New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A bye weekhez elég a Titans ,Miami meccset nyerni,de meg kell verni mindenkit és kész! Azt nem vágom,hogy ha a Bengalsszal ugyanúgy állunk,akkor mi dönt? (Már a #1 seed miatt ,mert azt tudom ,hogy a Broncosnal a bukta miatt nem jó a tie break)
kolok1972
1. Head-to-head (best won-lost-tied percentage in games between the clubs). <- ez ugye nem játszik
2. Best won-lost-tied percentage in games played within the division. <- ebben jobban állunk (4-0 vs. 4-1)
3. Best won-lost-tied percentage in common games. <- ez így első ránézésre négy csapat (PIT, BUF, HOU, DEN), itt is jobban állunk, 4-1 vs. 2-2. És egy Broncos meccse van a Bengalsnak.
4. Best won-lost-tied percentage in games played within the conference. <- ebben is jobban állunk (8-1 vs. 8-2)
Csabiii
A 2. pont nem érdekes, az csak azonos csoporton belül dönt. A 3. pont számít, és az már nem tud megfordulni; a Bengals ellen miénk a tie breaker. A Broncos ellen nekik kell szurkolni, győzelmük esetén belefér még egy vereség az első kiemeléshez.


Sejtettem én, csak gondoltam megkérdezem inkább... Csak ugye azért furcsa, hogy ő van a top WR-eken, mert itt év közbe többen ekézték, most meg lenulláz ilyen Hopkinsokat... 😊
Daunte_Brady
Ryan kapja általában a nagyobb testű #1 elkapókat (Marshall, DT stb.), Butler a fürgébbeket. Ryan ilyen esetben mindig kap safety segítséget, Butler nem. Butler-rel egyébként is inkább hajlamosak szigetet játszatni. (Már tavaly is így használta BB a CB párost: matchup alapján választott elkapót, a jobbik elkapóra tette még a safety segítséget és végig adott emberen maradt a CB.) Jövőre jó kis gárda lesz belőlük kiegészülve a sérültekkel.
Btw Arrington fizetéséért (akinek a hiánya a legfájóbb 😊 ) dolgozik ugyanazon a szinten a komplett CB corps.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Csabiii New England Patriots 198
A bye weekhez elég a Titans ,Miami meccset nyerni,de meg kell verni mindenkit és kész! Azt nem vágom,hogy ha a Bengalsszal ugyanúgy állunk,akkor mi dönt? (Már a #1 seed miatt ,mert azt tudom ,hogy a Broncosnal a bukta miatt nem jó a tie break)
kolok1972
1. Head-to-head (best won-lost-tied percentage in games between the clubs). <- ez ugye nem játszik
2. Best won-lost-tied percentage in games played within the division. <- ebben jobban állunk (4-0 vs. 4-1)
3. Best won-lost-tied percentage in common games. <- ez így első ránézésre négy csapat (PIT, BUF, HOU, DEN), itt is jobban állunk, 4-1 vs. 2-2. És egy Broncos meccse van a Bengalsnak.
4. Best won-lost-tied percentage in games played within the conference. <- ebben is jobban állunk (8-1 vs. 8-2)
5. Strength of victory.
6. Strength of schedule.
7. Best combined ranking among conference teams in points scored and points allowed.
8. Best combined ranking among all teams in points scored and points allowed.
9. Best net points in common games.
10. Best net points in all games.
11. Best net touchdowns in all games.
12. Coin toss

Magyarul, ha jól számolom, ha a CIN veri a DEN-t, a Pats nyeri a következő két meccsét, akkor tuti a 1st seed. Meg persze még vagy száz másik lehetséges variáció... 😊 Aztán ha valamit elnéztem, majd jól kijavítotok 😛
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
A bye weekhez elég a Titans ,Miami meccset nyerni,de meg kell verni mindenkit és kész! Azt nem vágom,hogy ha a Bengalsszal ugyanúgy állunk,akkor mi dönt? (Már a #1 seed miatt ,mert azt tudom ,hogy a Broncosnal a bukta miatt nem jó a tie break)

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
Hogy őszinte legyek én inkább a denvernek szurkolnék, fázom ettől a steelers offense-től. De nyerjünk még 3at aztán jön aki jön 😀
gordon
Elkezdtem a mondatom után pötyögni, hogy utána már azért ne szurkoljunk a Steelersnek, mert erősek, de persze kitöröltem😊
Egy érdekesség:félig meddig a mi kezünkben van (ha jövő héten nyer a Steelers), hogy ki lesz PO-s. 2 hét múlva ha ütjük a Jetset, azzal hozzuk helyzetbe a Steelers.
több mint 8 éve
Daunte_Brady New England Patriots 95
A Butler-Ryan duó oldalt védekezik, vagy Ryan csak besunyult 1. Cb-nek? DT-t is ő fogta a Denver ellen, ma meg ugye Hopkinst kapcsolta le...
Daunte_Brady
Nekem mindkét meccsen úgy tűnt hogy az ember volt leosztva nem az oldal...
Castleai01
Sejtettem én, csak gondoltam megkérdezem inkább... Csak ugye azért furcsa, hogy ő van a top WR-eken, mert itt év közbe többen ekézték, most meg lenulláz ilyen Hopkinsokat... 😊

"So wasn't it a little shady when this quarterback named Brady,
Suddenly became a mega star,
Wasn't it a bit confusing when this coach who's used to losing,
Earned the reputation that he's smart
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Pedig nem kellett volna aggódni, csak hamarabb megnézni, hogy Höri fogja közvetíteni a meccset 😊
ZERO_L
Igen, Höri a mi emberünk! 😊

Mayo egyre gyorsabbnak tűnik, idény végére akár használható lesz teljes értékűen. Az új CB nagyon jól szállt be. Ráadásul fontos lyukat tömne be, slot WR-ek ellen liga alja vagyunk. A védelem rendben lesz PO-ra, Easley jókat nevetgélt Sheard FF-ja után - szerintem ő nem súlyos. DMC meg pihen egy-két hetet legfeljebb, Harmon addig bőven megfelel. Visszajön HT, a front7 állat lesz, a Butler-Ryan duó szép csendben ligaelit, jó safety van dögivel.

A támadófalat kell még egy kicsit hegesztgetni, de fejlődnek. Néhány elváltáson kívül még Vollmer tűnt a leganyátlanabbnak. Danny-t kéne pihentetni egy kicsit, rajta sokkal jobban érezni a sérülést, mint Gronk-on. Az elkapókkal kéne még megbeszélni, hogy miért is dobja TB nekik a labdát.
tomi-tomi
Leonard jó lesz slotba, Ryan pedig egyre jobb a szélen. Aki nekem még nagyon tetszett az Brown volt. Folyamatosan fejlődik. De ma igazán állat Sheard volt, nagy igazolás. Szituációs rusherként 3 meccset kihagyva is van már 6 sackje, 3FF-je és folyamatos nyomást generál Ninkoval rotálva. Mondjuk a második FF nél kicsit korán örült, szerencséje volt, hogy Brown gyorsan reagált és összeszedte 😀

a következő héten drukkoljunk egy picit a steelersnek, hogy verjék a vadlovakat, aztán a 3 meccsből 2-t már csak behúzunk és megvan a 1st seed, mögöttünk nagy gyilok lesz...
NB2
Hogy őszinte legyek én inkább a denvernek szurkolnék, fázom ettől a steelers offense-től. De nyerjünk még 3at aztán jön aki jön 😀
gordon
Ha mindenki egészséges lesz,otthon senkitől sem kell fáznunk a PO-ban,de azzal tökéletesen egyetértek,hogy nyugodtabb lennék nem jutna PO-ba a Steelers.Így van,ott nyerjen a Denver,a Bengals meg verje meg a Denvert és akkor rendben vagyunk.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Castleai01 New England Patriots 1 529 — Patriots fan
A Butler-Ryan duó oldalt védekezik, vagy Ryan csak besunyult 1. Cb-nek? DT-t is ő fogta a Denver ellen, ma meg ugye Hopkinst kapcsolta le...
Daunte_Brady
Nekem mindkét meccsen úgy tűnt hogy az ember volt leosztva nem az oldal...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Pedig nem kellett volna aggódni, csak hamarabb megnézni, hogy Höri fogja közvetíteni a meccset 😊
ZERO_L
Igen, Höri a mi emberünk! 😊

Mayo egyre gyorsabbnak tűnik, idény végére akár használható lesz teljes értékűen. Az új CB nagyon jól szállt be. Ráadásul fontos lyukat tömne be, slot WR-ek ellen liga alja vagyunk. A védelem rendben lesz PO-ra, Easley jókat nevetgélt Sheard FF-ja után - szerintem ő nem súlyos. DMC meg pihen egy-két hetet legfeljebb, Harmon addig bőven megfelel. Visszajön HT, a front7 állat lesz, a Butler-Ryan duó szép csendben ligaelit, jó safety van dögivel.

A támadófalat kell még egy kicsit hegesztgetni, de fejlődnek. Néhány elváltáson kívül még Vollmer tűnt a leganyátlanabbnak. Danny-t kéne pihentetni egy kicsit, rajta sokkal jobban érezni a sérülést, mint Gronk-on. Az elkapókkal kéne még megbeszélni, hogy miért is dobja TB nekik a labdát.
tomi-tomi
Leonard jó lesz slotba, Ryan pedig egyre jobb a szélen. Aki nekem még nagyon tetszett az Brown volt. Folyamatosan fejlődik. De ma igazán állat Sheard volt, nagy igazolás. Szituációs rusherként 3 meccset kihagyva is van már 6 sackje, 3FF-je és folyamatos nyomást generál Ninkoval rotálva. Mondjuk a második FF nél kicsit korán örült, szerencséje volt, hogy Brown gyorsan reagált és összeszedte 😀

a következő héten drukkoljunk egy picit a steelersnek, hogy verjék a vadlovakat, aztán a 3 meccsből 2-t már csak behúzunk és megvan a 1st seed, mögöttünk nagy gyilok lesz...
NB2
Hogy őszinte legyek én inkább a denvernek szurkolnék, fázom ettől a steelers offense-től. De nyerjünk még 3at aztán jön aki jön 😀
több mint 8 éve
Daunte_Brady New England Patriots 95
A Butler-Ryan duó oldalt védekezik, vagy Ryan csak besunyult 1. Cb-nek? DT-t is ő fogta a Denver ellen, ma meg ugye Hopkinst kapcsolta le...

"So wasn't it a little shady when this quarterback named Brady,
Suddenly became a mega star,
Wasn't it a bit confusing when this coach who's used to losing,
Earned the reputation that he's smart
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
Így utólag azt mondom könnyű győzelem volt.
Ami tetszett: a védelem, öröm nézni mikor így játszunk. Mayo kezd jó lenni😊
Ami nem tetszett: a 60 perces foci nagyon nem megy...Ez lehet szőrszálhasogatás, de van, hogy 2-3 támadássorozat sem hoz semmi pontot, ez zavar. Mondjuk ma a védelem extrát tolt, így nem igazán okozott ez gondot.
És ami legjobban nem tetszett: ************* a sérülésekbe már!!!

a következő héten drukkoljunk egy picit a steelersnek, hogy verjék a vadlovakat, aztán a 3 meccsből 2-t már csak behúzunk és megvan a 1st seed, mögöttünk nagy gyilok lesz...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszönet a mai Wért srácok(még szerintem a Colts is hálás ma nektek 😊.) Remélem az új sérültjeitekből senkinek sem kell meccset kihagynia miatta!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pedig nem kellett volna aggódni, csak hamarabb megnézni, hogy Höri fogja közvetíteni a meccset 😊
ZERO_L
Igen, Höri a mi emberünk! 😊

Mayo egyre gyorsabbnak tűnik, idény végére akár használható lesz teljes értékűen. Az új CB nagyon jól szállt be. Ráadásul fontos lyukat tömne be, slot WR-ek ellen liga alja vagyunk. A védelem rendben lesz PO-ra, Easley jókat nevetgélt Sheard FF-ja után - szerintem ő nem súlyos. DMC meg pihen egy-két hetet legfeljebb, Harmon addig bőven megfelel. Visszajön HT, a front7 állat lesz, a Butler-Ryan duó szép csendben ligaelit, jó safety van dögivel.

A támadófalat kell még egy kicsit hegesztgetni, de fejlődnek. Néhány elváltáson kívül még Vollmer tűnt a leganyátlanabbnak. Danny-t kéne pihentetni egy kicsit, rajta sokkal jobban érezni a sérülést, mint Gronk-on. Az elkapókkal kéne még megbeszélni, hogy miért is dobja TB nekik a labdát.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
ezen a hétvégén az összes csapatom hozta a meccsét, ráadásul mind idegenben... úgy készüljön fel mindenki a hajnali meccsre, hogy emberemlékezet óta nem volt olyan, hogy az összes nyerjen 😊
ZERO_L
Hasonló cipőben járok, úgyhogy én is elkezdtem aggódni :-S 😀
Csabiii
Pedig nem kellett volna aggódni, csak hamarabb megnézni, hogy Höri fogja közvetíteni a meccset 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó meccs volt. A bírókkal nem ugyanazt néztük mondjuk, de hát kicsire nem adunk. Annál nagyobb baj, hogy Blount, DMC, Chung és Easley is kidőlt. Érik a címvédés...
A védelem benézett három nagy játékot, a spec team megint bénázott egyet, de ettől függetlenül előbbi így is elég pöpec volt, szépen harapott, a támadóknál Gronk 1000/10+, és nem tűnt rossz állapotúnak, szal jó lesz ez 😊 Ryan szépen leszedte Hopkinst, Griffin és Newton meg velünk volt. Butlert kétszer megszívatták, de csak egyből lett play, a többiben jól védekezett. Jó volt ez, na.

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért remélem, az évet be tudjuk fejezni 53 játékossal valahogy

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na jó, ez már vicc. Hihetetlen, hogy minden meccsen kidől egy kezdő...

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
szívesen😊
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, Macknek küldhetünk két tábla csokit, most már csak mi nyerjünk, sérülés nélkül 😊

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csitt, és irány szurkolni, hogy ne csessze el a Raiders 😀

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Gronk aktív

k... ideges leszek, ha megsérül ezen a meccsen (főleg a mai sérüléseket nézve)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Csabiii New England Patriots 198
ezen a hétvégén az összes csapatom hozta a meccsét, ráadásul mind idegenben... úgy készüljön fel mindenki a hajnali meccsre, hogy emberemlékezet óta nem volt olyan, hogy az összes nyerjen 😊
ZERO_L
Hasonló cipőben járok, úgyhogy én is elkezdtem aggódni :-S 😀
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
ezen a hétvégén az összes csapatom hozta a meccsét, ráadásul mind idegenben... úgy készüljön fel mindenki a hajnali meccsre, hogy emberemlékezet óta nem volt olyan, hogy az összes nyerjen 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 429 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dzsungel könyvére ilyen nehéz itthon jegyet kapni 😀! Köszönjük a beszámolókat!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért más persze. De pl volt szerencsém 2012-ben a Rams elleni meccsen kint lenni Londonban, amin azért elég pöpecül játszottunk, de ha a megmaradt emlékeket próbálom elsőre felidézni, akkor Gronk spike-ja mellett a félpályás Rams-TD és Mallett interceptionje ugrik be. Ez azért izgalmasabbra és érdekesebbre sikerült, ha esetleg összejött volna még a csodafordítás is... Na de így sem maradt semmi hangom, két napig normálisan beszélni sem tudtam utána 😀

Bevásárlólistával így is megáldottak a népek szerencsére, alig győztem hozni a dolgokat, bár azért az olyan perverz gondolatok, mint csatak fekete Eagles-satyesz (ha csak le nem veszem valakiről 😀), vagy olcsóért Luck-mez azért kiestek (bezzeg Ravens-cuccok még Bostonban is voltak szép számmal)
Mondjuk ott kúrtuk el tuti, hogy kimentünk a Knicks–76ersre, mert ott már láttunk egy Philadelphia-vereséget 😀

A vonatról is raktam be képet, hogy mennyien akartak felszállni rá, elég mókás volt, ahogy a pályaudvar végéig állt a tömeg. Én tartottam tőle, hogy nem lesz helyünk, mert rohadt sokan akarnak majd azzal menni, de előtte lévő nap megvettük a pályaudvaron a jegyet, és nem volt semmi gond. Hogy mennyit tud elvinni az passz, de jó sokat 😊 Mondjuk ennek ellenére persze a kocsik voltak túlsúlyban már csak a tailgating miatt is. Amúgy az amcsi egy érdekes fajta, első nap New Yorkban nem akartunk még bunkó módon közlekedni gyalogosként, de az autósok kb egyszer dudáltak hetente, pedig láttunk gazdagon olyat, hogy emberke a csontpiroson ment át a zöldön menő autó előtt. Elképesztő, hogy amekkora tömeg van pl megállás nélkül New Yorkban, mennyire türelmesek a sofőrök (aztán persze lehet, hogy simán „lelövik” őket a rendőrök, ha nagyon agresszívek lennének 😀). Bostonban még ennyi gond sem volt, mert ott meg ahhoz képest ember alig van 😀

A szervezés teljesen saját volt, pont egy éve találtuk ki, hogy kellene menni ismét egy meccsre, de a londoni program annyira nem vonzott, úgyhogy feldobtam, hogy menjünk inkább Bostonba, és nem kellett kétszer mondanom 😀

A jegyvásárlás már malacabb dolog volt, több alternatívában gondolkodtam
A Giants elleni idegenbeli és az előtte, vagy utána lévő hazai meccs hamar kiesett, mert a New York-iak sokkal korábban kezdtek jegyet árulni, és valami 500 dollárért volt akkor/darab...
1. Bajnokavató a Steelers ellen
2. Az október végi két hazai (Jets, Dolphins) meccs 4 napon belül
3. Az Eagles elleni
4. Bármi, csak legyen

A csoportellenfelek „annyira” nem érdekeltek azért, az mindig van, a Colts, a Broncos, a Giants, a Cowboys és a Texans is idegenben volt az akkor érdekesebbnek titulált meccsek közül, a Redskins, a Titans és a Jaguars annyira azért nem volt vonzó, maradt a Steelers és az Eagles nálam opciónak, utóbbinál még jó esély volt egy havas meccsre is, ehhez képest még kifejezetten meleg is volt 😀

Na a kör ott kezdett érdekes lenni, hogy derék csapatunk meccseire csak Visa kártyával lehet jegyet venni. Ez mondjuk egy nappal korábban rendesen lesokkolt, mert direkt néztem, hogy az előszezonbeli meccsre tudtam volna Mastercarddal is, mondjuk lehet, hogy pont idegenbelit lestem példaként... Na szal az jó móka volt, hogy olyat keressek, az meg a másik fele, hogy elvileg a jegyátvételnél ezt a kártyát és egy fényképes igazolványt is be kell mutatni, kész szerencse, hogy fatert is úgy hívják, ahogy engem... Azért mondom, hogy elvileg, mert amúgy amikor adtam volna kártyát, nekem konkrétan le sem szarták 😀

Megindul a jegyvásárlás 16 órakor, 15:59:59-kor még nem enged a rendszer, 16:00:01-kor pedig kiírja, hogy nincs eladó jegy. Akkor egy picit néztem azért. Egy 75 perc szopás után azért végül csak sikerült valamit alkotni, de azért egy néhány káromkodást elengedtem azért addig. A Steelersre gyorsan kiderült, hogy nincs sansz, a két hazaira még akadt is volna, de ilyen 10 sorok voltak kb két szabad jegy között, az meg annyira nem volt csábító, és már annak örültem, ha egy meccsre éppen bejött az oldal, kettővel szórakozni már nem volt energia. Az Eagles ellen aztán amikor beengedett, örömmel konstatáltam, hogy középen, a legfelső sorban azért van két egy, amely között csak két szék van, az pedig azért egy darab helycserével könnyedén abszolválható 😀 Úgyhogy megvettem azt, jó móka volt, az eredetileg 150 dolcsis jegy a szervíz és egyéb díjakkal, biztosításokkal, will callnál átvétellel azért kijöttek végül 334 dollárra összesen kb.

A repjegyvásárlás nem egy nagy történet, azt elég sok helyen meg lehet nézni, milyen árfekvéssel mozog hónapokkal előre egy Budapest-New York oda-vissza. A szállás kicsit sokkolt viszont, mivel amikor Londonban voltunk, akkor a Wembley metróvonalán lévő, belvárostól egyáltalán nem kieső hotelben 18 ezerre jött ki asszem fejenként nekünk három napra, két éjszakára a költség, itt meg 30/fő/nap árakkal szembesült az ember. Úgyhogy meglestem ezt az AirBnB csodát, ott azért jóval alacsonyabban, a nagyon alacsonyaknál pedig jóval központibb helyen lehetett szállást találni, nekünk pedig erre az öt és négy estére pont megfelelt.

A kaja mondjuk rohadt sokba jött ki amíg ott voltunk, és leginkább kétfélével találkoztunk, zsírossal, meg mocsok cukrossal. Bár ezek azért keveredtek is 😀 A transfer 25 dolcsi per fő volt nekünk oda-vissza a reptérre, vettünk egyhetes bérletet is, na az mondjuk pont a szállásunkhoz nem volt jó, mint kiderült végül 😀 Most ennyi, ha lesz még valami, akkor valamikor próbálok válaszolni

több mint 8 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
En szivesen raknék be bostoni kepeket, de cseszik ezva wifi barhova feltölteni 😊
Wyatt
Ez a Paul43 féle szervezés?
gordon
Ez érdekelne engem is.
Meg az anyagi rész: mennyire jön ki egy ilyen túra - persze csak akkor, ha úgy gondolod, hogy publikus.Illetve a jegy vásárlás miként történt? Azt írtad, hogy a stadionnál pikk-pakk átvettétek, de nyilván az a könnyebb része már.