New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Mi a picsa?  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/deflate-gate--report--patriots-being-investigated-for-deflated-footballs-062844133.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mennyire szidtuk a szezon elején JMD-t a playhívások és a playbook miatt....

Eddig nálam ő nyújtotta a legjobb teljesítményt a PO-ban.Nomac
Szerintem ez Brady 😛 Mondtam, hogy engedjétek szabadjára, vezesse ő a csapatot, JMD jó lesz bábnak. Szerintem olvasták a topicot és utána kezdtetek szárnyalni 😛 😉

Gratula!
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Korai kelés után most indulok melózni, így "csak" a Packers - Seahawks-ot tudtam élőben követni.
A mi meccsünket is Ricsi közvetítette? (a másik kommentártól egyszerűen falra mászok, pl. nagyban elkezdődik a play és még sms-eket olvasgat...) Ha igen, lehet hogy a magyar verzióval pótolom ma az elmaradást.

Előre is köszi.Minitron
Ricsi és Gyula

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Korai kelés után most indulok melózni, így "csak" a Packers - Seahawks-ot tudtam élőben követni.
A mi meccsünket is Ricsi közvetítette? (a másik kommentártól egyszerűen falra mászok, pl. nagyban elkezdődik a play és még sms-eket olvasgat...) Ha igen, lehet hogy a magyar verzióval pótolom ma az elmaradást.

Előre is köszi.

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szóval jelentős csapat ellen a Kóc - és személy szerint Luck - általában besül.Burkus
és a tavalyi Denver, Seattle, San Francisco? Vagy rookieként a Green Bay elleni W? Az egy vereség után nullázódik? :p

Mindegy, ünnepeljetek, nem kell válaszolni.Höri
Én csak az idei szezont néztem végig, másrészt ezzel az erővel felhozhattad volna, hogy Dalton is győzött már a Pats ellen. Az, hogy kijön a lépés az alapszakaszban 1-1 meccsen, nem változtat a (jelenlegi) tendencián. Én a helyedben inkább a Chiefs meccset hoztam volna fel, mert az brilliáns comeback volt. De aztán jött a 43:22 ellenünk.

Szerintem sem itt a helye a kérdés kitárgyalásának most. De Wilsont szívesebben látnám a Patsben. (A mai három negyedes gyenge teljesítménye mellett is.)Burkus
Még csak a gyanúja sem merül fel, hogy Colts szurkoló lennék, de nekem már kellemetlen, amit ma hajnalban alkotsz.

A kicsi f@szomért kell Luck-ot folyamatosan gyalázni? Meg fogod győzni a Colts fanokat, hogy Luck gyenge? Vagy akár csak egyet is közülük?

Miért ne lehetne méltósággal örülni a győzelemnek? SB-ba jutottunk, mert legyőztünk két (nagyon) jó csapatot a PO-ban! Olyan hosszú a holtidény, majd akkor lehet beszélgetni arról, hogy miben kéne fejlődnie a Colts-nak.

(Arról nem is beszélve, hogy elég nagy esélye van, hogy előbb-utóbb Luck el fogja kapni a grabancunkat - még PO meccsen is, ha eljutunk odáig, s akkor majd nézhetünk ki az okos fejünkből, hogy egy Colts fan kire cserélné le/el a Pats irányítóját.)tomi-tomi
Én egész héten ezt éreztem, és nem is értettem egyet, már csak a Höri miatt említettek miatt sem. Győzni is tudni kell, ezt sajnos ezen az oldalon páran ( | dehogysoldi | ) nem mindig tudják normálisan.
De igazából nem is ezért másztam erre, hanem, hogy
SUPER BOWL BABY 😊
Nagyon megérdemeltük, és nagyon megérdemelnénk, hogy végre megint bajnokok legyünk. Kutyanehéz lesz, és az sem baj, ha nem lesz Bradynek újabb homály interceptionje Gronkot erőltetve
Az a Solder-hívás o_o O_O
De Blountnak is egész jól megy a PO-ban a Colts ellen 😊
Ninko mit művelt, atya ég... Collins is azért bőven pluszban zárt, Revis intijének is örülök, a múltkori meccs után nem ártott ez neki
Ami még hatalmas:
Hilton, két meccs 60 yard, az azért elég malac 😊

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szóval jelentős csapat ellen a Kóc - és személy szerint Luck - általában besül.Burkus
és a tavalyi Denver, Seattle, San Francisco? Vagy rookieként a Green Bay elleni W? Az egy vereség után nullázódik? :p

Mindegy, ünnepeljetek, nem kell válaszolni.Höri
Én csak az idei szezont néztem végig, másrészt ezzel az erővel felhozhattad volna, hogy Dalton is győzött már a Pats ellen. Az, hogy kijön a lépés az alapszakaszban 1-1 meccsen, nem változtat a (jelenlegi) tendencián. Én a helyedben inkább a Chiefs meccset hoztam volna fel, mert az brilliáns comeback volt. De aztán jött a 43:22 ellenünk.

Szerintem sem itt a helye a kérdés kitárgyalásának most. De Wilsont szívesebben látnám a Patsben. (A mai három negyedes gyenge teljesítménye mellett is.)Burkus
Még csak a gyanúja sem merül fel, hogy Colts szurkoló lennék, de nekem már kellemetlen, amit ma hajnalban alkotsz.

A kicsi f@szomért kell Luck-ot folyamatosan gyalázni? Meg fogod győzni a Colts fanokat, hogy Luck gyenge? Vagy akár csak egyet is közülük?

Miért ne lehetne méltósággal örülni a győzelemnek? SB-ba jutottunk, mert legyőztünk két (nagyon) jó csapatot a PO-ban! Olyan hosszú a holtidény, majd akkor lehet beszélgetni arról, hogy miben kéne fejlődnie a Colts-nak.

(Arról nem is beszélve, hogy elég nagy esélye van, hogy előbb-utóbb Luck el fogja kapni a grabancunkat - még PO meccsen is, ha eljutunk odáig, s akkor majd nézhetünk ki az okos fejünkből, hogy egy Colts fan kire cserélné le/el a Pats irányítóját.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szóval jelentős csapat ellen a Kóc - és személy szerint Luck - általában besül.Burkus
és a tavalyi Denver, Seattle, San Francisco? Vagy rookieként a Green Bay elleni W? Az egy vereség után nullázódik? :p

Mindegy, ünnepeljetek, nem kell válaszolni.Höri
Én csak az idei szezont néztem végig, másrészt ezzel az erővel felhozhattad volna, hogy Dalton is győzött már a Pats ellen. Az, hogy kijön a lépés az alapszakaszban 1-1 meccsen, nem változtat a (jelenlegi) tendencián. Én a helyedben inkább a Chiefs meccset hoztam volna fel, mert az brilliáns comeback volt. De aztán jött a 43:22 ellenünk.

Szerintem sem itt a helye a kérdés kitárgyalásának most. De Wilsont szívesebben látnám a Patsben. (A mai három negyedes gyenge teljesítménye mellett is.)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szóval jelentős csapat ellen a Kóc - és személy szerint Luck - általában besül.Burkus
és a tavalyi Denver, Seattle, San Francisco? Vagy rookieként a Green Bay elleni W? Az egy vereség után nullázódik? :p

Mindegy, ünnepeljetek, nem kell válaszolni.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
gyönyörű volt, 10 év böjt után most már tessék nyerni a Parcells Bowlon 😊

baggio
Coughlin ellen(aki szintén Parcells tanítvány)ez nem jött össze a Superbowlban. Kétszer sem....
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
TB Int-jei úgy néz ki menetrendszerűen jönnek, ami baj, hogy simán visszahozta az Indyt a meccsbe azzal😕 (meg egy picit kellett hozzá Wilfork szabálytalansága)

de amúgy a bírók finoman szólva sem fújnak hazait, a védőinket (főleg az elején) sokszor holdingolták, és itt a végén sem tűnt egyik másik védekezés szabályosnak.NB2
Igen, az fordulópont lehetett volna, szerencsére nem volt az. Brady PR-je így is 100,4, Luck ezzel szemben 23,0 (!). Ezért kezelem én fenntartással Luck eredményeit, rekordjait, mert az a kérdés, hogy milyen csapatok ellen éri el. Tőlünk két meccsen kaptuk 87 pontot (ez nem Luck sara okszerűen), de összesen csináltak 27-et. Kikaptak a Denvertől, a Steelerstől, tőlünk, a Dallastól - egy nagy alapszakasz skalpjuk volt, a Ravens, de az még egy másik csapat volt. Szóval jelentős csapat ellen a Kóc - és személy szerint Luck - általában besül.

Én az aggódós típus vagyok, most egy percig sem aggódtam a meccs előtt, azt nem gondoltam, hogy ennyire könnyű lesz.
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Mennyire szidtuk a szezon elején JMD-t a playhívások és a playbook miatt....

Eddig nálam ő nyújtotta a legjobb teljesítményt a PO-ban.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nézem vissza a TD-ket, hát amikor Tolert állította a DC Gronkra, akkor vagy nem figyelt oda vagy nem volt magánál! Mint Zoro és Huru, lógott Gronk derekán szegény, aki vele együtt szaladt tovább...
több mint 9 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Gratula a Patriotsnak, teljes joggal képviseli idén a csapat az AFC-t. Ha van olyan gárda ma az NFL-ben akiknek nem szálhat a fejükbe ez a harmatkönnyű győzelem az a New England. Idén komolyabb sérülés nélkül lehet nekivágni, a Super Bowlban pedig méltán lehet újra bizonyítani mind Bradynek mind Belichicknek az igazi rátermettséget az NFL trónjára. Jövőre remélem ugyanitt futunk össze, csak akkor szorosabb eredménnyel. Peace és sok sikert 2 hét múlva!

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Yeah Baby!!!!!! Superbowl!!!! 😀 B-) B-) Érik a negyedik!!!

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
Sipiz01 New England Patriots 48
We're on to Seattle 😀 Do your job! xD
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Arizonában múltkor nem sikerült, idén MUSZÁJ!!!

iszonyatmocskosbrutál nehéz lesz, de reméljük Fortuna kisasszony vmit visszaad a múltkori grandale-i túrán elvettekből



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
gyönyörű volt, 10 év böjt után most már tessék nyerni a Parcells Bowlon 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Grat a Patsnek, jobbak voltatok, sima volt.
Majd a következő szezonban.

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
AFC champs óóóó jeeee 😊
Izgultam azért a meccs előtt, de ez sima volt (outcoaching vastagon azért). Revis első AFC champs győzelme, remélhetőleg ez azért meghozza a kedvét hogy maradjon még pár évig 😊

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
Megmondom őszintén én ilyen sima meccsre számítottam...
és megint Superbowl!!!!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Julian(nek a csapat) keresett ma fél milliót!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
TB Int-jei úgy néz ki menetrendszerűen jönnek, ami baj, hogy simán visszahozta az Indyt a meccsbe azzal😕 (meg egy picit kellett hozzá Wilfork szabálytalansága)

de amúgy a bírók finoman szólva sem fújnak hazait, a védőinket (főleg az elején) sokszor holdingolták, és itt a végén sem tűnt egyik másik védekezés szabályosnak.
több mint 9 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Még mielőtt elkezdődne és lezárulna a meccs, kalapot emelek amiért sikerült balhé nélkül letudni a hetet, ellentétben a Baltimore-héttel 😊
Reméljük a meccs után se lesz felesleges keménykedés.

Szólottam adminként, nem drukkerként persze.Höri
Ugyan kérlek, mi mind úriemberek vagyunk 😊
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Még mielőtt elkezdődne és lezárulna a meccs, kalapot emelek amiért sikerült balhé nélkül letudni a hetet, ellentétben a Baltimore-héttel 😊
Reméljük a meccs után se lesz felesleges keménykedés.

Szólottam adminként, nem drukkerként persze.

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 020 — Ajmo Vatreni
Ez érdekes, bár most nem nagyon hiányzik a plusz felhajtás:

"Tampering charges against Jets have been filed for comments team owner Woody Johnson made last month about Patriots CB Darrelle Revis, and NFL is looking into the matter, per an NFL official. The league is trying to determine whether there was a violation and if there was, how severe of a fine should be levied against Johnson and the Jets.

At a press conference to discuss the firing of Rex Ryan and John Idzik, Johnson openly praised Revis and added, “I’d love for Darrelle to come back.”

The NFL’s tampering policy says, “Any public or private statement of interest, qualified or unqualified, in another club’s player to that player’s agent or representative, or to a member of the news media, is a violation of the Anti-Tampering Policy.”

Revis’ contract has an option for 2015 valued at $20 million, which the Patriots are likely to decline, which would make him an unrestricted free agent, when the Jets would be allowed to speak to and of him, legally..
"
(Schefter, facebook)Gogo
Vihar a biliben. Az egész komolytalan.