New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Majd 5-6 meccs után meglátjuk, hogy egyáltalán mit csinálunk januárban.. De a kép jó..Ez történt..Nincs mit szépíteni rajta.. Reméljük nem ez lesz minden héten.. 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
bejövök a tűzfészekbe:

Ventura
most gyorsan trollkodj, aztán nézz vissza januárban 😊winston
Nem, majd januárban mi átnézünk a Phins topicba, átbeszélni a rájátszásbeli esélyeket 😊
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
bejövök a tűzfészekbe:

Ventura
most gyorsan trollkodj, aztán nézz vissza januárban 😊winston
A január szó ismeretlen a Dolphins szurkolóknak xD

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
bejövök a tűzfészekbe:

Ventura
most gyorsan trollkodj, aztán nézz vissza januárban 😊
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
bejövök a tűzfészekbe:

Ventura
Kick,ban,mute

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
bejövök a tűzfészekbe:


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
80-0 😊
Emlékeim szerint előszezonban jobban ment a futás elleni védekezés. Vagy az óriások ilyen ergyák?😊

Az éjjeli meccsen sem volt sok idejük nem egyszer a qb-nek, csak egy fokkal mobilisabbak sajna TB-nél...
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Itt egyetlen dolog számít a végén és az a W 😊manuszka86
Öt idényben volt Pats OC. Három 12-4, egy 16-0 és egy 11-5 (Cassel). Összesen 63-17, 78,75%. Négy AFC döntő, kettő SB részvétel.

Mi lenne, ha nem lenne ekkora balfasz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
azért szerintem abban igen is vastagon benne van a keze hogy olyan szinten hullámzó teljesítményt nyújt az offense hogy csuda, amikor felrak a csapat mondjuk 20-30 pontot kb 2 negyed alatt, és a félidő után meg tudunk haladni 60 yardot, vagy éppen fordítva első 2 negyed totál kuka és utána indul el valami és az vagy elég vagy nem.....manuszka86
A trendeket nem nézném, de kontrétan ezen a meccsen szerintem számokban élesebb a különbség, mint valójában volt - a turnoverek időbeli eloszlása miatt. Az első félidőben se volt azért fel-le masírozás, hanem volt 2 Miami turnover, és Bradyt nem fektették meg minden második playben, így el tudott jutni a játék egyáltalán a passzig. 😊 Így jött össze 1 szép folyamatos, hosszú drive, és egy akadozóbb, amiben egy 50 yardos Edelman passzal sikerült a pályán lényegében átjutni. Ezen kívül volt még egy hektikus, kettőt előre egyet hátra drive, aminél ide-oda mentek a zászlók, és kb. 40 yardot sikerült belőle végül haladni. És volt 2db 3&out és egy 6 yardos (kvázi 3&out), amiből FG lett, mert a Miami a saját 30-asán veszített labdát. Ez lényegében 3db 3&out, és - kis jóindulattal - 3db (de igazából 2 plusz fél) sikeres drive. Ez is persze több, mint a második félidőben. De azért több, mert akkor 1db 3&out volt ami sikertelen playek (futások, passzok) miatt nem jött össze, a többi mind már ott elment, hogy el se indulhatott, mert Bradyt szétsackelték. Kettőből még labdavesztés is lett. Olyan sokat a coordinator nem tehet, ha el se jut a playig a játék, mert Brady folyton a hátán fekszik, amikor meg netán nem, akkor ketten vannak az arcában. (Jó, volt közben néhány rosszabb passz is, és 1-2 kevésbé sikeres futás, de alapvetően az határozta meg a félidőt, hogy a miami passrush gyökerestül tépett ki minden esélyt.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
Évek óta nem nagyon értem ezt a nagy JMD utálatot...
Első regnálása alatt és most is Top10 offense-t hoz össze mindig, O'Brien is hasonló statokat hozott a csapattal a köztes időben...
Nem lehet hogy csak simán "ennyi van a csapatban"? 😉
Szerintem hiába tűnik úgy hogy szabad kezet kapott (akárcsak Patricia a másik oldalon) BB hatása túl nagy erre a csapatra, a személyi döntéseket (draft, szerrződések, stb.) ő hozza, akárcsak a koncepciót...
Nekik csak annyi a dolguk hogy a hozott anyagból kihozzák a lehető legtöbbet, teszik ezt hol több hol kevesebb sikerrel...
Castleai01
azért szerintem abban igen is vastagon benne van a keze hogy olyan szinten hullámzó teljesítményt nyújt az offense hogy csuda, amikor felrak a csapat mondjuk 20-30 pontot kb 2 negyed alatt, és a félidő után meg tudunk haladni 60 yardot, vagy éppen fordítva első 2 negyed totál kuka és utána indul el valami és az vagy elég vagy nem.....visszatérő probléma ez, sőt mondhatni azt is hogy az elemzések során (meccs alatt,félidőben), az ellenfél DC-je JMD-vel törli fel a padlót, és ő meg semmit nem tud változtatni és "lefagy" az offense, az elmúlt években rengeteg példát tudunk erre mondani. Stat javító számokat garbage timeban is lehet felpakolni hogy jól mutasson a szezon végén pl tavalyi AFC döntő. Itt egyetlen dolog számít a végén és az a W 😊

több mint 9 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
Évek óta nem nagyon értem ezt a nagy JMD utálatot...
Első regnálása alatt és most is Top10 offense-t hoz össze mindig, O'Brien is hasonló statokat hozott a csapattal a köztes időben...
Nem lehet hogy csak simán "ennyi van a csapatban"? 😉
Szerintem hiába tűnik úgy hogy szabad kezet kapott (akárcsak Patricia a másik oldalon) BB hatása túl nagy erre a csapatra, a személyi döntéseket (draft, szerrződések, stb.) ő hozza, akárcsak a koncepciót...
Nekik csak annyi a dolguk hogy a hozott anyagból kihozzák a lehető legtöbbet, teszik ezt hol több hol kevesebb sikerrel...
(Azért többnyire egész jól teszik ezt, lásd. az elmúlt bő évtized eredményeit...) 😛
Annyi a gond hogy kicsit hozzászoktunk a jóhoz és nehéz elfogadni hogy bizony a másik 31 csapat is nyerni megy ki a pályára hétről-hétre és hát bizony néha-néha jobban felkészülnek belőlünk mint mi belőlük, jobban ki tudják használni a saját erősségeiket vagy a mi gyengeségeinket mint fordítva... 😉
Félreértés ne essék, én is látom/látni vélem a hibákat de mint ahogy a győzelmek sem csak 1-2 ember érdemei úgy a vereségek esetén sem szeretem csak és kizárólag pl. a koordinátorok/főedző nyakába varrni az összes felelősséget...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 9 éve
Spigo New England Patriots 1 096 — Patriots GM
 nesn.com/2014/09/patriots-charting-stats-jamie-collins-donta-hightower-shine-vs-pass/

Igazából védelmi oldalon minden fasza, csak a futást kéne megállítani 😀
több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 100 — Saints GM
Sajnos JMD megalomániája visszatérő hiba (szerintem ezért is vesztettük el az első SB-t a Giants ellen). Ha ekkor a nyomás, akkor nem tudom miért nem állunk vissza a rövid, gyors passzokra... 😮

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nem temeti Wilforkot senki, de messze nem olyan mint két éve..Kellene mellé egy nagyobb, tömegesebb DT, s talán jobban muzsikálna középen..Remélem BB Quarles-ben is valami hasonlót lát mint tavaly Siligában, s rohamaosan fejlődésnek indul, s leváltja Vellano-t.. Állítólag nagy tehetség a srác.. Meglátjuk BB mit főz ki a Vikes ellen..Nagyon kell egy stabil védőfal.. Remélem visszaállunk 43-ra a hétvégén..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
lilsquirrel New England Patriots 4
lehet, hogy Wilfork nem olyan mint régen de ne temessük még 😊 Go Pats
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nem vagyok egy mantratikus alkat, s nem szeretem én sem tegyük fel a kezünket és bízzunk BB-ben alaptételt, de úgy gondolom, hogy mi itt összesen körülbelül az 1/20-át sem tudjuk a fociról, amit kint ő, vagy az edzők..Ha tavaly egy lényegesen gyengébb, Chris Jones-Vellano-Siliga tengellyel viszonylag elfogadható játékot tudott produkálni az öreg, és bevitt minket a kórház válogatottal az AFC döntőbe,akkor nem hiszem, hogy egy Wilfork-Chris Jones-Siliga-Easley-Vellano gárdával ne tudná elérni ugyanazt..A problematika a 34-es váltáson van..Nincs tömeg középen, s Wilfork nem olyan mint már két éve..Középre be kell pakolni két nagyobb DT-t, a szélekről meg kell őket támogatni DE-ekkel, s egyből stabilabb lehet a futás elleni védelem..kyobalu
A bekezdés elején azt mondod, hogy bízzátok az öregre, mert lóf*szt se tudunk a fociról BB-hez képest, aztán a következő mondatban meg azt mondod, hogy BB hülye, hiszen rossz a 3-4 ezzel az emberállománnyal. 😉 De hát így van ez jól, hiszen mi szurkolók egyrészt tényleg lóf*szt se tudunk, de közben mégis mindent jobban tudunk. 😀

Amúgy gratula, ahhoz képest, hogy az egész fórumon a Pats és a Colts topic a két legnyafogósabb, "semmisejó" topic, ahhoz képest nagy a nyugi. 😊 A patfans.com-on már arról megy a diskurzus, hogy BB vajon tankol-e idén a jó draftra, aztán jövőre eltradeli-e a lejárt lemez Brady-t, hogy úgy csináljon Garoppolo-val egy új bajnokcsapatot. 😀 Na az már valami. 😀 😀peterk2005
Egyszerűen úgy gondolom, hogy BB biztosan jobban tudja és látja, hogy mi működik és mi nem a védelemben..Nem vagyok egy szemellenzős alkat, s ha valaki követ el hibákat akkor ki merem mondani..Legyen az BB, vagy Brady akik itt nálunk szentek, szinte érinthetetlenek..BB-nek biztos megvannak az okai, hogy miért erőlteti így 3-4-et, de a meccs alapján nem tűnt jó ötletnek..A fal közepe súlytalan, és Jones és Higtower külső LB-eknek szinte észrevétlenek maradtak..Az én személyes véleményem az, hogy vissza kellene állnunk 43-ra, mert akkor talán a futásokat jobban állítanánk meg, és a két épkézláb DE-ünk szabadabban játszhatna..Mayo és Collins is lényeges szabadabban tudni mozogni és érvényesülni..Nem mondtam egy szóval sem, hogy BB hülye..
Az tény hogy a vasárnap adott a csapatnak és nekünk szurkolóknak is egy nagy pofont..Mindenki jobb, harapósabb csapatot várt, mert papíron lényegesen erősödtünk mindkét oldalon..De ez nagyon nem látszott.. 😕
Kint Emerikában persze mindent felfújnak kicsit..Temetik a csapot páran,jövőépítés, Brady kiégett, nem az a játékos aki régen volt, nem hiába húzták Jimmy G-t, stb.., blablabala..De nekem a játékos nyilatkozatok most egy kicsit meglepőbbek, mint amit megszoktam..Nem a szokásos "nem csináltuk meg a játékokat, ők megcsinálták és emiatt visszamegyünk a táblához és gyakorlunk, hogy jobbak legyünk" hülyeségeket nyomják, hanem többen úgy nyilatkoztak, hogy a videózások után pontosan tudják, hogy mit és hol szúrtak el, s biztosak benne, hogy ez csak egyszeri megingás volt..Tudják, mit és hol kell kijavítani, hogy a jövőben másképp alakuljon a vége.. Ez nálunk nem megszokott..
A Colts-nál annyira nem értem a sírás okát..A végén szinte szoros meccs lett, annak ellenére, hogy az első félidőben eléggé elhúzott a Broncos..Szerintem a Colts a 3. legjobb csapat az AFC-ben..Jimmy G-t simán elcserélném Luck-ra.. 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Nem kell temetni ezt a csapatot srácok, várjunk meg az első 5 fordulót.

Viszont továbbra is azt mondom, hogy a csapatunk két leggyengébb tagja, JMD és Patricia.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem vagyok egy mantratikus alkat, s nem szeretem én sem tegyük fel a kezünket és bízzunk BB-ben alaptételt, de úgy gondolom, hogy mi itt összesen körülbelül az 1/20-át sem tudjuk a fociról, amit kint ő, vagy az edzők..Ha tavaly egy lényegesen gyengébb, Chris Jones-Vellano-Siliga tengellyel viszonylag elfogadható játékot tudott produkálni az öreg, és bevitt minket a kórház válogatottal az AFC döntőbe,akkor nem hiszem, hogy egy Wilfork-Chris Jones-Siliga-Easley-Vellano gárdával ne tudná elérni ugyanazt..A problematika a 34-es váltáson van..Nincs tömeg középen, s Wilfork nem olyan mint már két éve..Középre be kell pakolni két nagyobb DT-t, a szélekről meg kell őket támogatni DE-ekkel, s egyből stabilabb lehet a futás elleni védelem..kyobalu
A bekezdés elején azt mondod, hogy bízzátok az öregre, mert lóf*szt se tudunk a fociról BB-hez képest, aztán a következő mondatban meg azt mondod, hogy BB hülye, hiszen rossz a 3-4 ezzel az emberállománnyal. 😉 De hát így van ez jól, hiszen mi szurkolók egyrészt tényleg lóf*szt se tudunk, de közben mégis mindent jobban tudunk. 😀

Amúgy gratula, ahhoz képest, hogy az egész fórumon a Pats és a Colts topic a két legnyafogósabb, "semmisejó" topic, ahhoz képest nagy a nyugi. 😊 A patfans.com-on már arról megy a diskurzus, hogy BB vajon tankol-e idén a jó draftra, aztán jövőre eltradeli-e a lejárt lemez Brady-t, hogy úgy csináljon Garoppolo-val egy új bajnokcsapatot. 😀 Na az már valami. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Én azt nem értem, hogy miért kell nekünk állandóan külön utakon járni. Nem vitatva, hogy néha belenyúlunk a tutiba, de...

-a draftjaink hülyeségek tömkelegével vannak letudva
-egész offseasonban nem volt ilyen O fal, erre így kezdünk.
- a D-line variálása
-összesen 4 LB a keretben
-O playhívás változtatása teljesen feleslegesen.

Lehet, hogy egy egész picit konzervatívabban működőképesebb lenne a dolog.
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nem vagyok egy mantratikus alkat, s nem szeretem én sem tegyük fel a kezünket és bízzunk BB-ben alaptételt, de úgy gondolom, hogy mi itt összesen körülbelül az 1/20-át sem tudjuk a fociról, amit kint ő, vagy az edzők..Ha tavaly egy lényegesen gyengébb, Chris Jones-Vellano-Siliga tengellyel viszonylag elfogadható játékot tudott produkálni az öreg, és bevitt minket a kórház válogatottal az AFC döntőbe,akkor nem hiszem, hogy egy Wilfork-Chris Jones-Siliga-Easley-Vellano gárdával ne tudná elérni ugyanazt..A problematika a 34-es váltáson van..Nincs tömeg középen, s Wilfork nem olyan mint már két éve..Középre be kell pakolni két nagyobb DT-t, a szélekről meg kell őket támogatni DE-ekkel, s egyből stabilabb lehet a futás elleni védelem..Spikes persze jó volt futás ellen..De ha választani kell Spikes és Mayo között, akkor nálam Mayo..Sőt Collins is beelőzi..Mert legalább ott vannak mindenhol, hajtanak és megszakadnak..A vezetőség szerintem úgy gondolhatta, hogy Spikes helyét idővel átveheti HT..Na erre semmi jel..Lassú, nehézkes, nem talál semmit a pályán..Én ki is tenném a csapatból..Szerintem bármelyik PS-ben lévő tartalék LB hozná a szintjét.. A D# roster nem csak nevekben jobb, mint tavaly..Az első sor szerintem minőségi játékosokból áll..Vissza kell állni 43-ra, s egyből jobban működik szerintem az egész csapatrész..
O#: A Miami elleni első félidőben nem nagyon voltak nagy gondok szerintem..Azt a játékot játszottuk ami megy a csapatnak és működik..Rövid passzos, zsebkendőnyi területre belőtt passzok, elkapók keresztbe áthúzott játékai, routjai, néha megtámogatva futásokkal..Működött a passz és a futás is..Második félidőre elfáradt a fal, az újoncok nem bírták új a nyomást, Cannon vicc volt guardban, Hóman nem találta a ritmust, s összeomlottak rendre..Akár 4 emberes nyomásra is.. Persze, hogy nem él Brady, ha menekülnie kell..Meg JMD hívja neki a hülye hosszú passzokat rendre..Mikor veszett fejsze nyele van, akkor én is a legmegbízhatóbb embereimnek dobálnék, hogy mentsük a menthetőt...De szerintem (vagy legalábbis remélem) itt rendet rak BB..Persze Kline még nem egy Mankins, de passprotban van legalább olyan jó.. Egy Solder-Kline-Vendell-Conolly-Vollmer kezdő ötös stabilabb produkciót nyújthat hosszabb távon..Connolly akár mehet be centernek, s szerintem ez a Devey gyerek nem elveszett, csere guardnak jó lesz, Cannon pedig maradjon csak csere OT..Ha kicsit stabilabb a fal, akkor tudjuk azt a játékot nyomni, mint az első félidőben..Brady 6-8 embernek passzolgatott 5-20 yardokra, Vereen és Ridley pedig megfutották a saját 4-10 yardjaikat..Erre kell építeni idén..Főleg azért mert végre nem csak középre kell összpontosítani a passzokkal, mert széleken bevethető Dobson, KT, Wright, Lafell és Dola is...Sokan ekézték Dolát a teljesítménye miatt..Végignéztem újra a meccset..Olyan szépen vitt el embereket a kereszt routokkal JE11 és Gronk elől, és úgy blokkolt, hogy öröm volt nézni..Jó munkás ember, s megbízhatóan kap el, ha őt lövi Brady..
Nem vagyok egy örök optimista..Próbálom mindig reálisan látni a dolgokat..De egy meccs alapján leírni a csapatot balgaság..S nem is szeretem ezt a hangulatot..5-6 meccs után látjuk majd kb. az erőviszonyokat..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
azt a D falat nehezen fogja BB helyre rakni, mert nincs rá ember,VW tavaly is árnyéka volt önmagának míg le nem sérült, a tegnapi produkciója meg hát gyengus volt. És nézzük meg kik vannak még középre a falba, Vellano na ne vicceljünk már.....Silingás nem egészséges ez látszik,Easly meg egyszerűen kb tegnap lépett először pályára...na ebből kell valamit kifőzni, hát hol is az a depth a falhoz?
még az O-falból talán hamarabb lesz valami, legalább pass protban...

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
(Látva ezt, ha véletlenül összehozzunk egy SB győzelmet TB tuti visszavonul)tamasboldizsar
No offense, de ezen a mondatodon kacagok.😉
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az egész meccsben szerintem az a legszomorúbb, hogy a D teljesen kilátástalan. Az O-ban én látom a potenciált, hogy össze tudna állni, de a D-nél azt látom, hogy a futást sehogy se tudjuk megfogni és ez nem is tud nagyot változni a jövőben sem, akkor meg úgy is kuka a szezon. A csoportunk papíron szar így a PO meglehet, de mióta NFL-t nézek messze ez a legrosszabb Patriots. A két fal ami borzasztó, a többi poszton meglennénk. Csak sajnos ez lenne az alapja mindennek.
(Látva ezt, ha véletlenül összehozzunk egy SB győzelmet TB tuti visszavonul)tamasboldizsar
Én D vonatkozásában látok többet, tavaly Wilfork, Kelly és Mayo nélkül is többet produkált a védelem. (Azért nem mondom, hogy gyengébb secondary mellett, mert Talib - nem volt sérült - jobban játszott, mint tegnap Revis.) Spikes egyértelműen hiányzik a futás elleni védelemből (mit ekézték pedig tavaly). Ez nem lehet rosszabb védelem mint a tavalyi, Spikes hiányát kivéve.

Az O-falat illetően viszont egyszerűen nem látom az előrelépés lehetőségét, Kline hozhat valamit de a belső hármas stabilitását nem fogja, azt Mankins sem tudta megteremteni. Cannon nem jó guardnak, Vollmer és Solder hozzászürkült a többiekhez és még nem jött be a nyilván előbb-utóbb megjelenő sérülésfaktor. Sztem be kéne hozni az új centert és megkérdezni Scarnecchiát, hogy mennyiért lenne újra aktív...

O fal nélkül meg ezt fogja csinálni Brady mint tegnap míg le nem sérül.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Utolsók vagyunk a csoportban! Ki fogunk esni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Egy nappal később, lehiggadva azt mondom, azért várjunk már 3-4 meccset 😊 Tegnap ideges voltam, mert röhögve nyerhettünk volna, de tényleg reméljük a legjobbakat. Előre nem kell temetni a csapatot...