New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
A vitakör tárgya az, hogy otthon jobbak e az esélyeink jelenleg, mint idegenben. Erre a válasz pedig az, hogy igen. ervinator
Igazad van, fókuszáljunk erre a kijelentésre.
És hagyjuk azokat a statokat, amiket idekevertél, de belátod, hogy irrelevánsak.
Érdekelne, hogy miért jobbak az esélyeink itthon, mint idegenben?
Mert egy kevésmeccses minta alapján van egy szignifikánsnak nem mondható differencia?
Vagy mert Peyton majd valószínűleg szar lesz nálunk hidegben?
Vagy mert ez egy faszájos közhely, amit jó puffogtatni?
Én az utóbbira szavazok, de ha te befejezted, mondhatni ez a téma lezárva, akkor sose tudom meg tőled.
Még szerencse, hogy az eredeti baromságot nem te vetetted fel.
Így érdeklődhetek tovább Demecs fórumtársnál, hogy ő ugyan mire alapozza, hogy jobbak az esélyeink itthon, amit se statisztika, se semmiféle egzakt felmérés nem támaszt alá?

több mint 9 éve
Foldesi26 New England Patriots 274
Érdekes dolog a statisztika, mert mindenki azt hozza ki belőle, amit szeretne, így a vágyvezérelt gondolkodás szele Sobri, téged is megcsapott. Hoztál egy statisztikát például az elmúlt évek AFC top seedjeinek eredményeiről a POban, amelybe ráadásul belecsempésztél egy amúgy a vitában egyáltalán nem releváns, de a nézőpontot erőteljesen formáló adatot, mégpedig azt, hogy az adott csapatok kikaptak a Super Bowlban. Ennek ugye semmi köze nincs ahhoz, hogy otthon játszottak-e addig, vagy sem, mivel a Super Bowlban nem voltak hazai pályán. Így, ha én is kényem kedvem szerint alakítom ezt az adatsort, és csak a saját igazamat alátámasztó adatokat akarom megjeleníteni, akkor lehagyom a 2004 és 2006 között történteket, és a következőt kapom:
2013 Denver Broncos Super Bowl XLVIII
2012 Denver Broncos Divisional Playoff Game
2011 New England Patriots Super Bowl XLVI
2010 New England Patriots Divisional Playoff Game
2009 Indianapolis Colts Super Bowl XLIV
2008 Tennessee Titans Divisional Playoff Game
2007 New England Patriots Super Bowl XLII

Mit jelent ez? Az elmúlt 7 évben 4 top seedes csapat jutott Super Bowlba - a vita ugye arról szól, hogy a hazai pálya mennyiben könnyíti meg a csapatok dolgát addig -, ez pedig kifejezetten jó arány. Még jobb, ha a Patsre vetítjük, akik 3-ból 2 top seedet voltak képesek super bowlra váltani. Ez alapján nyugodtan kijelenthetnénk, hogy kritikus szempont számunkra a top seed. Árnyaljuk a képet a második helyezettek teljesítményével:
2008 - Steelers - SB win - Ez a jolly joker, a steelers második helyezettként végig otthon játszhatott, nem csak SB-be került, meg is nyerte azt, tehát számított a hazai pálya? Igen.
2010 - Steelers - SB részvétel - Nem szeretjük a Steelerst, mert megint bebizonyította, hogy végig hazai pályán játszva sima ügy SB-be menni 😊
2012 - Pats - AFC Champs game loss - egy meccs nyerő otthon, egy meccs bukó, a Ravens súlyosan beleköp a levesembe.

Összességében mit látunk? Az elmúlt 7 évben tehát 6 alkalommal jutott olyan csapat SB-be az AFCből, aki végig otthon játszhatott. Számít a hazai pálya az SB-ig? Az átlagos szurkoló benyomása az, hogy igen. Megnéztük az NFC-t, valamint 7 év helyett vizsgáltunk-e normális adatmennyiséget/megfelelően nagy mintát? Nem. Így ahogy a te statisztikáid sem értek semmit, így az enyémek sem sokat, de az tisztán látható, hogy az elmúlt évek AFC-jébe bekapcsolódó magyar szurkoló teljes joggal érezheti úgy, hogy kritikus az, hogy a POban otthon játsszuk a meccseink.

U.i.: Elég kifordított logika számomra az, hogy megtámadod valaki érveit statisztikákkal, majd ha valaki növeli a mintát (ervinator), hogy pontosabb becslést adjon, tehát a statisztika szempontjából elfogadhatóbb megközelítést adjon, akkor jelzed (azaz 1 hsz-el már korábban), hogy persze ne statisztikázzunk, mert azok szart sem érnek.

Ja és persze teljesen fölösleges november 19-én az SB-ről diskurálni, egyelőre POba jussunk be 😊
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Szoval lesz vmi kocsmazos meccs nezes?

több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Mint mondtam a statisztikák szart se érnek.
De ha mindenképp ezzel jössz, akkor vedd figyelembe a tendenciát is.
Brady-éra, első 10 PO-meccs 10 W- 0 L
Brady-éra, utolsó 10 PO-meccs 4 W - 6 L
Tehát ha statisztikázni akarsz, akkor abból az derül ki, hogy folyamatosan romlunk a PO-ban, ráadásul markánsan. (Helyszínfüggetlenül.)
Ráadásul, mint írtam, ha az utolsó 5 évet nézzük, abból háromszor itthon pottyantunk ki a PO-ból.
Szóval a statisztikára hivatkozva megállapíthatjuk, hogy nem szerencsés itthon játszanunk a PO-ban.
A te statisztikádból kiderül: régen esélyesek voltunk itthon, most nem.
Vagyis a te statjaid pont cáfolják azt az állítást, hogy: "jobbak az esélyeink otthon."
Most az érdekelne, hogy ha a statisztikák nem támasztják alá ezt a prekoncepciót, akkor a vágyvezérelt gondolkodáson kívül vajh' mi?Sobri Jóska
Az amit te csinálsz annak az az elnevezése, hogy szelektív memória, biztos hallottál már róla.
Rendben, ha bele akarsz menni, akkor menjünk, nézzük az utolsó 5 évet. Ha jól látom, 0 azaz 0 PO meccset nyertünk idegenben. Ezzel szemben hazai pályán nemhogy nyertünk meccseket de a 2011-2012 szezonban egészen a Super Bowlig meneteltünk a végig hazai pályát felhasználva.


Az, hogy folyamatosan romlunk a PO-ban nem volt a vitakör tárgya, így ne is keverd ide. A vitakör tárgya az, hogy otthon jobbak e az esélyeink jelenleg, mint idegenben. Erre a válasz pedig az, hogy igen.

Ha ez után se fogod fel ezt (nem fogod), akkor reménytelen eset vagy. Részemről ez a téma lezárva.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
Pont hogy szart se ér a statisztika.
De ezért kérdezem: miért jobbak az esélyeink végig itthon?
Mondj valami konkrétumot, vagy egzakt dolgot, hisz a statisztika nem támasztja alá.
Akkor honnan jött az ötlet, hogy jobb végig a home field?Sobri Jóska
😊
 hu.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1gyvez%C3%A9relt_gondolkod%C3%A1sbaggio
Kívülről így tűnik.
Csak érdekelt, hogy mire alapozza ezt:
"Persze, de azért nem mindegy, hogy hozzánk jönnek vagy mi megyünk. Ha hozzánk jönnek, akkor jobbak az esélyeink."
Reméltem, hogy van valami egzakt infó, amiről nem tudok, és ami alátámasztja.Sobri Jóska
Éppen múltkor jutott eszembe szegény Sobri, hogy milyen ínséges hetei vannak. Merthogy a szeptemberi gyenge szereplés kellő mennyiségű étket szolgáltatott a Bradyvel kapcsolatos mantrázáshoz. 😊 (Bár a Tebow-vonalat hiányolom.) De ezekben a hetekben ha érheti is kifogás TB játékát - mint a legutóbbi meccsen - a "TB kiégett, haladéktalanul új QB-t a csapat élére" dumának nincs helye. De látom, azért megpróbál valahol fogást találni...Burkus
Na de milyen drukker az ilyen?
Fonosz leszek, de akkor a raidersnek kell szurkolnia. 😊
Csak a kansasi meccs volt homaly. A tobbin kerestek a falat es csikorogtak meg. Mostanra meg minden fogaskerek a helyen van. Akkor se ertettem egyett ezzel a kiegett dumaval.Demecs
nana, van épp elég bajunk!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lesd meg pl, mit csinált Peyton Manning eddig Foxborough-ban, és fagyban, és mit, ha számára kedvező környezetben játszott. Látni fogod a markáns különbséget, és azt is, hogy nem árt, ha otthon játszunk ellene a PO-ban. De igazából teljesen mindegy, mindenbe bele fogsz kötni úgyis, mert ez éltet

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Pont hogy szart se ér a statisztika.
De ezért kérdezem: miért jobbak az esélyeink végig itthon?
Mondj valami konkrétumot, vagy egzakt dolgot, hisz a statisztika nem támasztja alá.
Akkor honnan jött az ötlet, hogy jobb végig a home field?Sobri Jóska
😊
 hu.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1gyvez%C3%A9relt_gondolkod%C3%A1sbaggio
Kívülről így tűnik.
Csak érdekelt, hogy mire alapozza ezt:
"Persze, de azért nem mindegy, hogy hozzánk jönnek vagy mi megyünk. Ha hozzánk jönnek, akkor jobbak az esélyeink."
Reméltem, hogy van valami egzakt infó, amiről nem tudok, és ami alátámasztja.Sobri Jóska
Éppen múltkor jutott eszembe szegény Sobri, hogy milyen ínséges hetei vannak. Merthogy a szeptemberi gyenge szereplés kellő mennyiségű étket szolgáltatott a Bradyvel kapcsolatos mantrázáshoz. 😊 (Bár a Tebow-vonalat hiányolom.) De ezekben a hetekben ha érheti is kifogás TB játékát - mint a legutóbbi meccsen - a "TB kiégett, haladéktalanul új QB-t a csapat élére" dumának nincs helye. De látom, azért megpróbál valahol fogást találni...Burkus
Jó is hogy felhoztad.
Az, hogy egy játékos kiégett, nem egy 16 meccses alapszakaszban dől el, egy szinte minden alkalommal könnyen hozható csoportban. Hanem bizony a PO-ban. És ezt csak a 2009-es év PO-ja óta mondom, a Ravens vereség óta. (És közben remélem, hogy majd most talán rámcáfol, de nem.)
Ha nem segítesz, eszembe se jut, hogy vannak, akik csak fél-1-2 év óta követik a fórumot, és még azt hihetik, hogy Bradyt rossz vagy gyenge irányítónak tartom.
Brady zseniális. Átlagos teljesítménye alapján a liga top3 irányítójának egyike.
Csak sajna a PO-ban nem teljesítményátlagok csapnak össze, hanem az aktuális forma, koncentráció, ott helyben kell lereagálni, mondhatni instant módon a szituációkat, és sajnos szegény Brady ebben ergyadt el az utóbbi időben. Én úgy mondom, hogy kiégett, mivel számomra ez fejezi ki legjobban azt a fejbeni gyengeséget, dekoncentráltságot, chockerséget, amit a sérülése óta elővezet. Ettől még az alapszakaszban szinte mindig MVP esélyes, de a PO-ban rendre betlizik.
És ez az igazán szomorú számomra is.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Na akkor egy kis statisztika Sobri Jóskának.
Az évszámok a rájátszásbeli mérkőzések évszáma lesz a Brady éra ideje alatt.

Home Field:
2002: New England Patriots - Oakland Raiders 16-13 (OT)
2004: New England Patriots - Tennessee Titans 17-14
2004: New England Patriots - Indianapolis Colts 21-14
2005: New England Patriots - Indianapolis Colts 20-3
2006: New England Patriots - Jacksonville Jaguars 28-3
2007: New England Patriots - New York Jets 37-16
2007: New England Patriots - San Diego Chargers 24-21
2008: New England Patriots - Jacksonville Jaguars 31-20
2008: New England Patriots - San Diego Chargers 21 -12
2010: New England Patriots - Baltimore Ravens 14-33
2011: New England Patriots - New York Jets 21-28
2012: New England Patriots - Denver Broncos 45-10
2012: New England Patriots - Baltimore Ravens 23-20
2013: New England Patriots - Houston Texans 41-28
2013: New England Patriots - Baltimore Ravens 13-28
2014: New England Patriots - Indianapolis Colts 43-22

Összesítve: 16 mérkőzés 13 W 3 L 81,25% győzelmi mutató

Road:
2002: Pittsburgh Steelers - New England Patriots 17-24
2005: Pittsburgh Steelers - New England Patriots 27-41
2006: Denver Broncos - New England Patriots 27-13
2007: Indianapolis Colts - New England Patriots 38-34
2014: Denver Broncos - New England Patriots 26-16

Összesítve: 5 mérkőzés 2 W 3 L 40% győzelmi mutató

Akárhogy is nézem, a matematika jelenlegi állása szerint 81,25% > 40%

Elég meggyőző volt, vagy esetleg jössz azzal, hogy kicsi a mintavétel?ervinator
Mint mondtam a statisztikák szart se érnek.
De ha mindenképp ezzel jössz, akkor vedd figyelembe a tendenciát is.
Brady-éra, első 10 PO-meccs 10 W- 0 L
Brady-éra, utolsó 10 PO-meccs 4 W - 6 L
Tehát ha statisztikázni akarsz, akkor abból az derül ki, hogy folyamatosan romlunk a PO-ban, ráadásul markánsan. (Helyszínfüggetlenül.)
Ráadásul, mint írtam, ha az utolsó 5 évet nézzük, abból háromszor itthon pottyantunk ki a PO-ból.
Szóval a statisztikára hivatkozva megállapíthatjuk, hogy nem szerencsés itthon játszanunk a PO-ban.
A te statisztikádból kiderül: régen esélyesek voltunk itthon, most nem.
Vagyis a te statjaid pont cáfolják azt az állítást, hogy: "jobbak az esélyeink otthon."
Most az érdekelne, hogy ha a statisztikák nem támasztják alá ezt a prekoncepciót, akkor a vágyvezérelt gondolkodáson kívül vajh' mi?

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
...Wyatt
a (fél)buzizást kihagytad.... legközelebb készülj fel rendesen, pótvizsgán találkozunk8-)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Netm kellenek ezek a kamu statisztikák. Amióta már csak celebkedik és nem a sporttal foglalkozik ( | btw pont a napokban volt egy cikk, hogy fél 9-kor már alszik, reggel kel, az meg, hogy ő hajtja szét legjobban magát az edzéseken persze megint csak le van szarva, ahogy az is, hogy már a meccs után rögtön a következő ellenfelet elemzi | ), azóta nem nyert Super Bowlt. Otthon is szar a PO-ban, idegenben is szar, tehát tök mindegy, hol játszunk.

Sőt, igazából a spygate óta sem nyertünk, szóval azt is ide kellene még hozni valahogy. Olyan apróságokkal meg felesleges foglalkozni, hogy azóta is az egész liga toronymagasan legjobb mutatójával rendelkezünk, két Super Bowl-szereplés meg két további konferenciadöntő is volt, mert egyrészt kiégett, másrészt úgyis csak csalással és minimum óriási mákkal tudunk egyáltalán nyerni, már amikor éppen nem a bírók fújják el nekünk a meccseket, ha pedig sok a pont, akkor meg alázós gecik, akik megérdemlik a sérüléseket. Az a jó ebben a fórumban, hogy mindig tanul valamit itt az ember, ennyi bullshitet pedig nem könnyű összehozni.

Bár igazából az én véleményem nyilván alapból hiteltelen ezen a fórumon, hiszen bánat sem tudja, mikor néztem utoljára NCAA-meccset, pláne élőben, így a játékkal kapcsolatban meg sem szabadna szólalnom.

De mondjuk ezeket, meg az olyan kinyilatkoztatásokat is simán el kell fogadni, hogy szerencsére egyre több józan eszű ember jön rá, hogy Brady szar és mindig is az volt, mert hát ez az igazság, ha pedig nem tetszik, akkor az már téged minősít.

De még ez sem para, van ez így. Mondjuk ez az állandó kurva trollkodás minden faszságon itt nekem már kezd egy kicsit sok lenni, de sajna, amíg egy-egy nagy győzelem után néhányan nem tudják megállni, hogy ne hozzák fel ezt a témát mindig előkergetve a címzettet, addig ő mindig elő fog jönni és elmondani ugyanazt, vagy mást, de a lényeg ugyanaz marad, hogy utána lehet egymást győzködni, hogy ki miért szar vagy nem. Mondjuk lehet, hogy tartalmasabban is meg lehetne tölteni ezt a helyet, de a múltkor belenéztem a Steelers topicjába a második hat TD-s meccs után, és konkrétan oldalakon keresztül éppen csak egymás anyázása nem volt, szóval nem lóg ez ki annyira.

No, sebaj, már csak négyet kell aludni és jön az újabb meccs, amit majd követhet egy újabb tök értelmes vitaWyatt
Igazad van.
Anyazas nem votl. Csak nem ertem, hogy aki ennyire pesszimista vagy nem erzi fontosnak a hazai palyat az milyen drukker? Vagy csak en vagyok nagyon bizakodo.
En tovabbra is bizom a csapatban.
Ami a statisztikat illeti erdekesek. De ugy is csak a W szamit.

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem kellenek ezek a kamu statisztikák. Amióta már csak celebkedik és nem a sporttal foglalkozik ( | btw pont a napokban volt egy cikk, hogy fél 9-kor már alszik, reggel kel, az meg, hogy ő hajtja szét legjobban magát az edzéseken persze megint csak le van szarva, ahogy az is, hogy már a meccs után rögtön a következő ellenfelet elemzi | ), azóta nem nyert Super Bowlt. Otthon is szar a PO-ban, idegenben is szar, tehát tök mindegy, hol játszunk.

Sőt, igazából a spygate óta sem nyertünk, szóval azt is ide kellene még hozni valahogy. Olyan apróságokkal meg felesleges foglalkozni, hogy azóta is az egész liga toronymagasan legjobb mutatójával rendelkezünk, két Super Bowl-szereplés meg két további konferenciadöntő is volt, mert egyrészt kiégett, másrészt úgyis csak csalással és minimum óriási mákkal tudunk egyáltalán nyerni, már amikor éppen nem a bírók fújják el nekünk a meccseket, ha pedig sok a pont, akkor meg alázós gecik, akik megérdemlik a sérüléseket. Az a jó ebben a fórumban, hogy mindig tanul valamit itt az ember, ennyi bullshitet pedig nem könnyű összehozni.

Bár igazából az én véleményem nyilván alapból hiteltelen ezen a fórumon, hiszen bánat sem tudja, mikor néztem utoljára NCAA-meccset, pláne élőben, így a játékkal kapcsolatban meg sem szabadna szólalnom.

De mondjuk ezeket, meg az olyan kinyilatkoztatásokat is simán el kell fogadni, hogy szerencsére egyre több józan eszű ember jön rá, hogy Brady szar és mindig is az volt, mert hát ez az igazság, ha pedig nem tetszik, akkor az már téged minősít.

De még ez sem para, van ez így. Mondjuk ez az állandó kurva trollkodás minden faszságon itt nekem már kezd egy kicsit sok lenni, de sajna, amíg egy-egy nagy győzelem után néhányan nem tudják megállni, hogy ne hozzák fel ezt a témát mindig előkergetve a címzettet, addig ő mindig elő fog jönni és elmondani ugyanazt, vagy mást, de a lényeg ugyanaz marad, hogy utána lehet egymást győzködni, hogy ki miért szar vagy nem. Mondjuk lehet, hogy tartalmasabban is meg lehetne tölteni ezt a helyet, de a múltkor belenéztem a Steelers topicjába a második hat TD-s meccs után, és konkrétan oldalakon keresztül éppen csak egymás anyázása nem volt, szóval nem lóg ez ki annyira.

No, sebaj, már csak négyet kell aludni és jön az újabb meccs, amit majd követhet egy újabb tök értelmes vita

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Pont hogy szart se ér a statisztika.
De ezért kérdezem: miért jobbak az esélyeink végig itthon?
Mondj valami konkrétumot, vagy egzakt dolgot, hisz a statisztika nem támasztja alá.
Akkor honnan jött az ötlet, hogy jobb végig a home field?Sobri Jóska
😊
 hu.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1gyvez%C3%A9relt_gondolkod%C3%A1sbaggio
Kívülről így tűnik.
Csak érdekelt, hogy mire alapozza ezt:
"Persze, de azért nem mindegy, hogy hozzánk jönnek vagy mi megyünk. Ha hozzánk jönnek, akkor jobbak az esélyeink."
Reméltem, hogy van valami egzakt infó, amiről nem tudok, és ami alátámasztja.Sobri Jóska
Éppen múltkor jutott eszembe szegény Sobri, hogy milyen ínséges hetei vannak. Merthogy a szeptemberi gyenge szereplés kellő mennyiségű étket szolgáltatott a Bradyvel kapcsolatos mantrázáshoz. 😊 (Bár a Tebow-vonalat hiányolom.) De ezekben a hetekben ha érheti is kifogás TB játékát - mint a legutóbbi meccsen - a "TB kiégett, haladéktalanul új QB-t a csapat élére" dumának nincs helye. De látom, azért megpróbál valahol fogást találni...Burkus
Na de milyen drukker az ilyen?
Fonosz leszek, de akkor a raidersnek kell szurkolnia. 😊
Csak a kansasi meccs volt homaly. A tobbin kerestek a falat es csikorogtak meg. Mostanra meg minden fogaskerek a helyen van. Akkor se ertettem egyett ezzel a kiegett dumaval.

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Pont hogy szart se ér a statisztika.
De ezért kérdezem: miért jobbak az esélyeink végig itthon?
Mondj valami konkrétumot, vagy egzakt dolgot, hisz a statisztika nem támasztja alá.
Akkor honnan jött az ötlet, hogy jobb végig a home field?Sobri Jóska
😊
 hu.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1gyvez%C3%A9relt_gondolkod%C3%A1sbaggio
Kívülről így tűnik.
Csak érdekelt, hogy mire alapozza ezt:
"Persze, de azért nem mindegy, hogy hozzánk jönnek vagy mi megyünk. Ha hozzánk jönnek, akkor jobbak az esélyeink."
Reméltem, hogy van valami egzakt infó, amiről nem tudok, és ami alátámasztja.Sobri Jóska
Éppen múltkor jutott eszembe szegény Sobri, hogy milyen ínséges hetei vannak. Merthogy a szeptemberi gyenge szereplés kellő mennyiségű étket szolgáltatott a Bradyvel kapcsolatos mantrázáshoz. 😊 (Bár a Tebow-vonalat hiányolom.) De ezekben a hetekben ha érheti is kifogás TB játékát - mint a legutóbbi meccsen - a "TB kiégett, haladéktalanul új QB-t a csapat élére" dumának nincs helye. De látom, azért megpróbál valahol fogást találni...
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Lesz valahol kozos meccs nezes?

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
PO-ban nincs könnyű ellenfél.zinedine5
Persze, de azért nem mindegy, hogy hozzánk jönnek vagy mi megyünk.
Ha hozzánk jönnek, akkor jobbak az esélyeink.Demecs
És ezt mire alapozod?
Gondolom nem a statisztikára.

2013 W Colts
2012 W Texans
2012 L Ravens
2011 W Broncos
2011 W Ravens
2010 L Jets
2009 L Ravens

Vagyis az utolsó 5 PO-nkból 3 Foxboroughban ért véget.
Akkor? Mitől jobbak az esélyeink?

És még egy érdekes statisztika az AFC top seeds csapatokról:

2013 Denver Broncos Lost Super Bowl XLVIII
2012 Denver Broncos Lost Divisional Playoff Game
2011 New England Patriots Lost Super Bowl XLVI
2010 New England Patriots Lost Divisional Playoff Game
2009 Indianapolis Colts Lost Super Bowl XLIV
2008 Tennessee Titans Lost Divisional Playoff Game
2007 New England Patriots Lost Super Bowl XLII
2006 San Diego Chargers Lost Divisional Playoff Game
2005 Indianapolis Colts Lost Divisional Playoff Game
2004 Pittsburgh Steelers Lost Championship Game

Az utolsó aki nyerni tudott, 11 éve:
2003 NEW ENGLAND PATRIOTS Won Super Bowl XXXVIIISobri Jóska
Csupa bizalom gerjeszto adat.
Kerdezhetek vakamit?
Te most szurkolsz a csapatnak? 😊
Nem minden a statisztika.
Nezd csak meg a Manning tesokat.

En akkor is ugy gondolom, ha meg lesz az elso hely, akkor a csapat sb-t jatszik.Demecs
Pont hogy szart se ér a statisztika.
De ezért kérdezem: miért jobbak az esélyeink végig itthon?
Mondj valami konkrétumot, vagy egzakt dolgot, hisz a statisztika nem támasztja alá.
Akkor honnan jött az ötlet, hogy jobb végig a home filed?Sobri Jóska
Mar mastol megkaptad a valaszt.
Otthon jobban megy a szeker. Ennyi.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
...ervinator
Véd és visszaszúr! Bravó!zinedine5
De Brady akkor is ramaty már (direkt nem mondom a másikat 😛) mert az utolsó 3 idegenbelin ami igazán lényeges lett volna, kikaptatok. S különben is béna, hogy nem sikerült az alapszakaszban kiharcolni, hogy végig otthon játszatok 😉 😀
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
...ervinator
Véd és visszaszúr! Bravó!
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Na akkor egy kis statisztika Sobri Jóskának.
Az évszámok a rájátszásbeli mérkőzések évszáma lesz a Brady éra ideje alatt.

Home Field:
2002: New England Patriots - Oakland Raiders 16-13 (OT)
2004: New England Patriots - Tennessee Titans 17-14
2004: New England Patriots - Indianapolis Colts 21-14
2005: New England Patriots - Indianapolis Colts 20-3
2006: New England Patriots - Jacksonville Jaguars 28-3
2007: New England Patriots - New York Jets 37-16
2007: New England Patriots - San Diego Chargers 24-21
2008: New England Patriots - Jacksonville Jaguars 31-20
2008: New England Patriots - San Diego Chargers 21 -12
2010: New England Patriots - Baltimore Ravens 14-33
2011: New England Patriots - New York Jets 21-28
2012: New England Patriots - Denver Broncos 45-10
2012: New England Patriots - Baltimore Ravens 23-20
2013: New England Patriots - Houston Texans 41-28
2013: New England Patriots - Baltimore Ravens 13-28
2014: New England Patriots - Indianapolis Colts 43-22

Összesítve: 16 mérkőzés 13 W 3 L 81,25% győzelmi mutató

Road:
2002: Pittsburgh Steelers - New England Patriots 17-24
2005: Pittsburgh Steelers - New England Patriots 27-41
2006: Denver Broncos - New England Patriots 27-13
2007: Indianapolis Colts - New England Patriots 38-34
2014: Denver Broncos - New England Patriots 26-16

Összesítve: 5 mérkőzés 2 W 3 L 40% győzelmi mutató

Akárhogy is nézem, a matematika jelenlegi állása szerint 81,25% > 40%

Elég meggyőző volt, vagy esetleg jössz azzal, hogy kicsi a mintavétel?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pont hogy szart se ér a statisztika.
De ezért kérdezem: miért jobbak az esélyeink végig itthon?
Mondj valami konkrétumot, vagy egzakt dolgot, hisz a statisztika nem támasztja alá.
Akkor honnan jött az ötlet, hogy jobb végig a home field?Sobri Jóska
😊
 hu.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1gyvez%C3%A9relt_gondolkod%C3%A1sbaggio
Kívülről így tűnik.
Csak érdekelt, hogy mire alapozza ezt:
"Persze, de azért nem mindegy, hogy hozzánk jönnek vagy mi megyünk. Ha hozzánk jönnek, akkor jobbak az esélyeink."
Reméltem, hogy van valami egzakt infó, amiről nem tudok, és ami alátámasztja.Sobri Jóska
Gondolom az alapszakaszbeli 7-1/8-0-s hazai mérlegekre, vagy arra hogy nálunk januárban általában cudar idő van, vacak körülmények között pedig általában jobban teljesítünk általában az ellenfeleknél. Egy dome-hoz szokott irányító ellen pedig kint a fagyban jobbak az esélyeink, mert könnyebben hoznak ott rossz meccset, mint otthon a melegben. Ettől még nem garantál semmit persze

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Pont hogy szart se ér a statisztika.
De ezért kérdezem: miért jobbak az esélyeink végig itthon?
Mondj valami konkrétumot, vagy egzakt dolgot, hisz a statisztika nem támasztja alá.
Akkor honnan jött az ötlet, hogy jobb végig a home field?Sobri Jóska
😊
 hu.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1gyvez%C3%A9relt_gondolkod%C3%A1sbaggio
Kívülről így tűnik.
Csak érdekelt, hogy mire alapozza ezt:
"Persze, de azért nem mindegy, hogy hozzánk jönnek vagy mi megyünk. Ha hozzánk jönnek, akkor jobbak az esélyeink."
Reméltem, hogy van valami egzakt infó, amiről nem tudok, és ami alátámasztja.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Pont hogy szart se ér a statisztika.
De ezért kérdezem: miért jobbak az esélyeink végig itthon?
Mondj valami konkrétumot, vagy egzakt dolgot, hisz a statisztika nem támasztja alá.
Akkor honnan jött az ötlet, hogy jobb végig a home field?Sobri Jóska
😊
 hu.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1gyvez%C3%A9relt_gondolkod%C3%A1s


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
PO-ban nincs könnyű ellenfél.zinedine5
Persze, de azért nem mindegy, hogy hozzánk jönnek vagy mi megyünk.
Ha hozzánk jönnek, akkor jobbak az esélyeink.Demecs
És ezt mire alapozod?
Gondolom nem a statisztikára.

2013 W Colts
2012 W Texans
2012 L Ravens
2011 W Broncos
2011 W Ravens
2010 L Jets
2009 L Ravens

Vagyis az utolsó 5 PO-nkból 3 Foxboroughban ért véget.
Akkor? Mitől jobbak az esélyeink?

És még egy érdekes statisztika az AFC top seeds csapatokról:

2013 Denver Broncos Lost Super Bowl XLVIII
2012 Denver Broncos Lost Divisional Playoff Game
2011 New England Patriots Lost Super Bowl XLVI
2010 New England Patriots Lost Divisional Playoff Game
2009 Indianapolis Colts Lost Super Bowl XLIV
2008 Tennessee Titans Lost Divisional Playoff Game
2007 New England Patriots Lost Super Bowl XLII
2006 San Diego Chargers Lost Divisional Playoff Game
2005 Indianapolis Colts Lost Divisional Playoff Game
2004 Pittsburgh Steelers Lost Championship Game

Az utolsó aki nyerni tudott, 11 éve:
2003 NEW ENGLAND PATRIOTS Won Super Bowl XXXVIIISobri Jóska
Csupa bizalom gerjeszto adat.
Kerdezhetek vakamit?
Te most szurkolsz a csapatnak? 😊
Nem minden a statisztika.
Nezd csak meg a Manning tesokat.

En akkor is ugy gondolom, ha meg lesz az elso hely, akkor a csapat sb-t jatszik.Demecs
Pont hogy szart se ér a statisztika.
De ezért kérdezem: miért jobbak az esélyeink végig itthon?
Mondj valami konkrétumot, vagy egzakt dolgot, hisz a statisztika nem támasztja alá.
Akkor honnan jött az ötlet, hogy jobb végig a home filed?

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én felültem a Gray bandwagonra. Meghallgattam pár interjút, tök normálisan beszél, szimpatikus figura. Nem egy Marshawn Linch...LordTamas
Csak hogy még nagyobb legyen a lelkesedésed: osztottak-szoroztak; Gray hivatalosan 201 yardot futott a Colts ellen.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
PO-ban nincs könnyű ellenfél.zinedine5
Persze, de azért nem mindegy, hogy hozzánk jönnek vagy mi megyünk.
Ha hozzánk jönnek, akkor jobbak az esélyeink.Demecs
És ezt mire alapozod?
Gondolom nem a statisztikára.

2013 W Colts
2012 W Texans
2012 L Ravens
2011 W Broncos
2011 W Ravens
2010 L Jets
2009 L Ravens

Vagyis az utolsó 5 PO-nkból 3 Foxboroughban ért véget.
Akkor? Mitől jobbak az esélyeink?

És még egy érdekes statisztika az AFC top seeds csapatokról:

2013 Denver Broncos Lost Super Bowl XLVIII
2012 Denver Broncos Lost Divisional Playoff Game
2011 New England Patriots Lost Super Bowl XLVI
2010 New England Patriots Lost Divisional Playoff Game
2009 Indianapolis Colts Lost Super Bowl XLIV
2008 Tennessee Titans Lost Divisional Playoff Game
2007 New England Patriots Lost Super Bowl XLII
2006 San Diego Chargers Lost Divisional Playoff Game
2005 Indianapolis Colts Lost Divisional Playoff Game
2004 Pittsburgh Steelers Lost Championship Game

Az utolsó aki nyerni tudott, 11 éve:
2003 NEW ENGLAND PATRIOTS Won Super Bowl XXXVIIISobri Jóska
Csupa bizalom gerjeszto adat.
Kerdezhetek vakamit?
Te most szurkolsz a csapatnak? 😊
Nem minden a statisztika.
Nezd csak meg a Manning tesokat.

En akkor is ugy gondolom, ha meg lesz az elso hely, akkor a csapat sb-t jatszik.

több mint 9 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Én felültem a Gray bandwagonra. Meghallgattam pár interjút, tök normálisan beszél, szimpatikus figura. Nem egy Marshawn Linch...