New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
aki a liga hírnevét befeketíti, azt megbüntetik.Stez
A hangszórós kérdés: ebben az ügynek nevezett izében ki volt az?


Egyébként én azt is várom a "fellebezés" után, hogy jogi útra terelik ezt.zinedine5
Kraft és Yee mai nyilatkozata alapján én is biztosra veszem.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fura ezt mondani, de a szép számok ellenére nekem meggyőződésem, hogy ezt a Patset már nem Brady tartja ott, ahol, és a nagy pluszt Belichick adja a csapatnak. Ilyen téren úgy gondolom, hogy Brady eltiltása nem is lesz akkora érvágás, és a stáb jól dolgozik majd Garoppolóval, aki megfelelően tudja pótolni mindenki kedvenc irányítóját.

Valamint véleményem szerint ez Garoppolo és az egész csapat javára válhat majd a jövőben, hiszen Bradynek még 1-2 éve van hátra, az utódja pedig egyre több lehetőséget kap, élesben játszhat, nem utolsó héten meg előszezonban, amikor nincsen tét. Ráadásul így az edzőtáborban sok snapet játszhat majd a kezdőkkel, abból is sokat profitálhat.

És szerintem legrosszabb esetben lehozza 2–2-vel az első négy meccset a Pats, de engem az sem lepne meg, hogy ha 3–1 lenne a vége.

Az eltiltást nem szeretném hosszabban kommentálni, abszolút nem értek vele egyet és nevetségesnek tartom, de nagyon naiv az, aki elhitte, hogy nem meszelik el Bradyt azok után, amit például egy Hardyval megcsináltak. Itt már nincsen bűnös, nem bűnös, aki a liga hírnevét befeketíti, azt megbüntetik.

több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Sztem nyilvánvaló, hogy hogy manipuláltak a labdákkal, maguktól nem eresztettek le.
Az is nyilvánvaló, hogy nem lehetett bizonyítani az egészet, azt meg pláne nem, hogy ki tudott róla. Viszont az már többször is kiderült, hogy Goodellt ez nem érdekli, ha valaminek felmerül a gyanúja ott büntetés lesz.gabokocka
A liga nem az igazságszolgáltatás, ahol a vádlónak bizonyítania kell, az esküdtszéknek ki kell mondania a bűnösséget ahhoz, hogy büntetés legyen. Az NFL-t nem köti a bírósági/esküdtszéki bizonyítás, hozhat döntéseket gyanú alapján is. Sőt, gyakorlatilag csak gyanú alapján hoz döntést, hiszen "rendes" bírósági szintű tárgyalást egy ügyben sem tarthat. Anélkül meg bizonyíték sincs, csak gyanú. Erősebb, vagy gyengébb. A munkáltató is kirakja az alkalmazottat, ha azt gyanítja, hogy lenyúlta a kasszát, mindenféle "bizonyítás" nélkül. Egy nagy presztízsű klubból kizárnak, ha kiderül, hogy piás vagy, vagy kurvázol. Bizonyítás nélkül. Az NFL is egy civil társaság, nem kötik a jogállami bizonyítási szabályok.peterk2005
(A kiemelt részhez: szvsz ez ellentmondás, hogy derülhet ki valami bizonyíték nélkül?)
Külsős eseménnyel kapcsolatban szerintem igazad van. Ha az alkalmazottam lop egy áruházból, akkor engem nem terhel a bizonyítási kényszer, megkövetelhetem, hogy még csak gyanúba se keveredjen. Az ilyen dolgok vannak leírva az etikai kódexekben.
Ellenben, ha azt gyanítom, hogy az én pénzemet (a cégét) lopja, akkor erre hivatkozva csak akkor rúghatom ki, ha ezt bizonyítom. Vagy bizonyítani tudom a bíróság előtt. Mert biztos lehetek benne, hogy be fog perelni, ha csak vélelem alapján teszem ki a szűrét.

Btw melyik NFL büntetésnél fordult elő, hogy belső ügy gyanúja/vélelme alapján szabtak ki büntetést? Én hirtelen csak olyan (teljesen) be nem bizonyított eseteket tudok felidézni, amelyek külső esetek voltak. (Az összes családon belüli erőszak, nemi erőszak, lőfegyverrel való esetek.)tomi-tomi
Egyébként én azt is várom a "fellebezés" után, hogy jogi útra terelik ezt.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Voice ott a kiemelt komment, nem hiszem el, hogy nem lehet többszöri felszólítás után megérteni, hogy hagyd ezt abba ebben a topic-ban, ha nagyon ki akarod írni magadból a gondolataidat, a deflategate-es téma nyitva áll

nem akarok hozzászólásokat törölni, de az ilyen jellegű, parttalan vitához vezető megmondásokat muszáj lesz, utoljára szólokbaggio
De szép ez a cenzúra, ne vegyél vissza.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Baggionak is igaza van, hogy ez direktbe csapat ellen irányult, amivel próbálják a liga egyensúlyát kiegyenlíteni. Más kérdés hogy ez a 4 meccs, valószínűleg semmire nem lesz elég, mert ugyanúgy PO esélyesek vagyunk, draftcetli fájóbb de túlélhetjük.ervinator
a szurkolók igazságérzetét akarják kielégíteni, nem ugyanaz 😊 Brady már a 4. SB-t nyerte, kell valami muníció az ellentábornak is, halottba, mint az épp edzőváltáson átesett Falcons minek rúgjanak még egyet?

tetszettek volna kikapni a Colts-tól, akkor nem kellene eltiltásról beszélni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Együttérzésem.

De én megfejtettem az igazi összefüggést: ha valami olyan neved van, mint a Hazafiak, Szentek, akkor hatalmas büntetésre számíthatsz. Ha valami madárról nevezed el a csapatod, vagy telefontöltőről, akkor nincs semmi gond. Szóval lehet, hogy az NFL csapatot kellett volna Pelicansnak átkeresztelni, a New England meg lehetne mondjuk Salmons vagy Gulls vagy nem tudom milyen állat él a közelben.Gyurma Pappa
Mi a közös a Patriots-ban és a Saints-ben, ami nem igaz a Falcons-ra és a Browns-ra? Előbbi kettő nyert Super Bowlt (ráadásul a közelmúltban)... Az NFL-nél nagy marketingszöveg az erőviszonyok kiegyenlítése, hogy mindenki azt érezze, van esélye, ezért statuálnak példát a sikeres csapatokon és hagyják futni a gyengéketbaggio
Édes vagy, hogy egy viccet racionalizálni akarsz 😊 Nyilván nem komolyan írtam, amit mondtam, milyen hülyén nézne már ki egy arany-fekete pelikán?

több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Részemről is hat még a leszarom tabletta.

Az egészben az a gusztustalan, hogy a sorsolás is úgy lett kialakítva, hogy az NFL-nek a lehető legjobb időpontjában térhessen vissza Brady.

Gabonak igaza van, az hogy utólag mennyire nyertük meg a meccset és hogy a normál labdákkal még jobban picsáztuk el a Coltsot, az nem számít. Viszont akkor döntsék el, hogy mégis ki a felelős ezért. Mert ha kihozzák hogy csak Brady de Kraft és BB nem tudott róla (ahogy a jelentésben szerepel), akkor büntessék meg Bradyt, viszont a klubbot nem.

Aki jártas a szabálykönyvekben, az felvilágosíthatna, hogy pl mikortól beszélhetünk elévülésről? Vagy 30 év múlva is a SpyGate miatt fogunk nagyobb büntetéseket kapni?

Másrészt viszont, ha ennyire sérült a liga integritása, akkor az picit megmosolyogtató, hogy Rodgers kvázi vallomását még csak említésre sem méltatják. Mintha besétálnék a rendőrségre, majd mondanám az egyik épp ügyeletes rendőrnek, hogy jah egyébként megöltem 2 embert, majd kisétálnék.

Baggionak is igaza van, hogy ez direktbe csapat ellen irányult, amivel próbálják a liga egyensúlyát kiegyenlíteni. Más kérdés hogy ez a 4 meccs, valószínűleg semmire nem lesz elég, mert ugyanúgy PO esélyesek vagyunk, draftcetli fájóbb de túlélhetjük.

Kívánom Garoppolonak, mutassa meg, hogy méltó utódja lehet Bradynek.

#PatsNation baby

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Voice ott a kiemelt komment, nem hiszem el, hogy nem lehet többszöri felszólítás után megérteni, hogy hagyd ezt abba ebben a topic-ban, ha nagyon ki akarod írni magadból a gondolataidat, a deflategate-es téma nyitva áll

nem akarok hozzászólásokat törölni, de az ilyen jellegű, parttalan vitához vezető megmondásokat muszáj lesz, utoljára szólok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Már nem azért, de itt mindenki úgy írja, hogy "valószínű" és "lehet", ez már tény, egy véletlenért nem vennének el 2 picket és büntetnének ilyen összegre és tiltanának el egy korszakos játékost. Ezt kellene felfogni, ez nem egy esetleges forgatókönyv, ez tény, le voltak eresztve a labdák és úgy néz ki Brady tudott róla, különben nem ez és ilyen lenne a büntetés.Voice
Az a tény, hogy véletlenért nem vennének el cetliket? Tehát az NFL büntetéspolitikája ez elmúlt X évben teljesen egyértelmű, kiszámítható és konzekvens volt.
Gratulálok!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Azt nem fogja mindkét fél a szádba rágni, hogy igen nyomozás során ezt és ezt találtukVoice
A párszáz oldalas jelentés neked nem számít szájbarágásnak? Az már más, hogy a tartalma kb a nulla és a lószar közt van valahol. És az általad elején idézett szavak abból származnak, ráadásul a végén található konklúzióból.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sztem nyilvánvaló, hogy hogy manipuláltak a labdákkal, maguktól nem eresztettek le.
Az is nyilvánvaló, hogy nem lehetett bizonyítani az egészet, azt meg pláne nem, hogy ki tudott róla. Viszont az már többször is kiderült, hogy Goodellt ez nem érdekli, ha valaminek felmerül a gyanúja ott büntetés lesz.gabokocka
A liga nem az igazságszolgáltatás, ahol a vádlónak bizonyítania kell, az esküdtszéknek ki kell mondania a bűnösséget ahhoz, hogy büntetés legyen. Az NFL-t nem köti a bírósági/esküdtszéki bizonyítás, hozhat döntéseket gyanú alapján is. Sőt, gyakorlatilag csak gyanú alapján hoz döntést, hiszen "rendes" bírósági szintű tárgyalást egy ügyben sem tarthat. Anélkül meg bizonyíték sincs, csak gyanú. Erősebb, vagy gyengébb. A munkáltató is kirakja az alkalmazottat, ha azt gyanítja, hogy lenyúlta a kasszát, mindenféle "bizonyítás" nélkül. Egy nagy presztízsű klubból kizárnak, ha kiderül, hogy piás vagy, vagy kurvázol. Bizonyítás nélkül. Az NFL is egy civil társaság, nem kötik a jogállami bizonyítási szabályok.peterk2005
(A kiemelt részhez: szvsz ez ellentmondás, hogy derülhet ki valami bizonyíték nélkül?)
Külsős eseménnyel kapcsolatban szerintem igazad van. Ha az alkalmazottam lop egy áruházból, akkor engem nem terhel a bizonyítási kényszer, megkövetelhetem, hogy még csak gyanúba se keveredjen. Az ilyen dolgok vannak leírva az etikai kódexekben.
Ellenben, ha azt gyanítom, hogy az én pénzemet (a cégét) lopja, akkor erre hivatkozva csak akkor rúghatom ki, ha ezt bizonyítom. Vagy bizonyítani tudom a bíróság előtt. Mert biztos lehetek benne, hogy be fog perelni, ha csak vélelem alapján teszem ki a szűrét.

Btw melyik NFL büntetésnél fordult elő, hogy belső ügy gyanúja/vélelme alapján szabtak ki büntetést? Én hirtelen csak olyan (teljesen) be nem bizonyított eseteket tudok felidézni, amelyek külső esetek voltak. (Az összes családon belüli erőszak, nemi erőszak, lőfegyverrel való esetek.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
De abban is támogatnám a csapatot, ha az első négy meccsen nem lépnének egyáltalán pályára, érezze meg kicsit az NFL a hülyeségének a költségét (a TV közvetítések díját nem közvetlenül a csapatok kapják, hanem közösen elosztják az összes meccset. Az alapszakasz legnézettebb meccse lehetett volna a Steelers-Pats vagy Pats-Cowboys). LordTamas
Hagyjuk már ezt. Kiállnak Jimmy-vel, és megmutatja a csapat, hogy nem lehet letörni őket. Szerintem ez a legjobb válasz erre, nem a gyerekes besértődés. Közben persze majd lehet sarazni Goodell-t finoman.
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Már nem azért, de itt mindenki úgy írja, hogy "valószínű" és "lehet", ez már tény, egy véletlenért nem vennének el 2 picket és büntetnének ilyen összegre és tiltanának el egy korszakos játékost. Ezt kellene felfogni, ez nem egy esetleges forgatókönyv, ez tény, le voltak eresztve a labdák és úgy néz ki Brady tudott róla, különben nem ez és ilyen lenne a büntetés. Értem hogy ti annak kezelitek, mert nehéz elfogadni.

Azt nem fogja mindkét fél a szádba rágni, hogy igen nyomozás során ezt és ezt találtuk, illetve Brady sem fog a kamerák elé állni, hogy igen, tudtam hogy a rájátszás meccsen puhábbak voltak a labdák, mert így kedveztek a passzjátéknak, saját maga alatt ritkán vágja az ember a fát. Ha ezt várjátok, akkor az sokáig fog tartani. Brady sem fog tolni egy Lance Armstrong -t, közvetlen az SB megnyerése után, majd lehet 10 év múlva.

Látom jöttök ezzel, hogy akkor is nyertünk volna, ha szabályos labdák vannak, mert akkora volt a különbség.

1. Nem érdekel ez a része, sosem vontam kétségbe, így az ezzel mosdatást nem értem.

2. Ha máshogy alakul néhány dolog, akkor senki sem tudja mi lett volna a meccs kimenetele, te sem tudhatod, én sem, így ezt érvként felhozni bagatell.

No de, lehet hogy nem kellene a másik oldalt képviselnem, mert annyira nem hat meg ez a dolog, csak érdekes volt olvasni ezeket a véleményeket...

Hozzáteszem, hogy ez elég enyhe büntetés. Ha nekem kellett volna döntenem, újrajátszattam volna a meccset egy hétre rá az eset miatt, még ha ez sok mindennel járt is volna és persze a büntetés továbbra is fennállna.

Itt részemről lezárom a témát, új dolgot nem tudok mondani, a véleményem pedig ismeritek.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Együttérzésem.

De én megfejtettem az igazi összefüggést: ha valami olyan neved van, mint a Hazafiak, Szentek, akkor hatalmas büntetésre számíthatsz. Ha valami madárról nevezed el a csapatod, vagy telefontöltőről, akkor nincs semmi gond. Szóval lehet, hogy az NFL csapatot kellett volna Pelicansnak átkeresztelni, a New England meg lehetne mondjuk Salmons vagy Gulls vagy nem tudom milyen állat él a közelben.Gyurma Pappa
Mi a közös a Patriots-ban és a Saints-ben, ami nem igaz a Falcons-ra és a Browns-ra? Előbbi kettő nyert Super Bowlt (ráadásul a közelmúltban)... Az NFL-nél nagy marketingszöveg az erőviszonyok kiegyenlítése, hogy mindenki azt érezze, van esélye, ezért statuálnak példát a sikeres csapatokon és hagyják futni a gyengéket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sztem nyilvánvaló, hogy hogy manipuláltak a labdákkal, maguktól nem eresztettek le.
Az is nyilvánvaló, hogy nem lehetett bizonyítani az egészet, azt meg pláne nem, hogy ki tudott róla. Viszont az már többször is kiderült, hogy Goodellt ez nem érdekli, ha valaminek felmerül a gyanúja ott büntetés lesz.gabokocka
A liga nem az igazságszolgáltatás, ahol a vádlónak bizonyítania kell, az esküdtszéknek ki kell mondania a bűnösséget ahhoz, hogy büntetés legyen. Az NFL-t nem köti a bírósági/esküdtszéki bizonyítás, hozhat döntéseket gyanú alapján is. Sőt, gyakorlatilag csak gyanú alapján hoz döntést, hiszen "rendes" bírósági szintű tárgyalást egy ügyben sem tarthat. Anélkül meg bizonyíték sincs, csak gyanú. Erősebb, vagy gyengébb. A munkáltató is kirakja az alkalmazottat, ha azt gyanítja, hogy lenyúlta a kasszát, mindenféle "bizonyítás" nélkül. Egy nagy presztízsű klubból kizárnak, ha kiderül, hogy piás vagy, vagy kurvázol. Bizonyítás nélkül. Az NFL is egy civil társaság, nem kötik a jogállami bizonyítási szabályok.

Mindazonáltal én még mindig úgy látom, hogy emögött valami belső hatalmi harc lehet. Mégpedig nem csak az operatív vezetésben (Goodelléknél), mert az operatív vezetés nem merne egyedül nekimenni egy tulajnak. Itt inkább a tulajdonosok közötti hatalmi játszmáról lehet szó. Kraft és valaki, valakik között megromolhatott a korábbi jó viszony - ki tudja miért?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Ezt nem hiszem el...

Megkaptuk az utóbbi évek egyik legsúlyosabb büntetését az alapján, hogy lehet szándékosan eresztették le a labdákat, és lehet, hogy Brady tudott róla.

Ja, meg Brady nem akarta átadni a telefonját... tegye fel a kezét, aki átadná szívesen az őt vizsgáló ismeretlen, véleményes társaságnak a telefonját, amin a házastársával, barátaival folyó intim kommunikáció van. Másrészt, ha jól tudom, a szerződésben (csapat, vagy általános) nem szerepel ilyen kitétel, tehát nem követett el még szerződésszegést sem.

Egyébként meg nehogy már a Bountygate-el hasonlítsuk össze. Itt arról van szó, hogy, lehet szándékosan, kis mértékben leeresztett labdákkal játszották egy szarrá nyert meccs első félidejét, nem arról, hogy okozzunk maradandó sérülést az ellenfél kulcsjátékosainak. (Aminek a túlzott büntetésével, névszerint Payton eltiltásával, szintén nem értettem egyet).

Ocsmány egy képmutató, álságos banda ez a Goodell féle csapat, meg az amcsi sajtó egy része.

K*rva nagyot nevetnek, ha ezek után legalább az AFC döntőig mennénk. De abban is támogatnám a csapatot, ha az első négy meccsen nem lépnének egyáltalán pályára, érezze meg kicsit az NFL a hülyeségének a költségét (a TV közvetítések díját nem közvetlenül a csapatok kapják, hanem közösen elosztják az összes meccset. Az alapszakasz legnézettebb meccse lehetett volna a Steelers-Pats vagy Pats-Cowboys).

Mindenidők legjobb SB-ját megnyertük (labdákhoz nem is ért senki), a "leszarom" tabletta simán hat még egy évig is 😊.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Együttérzésem.

De én megfejtettem az igazi összefüggést: ha valami olyan neved van, mint a Hazafiak, Szentek, akkor hatalmas büntetésre számíthatsz. Ha valami madárról nevezed el a csapatod, vagy telefontöltőről, akkor nincs semmi gond. Szóval lehet, hogy az NFL csapatot kellett volna Pelicansnak átkeresztelni, a New England meg lehetne mondjuk Salmons vagy Gulls vagy nem tudom milyen állat él a közelben.

több mint 8 éve
jules New England Patriots 101 — ideasokszart@gmail.com
Azt nem érted, hogy itt nem magáról a meccsről van szó, hanem az azt megelőző aktusról.
Hogy utána mi történt senkit nem érdekel (igazából az előtte levő se, de az már a Goodell liga sajátossága).gabokocka
arra reagáltam, hogy van olyan aki komolyan elhiszi, hogy emiatt nyertünk, ennyi

a többi cirkusz számomra említésre sem méltóZERO_L
aki valaha sportolt, tudja, hogy mik a stiklik. fellocsolnia pályát, 8 nm öltözőt adni a 20 fős csapatnak, melegítsenek ők a szar labdákkal, stb. millió dolog. és én ezeket annyira a sport részének tartom, hogy igazán nem sikerült felháborodnom az "ügyön", ami erős koncepciós vonásokat mutat és szerintem eltúlzott mind a porkavarás, mind a büntetés. persze, nem ugyanaz a megye 2, mint az nfl, de sajnos ilyen szempontból nem tudom különválasztani, röstellem, de szeretem a csibészséget.

DE. ha xy beáll időhúzó cserének 5-0-nál, ellenben lejárt az igazolása, és ez ki is derül, akkor bizony 0-3 lesz a vége. mert ez is benne van, és mindegy, hogy 5, vagy 6-0-ból csinálunk a zöld asztal mellett 0-3-t. tehát ez a nem befolyásolta a meccs eredményét érv szerintem hanyagolandó...jorge
...inkább lejárt az igazolása, mint nem...

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."
több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Azt nem érted, hogy itt nem magáról a meccsről van szó, hanem az azt megelőző aktusról.
Hogy utána mi történt senkit nem érdekel (igazából az előtte levő se, de az már a Goodell liga sajátossága).gabokocka
arra reagáltam, hogy van olyan aki komolyan elhiszi, hogy emiatt nyertünk, ennyi

a többi cirkusz számomra említésre sem méltóZERO_L
aki valaha sportolt, tudja, hogy mik a stiklik. fellocsolnia pályát, 8 nm öltözőt adni a 20 fős csapatnak, melegítsenek ők a szar labdákkal, stb. millió dolog. és én ezeket annyira a sport részének tartom, hogy igazán nem sikerült felháborodnom az "ügyön", ami erős koncepciós vonásokat mutat és szerintem eltúlzott mind a porkavarás, mind a büntetés. persze, nem ugyanaz a megye 2, mint az nfl, de sajnos ilyen szempontból nem tudom különválasztani, röstellem, de szeretem a csibészséget.

DE. ha xy beáll időhúzó cserének 5-0-nál, ellenben lejárt az igazolása, és ez ki is derül, akkor bizony 0-3 lesz a vége. mert ez is benne van, és mindegy, hogy 5, vagy 6-0-ból csinálunk a zöld asztal mellett 0-3-t. tehát ez a nem befolyásolta a meccs eredményét érv szerintem hanyagolandó...
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Azt nem érted, hogy itt nem magáról a meccsről van szó, hanem az azt megelőző aktusról.
Hogy utána mi történt senkit nem érdekel (igazából az előtte levő se, de az már a Goodell liga sajátossága).gabokocka
arra reagáltam, hogy van olyan aki komolyan elhiszi, hogy emiatt nyertünk, ennyi

a többi cirkusz számomra említésre sem méltó



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Amúgy mi van ha ez csak hype és tudják lesz felebezés és azon meg majd enyhítenek a büntin? Csak hogy még hetekig legyen min csámcsogni?

több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Azt nem érted, hogy itt nem magáról a meccsről van szó, hanem az azt megelőző aktusról.
Hogy utána mi történt senkit nem érdekel (igazából az előtte levő se, de az már a Goodell liga sajátossága).gabokocka
Akkor ha előtte lévő aktus, akkor a liga saját magát hugyozza le, hisz a bírók alkalmatlanok a meccs körülményeinek a biztosítására.
Eltiltották őket? Lesz szankció?
Itt leengedett lasztik a Jets ellen meg 16 psi-s lasztik voltak. Biztos lenne még...

több mint 8 éve
GOSB-4 New England Patriots 31
Mondjuk azt nem tudom mit vártatok, miután kiderült a csalás, hogy nem lesz semmi vagy csak ejnye-bejnye? Én még erősnek sem érzem a büntetést. Itt meg egyesek majdnem falnak mennek, 4 meccsért meg 2 pickért, szerintem elég enyhe egy PO meccs befolyásolásáért...Voice
semmi sem lett bebizonyítva, a meccset meg főleg nem befolyásolta. az igaz, hogy etikátlan a dolog, amennyiben szándékos volt, még ha nem is befolyásolta a meccset, akkor jogos valamilyen büntetés. de pl a vikings a szándékos és szabályellenes labdamelegítésért 30.000 dollár büntetést kapott öszevissz, ott voltak konkrét bizonyítékok stb. de erre pl rá kellett google-znom tegnap, mert nem nagyon volt benne a hírekben egyfolytában.. van még számtalan példa. jogos a büntetés, de szerintem nagyon nagyon fölélőttek, tekintve a szabálytalanság mértékét. igen, én ejnyebejnyre számítottam, meg egy kisebb pénzbüntetésre, ez lett volna következetes döntés.

+: ennyi erővel a Ravens is kaphatna büntetést, mert nem nagyon hiszem, hogy nem tudtak Rice ügyben semmit, és nem tettek azért, hogy el legyen tussolva a dolog. De ha nem is tudtak, az előző pár komment alapján a nem tudás nem kifogás. A félreértések elkerülése végett leszögezném, hogy szerintem jogosan nem kaptak büntit, de ha következetesek akarunk lenni, akkor járt volna.winston
Azt nem tudom felfogni, hogy tudsz egy sikra helyezni, egy pályán kívül történt esetet, egy PO meccs befolyásolással, de remélem meg tudod majd magyarázni.

Rice esetében semmi szükség a ligára, az polgári peres ügy, ha akarják intézzék el ott a rendőrség közreműködésében, míg ez a liga ellen vétett, intézze el a liga.

Komolyan felfogni nem tudom, emberek ilyen különböző eseteket, hogy tudnak összekötni.Voice
Szia!

Ne haragudj de kezd előről!

A Ti esetetek biztos, a miénk még a valószínűhöz sem közelít.

Egy db. biztos tény van: a labdacipelő kb. 90s-re bement a mellékhelyiségbe.

Ezen kívül még a jelentés sem állítja a befolyásolást. TE igen.

Miközben még azt sem tudják melyik műszerrel+ ki mért+nincsen kiinduló adatsor+nem mérték meg az összes labdát+a Colts labdái is (4-ből 3) nem volt ok.+nyertünk 37ponttal.

+ 1tény:
Nem befolyásolták a labdák az eredményt.

Ezek után azt kívánom Neked, hogy probably alapján keveredj büntető ügybe, vagy a családod és alaposan ítéljenek el első fokon és majd meglátjuk mennyire kevesled a büntit.

Üdv Hater!

GOSB6
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
már ott nevetséges az érvelésed hogy "PO meccset befolyásolt"

amőbáknak még egyszer:
SEMMI SEM MÚLT A LABDÁN!!!ZERO_L
Csak zárójelben, amikor elméletileg manipulálták a labdákat, még nem tudták, hogy ezer pont lesz a különbség a két csapat között.
Atlétikában se hivatkozhat egyetlen doppingoló sem arra, hogy sokkal nyertem, ha nem koxolok akkor is nyertem volna, igaz csak feleannyival.gabokocka
Az egyik legnagyobb csalást épp az a colts úszta meg aki még nyomta is pr-ból.
Suck for Luck.
Aztán ebből pl. szar se lett, pedig az a legnagyobb csalás, hogy direkt veszitek, hogy aztán én húzhassam ki a következő 15 év franchise irányítóját, aki mellesleg rohadtul jó. Az volt a csalás.
Sejthették, hisz előtte 2x is bucira lettek verve.
Példát statuálnak a Patscel.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Azt nem érted, hogy itt nem magáról a meccsről van szó, hanem az azt megelőző aktusról.
Hogy utána mi történt senkit nem érdekel (igazából az előtte levő se, de az már a Goodell liga sajátossága).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.