New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Hát elképzelni nem tudom mi lehetet Lafleur-éknél a közös meccsnézésen Butler INT-ijénél 😊

Amúgy mindent elkövettünk, hogy elkúrjuk, kezdve TB INT-jeitől, a védelem bénázásán át, az utolsó Kearse catchnél, de végülis csak meglett!!!! Hogy aludjon így az ember?😊
több mint 9 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Hihetetlen meccs. Köszönöm a csapatnak ezt az élményt! Erre most csak ennyit tudok mondani.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Hát, mindenki lefagyott a végén a kocsmában...engem kivéve, én őrjöngtem a gyönyörűségtől 😀
A többiek vagy a SEA-nek drukkoltak vagy semlegesbe tolták.

Ja, és ahogy ígértem: a két SEA drukkert levettem a pályáról 😉

több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Én nem bánom, hogy a Ravens jön. Matchupba nem a lehető legjobb, de van miért visszavágnia a csapatnak és komoly erőpróba lesz, amit, ha sikerrel abszolválunk, akkor megszerezhetjük a szükséges lendületet.

Figyelem Bold Prediction következik:
Ravens első drive TD fórumon szinte mindenki aggódik, de nyerünk.
Colts megüti a Denvert és jönnek Bostonba
Megnyerjük az AFC-t, ezzel utazunk Arizonába, ahol a Seattle lesz az ellenfél.
Brady begyűjti a 4. gyűrűjét.ervinator
Na első kettő szépen bejött, remélem a másik kettő is ülni fog. 😀ervinator
3. pipa, már csak az utolsó hiányzik a boldogsághoz! 😀ervinator
Lottószámok valakinek? 😀

Eszméletlen meccs volt, nem találok rá szavakat!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Hihetetlen, hogy ilyen szörnyű time managementtel lesz bajnok valaki 😀

Mike Smith kéri vissza az állását!
több mint 9 éve
Foldesi26 New England Patriots 274
Hihetetlen, 2006 óta rengeteg meccset láttam, az összes PO meccset végigizgultam, a 3 SB közül egyiket sem láttam Pats szurkolóként még, nem élhettem át az SB győzelmeket, így nekem ez az első igazi SB Win!! Brady ma és ebben a POban hihetetlen clutch volt, és Edelman elképesztő, a legnagyobb küzdő, és még kérdés volt, hogy maradjon-e, zseniális figura. Eléggé jól sikerült a best friend smoothie, ő és Vereen voltak ma az offense motorja 😊 Hajrá Pats!
több mint 9 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
"My favorite ring? The next one."
Végre megvan!Sztyopa
A negyedik mar történelem. A "next one" jövőre lesz meg! 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hogy is mondta berger90 kolléga : "de elment e negyed fele, rettenetes jellegtelen meccsen."😛
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hát srácok, ezt mindent visz... 10 év után újra és ez maga a sporttörténelem. Őrület! Örülök, hogy együtt szurkoltunk a szezonban, köszi!
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Állatok vagytok, gratula!
több mint 9 éve
Sztyopa 306
"My favorite ring? The next one."
Végre megvan!

Why so serious?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
xD

Reporter: How bout that finish?
Bellichick: We're on to the draft
Reporter: Ever have doubts?
Bellichick: We're on to the draft


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Na ez lesz a kedvenc dalom egész évben:



BAJNOKCSAPAT!!!!!



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
Megint fogalmaztam már a mondandómat, hogy ennyi hibával, ennyire 0 futással, ennyire 0 védelemmel nem lehet meccset nyerni😊 de lehet😀 Megint egy SB amit az O nyert meg, ritka, de szerintem így volt!NB2
28 pontot pakoltunk fel a no.1 D ellen, szal igen 😀

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Megint fogalmaztam már a mondandómat, hogy ennyi hibával, ennyire 0 futással, ennyire 0 védelemmel nem lehet meccset nyerni😊 de lehet😀 Megint egy SB amit az O nyert meg, ritka, de szerintem így volt!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Madden megmondta. 14-24-ről 28-24 Edelman TD-jával 😊 Köszönöm Butler, tíz éve vártunk erre. Nagyon megérdemeltük. Brady fellángolt a végére 😊

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
azért ha megint ilyen elkapással kapunk ki hát arra nehéz lenne szavakat találni 😀

több mint 9 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
A világ legjobb meccse, a világ legjobb csapata, mindenidők legjobb irányítója.
Többet nem tudok jelen allapotomban mondani, de gondolom minden Pats drukker így van ezzel 😊.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Már ideje volt.



Kiégtem.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
A világ legnagyobb igazságtalansága lett volna ha nem nyer a Pats GRATULÁLOK!!!!!! 😀

Sobri kiégett 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
grat, örülök, hogy bejött a tippem a rájátszásra, Hawks-Patriots SB New England-győzelemmel 😊

Sobri kiégett!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Grat grat, szép volt!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Gratulálok, nem semmi meccs volt! 😊
több mint 9 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
BAJNOKCSAPAT

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Grat