New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Látjuk is a Pats meccseket, vagy csak nézzük?

Nagyjából egy éve nem futunk ebben erős védelmek ellen. Ha valaki szeretné egy adott pillanathoz kötni: amikor Suh hátrabaszarinotta a 10 yardosról 5-6 méterre a RB-et. (Ha jól emlékszem, Vereen-t.)
tomi-tomi
Szép mondás, kár hogy nem igaz.

A Belichick érában 2db olyan év volt, amikor számottevő futójáték volt. 2004-ben, amikor a Bengalstól lenyúltuk Corey Dillont. Aztán 2010-ben, amikor teljesen érthetetlen módon az Ügyvédi Iroda néven emlegetett hosszú nevű srác 1000 yard fölé jutott. Dillon nagyszerű RB volt már azelőtt is, hogy idekerült, tőle nem volt meglepő, hogy 1000yard fölé jutott. De egyébként meg annyira nem számított a játéka az összképben, hogy csak na. Még volt egy gyengébb éve és el is küldtük Isten hírével.

A többi időben nálunk a futójátékot Kevin Faulk és a hozzá nagyon hasonló, jó elkapó kezű RB-k jelentették. Szeretném, ha nem tévesztene meg, hogy némelyik játékos el-elkapott pár jó meccset. Még a nagy táncmester L. Marooneynek is volt szép meccse, méghozzá rájátszásban.

Ennek számtalan oka van. De leginkább talán az, hogy mi a fenének költsünk pénzt olyasmire, amit nem tudunk használni. Amikor az O line első és legfontosabb feladata, hogy a Nemzet Kincsét védje, akkor nyilván kevésbé lesz alkalmas futásblokkolásra. Mankins kiváló volt ebben. Megmentette ez a helyét? Nem.

Belichick fejében a RB egy rendkívül sokoldalú állatfajta. Extra blokkoló a fal mellé. Elkaphat passzt. Csodás! Már majdnem TE, kár, hogy egy vonással hátrábbról kell indulnia. Régebben (értsd 10-12 éve), még előfordult, hogy évente 2-3-szor megpróbáltunk egy direkt snappet. Ma már elő nem fordulhat, hogy nem Brady kezébe nyomják (hajítják) a bőrt. De egyébként ott van a fejében a lehetőség, hogy a futó esetleg futhat is. Ha például orkán erejű a szél. Vagy megsérül a starter QB.

Szóval nemcsak nézzük a meccseket, hanem emlékszünk is rájuk. Immár 12 éve.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Az emberek 99%-nál a pohár tele van és örülünk a győzelemnek, főleg úgy, hogy az O kb 60%-t tolt, főleg az őrülten sok droppal. Csak ki-ki vérmérséklete szerint néhány hibára felhívja a figyelmet.
Sanszos, hogy holnap BB-ék sem csak dicsérő szavakkal fogják illetni a csapatot😊
(elismerem, hogy BB-ék is szépen keverik a kártyát, ma tényleg úgy fogtuk a futást, hogy öröm volt nézni)
Csütörtökön meg már jön a Miami, aki remélhetőleg ma kimákolta magát, és csütörtökre már nem jut több😊
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Látjuk is a Pats meccseket, vagy csak nézzük?

Nagyjából egy éve nem futunk ebben erős védelmek ellen. Ha valaki szeretné egy adott pillanathoz kötni: amikor Suh hátrabaszarinotta a 10 yardosról 5-6 méterre a RB-et. (Ha jól emlékszem, Vereen-t.)

Azóta elég jól működik a futás felváltása rövid, gyors passzokkal. Persze, elképzelhető, hogy lesz ilyen vereség, de egyelőre ez elég megfelelő stratégiai megközelítésnek tűnik, főleg ennyi jó skill játékossal. Ha LaFell nem ma tartja a drop parádéját, akkor TB kb. 80%-kal passzol 400+ yard-ot. A Liga vitathatatlanul legjobb védelme ellen. Komolyan, mi kellene még?!?!

Ja, az OL lekezeli az elit Jets DL-t. Igazán jelentéktelen körülmény, hogy az LT hat éve nem játszott LT-t, az RT tavaly blokkoló TE-et játszott, a C UDFA újonc, a RG 4. körös újonc és a LG kisebb sérüléssel játszott. Az egyetlen csere az idén még pályát sem látott Wendell. Elég szar, na!

Igen, én is agyfaszt kaptam, hogy Decker sorra megcsinálta a 3rd&long játékokat (ráadásul többször ugyanazzal a playhívással). De, még nagyobb agyfasz lett volna, ha szarrá futnak minket. Fogtuk a futást, Fitz kapitány ügetéseire is ügyelni kellett; valahol engednie kellett a rendszernek - a Pats védelem nem elit! Ez ma a secondary volt, érzésem szerint összességében vállalható mértékben égették meg őket. Brandon Marshall elég csendes napot zárt, Kerley egyszer megverte az UDFA újonc Coleman-t és Butler nem bírt 3rd down-okon Decker-rel. 20 ponton tartottak egy 26 pontos Off-t. Mellesleg a legjobb szituációs pass rusher nélkül.

Egyébként meg ilyen egy normális NFL meccs, ha jó az ellenfél. Mindent megtesz a győzelemért, kihasználja a saját erősségeit, felnagyítja a másik gyengeségeit. Ne a Titans elleni 59-0, nem a Jags elleni ötvensok - huszonkevés és a blowout-ok sora legyen a Pats-ról alkotott véleményünk alapja, hanem az ilyen meccs. Megvertük jó játékkal az AFC egyik legjobb csapatát.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Tök igaz. Én a második negyedben - a sikeres Jets TD drive és az O szenvedése után - már a vereséget vizionáltam. Komoly tartásról tanúbizonyságot téve felőrölték őket, passzjátékkal a liga legjobb secondaryje ellen. Az O-fal egyébként szépen megvédte Bradyt a második félidőben, jó volt a félidei elemzés. De ettől még kellene futás és a secondary is átlag alatti.
Burkus
Ez ma igazán a védelmek meccse volt és ebből még ezzel a sec-kel is jól jöttünk ki.

Az edzői stáb is nagyot ment ma. Mert szemmel láthatóan náluk is volt félidei elemzés, a 3. negyed elején be is intettek nekünk, de erre is talált megoldást a stáb.

Azt kell mondjam, hogy JMD és Patricia is zseniális dolgokat csinál. Ez teljesen a Weis, Crennel időszakot idézi.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A D úgy ahogy van, katasztrófa.
Szvsz BB-ék elgonolkodhatnának azon, hogy a playbookot a játékosaink képességeihez igazítják, s visszaveszünk a man-to-manből...
Gyulus
A DB-kről, vagy az egész D-ről beszélsz most? HT-t meg Collinst például nem bántanám .)
Minitron
A front7 is adós azzal, hogy érdemben nyomást gyakoroljon a QB-ra. Teszem azt, akár 3-4 emberrel is. Ebben HT és Collins is beletartozik, bár kb. rájuk a legkevesebb a panasz...

Nem lenne ekkora gáz a CB-sor, csak hát az előre várt pass rush sincs meg 😕
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Blountot sokszor a vonal mögött fogták meg. Az talán inkább a fal hibája. Mondjuk ki: ez az O line nem tudja segíteni a futójátékot.

A másik dolog, amit azért illene tudomásul venni, a liga egyik legerősebb csapata ellen játszottunk, akik ráadásul csoportriválisaink. Így is feltettünk 30 pontot a táblára. Szóval fanyalgás helyett el kellene ismerni a csapatot.

Ez egy hatalmas győzelem volt, egy komoly ellenfél ellen!
Kollega
Blountot sokszor a vonal mögött fogták meg. Az talán inkább a fal hibája. Mondjuk ki: ez az O line nem tudja segíteni a futójátékot.

A másik dolog, amit azért illene tudomásul venni, a liga egyik legerősebb csapata ellen játszottunk, akik ráadásul csoportriválisaink. Így is feltettünk 30 pontot a táblára. Szóval fanyalgás helyett el kellene ismerni a csapatot.

Ez egy hatalmas győzelem volt, egy komoly ellenfél ellen!
Kollega
Tök igaz. Én a második negyedben - a sikeres Jets TD drive és az O szenvedése után - már a vereséget vizionáltam. Komoly tartásról tanúbizonyságot téve felőrölték őket, passzjátékkal a liga legjobb secondaryje ellen. Az O-fal egyébként szépen megvédte Bradyt a második félidőben, jó volt a félidei elemzés. De ettől még kellene futás és a secondary is átlag alatti.
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Brady-vel megint eszméletlen mennyiséget dobattak (34/54). Ezt nem lehet eredményesen csinálni hosszútávon.Kellene a futás is.
HanSolo
Azt én sem tudom, meddig meg ez futás nélkül így. A múltban éppen a Jets volt, aki ez ellen ki tudott találni valamit (2009-ben pl. amikor Mosst és Welkert is levették a pályáról), de itt is biztos megtalálja valaki az ellenszert. Azért szeretném egyszer megtudni, hogy mit tett/nem tett/mondott/nem mondott Jonas Gray, hogy ebben a RB corpsba sem fért be. Ezt a Blountot nem véletlen tették ki a Steelersből, csak nem értem, mit eszik rajta BB.

Ezzel a CB kollekcióval egy komoly O ellen öngyilkosság lesz pályára lépni. Képzelem mit tenne velük pld. Rodgers. Nem baj, átnézzük az elmúlt öt év visszavonult CB kollekcióját, hátha sikerül aktiválni valakit.
Burkus
félre ne érts, szerintem is hagyott a cb-k mai teljesítménye kívánnivalót maga után, de...ha végignézem a rosterünket, ez az egyetlen pozíció, ahol talán nem ütjük meg az nfl átlagot, nincs olyan hogy komplett csapat, valahol muszáj spórolni. emellett ma egyértelműen a futás megállítása volt az elsődleges cél, és mccourty gyak folyamatosan marshallra segített be. így maradt a butler-decker párharc, amit ma decker nyert, de ez messze nem került a meccsünkbe. kb attól függően, hogy mi az ellen erőssége, mindig valami mást szidunk, máskor meg a futást nem tudjuk megállítani stb. olyan nem lesz, hogy 50-50 futott meg passzolt yardon tartjuk az ellent. nem mondom, hogy kizárt, de én meg lennék lepve, ha idén még komoly új cb-t hoznánk a csapathoz..btw közben csendben ryan elég komoly 3 meccset rakott össze, végre látni nála az eddig hiányzó konzisztensen jó játékot. nyilván csütörtökön meg őt fogják szétszedni😀
triangle
Ezzel nem értek egyet,azért ma Ryan mellett is voltak főleg 3rd down szituációkban komoly elkapasok, sztem neki sem volt túl jó meccse,mint ahogy egyik CBnek sem. Ninko végre kezd magára találni, nagyot játszott ma.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Közben néztétek a mai meccs eredményeket?
Jó pár derbi igen érdekesen alakult.

több mint 8 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
Brady-vel megint eszméletlen mennyiséget dobattak (34/54). Ezt nem lehet eredményesen csinálni hosszútávon.Kellene a futás is.
HanSolo
Azt én sem tudom, meddig meg ez futás nélkül így. A múltban éppen a Jets volt, aki ez ellen ki tudott találni valamit (2009-ben pl. amikor Mosst és Welkert is levették a pályáról), de itt is biztos megtalálja valaki az ellenszert. Azért szeretném egyszer megtudni, hogy mit tett/nem tett/mondott/nem mondott Jonas Gray, hogy ebben a RB corpsba sem fért be. Ezt a Blountot nem véletlen tették ki a Steelersből, csak nem értem, mit eszik rajta BB.

Ezzel a CB kollekcióval egy komoly O ellen öngyilkosság lesz pályára lépni. Képzelem mit tenne velük pld. Rodgers. Nem baj, átnézzük az elmúlt öt év visszavonult CB kollekcióját, hátha sikerül aktiválni valakit.
Burkus
félre ne érts, szerintem is hagyott a cb-k mai teljesítménye kívánnivalót maga után, de...ha végignézem a rosterünket, ez az egyetlen pozíció, ahol talán nem ütjük meg az nfl átlagot, nincs olyan hogy komplett csapat, valahol muszáj spórolni. emellett ma egyértelműen a futás megállítása volt az elsődleges cél, és mccourty gyak folyamatosan marshallra segített be. így maradt a butler-decker párharc, amit ma decker nyert, de ez messze nem került a meccsünkbe. kb attól függően, hogy mi az ellen erőssége, mindig valami mást szidunk, máskor meg a futást nem tudjuk megállítani stb. olyan nem lesz, hogy 50-50 futott meg passzolt yardon tartjuk az ellent. nem mondom, hogy kizárt, de én meg lennék lepve, ha idén még komoly új cb-t hoznánk a csapathoz..btw közben csendben ryan elég komoly 3 meccset rakott össze, végre látni nála az eddig hiányzó konzisztensen jó játékot. nyilván csütörtökön meg őt fogják szétszedni😀
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Én úgy gondolom ,hogy az O line egész jó volt passz blokkban,ez ellen a D line ellen tkp 2 sack egy egész elfogadható eredmény, igaz többnyire TB is nagyon gyorsan szabadult a labdatol. Lewis meg White meg teljesen más kávéház

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
a következő meccsig minden elkapónk még a wc-re is labdával a kezében fog menni...
gordon
Dola is? 😊
ervinator
Ja, de ő csak szolidaritásból😀
több mint 8 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Az milyen már, hogy a csapat legjobb futója egy bizonyos Tom Brady 15 futott yarddal....😂😂😂
kolok1972
És az milyen, hogy a nettó futott yard összesen 16... :p
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Blountot sokszor a vonal mögött fogták meg. Az talán inkább a fal hibája. Mondjuk ki: ez az O line nem tudja segíteni a futójátékot.

A másik dolog, amit azért illene tudomásul venni, a liga egyik legerősebb csapata ellen játszottunk, akik ráadásul csoportriválisaink. Így is feltettünk 30 pontot a táblára. Szóval fanyalgás helyett el kellene ismerni a csapatot.

Ez egy hatalmas győzelem volt, egy komoly ellenfél ellen!

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Brady-vel megint eszméletlen mennyiséget dobattak (34/54). Ezt nem lehet eredményesen csinálni hosszútávon.Kellene a futás is.
HanSolo
Azt én sem tudom, meddig meg ez futás nélkül így. A múltban éppen a Jets volt, aki ez ellen ki tudott találni valamit (2009-ben pl. amikor Mosst és Welkert is levették a pályáról), de itt is biztos megtalálja valaki az ellenszert. Azért szeretném egyszer megtudni, hogy mit tett/nem tett/mondott/nem mondott Jonas Gray, hogy ebben a RB corpsba sem fért be. Ezt a Blountot nem véletlen tették ki a Steelersből, csak nem értem, mit eszik rajta BB.

Ezzel a CB kollekcióval egy komoly O ellen öngyilkosság lesz pályára lépni. Képzelem mit tenne velük pld. Rodgers. Nem baj, átnézzük az elmúlt öt év visszavonult CB kollekcióját, hátha sikerül aktiválni valakit.
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
a következő meccsig minden elkapónk még a wc-re is labdával a kezében fog menni...
gordon
Dola is? 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Az milyen már, hogy a csapat legjobb futója egy bizonyos Tom Brady 15 futott yarddal....😂😂😂

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
a következő meccsig minden elkapónk még a wc-re is labdával a kezében fog menni...
több mint 8 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Brady-vel megint eszméletlen mennyiséget dobattak (34/54). Ezt nem lehet eredményesen csinálni hosszútávon.Kellene a futás is.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tíz fölé mentünk végül dropokban? Az azért félelmetes, hogy ennyire egyoldalú csapattal is így haladunk 😊 Nem lesz ez rossz 😊

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Legyünk optimisták: ilyen rossz játékkal és ennyi droppal is nyertünk ráadásul 30 pontot is felraktunk.
DE!
Ahogy az eredménykövetőben sem értettem: Butler-Deckernél a súly, Ryan-Marshallnál a magassági különbséget rossz volt nézni. Tényleg kéne valaki...
Ennyire egysíkú játékot játszani? Néha azért tényleg kéne egy-két futás.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
A D úgy ahogy van, katasztrófa.
Szvsz BB-ék elgonolkodhatnának azon, hogy a playbookot a játékosaink képességeihez igazítják, s visszaveszünk a man-to-manből...
Gyulus
A DB-kről, vagy az egész D-ről beszélsz most? HT-t meg Collinst például nem bántanám .)

több mint 8 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
W és ráadásul komoly sérülés nélkül. a vége big boy foci volt, ami meg előtte volt....ma nagyon offon volt a 3rd down D és a wr-ek is. lewis is kell vissza mint egy falat kenyér. lesz mit videózni..
több mint 8 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Lafellt nem lett volna még a pályára engedni (majd pedig fent hagyni), fejben nagyon nem volt még ott... ellenben most 'dola>Edelman, megveszekedett elkapásai voltak.

A D úgy ahogy van, katasztrófa.
Szvsz BB-ék elgonolkodhatnának azon, hogy a playbookot a játékosaink képességeihez igazítják, s visszaveszünk a man-to-manből...
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
De hát mikor vertük őket utoljára egy egész TD-vel?

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Na végre egy izgalmas és nehéz meccs... volt bajunk rendesen, jó csapat ez a Jets leszámítva ezt az utolsó pár perces bénázást

Brady GOD mode-ban tolja, ennyi droppolt labda mellett ilyen jól játszani, egyszerűen hihetetlen (és persze Dola is hatalmas volt)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/