New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Az tetszene,hogy a bírók félidőben kicserélték a lasztikat, ugyanis kb addig volt meccsben a Colts, utána lettek bedarálva, előtte dobta TB az int-et is. Ha tökösek TB-ék, kiáll a kamera elé és lenyilatkozza, hogy az első félidőben ő is érezte, hogy nem okés a labda, ezért is volt pontatlanabb😊
De tényleg megint erről szól az egész nap, pi...a!
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Amúgy nem értem miért etetjük ezt a két trollt. Ők már úgyis tudnak mindent. Sőt mindent jobban tudnak!

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Egyáltalán nem a meccs után, hanem a bírói ellenőrzés után és a meccs kezdete előtt lettek "rosszak" a labdák... Ha a meccs után lettek volna a kutyát sem érdekelné a téma.Blaise
Mivan? Ha meccs előtt kiderül, miért nem szóltak RÖGTÖN???NB2
Nem tudom, hogy nem akarjátok megérteni a problémát vagy ennyire hisztek abban, hogy a csapatotok ahogy a történelem is mutatja teljesen feddetetlen.

A labdák azután lettek leeresztve, hogy a bírók lecsekkolták (tehát akkor rendben volt miden) és azután derült ki, hogy meghackelték miután vége lett a meccsnek és panaszkodtak rá, hogy valami nem stimmel.Blaise
Nem tudom, hogy miért kell olyat állítani ami még semmilyen hitelesnek vehető forrásból nem hangzott el. Ami eddig elhangzott, az az hogy a 12 labdából 11 könnyebb volt meccs végi és állítólag közbeni ellenőrzés alapján. Szóval honnan veszed, hogy a meccs kezdete előtt már "rosszak" lettek a labdák?

Egyébként meg az egész úgy bűzlik ahogy van. Mutassanak bizonyítékot arra, hogy mi ezt megpiszkáltuk. Értelme nem sok van a gameplan-ünk ismeretében...

Kapott a sok keserű drukker egy csontot amin lehet rágódni a mi kárunkra, remek. Az SB-t meg szépen megnyerjük 2 hét múlva mert ennek következményeként BB tökéletesen ki fogja használni az "Us against the world" mentalitás adta lehetőséget.Maniac84
az nfl.com kivételével minden forrás lehozta a jelentést, hogy a labdák meg voltak piszkálva. az meg, hogy pont az a forrás éppen pont nem nem csoda, mert nekik aztán főleg nem hiányzik egy ilyen balhé.

bizonyíték ott van, hogy azok a labdák amik a ti staffotokhoz kerültek vissza a meccs előtti ellenőrzés után (és akkor szabályosnak bizonyultak) a szabályoknak nem megfelelőek lettek a meccsre mint kiderült az utólagos ellenőrzésen.

azt pedig senki nem írta, hogy ezen múlott volna a meccs ezt már csak ti látjátok bele. de ami szabálytalan azt büntetni kell és ez nem az első húzásotok. ennyi.Blaise
Továbbra is kérdem hol látod azt, hogy a meccs kezdete előtt rosszak voltak a labdák? Mi alapján? Értelmezd a forrásokat amit olvasol és ne próbáld meg a belemagyarázásodat tényként eladni.

több mint 9 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
De tényleg miről beszélünk???????????????

45-7 lassan mondom 45-7

Ha ehhez tényleg a labdáknak lenne köze, akkor az egész Colts CoStaff brigád, meg a játékosok nevelő edzői elmehetnének a sóbányába, az NFL meg egy sóhivatal (amúgy is időnként az 😛).

Aki meg ezen még mindig rugódozik csak irigy kutya semmi más 😉

Szánalom.comdande
itt az eredményt sztem senki nem vitatja, de ha BB-éknek köze volt ehhez, akkor az csalás eredménytől függetlenülWester
Hater... 😛:pWitchdoctor
Az vagyok és büszkén vállalom 😀 És nyugi, akkor is hater maradok, ha már szarok lesztek 😀Wester
😀 Ez kölcsönös... Én sem szerettem meg a Jets-et, bármilyen szarok is voltatok .. :p

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
De tényleg miről beszélünk???????????????

45-7 lassan mondom 45-7

Ha ehhez tényleg a labdáknak lenne köze, akkor az egész Colts CoStaff brigád, meg a játékosok nevelő edzői elmehetnének a sóbányába, az NFL meg egy sóhivatal (amúgy is időnként az 😛).

Aki meg ezen még mindig rugódozik csak irigy kutya semmi más 😉

Szánalom.comdande
itt az eredményt sztem senki nem vitatja, de ha BB-éknek köze volt ehhez, akkor az csalás eredménytől függetlenülWester
Hater... 😛:pWitchdoctor
Az vagyok és büszkén vállalom 😀 És nyugi, akkor is hater maradok, ha már szarok lesztek 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Szvsz vihar a biliben, de ez nagyon jo

"I think the Patriots are losing a step in their cheating game.
Back in the day, they would've deflated 12 out of 12 of their footballs."

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
bizonyíték ott van, hogy azok a labdák amik a ti staffotokhoz kerültek vissza a meccs előtti ellenőrzés után (és akkor szabályosnak bizonyultak) a szabályoknak nem megfelelőek lettek a meccsre mint kiderült az utólagos ellenőrzésen.Blaise
Az ellenőzés után nem került vissza, a bírók örzik (ha nem is a szó szoros értelmében, de elzárják). csak a meccs előtt közvetlenül, ha jól tudom.
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Egyáltalán nem a meccs után, hanem a bírói ellenőrzés után és a meccs kezdete előtt lettek "rosszak" a labdák... Ha a meccs után lettek volna a kutyát sem érdekelné a téma.Blaise
Mivan? Ha meccs előtt kiderül, miért nem szóltak RÖGTÖN???NB2
Bostonglobe szerint meccs közben kiderült és félidőben ki is cserélték őket.zinedine5
Nem is működött a félidő után semmi,mert már nem tudtunk csalni...Btw a spygate után nekünk kellene a legjobban ügyelni rá,hogy ilyen gixer ne fordulhasson elő,még ha semmi közünk sincs hozzá.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
De tényleg miről beszélünk???????????????

45-7 lassan mondom 45-7

Ha ehhez tényleg a labdáknak lenne köze, akkor az egész Colts CoStaff brigád, meg a játékosok nevelő edzői elmehetnének a sóbányába, az NFL meg egy sóhivatal (amúgy is időnként az 😛).

Aki meg ezen még mindig rugódozik csak irigy kutya semmi más 😉

Szánalom.comdande
itt az eredményt sztem senki nem vitatja, de ha BB-éknek köze volt ehhez, akkor az csalás eredménytől függetlenülWester
Hater... 😛:p

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egyáltalán nem a meccs után, hanem a bírói ellenőrzés után és a meccs kezdete előtt lettek "rosszak" a labdák... Ha a meccs után lettek volna a kutyát sem érdekelné a téma.Blaise
Mivan? Ha meccs előtt kiderül, miért nem szóltak RÖGTÖN???NB2
Nem tudom, hogy nem akarjátok megérteni a problémát vagy ennyire hisztek abban, hogy a csapatotok ahogy a történelem is mutatja teljesen feddetetlen.

A labdák azután lettek leeresztve, hogy a bírók lecsekkolták (tehát akkor rendben volt miden) és azután derült ki, hogy meghackelték miután vége lett a meccsnek és panaszkodtak rá, hogy valami nem stimmel.Blaise
Nem tudom, hogy miért kell olyat állítani ami még semmilyen hitelesnek vehető forrásból nem hangzott el. Ami eddig elhangzott, az az hogy a 12 labdából 11 könnyebb volt meccs végi és állítólag közbeni ellenőrzés alapján. Szóval honnan veszed, hogy a meccs kezdete előtt már "rosszak" lettek a labdák?

Egyébként meg az egész úgy bűzlik ahogy van. Mutassanak bizonyítékot arra, hogy mi ezt megpiszkáltuk. Értelme nem sok van a gameplan-ünk ismeretében...

Kapott a sok keserű drukker egy csontot amin lehet rágódni a mi kárunkra, remek. Az SB-t meg szépen megnyerjük 2 hét múlva mert ennek következményeként BB tökéletesen ki fogja használni az "Us against the world" mentalitás adta lehetőséget.Maniac84
az nfl.com kivételével minden forrás lehozta a jelentést, hogy a labdák meg voltak piszkálva. az meg, hogy pont az a forrás éppen pont nem nem csoda, mert nekik aztán főleg nem hiányzik egy ilyen balhé.

bizonyíték ott van, hogy azok a labdák amik a ti staffotokhoz kerültek vissza a meccs előtti ellenőrzés után (és akkor szabályosnak bizonyultak) a szabályoknak nem megfelelőek lettek a meccsre mint kiderült az utólagos ellenőrzésen.

azt pedig senki nem írta, hogy ezen múlott volna a meccs ezt már csak ti látjátok bele. de ami szabálytalan azt büntetni kell és ez nem az első húzásotok. ennyi.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
De tényleg miről beszélünk???????????????
45-7 lassan mondom 45-7dande
Senki sem állította, hogy bármi múlott volna ezen az eredményt tekintve. De ha valakinek vaj van a füle mögött, az bizony gáz.
Én annak drukkolok, hogy derüljön ki pontosan mi volt és ne gyanusítgatás meg találgatás menjen, és ne azzal záruljon le, hogy nem tudják mi volt pontosan.. az halál idegesítő lenne.
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
A Boston Globe szerint a Gronk INT-ből megszerzett labdával reklamált az egyik Indianapolis játékos a bíróknál (feltehetően Jackson) A bírók félidőben átvizsgálták a labdákat és 12-ből 11 labda laposabb volt a kelleténél..A labdákat kicserélték és úgy folytatódott a meccs tovább..A 3. negyedben és a 4. negyedben a Patriots elég meggyőzően eldöntötte a meccset..A labdák nem befolyásoltak semmit.. Tőlünk BB-től kezdve mindenki úgy nyilatkozott, hogy mi nem nyúltunk a labdákhoz, biztos nem mi akartuk így befolyásolni a meccset..Gondolom most vizsgálnak mindent..Bizonyítékot nem fognak találni..Enji.. Hagyjuk már abba ezt az egészet...

Undi! A meglátásaid jók szerintem a meccsel kapcsolatban.. Véleményem szerint is azon fog múlni a meccs, hogy Lynch-et hogyan tudjuk takarékra tenni..Biztos, hogy több embert fogunk a boxba tömni és hátul pedig embereznek majd a DB-ink a nem elit elkapóitokon..Ezen fog múlni a meccs..Most a ti D# front7-tek nem meggyőző nekem..Erős, de nem annyira mint tavaly vagy év elején volt..Nem hiszem, hogy akkora nyomás lesz majd Brady-n, mint tavaly Manningen..Ott inkább a LB sorotok fog inkább vitézkedni..Mert valami miatt úgy gondolom, hogy a dupla TE játékokat fogjuk erőltetni Gronk-al és Wright-al...Meg persze a rövid passzos játékokat JE11-Dola-Vereen triónak..Meg persze talán 1-2 újabb meglepit JMD-től.. 😀 Mindegy jó meccs lesz..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
De tényleg miről beszélünk???????????????

45-7 lassan mondom 45-7

Ha ehhez tényleg a labdáknak lenne köze, akkor az egész Colts CoStaff brigád, meg a játékosok nevelő edzői elmehetnének a sóbányába, az NFL meg egy sóhivatal (amúgy is időnként az 😛).

Aki meg ezen még mindig rugódozik csak irigy kutya semmi más 😉

Szánalom.comdande
itt az eredményt sztem senki nem vitatja, de ha BB-éknek köze volt ehhez, akkor az csalás eredménytől függetlenül

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Te azért vagy pesszimista, mert ebben a topicban nevelkedtél.Kollega
Technikailag nem ez a topic volt, akor még máshogy hívták az oldalt 😊
Btw ezt már leírtam egyszer, nálam a 2009-es évben kezdődött a Hawks fanság. Abban az évben Jim Mora Jr. 5 győzelmet szerzett a csapattal. Na persze nem miatta lettem Hawks fan, hanem mert sokat utaztam akkoriban és beleszerettem Seattlebe. Addigra pedig unszimpatikus lett BB, illetve rájöttem,hogy a Rodney-Bruschi-Branch féle tengely kikopásával nem tudok kinek drukkolni. Brady persze még mindig kedvenc, de nem fogok sírni,ha párszor földbe lesz döngölve 😊

Elemzés.zip 😀
Összességében tehát sokkal alkalmazkodóbbak vagytok, kiegyensúlyozottabbak, és nem függtök annyira egy játékostól,mint mi.Wyatt
undisputedly
WoW! Jó kis írás végre a sok "labdázás" között 😊
Énis úgy látom hogy RW és Lynch a fogaskereke az Offensenek nálatok. Azon gondolkoztam minap, hogy amennyire beast Lynch, annyira nem olvastam sérülésről nála, talán volt valamit hát probléma , de annyi...Nálunk már 3 IRes éve lett volna 😀 Egy szörny a csávó 😉

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
De tényleg miről beszélünk???????????????

45-7 lassan mondom 45-7

Ha ehhez tényleg a labdáknak lenne köze, akkor az egész Colts CoStaff brigád, meg a játékosok nevelő edzői elmehetnének a sóbányába, az NFL meg egy sóhivatal (amúgy is időnként az 😛).

Aki meg ezen még mindig rugódozik csak irigy kutya semmi más 😉

Szánalom.com
több mint 9 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Már csak az a kérdés, hogy a bírók tényleg megmérték-e egyesével a meccsen használt labdákat a meccs előtt... Vagy ilyenkor megnézik, hogy megfelelőek-e a mérkőzéshez egy kézi ellenőrzéssel, hogy nem túl puha vagy kemény-e.

Ha meccs közben derült ki és mérték le, akkor még lehet konzekvenciája, ha viszont csak utólag, amikor az NFL elkezdett vizsgálódni - és én ennek látom nagyobb esélyét - akkor nincs az az isten, hogy bárki bizonyítani tudjon bármit is ezzel kapcsolatban.

több mint 9 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Egyáltalán nem a meccs után, hanem a bírói ellenőrzés után és a meccs kezdete előtt lettek "rosszak" a labdák... Ha a meccs után lettek volna a kutyát sem érdekelné a téma.Blaise
Mivan? Ha meccs előtt kiderül, miért nem szóltak RÖGTÖN???NB2
Nem tudom, hogy nem akarjátok megérteni a problémát vagy ennyire hisztek abban, hogy a csapatotok ahogy a történelem is mutatja teljesen feddetetlen.

A labdák azután lettek leeresztve, hogy a bírók lecsekkolták (tehát akkor rendben volt miden) és azután derült ki, hogy meghackelték miután vége lett a meccsnek és panaszkodtak rá, hogy valami nem stimmel.Blaise
Nem tudom, hogy miért kell olyat állítani ami még semmilyen hitelesnek vehető forrásból nem hangzott el. Ami eddig elhangzott, az az hogy a 12 labdából 11 könnyebb volt meccs végi és állítólag közbeni ellenőrzés alapján. Szóval honnan veszed, hogy a meccs kezdete előtt már "rosszak" lettek a labdák?

Egyébként meg az egész úgy bűzlik ahogy van. Mutassanak bizonyítékot arra, hogy mi ezt megpiszkáltuk. Értelme nem sok van a gameplan-ünk ismeretében...

Kapott a sok keserű drukker egy csontot amin lehet rágódni a mi kárunkra, remek. Az SB-t meg szépen megnyerjük 2 hét múlva mert ennek következményeként BB tökéletesen ki fogja használni az "Us against the world" mentalitás adta lehetőséget.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hagyjuk a Ravens dolgot.. egyik meccs sem ezen mult.
A Pats megerdemelten van ott, kesz, vege. Errol tobbet egyetlen szot se.

Ettol fuggetlenul, a 11/12 biztos nem veletlen.. es BB-nek/Patsnek nem ez az elso stiklije. Ezert nem ertem a konteozast.. persze szurkolo az ember, de azert ilyen elozmenyek utan vicces. Same old BB.. barmit megtenne egy kis elonyert, barmilyen kiskaput megtalal.. en igy latom.

Winston hsz-evel egyetertek, ez hatalmas lose-lose Pats szempontbol.

Szerintem nagy penzbunti es draft pick forfeit lesz (kellene hogy legyen, hamar a Spygate-bol nem tanultak), de sztem egyelore senki nem tudja mit is kell/lehet ilyenkor adni. 😊 2-3 nap tanacskozas, es kiderul.

PS: lehet hogy Brady hibaja, mert a szegecses kesztyujeben jatszott megint 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Te azért vagy pesszimista, mert ebben a topicban nevelkedtél.Kollega
Technikailag nem ez a topic volt, akor még máshogy hívták az oldalt 😊
Btw ezt már leírtam egyszer, nálam a 2009-es évben kezdődött a Hawks fanság. Abban az évben Jim Mora Jr. 5 győzelmet szerzett a csapattal. Na persze nem miatta lettem Hawks fan, hanem mert sokat utaztam akkoriban és beleszerettem Seattlebe. Addigra pedig unszimpatikus lett BB, illetve rájöttem,hogy a Rodney-Bruschi-Branch féle tengely kikopásával nem tudok kinek drukkolni. Brady persze még mindig kedvenc, de nem fogok sírni,ha párszor földbe lesz döngölve 😊

Ez mondjuk szerencsére itt is megvan. Micsoda meccseket toltunk már az előző idény alapszakaszában is, 0–24-ről és 14–26-ról 2.5 perccel a vége előtt (leginkább ahhoz tudnám hasonlítani a meccseteket, igaz, nálatok nem sérült meg az O legjobbja a meccs közben, szal jobban jöttetek ki belőle ), meg azért a Ravens elleni kétszeri mínusz 14 sem volt kellemes, de szerencsére mi sem törtünk meg

Mi az amúgy, amivel ennyivel esélyesebbnek érzed a Patriotsot?

Úgy véled, hogy az elkapóitok ellen elég lehet a DB-sorunk, és a futás (Lynch PLUSZ Wilson) nem lesz elég? Vagy attól tartasz, hogy a sok rövid passzjáték (Edelman, Gronko, Vereen, talán Dola) a DL és az LB sor közé lesz elég ahhoz, hogy váratlanul sok pontot tudjunk szerezni, amit lehet, hogy kevésbé tud ellensúlyozni majd Wilson?

Én remélem, hogy Lynchet úgy, ahogy kordában tudjuk tartani, nagyon nem lenne jó 7-8 perces drive-okat engedni, aztán az O-nak meg gyakorlatilag hibalehetőség nélkül pályára lépnie ez ellen a D ellen... És akkor még ott van az is, hogy ha megindulnak a futni tudó irányítók ellenünk, akkor mindig szomorúan nézem, hogy sansztalan, hogy bárki felérjen, márpedig Wilson ebben is jó, és a kevésbé neves elkapókat is szépen megjátssza.

Nekem a meccs elején a vágyam, hogy egy viszonylag hamar lezárt Seattle-támadás (ha ti nyeritek a pénzfeldobást azért, ha mi, azért kezd majd a Seahawks ) után egészen élhető helyzetből támadhatunk, és nem bóbiskolunk az elején, hanem pontokat is szerzünk. És maradjunk is ennél a megoldásnál, ha kérhetem a fiúkat innen Wyatt
Ami a "félelmeim alapja" az nagyrészt az ismeretlen matchup amit peterk is ír, illetve több tényező közös halmaza.
Alapvetően hatalmas különbség van a két csapat között, habár mindkettő rengeteg újító dolgot vet be. Mi hoztuk a readoptiont, és talán mi voltunk az elmúlt egy-két év első olyan csapata aki kiemelkedő sikerrel alkalmazta a hybrid frontsevent, (habár hozzáteszem, hogy kényszerből), míg nálatok elég csak az elmúlt két meccsre visszagondolni (4 illetve 6 emberes falak).

A különbség ami mégis a pólus két végére helyezi a két csapatot a következő:

Seahawks: Talán hallottátok már Sherm vagy Bennett szájából, de mi szinte sosem változtatunk azon amit csinálunk. Soha. A saját bevált rendszerünket futtatjuk,de azt szinte tökéletesen. A mi rendszerünk arra épül,hogy megalkotott PC egy systemet, és abba hozott játékosokat. El is híresültünk a kemény downhill fociról, a cover 1-ről, a readoptionről és a runheavy O#-ról. Idény elején Harvin miatt nem jutott Lynchnek meccsenként csak 10 carry, a szurkolók kiakadtak, Harvint pedig trédeltük. A sztori mindenkinek ismerős szerintem.

Patriots: Nálatok nincs olyan rendszer idén ami kimondottan jellemző lenne. Ha kell 14 yardot futtok egész meccsen, ha kell 200-at. Azt a lyukat ütitek az ellenfelen amelyikről BB úgy gondolja, hogy fogható, és azzal a personnellel amelyik pont megfelel a célnak. Habár még mindig a dink-dunk a támadó gépezet core-ja, de BB megmutatta idén,hogy ha kell tejesen megvariálja a gameplant hétről hétre, ami miatt szinte lehetetlen készülni ellenetek. Sherm amúgy pár hete le is nyilatkozta,hogy a legtöbb NFL csapat ugyanazokat a playeket futtatja, kivéve kb három csapatot, akik közül az egyik ti vagytok. Na persze ez nem jelenti azt, hogy nálunk nem keresik a jó matchupot az edzők, de mi nem térünk el az identitásunktól.


A Hawks játéka alpvetően a következő elemekre épül:

*megfogjuk az ellenfél futását

Ez a döntőben borzasztóan nehéz lesz, mert hiányzik a védőfalból 6(!) játékos, köztük a liga egyik legjobb DT-je Brandon Mebane, illetve a csapat legjobb inside rusherje Jordan Hill. Rajtuk kívül a teljes rotáció is kidőlt, holott mi a falban erre építünk. Rotációra. Idény közben practice squadokból összeszedett játékosok vannak most a cseréink között, akik kapnak is snap számot rendesen.

Amitől itt félek az az, hogy fizikai erőben emiatt sokat gyengült a front 4, és a mostanában mutatott 6 falemberes jumbo csomagokkal ezt ki tudjátok aknázni talán.


*nem engedünk deep ballt a cornerek mögé

Szerencsére a "rookie" Simon helyett visszatért a második CB-nk a betegségéből, így a L.o.B. a jelenleg legjobb játékosainkból fog felállni (Sherm-E.T.-Kancellár-Maxwell-Lane), így a vonal mellett ismét ligaelit szinten vagyunk.

Viszont itt jön a képbe, hogy a védelem legerősebb pontját, a deepballok elleni védelmet egy az egyben ki tudjátok kerülni, mert van egy db Lafell a csapatban, aki minden bántás nélkül közel sem elit. Tehát ott állunk, hogy a rendszeren amin nem változtatunk, most módosítani kell, mert túl jó játékosaink fognak egy db LaFellen védekezni, és nem ott van a támadóitok erőssége, ahol a mi védelmünké.


* 4 emberes nyomás az irányítón

Ezzel az a baj, hogy a rotáció gyengülése és Hill hiánya a passrusht nagyon visszavetette, habár DVOA értékben idén vagy az első vagy a második legjobb passrusher csapat lettünk, viszont a GB elit fala ellen pl lópikulát sem tudtunk csinálni. Néha még teázhatott is A-Rod. Itt akkora problémát nem érzek viszont,mert nem annyira mobilis Brady, és a falatok sem gyakran találkozott idén elit passrusher csapattal.


Az ominózus rövid yardos passzok:
A mi védelmünk a fenti elvek miatt "felkínálja" a rövid yardos játékokat, ezért checkdown passzokkal jól lehet ellenünk haladni. PErsze nem lehet ezt sem a végletekig használni, mert a LB sorunk a leggyorsabb a ligában, és Kancellár is bárkit kifektet abban a zónában, viszont egy checkdownt-futást használó O# amelyik balanceban tartja a védelmünket okozhat a fentiek miatt gondot.

Épp ezért gondolom azt, hogy valamit variálunk majd, hogy nagyobb fókusz legyen a Los-tól 10 yardig, mert kevésbé kell félni a deep balltól.
Plusz ugye ott vannak a trükkös falemberekkel játszadozó felállások, amikre nincs sok időnk felkészülni.


A támadó oldalon is egyszerű a képlet.

*futás

A támadósor alfája és omegája a futás. Néha elfeledkezett róla Bevell, aztán mindig be is égtünk olyankor.
Annak ellenére viszont, hogy a liga legjobban futó csapata vagyunk, nincs jó falunk. Okung (LT) és Unger(C) probowl kaliber, de a másik három, főleg a teljes jobb oldal az akkora botrány, hogy amikor kiderült,hogy a PAckers ellen nem játszhat az újonc RT Britt, kb a fórumokon örömünnep tört ki. Sweezey-t a RG-t pedig a PAckers ellen is folyamatosan égették, egyszer úgy fellökték, hogy szerencsétlen 3 yardot pattogott a seggén.

És ha azt mondtam, hogy a futás az alfája és omegája a csapatnak, akkor a futás szót helyettesíthetem Lynch nevével. Ő a mindene ennek a támadósornak. A szíve. Rendszeresen kontaktolják a Los mögött(!), de így is kiemelkedően fut. A greenbay ellen 4.4 yard/carry volt az átlaga initial contact után!!!
WOW! Nem az alap y/C, hanem a contact utáni.
Mellette ott a readoption, de mostanában azt jegeltük, és csak nagy szükség esetén húztuk elő, mivel már figyelnek rá a csapatok, és nagyobb az esélye,hogy megütik Wilsont. (Kétség se férjen hozzá viszont, ha hátrányban leszünk a döntőn, jönni fog a RO). A RO alapja azonban megint csak Lynch, akire minden LB kiemelten fókuszál.

a passzjátékunk tragikus. Elcseréltük Harvint, lesérült a pót-harvin, Richardson. Jelenleg nem, hogy No.1#, de No. 2.# elkapója sincs a csapatnak.
Doug Baldwin kiemelkedően jó slot elkapó, de rajta kívül van egy KEarse, aki ugyan megcsinálta 6. kísérletre a győztes TD-t, de előtte az ő hóülyeségei miatt is mind a 4 db INT róla jött. Ő nem több egy 3. számú elkapónál. Nagyon inkonzisztens és a szeparációval is gondjai vannak. Ezen kívül Lockett van még, aki ST játékos és kb ennyi.

TE szekcióban Willson-Helfet-Moeaki trió, akik szintén nem kezdő kaliberek. A kezdő allaround TE-ünk Miller IR-en van.
Willson a liga egyik leggyorsabb TE-je, de szarul blokkol inline és inkonzisztens. Helfet inkonzisztens, és semmiben sem jó. Moeaki jó játékos,de állandóan sérült.

Az utolsó akiről beszélni kell, az Russ. Ő egy varázsló. Soha a pályafutása során nem volt még ennyi eladott labdája egy meccsen, épp ezért reménykedem,hogy megdobta a SB intjeit is, és egy ilyen szar teljesítmény után csak jobb jöhet. Remekül nyújtja meg a játékokat, jól menekül, okosan fut, de már sokan rájöttek,hogy ha a zsebben tartják, akkor nem elég türelmes sokszor és nem vár elkapót. Amit meg is értek, ugyanis az elkapóink nem igen képesek elszakadni.


Talán emlékeztek még rá, megjelent anno egy könyv, ami a Rams elleni győzelmetekről szólt. Volt benne egy "taktika", talán Eye of the Bull volt a neve. BB alkalmazta, mégpedig arra,hogy a Rams legveszélyesebb futóját (Faulk?) kivegye a játékból. Mindent arra áldozott be, és végül győztetek is.
Én úgy látom, hogy ellenünk is ez lesz. Szerintem cover 1-et fogtok játszani, az elkapóinkon emberezve, a többi védő pedig Lynch és Russ futásaira fog figyelni. Támadó oldalon pedig már leírtam, hogy miért tartom úgy,hogy képesek vagytok pontokat feltenni.
Összességében tehát sokkal alkalmazkodóbbak vagytok, kiegyensúlyozottabbak, és nem függtök annyira egy játékostól,mint mi.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egyáltalán nem a meccs után, hanem a bírói ellenőrzés után és a meccs kezdete előtt lettek "rosszak" a labdák... Ha a meccs után lettek volna a kutyát sem érdekelné a téma.Blaise
Mivan? Ha meccs előtt kiderül, miért nem szóltak RÖGTÖN???NB2
Nem tudom, hogy nem akarjátok megérteni a problémát vagy ennyire hisztek abban, hogy a csapatotok ahogy a történelem is mutatja teljesen feddetetlen.

A labdák azután lettek leeresztve, hogy a bírók lecsekkolták (tehát akkor rendben volt miden) és azután derült ki, hogy meghackelték miután vége lett a meccsnek és panaszkodtak rá, hogy valami nem stimmel.Blaise
Én értem és elég gáz is, csak az , hogy lehet, hogy ezt egy bíró sem vette észre a meccs során. Minden snap elött taperolják a bőrt.zinedine5
Én nem vagyok szakértő, de ha a kezembe adnak két kézilabdát ha csak nem helyezek rá komoly súlyt én sem mondom meg, hogy melyikben mekkora nyomás van. (nem mintha azután meg tudnám mondani pontosan mekkora nyomás van benne, de a különbséget azért érezhetem) Amíg csak kidobálják nekik, meg beviszik addig ők sem fogják tudni megmondani, Azt meg még egyik bírótól sem láttam, hogy mielőtt a snaphez letette volna a labdát előtte edzette volna a szorítását a labdán.Blaise
Hát igen, mi nem vagyunk szakértők, de ők igen. Ha egy lb-nek feltűnt, nekik nem? Ha meg nem lehet észrevenni, akkor miért ekkora a hiszti?zinedine5
Valószínűleg azért mert Jacksonnak azt tanították, hogy kezedbe kerül fiam a labda akkor arra annyira rámarkolj, mintha az életed múlna rajta. szerintem a bírók okításába az nincs benne, hogy amikor be kell vinned a labdát letenni a snaphez akkor markold az atyaúristenedet ki ne essen a kezedből... szerintem ezért nem vették észre.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Egyáltalán nem a meccs után, hanem a bírói ellenőrzés után és a meccs kezdete előtt lettek "rosszak" a labdák... Ha a meccs után lettek volna a kutyát sem érdekelné a téma.Blaise
Mivan? Ha meccs előtt kiderül, miért nem szóltak RÖGTÖN???NB2
Nem tudom, hogy nem akarjátok megérteni a problémát vagy ennyire hisztek abban, hogy a csapatotok ahogy a történelem is mutatja teljesen feddetetlen.

A labdák azután lettek leeresztve, hogy a bírók lecsekkolták (tehát akkor rendben volt miden) és azután derült ki, hogy meghackelték miután vége lett a meccsnek és panaszkodtak rá, hogy valami nem stimmel.Blaise
Én értem és elég gáz is, csak az , hogy lehet, hogy ezt egy bíró sem vette észre a meccs során. Minden snap elött taperolják a bőrt.zinedine5
Én nem vagyok szakértő, de ha a kezembe adnak két kézilabdát ha csak nem helyezek rá komoly súlyt én sem mondom meg, hogy melyikben mekkora nyomás van. (nem mintha azután meg tudnám mondani pontosan mekkora nyomás van benne, de a különbséget azért érezhetem) Amíg csak kidobálják nekik, meg beviszik addig ők sem fogják tudni megmondani, Azt meg még egyik bírótól sem láttam, hogy mielőtt a snaphez letette volna a labdát előtte edzette volna a szorítását a labdán.Blaise
Hát igen, mi nem vagyunk szakértők, de ők igen. Ha egy lb-nek feltűnt, nekik nem? Ha meg nem lehet észrevenni, akkor miért ekkora a hiszti?zinedine5
na jó de egy intnél a játékos magához szorítja a labdát, úgy azért sokkal könnyebben feltűnhet

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
komoly sztori lesz ebből, mert elvileg nem úgy működnek a dolgok, hogy mindkét csapat ugyanazzal a labdával támad 😊, hanem mindenki viheti a (kedvenc) labdáját; és a Patriots labdák kicsit könnyebbek voltak+esett
mondjuk 45-7 lett, ezen sok mindent nem kell magyarázni, de jó ráhangoló a SuperBowlra+egy-két draftpick elcsúsziksapka
és ha ellenünk is megcsinálták?gedam
Vicces, de így utólag már Ravens oldalról is jönnek a panaszok:

 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24981269/some-baltimore-ravens-think-footballs-were-under-inflated-vs-patriots

Várom mikor jelentkezik az összes többi csapat akiket megvertünk idén...bjarte90
1. teljesen jogosan pampogunk
2. magunkat vertük meggedam
Biztos voltam benne, hogy a Postások minden alap nélkül rögtön pampogni fognak, Ray Lewis Tuck Rule-os előadása vagy Harbó meccs alatti és utáni hisztije alapján egyértelmű, hogy nem tudják tudomásul venni, hogy ezen a napon a Pats jobb tudott lenni. A duma azért különösen gáz, mert a mostani esetnél sem igazolódott be, hogy a Patsnek van-e köze a sztorihoz, de a Baltimore-féle rosszindulatú gyanúsítgatásokat végképp semmi nem támasztja alá. (Arról nem beszélve, hogy rúgásokhoz használt labdák a gyári labdák, azokhoz a Patsnek végképp nincs köze.) Ha meg így gondolták, akkor miért nem jelezték ezt a meccs alatt?

A 2. ponthoz csak annyit, hogy nem a Ravens vitt be kétszer is 14 pontot - pontosabban egyszer 21 pontot - a saját endzone-jába, de az igaz, hogy Flacco és a play hívója tette rá a pecsétet a meccsre.
több mint 9 éve
Fredo 205
Írjátok, hogy a bírók miért nem jelezték. Szerintem nem úgy kell elképzelni, hogy teljesen "laposak" voltak a labdák hanem csak egy kicsit voltak gyengébbre fújva. A gurulós fociban is van betonkeményre fújt labda is, meg kicsit laposabb is. Sőt ha nem nyomkodod hanem csak tartod (mint a játékvezetők) fel se tűnik. Csak ahol tényleg szinte a pislogás is szabályozva van ott minden "kihágás" szemet szúr.Fredo
Ha a LB egy érintésre - hiszen egyszer találkozott a labdával a Gronkon csinált INT-nél - kiszúrta úgy, hogy egyébként általában nem találkozik a labdával (azaz nincs rutinja a különbséget illetően) , akkor a bírók, akik annyira ismerik, hogy milyen a jól labda, hogy ők állapítják meg ezt, hogyhogy nem vették észre?Burkus
Én annyit olvastam hogy (Bar-ra átszámolva) 0,8-0,9 helyett 0,7 volt bennük. A focilabdát 0,8-1,0 re szokták fújni meccs előtt. A 0,7-es labda se nagyon tűnik fel, max annak aki rúgja az is csak annyit mond lehet hogy egy picit puha.
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Egyáltalán nem a meccs után, hanem a bírói ellenőrzés után és a meccs kezdete előtt lettek "rosszak" a labdák... Ha a meccs után lettek volna a kutyát sem érdekelné a téma.Blaise
Mivan? Ha meccs előtt kiderül, miért nem szóltak RÖGTÖN???NB2
Nem tudom, hogy nem akarjátok megérteni a problémát vagy ennyire hisztek abban, hogy a csapatotok ahogy a történelem is mutatja teljesen feddetetlen.

A labdák azután lettek leeresztve, hogy a bírók lecsekkolták (tehát akkor rendben volt miden) és azután derült ki, hogy meghackelték miután vége lett a meccsnek és panaszkodtak rá, hogy valami nem stimmel.Blaise
Én értem és elég gáz is, csak az , hogy lehet, hogy ezt egy bíró sem vette észre a meccs során. Minden snap elött taperolják a bőrt.zinedine5
Én nem vagyok szakértő, de ha a kezembe adnak két kézilabdát ha csak nem helyezek rá komoly súlyt én sem mondom meg, hogy melyikben mekkora nyomás van. (nem mintha azután meg tudnám mondani pontosan mekkora nyomás van benne, de a különbséget azért érezhetem) Amíg csak kidobálják nekik, meg beviszik addig ők sem fogják tudni megmondani, Azt meg még egyik bírótól sem láttam, hogy mielőtt a snaphez letette volna a labdát előtte edzette volna a szorítását a labdán.Blaise
Hát igen, mi nem vagyunk szakértők, de ők igen. Ha egy lb-nek feltűnt, nekik nem? Ha meg nem lehet észrevenni, akkor miért ekkora a hiszti?
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Írjátok, hogy a bírók miért nem jelezték. Szerintem nem úgy kell elképzelni, hogy teljesen "laposak" voltak a labdák hanem csak egy kicsit voltak gyengébbre fújva. A gurulós fociban is van betonkeményre fújt labda is, meg kicsit laposabb is. Sőt ha nem nyomkodod hanem csak tartod (mint a játékvezetők) fel se tűnik. Csak ahol tényleg szinte a pislogás is szabályozva van ott minden "kihágás" szemet szúr.Fredo
Ha a LB egy érintésre - hiszen egyszer találkozott a labdával a Gronkon csinált INT-nél - kiszúrta úgy, hogy egyébként általában nem találkozik a labdával (azaz nincs rutinja a különbséget illetően) , akkor a bírók, akik annyira ismerik, hogy milyen a jól labda, hogy ők állapítják meg ezt, hogyhogy nem vették észre?