyetlen pozitívum amit olvastam róla), brávó

peterk hasonlatával, akkor miért nem mentünk fel Ebron-ért vagy választottuk a második legjobb TE-det a drafton az első körben?
Gronk nem sérülhet meg? Mintha úgy rémlene hogy nem volt olyan év, amit egészségesen végig játszott volna... ő meddig lesz itt ha folytatódnak a balszerencsés dolgai?
és akkor végigmehetnénk a skill posztokon, Mayo pótlásán át Revis-ig bárkit ki lehetne emelni, hogy bizony "ha kiesik, mert volt rá példa, akkor..."

ne haragudj, de ez az érvelés nagyon gyengecescf4
Inkább legyen egy első/második körös tehetségű backup QB a rosteren, mint egy hasonló TE. A két poszt értéke között óriási a különbség. Én örülök, hogy a szakvezetés nem osztja peterk véleményét 😊

Ryan Mallett jövőre biztosan nem lesz, a vezetőség pedig nyilvánvalóan nem tudja/nem is akarja itt tartani a padon. Belichick elmondta, h nincs olyan főiskolai játékos - nopláne irányító - aki azonnal NFL kompatibilis lenne, elébe ment a problémának és jól fog jönni az a plusz egy év adott esetben Mallett mögött fejlődni, tanulni, beilleszkedni.

Ez a vita meg arról, hogy Garoppolo most valóban TB utódjaként került-e kiválasztásra teljesen értelmezhetetlen számomra. Egyetlen front office sem fogja azt mondani a második körös irányítójáról, hogy örök életre backup szerepkörre van kárhoztatva. Garoppolo egy project játékos, idővel elválik, hogy mi lesz belőle. Annak pedig, hogy Te vagy én vagy bárki más mennyi tehetséget lát benne, konkrétan semmi jelentősége nincs. Egy 2-3 éve a csapatnál edző, játszó, fejlődő irányítóról pedig könnyebben eldöntheti a vezetőség, hogy rábízza-e a csapatát ha eljön az ideje.

Biztos igaz, hogy egy kezdő irányító kiesése után 99,99% esélye van annak, hogy nem nyersz SB-t, de hát ha valahol, nálunk megbecsülik azt a 0,01%-ot...

Do your job
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Wyatt
peterk2005
andreas
Rule
ne haragudj, de ez az érvelés nagyon gyengecescf4
több mint 9 éve
cescf4 New England Patriots 8
Többen - értsd: nagyon sokan - kritizáljátok a QB húzást második körben.
Én teljesen megértem BB (az FO?) döntését; két magyarázatot is találtam rá.
1.)
Brady egy HoF QB. Ez nem vitás.
Bármikor megsérülhet? Igen. Volt már rá példa? Igen. Gyakran sérülnek meg QB-k az NFL-ben? Volt már rá példa...tavaly többen is kiestek (Rodgers, talán Bradford?; Cutler, stb.)
Ez akkor egy olyan forgatókönyv, ami olyan kockázatot képez, amire érdemes felkészülni? Igen.
Van Brady-nek megfelelő cseréje? Az FO szerint NEM; Mallett a tavalyi pre-season óta talán pályára sem lépett. Talán a bizalom is hiányzik. Talán az edzéseken sem teljesít elég meggyőzően. Ráadásul utolsó évében jár, ha be kell ugrania Brady helyett és jól megy neki, akkor meg leszünk lőve jövőre...
Mire van szüksége a csapatnak? Egy olyan QB-ra, aki 1.) bármikor be tud ugrani Brady helyett; 2.)rookie contract keretében játszik, van még néhány éve és talán ő lesz a franchise következő arca.
Megér egy 2. körös picket? Őszintén, ki...dobtunk már annyi picket (első köröseket is....) az ablakon, egy pick-kel több vagy kevesebb nem számít, arányban áll a kockázattal.
Rule
Azért arra kiváncsi lennék, hogy mi alapján mondjátok hogy Garoppolo jobb backupQB lenne mint Mallett... (TC-n, preseason meccsen rögtön robbantani fog?)
Az egyik játékos már 3 éve nap mint nap a rendszerünkben él (NFL szinten dolgozik!!!), a másik meg jött a másodosztályból(!!), de legalább hamar el tudja dobni a labdát(kb eddig ez az egyetlen pozitívum amit olvastam róla), brávó

peterk hasonlatával, akkor miért nem mentünk fel Ebron-ért vagy választottuk a második legjobb TE-det a drafton az első körben?
Gronk nem sérülhet meg? Mintha úgy rémlene hogy nem volt olyan év, amit egészségesen végig játszott volna... ő meddig lesz itt ha folytatódnak a balszerencsés dolgai?
és akkor végigmehetnénk a skill posztokon, Mayo pótlásán át Revis-ig bárkit ki lehetne emelni, hogy bizony "ha kiesik, mert volt rá példa, akkor..."

ne haragudj, de ez az érvelés nagyon gyenge
több mint 9 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A szakik szerint Hörni további gyanúsítása (2012-es bostoni kettős gyilkosság) erősíti a Pats helyzetét "cap relief" terén, mivel ezt még a szerződéshosszabbítás előtt produkálta. Eddig sem volt egyszerű az ügy, de így már überbrutál...

Más, ha már nosztalgiázunk:
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24563900/former-nfl-wr-reche-caldwell-arrested-with-48-pounds-of-ecstasy

Ez megmagyarázza azt a legendás nézést
több mint 9 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Többen - értsd: nagyon sokan - kritizáljátok a QB húzást második körben.
Én teljesen megértem BB (az FO?) döntését; két magyarázatot is találtam rá.
1.)
Brady egy HoF QB. Ez nem vitás.
Bármikor megsérülhet? Igen. Volt már rá példa? Igen. Gyakran sérülnek meg QB-k az NFL-ben? Volt már rá példa...tavaly többen is kiestek (Rodgers, talán Bradford?; Cutler, stb.)
Ez akkor egy olyan forgatókönyv, ami olyan kockázatot képez, amire érdemes felkészülni? Igen.
Van Brady-nek megfelelő cseréje? Az FO szerint NEM; Mallett a tavalyi pre-season óta talán pályára sem lépett. Talán a bizalom is hiányzik. Talán az edzéseken sem teljesít elég meggyőzően. Ráadásul utolsó évében jár, ha be kell ugrania Brady helyett és jól megy neki, akkor meg leszünk lőve jövőre...
Mire van szüksége a csapatnak? Egy olyan QB-ra, aki 1.) bármikor be tud ugrani Brady helyett; 2.)rookie contract keretében játszik, van még néhány éve és talán ő lesz a franchise következő arca.
Megér egy 2. körös picket? Őszintén, ki...dobtunk már annyi picket (első köröseket is....) az ablakon, egy pick-kel több vagy kevesebb nem számít, arányban áll a kockázattal.

2.) Második magyarázat:
2014-től Brady scramble QB lesz, tavaly elleste Cam Newtontól a technikát. Rengeteg wild cat is lesz ráadásul, Brady belső futásokkal. Nem árt egy másik QB is a csapatba😊
több mint 9 éve
andreas 12
Egyetlen csapatot nem tudok az NFL-ben, aki a cap bevezetése óta első kört áldozna egy QB-ra úgy, hogy a HOF első számú QB-ja még várhatóan 3+ évet legalább játszik.peterk2005
de pont azt miért vegyük készpénznek hogy Brady 3+ évet marad? nagyon meglepődnék ha egy esetleges SB győzelem után ne gondolkodna el a visszavonuláson. hiába mondta hogy ezer évig játszani akar, azért ő is gyengébb évet zárt és nem hiszem hogy Favre féle búcsút akar.
egyébként van igazság abban amit mondasz, ha Bradyben 1-2 év van akkor jogos pick, ha 4-5 akkor viszont elszalasztott lehetőség, főleg ha nem jön össze ezalatt a SB. Belichickék ezügyben azért biztos hogy többet tudnak mint mi, addig meg csak találgathatunk.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aztán jött az a pont, amikor végigcheckeltem,melyek azok a csapatok akik hosszú ideje sikeresek. A "legjobb/legsikeresebb" program az elmúlt 15 évben szerintem egyértelműen a Patriots programja. BB elég jól konzerválta azt ami kell a sikerhez.undisputedly
Szerintem elég nyilvánvaló, hogy mi kellett ehhez a sikerhez. Három név: Kraft, Belichick, Brady. Azaz egy elkötelezett, de a franchisera nem rátelepető (lásd Dallas) tulajdonos, egy remek edző, és egy HOF irányító. Ahol ez a hármas - elit tulaj, elit edző, elit/kiváló QB - megvan, az a franchise sikeres. (Általában véve is, lásd Saints, Green Bay, Indianapolis, Pittsburgh, stb.)

Az eredményesség vitathatatlan, egyértelműen a legeredményesebb program a Pats-é az elmúlt másfél évtizedben. A kérdés, hogy a fenti hármasból (elit tulaj, elit edző, elit QB) melyik mennyire számít, illetve, hogy ha az egyik kiesik (elit QB), akkor mennyire folytatható zökkenőmentesen a program? Ebben a kérdésben "the jury is out", ezt még nem tudjuk. Az látszik, hogy ha hamar sikerül pótolni (Green Bay, Colts), akkor rövid átmenettel folytatható a jó sorozat. Arra viszont még nem volt sikeres példa, hogy ha a pótlásra nincs mód (mert nem érkezik elit utód), akkor egy szemléletváltással - roster erősítés, és game manager QB - át lehessen menteni a dolgokat. Ha netán Brady után nem sikerülne azonnal elit QB-t találni, akkor kiderül mire megy majd a Pats. Ha van franchise amelyiknek lehet esélye, akkor az a Pats, mert kevés ilyen jól szervezett program van a ligában. Aztán majd meglátjuk.

A Seattle miatt én nem aggódnék a helyedben. 😊 Minden a helyén van ahhoz, hogy a következő évtizedben ott legyetek a szeren. Jelen pillanatban kis túlzással nehezebb elrontani azt a csapatot, mint eredménysen működtetni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, telefonról nem volt kedvem órákig pötyögni, de az elmúlt napokban tett hozzászólásaidra muszáj reagálnomWyatt
A kisregénynek (gratula, jó tartalmas lett!) csak a nekem címzett részére válaszolnék. Úgyis csak a Galoppozó témához szóltam hozzá, semmi máshoz. Ennél tovább nem mennék most sem.

Egyszerűen meglepett a húzás. Illetve pontosítok: Önmagában a második kör végi pick még annyira nem is lepett meg, azzal együtt volt furcsa a dolog, hogy a pickkel együtt felreppentek a pletykák, hogy állítólag BB-ék az első körben is gondolkodtak QB picken. Ez volt az igazán meglepő, feltéve, hogy Brady még marad 3+ évet. Utána pedig nem láttam - és most sem látom - logikus magyarázatnak az "építkezünk"-et. Egyetlen csapatot nem tudok az NFL-ben, aki a cap bevezetése óta első kört áldozna egy QB-ra úgy, hogy a HOF első számú QB-ja még várhatóan 3+ évet legalább játszik. Mert luxus. Az a csapat, amelyiknek reális esélye van akár egy SB győzelemre is (mert a Pats-nek van), az a csapat az SB esélyét növeli, nem backup QB-t keres első körben. És nem azért, mert "win now" módban lenne, hanem mert az az ésszerű. A HOF QB kiesése 99.99%-ban úgyis azt jelenti, hogy oda az SB run, nincs értelme emiatt B tervnek. Pontosabban kell lennie persze B tervnek, de nincs értelme rá nagy erőforrásokat elkölteni. Ilyen alapon ugyanis akkor keressünk Revis mögé, meg Mankins mögé, meg minden blue chip mögé is korai körös backupot, mert építkezünk? Nyilván nem. Ez a kockázat benne van a játékban, és elkerülhetetlen. Úgyhogy a logikus építkezés az egy SB aspiráns csapatnál (és ez nem "win now" mód, mert a "win now" az nem építkezés), hogy a hiányposztokat erősíti. Ahogy egyébként jórészt történt is, mind az FA igazolásoknál, mind a drafton.

Szóval egyszerűen csak a Belichick interjú magyarázatát vitattam és most is vitatom. Nyilván egyikünk sem tudja a valós tényeket, de szerintem nem Brady lehetséges utódja érkezett, hanem Mallet utódja. Ilyen egyszerű. Az első körös QB pick valószínűleg inkább smoke lehetett, ami szólhatott mondjuk annak, hogy valaki esetleg tervezte elvinni Easley-t, és BB-ék ezt kiszagolták, és tereltek egyet, hogy ne húzzák ki előttük. Garoppolo meg azért jöhetett a második kör végén, mert ott éppen nem volt értelmes más BPA vagy need amit értékén lehetett volna ebbe a rosterbe húzni. A jó TE, ill falemberek kimentek, akik meg bentmaradtak, olyan minőséget egy körrel később is lehetett húzni. Ezért, ilyen kontextusban a második kör végi QB pick nem reach, nem lett túlköltve a csere QB posztra. Egy ilyen magyarázatot logikusnak látok. Az "építkezünk, mert mi a Pats vagyunk, nem a Colts"-ot viszont nem.

(Megj: A Colts-os példálózás amúgy is fals. A Coltsban nem a csere QB mondott csődöt, hanem a teljes csapat. Manning sérülése után mindenféle nevelgetés és utódkeresés nélkül is találtak csere-opciót Collins személyében, aki előtte 1-2 évvel még SB-t játszott. Egy tapasztalt, veterán franchise irányítót. Hozzá képest Mallet és a Garoppolo se nyújt több esélyt egy esetleges Brady sérülés esetén. Akkor meg miről is beszélünk? Collins csődöt mondott, tapasztalat ide vagy oda. De amennyire ő csődöt mondott, annyira Mallet és Garoppolo is csődöt mondhat. Schaub is csődöt mondott tavaly, pedig ő aktív franchise QB. Lényeg a lényeg, hogy bár népszerű, de fals megközelítés, hogy a Coltsban a nem létező csere QB lett volna a probléma. Nem az volt, hanem a teljes csapat állt fejre, edzőstül, mindenestül.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom a héten Pats topicba kell járni írogatni hogy valaki 10x lájkot kapjon. 😛 S még Betyár barátunk se nagyon aktivizálta magát 😀 😉

Egyébként lehet itt jobbra balra tanakodni AFC Eastet úgyis a Pats nyeri, nem kell aggódni 😀
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az elemzések szerint közel sem az a kvalitás mint a testvére Ben Watson volt. És ő is eltűnt tőlünk és beleszürkült a mezőnybe.Burkus
Ha már Ben 😛
gordon
Máig emlékszem az érzésre ennél a játéknál. Mindjárt átvesszük a vezetést, végre megy a szekér, erre int. 13-10 helyett gyakorlatilag elveszett meccs (a Watson play utáni rögtön bevitték 1 yardról). Szóval nekem kifejezetten rossz emlék, Watson játéka ide vagy oda, mivel az sokat nem számított. A verhetetlen PO dinasztia ebben a játékban omlott össze.LordTamas
Nagyon hasonlóan érzem én is!
Még arra is szimbólum, hogy mennyire kevésen múlik, hogy verhetetlen PO dinasztia vagy keserű vereség. (Ha fél yarddal később éri utol/hátrébb megy ki a labda a pályáról, akkor touchback és a Pats jön a 20 yard-ról.)

Watson ebben a játékban csodát tett, ezt ne vegyük el tőle!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
A minap olvasgattam pár kommersz weboldalt-uborkaszezonban ezek az oldalak felértékelődnek-, és arról volt szó,hogy képes-e a Hawks ismételni, dinasztiát alapítani.

Ennek kapcsán merült fel bennem,hogy gondolatban végigszáguldjak a PC/JS program főbb állomásain. Mert habár nem nézek college focit, de tudom,hogy közkedvelt a program kifejezés ahsználata egy-egy csapatra, és szerintem ezt szépen át is lehet vezetni az NFL-be is.
Nos, miután eljutottam idáig, végigsorjáztam milyen akadályai vannak,hogy egy program hosszú távon - 3-7 év kb - is sikeres maradjon. Kb csak pár tényezőt említve: edzők megtartása, frencsájz Qb, kényelmetlen döntések mint pl játékos release és cut meghozása stbstb.

Aztán jött az a pont, amikor végigcheckeltem,melyek azok a csapatok akik hosszú ideje sikeresek. A "legjobb/legsikeresebb" program az elmúlt 15 évben szerintem egyértelműen a Patriots programja. BB elég jól konzerválta azt ami kell a sikerhez. Habár voltak érthetetlen dolgai, és az ego is közbeszólt néha, mégis ők voltak ott kb minden évben akik szezonkezdet előtt, és decemberben is esélyesek voltak a végső győzelemre.

Jó lenne ha pl a mi programunk is élne legalább 15 évig, hasonló sikerekkel. Többet nem igen kérhet egy szurkoló. Hiába a gyenge csoport, a Pats remekül küszöbölte ki a ciklikusságból eredő hanyatlást. Mindezt úgy, hégy 15 éve az egyes körök végére szól a cetlijük.

Igazából nem is nagyon értem, miről megy a vita. Ez a védelem idén legalább Top10 lesz ezzel az állománnyal.
Tavaly kidőlt a két DT, a biztos kezdő LB, a Qb utáni legnagyobb sztár, a posztjána N.o. 1. TE, a másik TE-et lesittelték, teljes elkapó sor csere stbstb, mégis ott volt a végelszámolásnál.
Kétségbe vonni,hogy ez a csapat hol áll az erősorrendben, az minimum elfogultság.
Kétségbe vonni magát a programot pedig legalább balgaság, hiszen tenni ezt akkor, amikor 5-10 év után újból elit védelem lesz TB mögött, tisztán példázza,hogy nincs tiszta fej a bírálónál.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
lehet találgatni, hogy az FO mit akarhatott, jelezhet bizonyos szándékokat, hogy merre akarnak továbblépni. Számomra ebből a szempontból vannak WTF húzások és érthető húzások. Ez a Galopper pick a leginkább WTF húzás, szerintem ezért is esik annyi szó róla.peterk2005
Véletlenül sem ez történik.:-/ tomi-tomi
Nemár Tomi, nem hiszem, hogy ezt komolyan elhiszed. 😊 BB persze, hogy ezt mondja, mi mást is mondana? És ha a 2008 ezelőtti Patsről lenne szó, akkor amondó lennék, még van is benne valami. De ha ebből a mostani Pats-ből kiesne Brady, akkor nemhogy a 2008-as 11:5 lenne távoli álom, de még egy egál körüli szezon is bravúr lenne. Még ebben a pocsék AFC eastben is. Szerintem idén jobbak lesztek, mint tavaly (nem feltétlenül eredményességben, de játékban mindenképp), de csak Bradyvel, nem ezzel a fiatal sráccal. Ha Brady netán lesérülne, állítom jobban járnátok egy 2-14-el és akkor elhozhatnátok Mariota-t jövőre. 😊peterk2005
Na, telefonról nem volt kedvem órákig pötyögni, de az elmúlt napokban tett hozzászólásaidra muszáj reagálnom
Persze, szar a csapat, sőt igazából évek óta szar, és csak azért jut egyáltalán folyamatosan konferenciadöntőbe, mert kimákoljuk a csoportot, és a PO-t, meg mert az egész AFC szar úgy is, ahogy van. Ezzel nem vitatkozom.
Pocsék AFC East. Jaja, de nekünk úgyis addig jó, amíg a Jetsnek csak a védelme jó, a Dolphinsnak valahogy soha sem áll össze, de Bills pedig úgyis elrontja a végén.
Mondjuk a pocsék csoporttal kapcsolatban én lehet, hogy inkább meg sem szólalnék Colts-fanként, miközben a dicsőséges divíziónkban van az 1/1-es és az 1/3-as is. Ja meg mondjuk a Titans végül nem lett top 10-es (csak 11.) (Csak összehasonlításul, 1/9, 1/18 és 1/19 lett ez a pocsék East tavaly)
Szerintem is jobb lesz a csapat, mint tavaly. Igazából csak jobb lehet. Mert tavaly amikor felálltunk támadni, akkor egy csomó esetnél egyből lehetett várni, hogy jön a 3 and out, majd még egy, és még egy, aztán talán belelendülünk, ha mást nem, akkor a szünet után, addig meg próbálja tartani magát a védelem valahogy.
Amely amúgy amíg mindenki egészséges volt, simán top10-es volt, de talán keveset is mondtam.

Amennyiben ez megnyugtat titeket srácok, nem csak a Pats boardján volt előkelő helyen Easley.
Ha hinni lehet a pletykáknak, mi is őt szerettük volna húzni, ezzel a DC-nk kapott volna egy játékost a volt egyetemi állomásáról, de "beleköptetek a levesbe".

 www.nfl.com/news/story/0ap2000000349566/article/seahawks-traded-down-after-patriots-picked-easleyundisputedly
Igen Undi,ezt már írta vki,de erre mondom én azt,hogy Ti azzal a bombaerős D-vel nyugodtan kockáztathattatok volna egy SB win után egy ilyen high risk,high reward picket,de egész más a kockázatvállalás megítélése,ha mindkét kezdő DT-d IR-ről jön vissza+ a 3. is.És ezt a két tényezőt igy együtt kell értékelni sztem. Worst case scenario esetén,állati gyorsan megint a Jones,Vellano,Siliga triónál találhatjuk magunkat.kolok1972
Sőt, hogy ha megint kiesik a fél védelem, akkor ugyanúgy szarul járunk. De talán lehet, hogy most kivételesen nem fog, és ha megengeded, én most abból indulok ki, hogy valamilyen csoda során ez nem következik be, és akkor Wilfork, Kelly kezdőnek elég jóféle, Easleynek nem kell így egyből kezdenie, és ott van a három említett játékos, aki még bevethető, így pedig elég mély az egység már. Persze, ha mind a hatan kiesnek, akkor jöhet két UDFA szezon közben, de talán azért ezt csak megússzuk... Amúgy Siliga nekem biztató volt, ha tud még fejlődni, jövőre simán átveheti Wilfork helyét, és Jones is nagy segítség lehet a 3. kísérleteknél

Igazából 2 pick nem tetszett..Garoppolo és Thomas..Lehet, hogy Garoppolo személyében az új Brady-t akarják kinevelni, s az ő személye 3 év múlva lesz érdekes, de szerintem ezt jövőre is megtehették volna, főleg úgy, ha tényleg nem volt igény Malletre..Persze megértem BB indokolását is, hogy mindig benne van, hogy be kell ugrani sérülés esetén az első számú QB helyére, s nem akartak úgy járni, mint a Colts..De szerintem Mallett ezt még mindig jobban levezényelné, mint egy újonc..Bármennyire is töltse majd az utolsó újonc évét..2. körben egy minőségi TE-t vártam..De ezek szerint a csapat úgy látja, hogy Gronk állapota reményekkel teli, Harrisont tényleg lehet átképzik move TE-nek, s talán Keller is jobb formában van és le akarják igazolni vésztartaléknak.. A Thomas pick helyett pedig egy minőségibb, elérhetőbb LB-t választottam volna..Volt még több minőségi LB még akkor..Corner fronton elegen vagyunk, minek választani egy kifejezetten alacsony srácot ide..Kivéve, ha safety-nek gondoljuk..
Summa summárum..Amennyiben TB előtt megerősödik a fal, erősödhet a futó szekciónk, akkor a támadó gépezetünk, csak erősebb lehet..A védelemben jelenleg rendelkezésre álló játékosok tudása alapján, kifejezetten agresszív, és ütős csapatnak tűnik a keret..Az UDFA játékosok pedig még meglepetéseket is okozhatnak a táborban, mint minden évben.. Nyár végére, az edzőtáborok,pre meccsek alapján többet tudunk..Véleményem alapján erősödtünk..Nem kicsit..Még akkor is, ha BB ismét meglepett minket pár lépésével..kyobalu
Szerintem az kb 99%, hogy ha Garoppolo nem nyújt valami olyan eszméletlenül brutális felkészülést, hogy gond nélkül be merjük rakni 2. számú irányítónak, akkor Mallett ezt az évet még nálunk tölti (nem lesz waive), és adott esetben ő lesz az első beugró kényszer esetén (bár nem hiszem feltétlenül azt sem, hogy egy ilyen esetben félrenevelés lenne túl korán mély vízbe beledobni Gerappát, de előbb lássuk, hogy az elkapók tényleg szintet lépnek-e, és lesz-e javulás a falban, mert anélkül csak egy fasza Carr 2-t csinálnánk, annak pedig aztán semmi értelme nincs). Nekem az irányító pickkel nincs gondom, kell valaki, akit fel lehet építeni Brady mögé, mert mi
peterk2005
nem az Indianapolis Colts vagyunk. Itt nem az van, hogy ha kiesik a legnagyobb sztár, akkor hú kész, akkor többet ki se álljunk a pályára, összezuhanunk a picsába. Esetleg megvárjuk a kiskedvencünk irányító táborába járó, az elmúlt 15 év legjobb prospectjét, és akkor hú de jó, nyaljunk ki minél többször, aztán majd elhozzuk őt 1/1-re, és FA-ről köré elhozunk mindenkit miután az óriási DM-ünket gyorsan elkönyveltük előtte, és majd aztán egy év múlva megint lesz kedve mindenkinek játszani, és akkor hú de jó, megint van egy újabb 15 éves fasza periódusunk. Igazából ez sem rossz, elég egyszer jó időben szopni végig (persze remélni, hogy az emberünk, akit közben meggyőztünk, hogy maradjon maradt még egy évre PM IR-je idejére, na szóval, hogy ő tényleg továbbra is olyan kurva jó legyen, mint előtte). Nektek ebből a szempontból jól jött ki, hogy az elmúlt 30 év kb két legjobb tehetsége idején is 1/1-esek lettetek.

De nekem igazából az elmúlt évek (és főleg az előző szezon) azért tetszettek igazán, mert valahogy mindig felálltunk. Pont előttem írtak egy példát erre, de igazából Bledsoe kiesése után egy 6. körös újonccal mekkora valószínűsége volt, hogy SB-t nyerünk... Mondjuk a 2007-es szezonra végre kapott egy kis segítséget is, és hogy ez mennyire erős csapat lett, arra jó példa, hogy nélküle is majdnem meglett a PO (11–5...). Pedig aztán itt is összeeshettünk volna, és zárhattunk volna szarul, hogy elhozzunk valami top 5-ös játékost, és minden körben az elején húzzunk, aztán tök jól feltölthettük volna még jobban tehetségekkel a csapatot.
De a legszebb nekem az előző szezonbeli szereplés volt.

A top 5 célpont kiesett, a fal közepe elgyengült, a támadójáték csak szenvedett, de a védelem meccsben tartott minket. Aztán ott is elkezdett beütni a gebasz, nem maradt gyakorlatilag értékelhető DT-nk, és a ligaelit LB-nk, ami után óriási meglepetésre gyengült a futás elleni védelem. Szerintem azért azzal ne számoljon mindenki, hogy kb idén is mi leszünk ebben a kategóriában az egyik leggyengébbek. Talib sérüléséig All-pro szinten tolta. Az elkapónak azért eléggé jó Jimmy Grahamnek elkapása sem volt róla... De ő is megsérült, és gyakorlatilag úgy is játszotta már végig a szezont. Gregory szerintem már épp egy egész korrekt teljesítményt kezdett hozni, amikor persze ő is kiesett egyből, (a felpumpált?) Hightower az év elején gyakorlatilag sokat nem tudott hozzátenni a játékhoz, Spikesszal együtt pedig gyakorlatilag a liga talán leglassabb LB-kettősét alkották, de legalább is 4–3-ban sanszosan. Félelmetes módon passz ellen jók is voltunk itt egyből... De Gronkóval elkezdett régi fényében csillogni a támadósor is helyenként, és tudta kompenzálni a gyengülő védelmet. Aztán ő is kiesett megint, a hajrában pedig futójátékkal nyertünk, de ez a Broncos ellen már nem volt elég. Ami miatt én rohadtul bizakodó voltam a szezon közben minden észérv ellenére, az az volt, hogy ezt a csapatot egyszerűen nem lehetett megtörni. Hiába estek ki folyamatosan a csapat pillérei, volt tartása a csapatnak. Egyszer kaptunk ki 4 pontnál nagyobb különbséggel – 7-tel, amikor a végén az egyenlítésért támadtunk... Volt két négypontos idegenbeli vereség, amelyben közös, hogy a végén támadtunk a fordításért, de elfogyott az idő (most a szabálytalanságokkal nem foglalkozom, hosszú távon úgyis kiegyenlítik egymást), meg egy hosszabbításos, 15 yarddal előrébb rúgatott mezőnygólos vereség.
Persze lehetett volna rosszabb is, de a Buffalo ellen megvolt a GW-drive (hogy aztán egyből el is veszítsük a ragyogóan játszó Vereent fél szezonra...), a Jets ellen Talibék hozták a meccset, a Saints ellen Brady a végén csak összehozta a GW-drive-ot, a Dolphins ellen 3–17-ről fordítottunk, de a két kedvenc még hátra volt. A Broncos ellen gyakorlatilag az egy évvel korábbi 49ers elleni meccset láthattuk ismét | (de gyönyörű is volt az eredménykövető megint, hogy ezaz, végre jól leszopatják a csapatot) | , az elején ami elromolhatott, az el is romlott, és gyakorlatilag egy bő 1.5 negyed alatt K.O. volt. | (0–17-nél még írtam, hogy nincs veszve feltétlenül minden, és 0–24-nél is csak annyit, hogy így azért már nagyon nehéz lesz 😛) | De ahogyan egy évvel azelőtt (3–31-ről), ezúttal is elképesztő módon felállt a csapat (persze, felpuhult az ellenfél nagy előnynél, és csak ezt használtuk ki), de ezúttal a vége is nekünk sikerült, és óriási csatában (szerencsével is, de) nyertünk. A Texans elleni 7–17-ről abban az állapotban már nem volt akkora meglepetés a fordítás, de ami engem a legjobban lenyűgözött, az a Browns elleni volt. Ott a védelem nem tudta FG-n tartani az ellent, és 2.5 perccel a vége előtt 12 pontos hátrányban gyakorlatilag eldőltnek tűnt a meccs, főleg, hogy ugye Gronko is kiesett fasza 9 hónapra kb gyorsan... 1:04 14–26 3. és goal. És nyertünk. Elvesztettük a talán legjobb támadónkat, mégis úgy őrjöngtem a meccs végén, mintha legalább SB-t nyertünk volna... És ott már simán elhittem én már bármit, a legkevésbé sem lettem volna meglepve, ha a végén már gyakorlatilag cserecsapattal, de bejutunk a SB-ba. Nem pedig mondjuk 1/6-osként zárjuk a szezont a sérülések miatt.
Ami miatt pedig a 2014-es szezon előtt bizakodó voltam, hogy még ha nem is jön senki, csak egyben marad a csapat, akkor is óriásit fogunk erősödni, már csak azzal, hogy Ridley fejét lesz idő rendbe rakni, Vereen sérülései helyre jöhetnek, Gronkóban én még mindig nagyon hiszek, és az elkapók plusz egy TC-vel a hátuk mögött a második évre amúgy is szépen szoktak fejlődni, hátha párnál nekünk is összejön, és akkor nem a szenvedést kell nézni a támadások során a meccs elején. Persze ehhez nem árt, ha van egy közepesen szarnál jobb támadófal, hogy az elkapók route-ja előtt Brady ne feküdjön a földön (persze itt is lehet javulás fordítva is, ha a célpontok jobbak, akkor a falnak sem kell feltétlenül hetekig kitartania). Ezért én a drafton mindenképpen hoztam volna akár magasan is belső támadófalember(eke)t.
A védelemben a két klasszis DE közé visszajön a két DT, remélhetőleg használható állapotban, két tavaly azért beugróként jól teljesítő fiatallal rotálva, hogy szét ne szakadjon mindenki megint, LB-knél Hightower a végére azért elég jó lett, Mayo is visszatér és a brutális ütemben fejlődő Collinst halkan már kezdem a legjobb LB-nknek nevezni, Talib távozása után pedig még erősödtünk is, ráadásul nem is kicsit, mert jött Revis és Browner is. Mondjuk én remélem, hogy Dennardnak ezzel együtt lesz jövője, Ryan nagyszerű újonc évet futott, és akármennyire is sokan fikázzák, azért Arrington belül bőven nem rossz (mondjuk ő szerintem szépen csúszik hátra, és nem tartom kizártnak, hogy jövőre fájó búcsút veszünk tőle). DMC FS-ben ligaelitté nőtte ki magát, SS-ben mondjuk kérdéses, de Harmon annyira nem volt vészes, kaphat egy esélyt (én mondjuk Brownernek örülnék egy gyilkolászós S szerepkörben is). K/P tavaly nagyon jó volt, LS annyira nem jött is egyből rivális 😀

A draft előtt elég jól feltöltöttük a keretet ahhoz, hogy ne legyen ordító needünk, és az elérhető legjobb játékosokat húzzuk. Ezzel párhuzamosan én gyakorlatilag egy posztfüggetlen BPA-draftot sem tartottam volna kizártnak, mondjuk annyi kitétellel, hogy azért a támadófalba jöjjön ember, LB-sorba a kezdőkön kívül elkélt (volna) a mélyítés, illetve DE is jöjjön mindenképpen, mert Chandler Jones és Ninko zseniálisak, de ha többet vannak pályán, mint néhány poszttársuk két év alatt, akkor ne lepődjünk meg, ha a végén már a produktivitásuk már a nulla felé konvergál majd egy jobb fel ellen...

Na szóval jött a draft, és jöttek meglepő megoldások (pl 60-40-re minimum adtam volna, hogy letrade-elünk, de hát BPA-ra így még jobb). Easley sérülései miatt volt elérhető, DT is kellett mert Wilfork és Kelly is korosodik azért, remélem jövőre egy Siliga, Easley párossal úgy tudunk kiállni, hogy azt várjuk, hogy milyen állat szezont tolhatnak majd. Fiatalítás, mélyítés, kockázatos, de nagyot nyerhetünk vele.

Én mondjuk itt simán elvittem volna Bridgewatert padra 2-3 évre, hogy legyen ideje, de BB-ék valószínűleg amúgy is Garoppolót akarták, így meg egy fasza tehetséget hoztak. És akkor itt a 2. választás. QB-t én akartam, jött is, remélem jó lesz, és nem nyuszi, és át tudja venni majd Brady helyét 3-4 év múlva. Nekem ez a pick kifejezetten tetszik.

3. körből kimentünk, TE már nem maradt, de őszintén szólva én örülök neki, hogy nem TE jött 2. körben, mert bízom benne, hogy ez pozitív Gronkóra nézve, ha pedig ő játszik, akkor nem kell mellé 1-2. körös TE. Lett egy 4. és 6. kör eleje, előbbivel pedig eljött a várt támadófal-erősítés. Wendell nagyon visszaesett, Storknak jó esélye van, hogy egy év múlva ő legyen a kezdő, de lehet, hogy már korábban is. Center kellett, az elérhetők közül kb a legjobb volt.

A 4. körben később aztán jött még egy, Fleminget a 2. körökbe is várták értékét tekintve, ennek kifejezetten örültem, bár főleg OG kellett, ha ott jó lesz, akkor tök jó, nagy erősítés lehet. Ráadásul még a 6. elején is jött egy OG (Halapio), eléggé felmélyítettük a posztot, és ott van még Kline is, valaki csak beválik 😀

Futó sem ártott, mert Ridley és Vereen is utolsó évét kezdi, White-nál mondjuk én tudtam volna jobbat elképzelni, csak úgy, mint DE-ben Zach Moore-nál, de hát nem engem kérdeztek meg. Jemea Thomas viszont kifejezetten tetszik, őt 3-4. körbe várta pl a CBS, mondjuk mérete miatt nyilván sokan passzolták (szerintem Arrington helyét pl simán átveheti jövőre bent). Itt értéket tekintve szerintem megint jót húztunk.

Ami fura, hogy LB-t nem hoztunk a 3 kezdő mögé, de Josh Hullt Fletcher utódjaként emlegették, Beauharnis kérdés, hogy LB-ként szóba jöhet-e, de még pár UDFA-val megversenyeztetve azért 1-2 hasznos cserét találhatunk köztük, igaz, ettől még vékony lesz. TE is jöhetett volna, de ezek szerint oda csak kiegészítőt nézünk, WR a fiatalok miatt és LaFell érkezése után kevésbé kellett, Gallon azért még lehet hasznos emberke, esetleg egy S jöhetett volna, de lehet, hogy Chung elég biztosíték a csapat számára.

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Welcome to the uborkaszezon.😛 Ha már kedvenc playek..a klasszikus:
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Máig emlékszem az érzésre ennél a játéknál. Mindjárt átvesszük a vezetést, végre megy a szekér, erre int. 13-10 helyett gyakorlatilag elveszett meccs (a Watson play utáni rögtön bevitték 1 yardról). Szóval nekem kifejezetten rossz emlék, Watson játéka ide vagy oda, mivel az sokat nem számított. A verhetetlen PO dinasztia ebben a játékban omlott össze.LordTamas
Persze, mindenki szerette volna, ha triplázunk. Óriási dolog lett volna. De őszintén szólva abban az évben minden ellenünk dolgozott. Kezdődött azzal, hogy elment a két koordinátor, aztán Teddy strokeja, aztán jött a többi sérülés. Rodney season ending a 3. héten. Teddy visszatérése és a playoffba jutás is igazi csoda volt abban az évben.

Én ehhez mérem azt az elképesztő futást. Szerintem ez volt a legnagyobb játék, amit valaha láttam a Patriots játékostól.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Az elemzések szerint közel sem az a kvalitás mint a testvére Ben Watson volt. És ő is eltűnt tőlünk és beleszürkült a mezőnybe.Burkus
Ha már Ben 😛
gordon
Máig emlékszem az érzésre ennél a játéknál. Mindjárt átvesszük a vezetést, végre megy a szekér, erre int. 13-10 helyett gyakorlatilag elveszett meccs (a Watson play utáni rögtön bevitték 1 yardról). Szóval nekem kifejezetten rossz emlék, Watson játéka ide vagy oda, mivel az sokat nem számított. A verhetetlen PO dinasztia ebben a játékban omlott össze.
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Az elemzések szerint közel sem az a kvalitás mint a testvére Ben Watson volt. És ő is eltűnt tőlünk és beleszürkült a mezőnybe.Burkus
Ha már Ben 😛
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Asa Watson még akár be is válhat.

Draft témában a kedvenc hozzászólás a pats.hu-ról by lipi:

"Justin Jones TE (East Carolina) – 6’8 (!!!), 274
Ő kell. Nem baj, ha sík hülye és nem tudja mi a különbség a kacsa és a sas között.
Forrest Gump is kiváló RB volt...
Annyit kell neki mondani, hogy "Fuss, Justin, Fuss!". Bekocog az end zone-ba, TB odalöbböli a labdát olyan 2.6m magasra, ő meg behúzza."

(a srácot nem engedték focizni az egyetemen 2013-ban, a rossz tanulmányi eredményei miatt)

4,9-es 40yard, 6,88-as 3con drill, és állítólag a 180 kilót is kinyomja fekve.
A védőktöl való elszakadás - enyhén szólva - nem az erőssége. Fiedorowitz helyett őt kaptuk.
1% esélye van rostert fogni. Bill szerint : TE poszt rendben!HanSolo
pasztoyb
Az elemzések szerint közel sem az a kvalitás mint a testvére Ben Watson volt. És ő is eltűnt tőlünk és beleszürkült a mezőnybe.
több mint 9 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Asa Watson még akár be is válhat.

Draft témában a kedvenc hozzászólás a pats.hu-ról by lipi:

"Justin Jones TE (East Carolina) – 6’8 (!!!), 274
Ő kell. Nem baj, ha sík hülye és nem tudja mi a különbség a kacsa és a sas között.
Forrest Gump is kiváló RB volt...
Annyit kell neki mondani, hogy "Fuss, Justin, Fuss!". Bekocog az end zone-ba, TB odalöbböli a labdát olyan 2.6m magasra, ő meg behúzza."

(a srácot nem engedték focizni az egyetemen 2013-ban, a rossz tanulmányi eredményei miatt)

4,9-es 40yard, 6,88-as 3con drill, és állítólag a 180 kilót is kinyomja fekve.
A védőktöl való elszakadás - enyhén szólva - nem az erőssége. Fiedorowitz helyett őt kaptuk.
1% esélye van rostert fogni. Bill szerint : TE poszt rendben!HanSolo

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 9 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Draft témában a kedvenc hozzászólás a pats.hu-ról by lipi:

"Justin Jones TE (East Carolina) – 6’8 (!!!), 274
Ő kell. Nem baj, ha sík hülye és nem tudja mi a különbség a kacsa és a sas között.
Forrest Gump is kiváló RB volt...
Annyit kell neki mondani, hogy "Fuss, Justin, Fuss!". Bekocog az end zone-ba, TB odalöbböli a labdát olyan 2.6m magasra, ő meg behúzza."

(a srácot nem engedték focizni az egyetemen 2013-ban, a rossz tanulmányi eredményei miatt)

4,9-es 40yard, 6,88-as 3con drill, és állítólag a 180 kilót is kinyomja fekve.
A védőktöl való elszakadás - enyhén szólva - nem az erőssége. Fiedorowitz helyett őt kaptuk.
1% esélye van rostert fogni. Bill szerint : TE poszt rendben!
több mint 9 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
... arról hogy-hogy nem írogat senki, hogy a TC-ben überbrutál-last-man-standing long snapper harc várható? Hárman is vannak, szerintem rekord 😀Gyulus
Ráadásul most írt alá Aiken 1évre.
De lehet, hogy a két srác nem is LS hanem "ST weapon"😛gordon
Vagy az egyikből DE lesz, a másikból LB.
Ninko majd elmeséli hogyan... 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.